vocaals
0
Vai kaaads nevareetu ietekt, labaako celju death vokaala treneeshanai?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pirms lielie eerglji metas tevi sagremot par "death vokaalu", domaaju ka tu ar to gribeeji teikt brute chant (Six Feet Under Chris Barnes piemeeram) tad laikam vieniigais celsh ir kakla operaacija (kaa crisam :) bet galu galaa jau taada tiira death vokaala nemaz nav jo muuuzikaa, muuzikaa ir speeks (!) taa kaa tev ir visas iespeejas treneet savu tembraalo dalju nemeeginot bruutot jo taapat tur vajag preciizu balsi.Liec lietaa to kas ir un tad buus ok (cerams)
0
Ja nemaldos, Chris Barnes savu rīkli dabūja operēt nevis tāpēc, lai uzlabotu vokālu, bet gan tāpēc, ka bij sačakarējis savas balss saites.

Vokāls trennējams tikai ar patiesa metālista metodēm: jādzer alus(arī ziemā), jāpīpo un jārūc, jāurkšķ, jāgārdz uz Vella paraušanu.
0
Vienkaarshi jaakjeras veersim pie lietas un jaasaak meegjinaat, visu laiku paturot praataa, ka:
1) nedriikst paarcensties un paarpuuleet riikli. Jaasaak pamazaam.

2) To nedara ar kaklu (taadaa veidaa taalaak par paaris teksta rindinjaam netiksi). To dara ar dziljaakaam vietaam (es nedomaaju dibenu, bet gan diafragmu) Jaapanaak, lai balss gludi naak araa, bez spieshanas un iipashi nepiepuulot balss saites. Tas noziimee, ka jaatreneejas skalji, bet tas savukaart noziimee, ka maajaas visi buus shokaa. :D

Vispaar Hellhammers laikam vareetu dot kaadu labu padomu, vinsh to growloshanu tiiri labi pieprot.
0
he he ta jau man sen būtu tāds vokāls kā Chrisam Barnes jo alu dzeru visu gadu un pīpoj ar kā skurstenis bet ne vella krīt ciet balss ja mēģin growlu izņemot gadījumus kad labi zem grādiem
ir jau arī tas variants ka growl vokāla meistari katru rītu 100 gram konjaka izlok lai balss turētos
0
0
vo - caal`s ;)

manliekas, tieshi graadiigie nostriprina ducinoshu balstinju. + protams, kam ir, kam nav. viens var paspiegt kaa Halfords, cits var ruucinaat kaa Baarns (nju vismaz uz to pusi). gribeetu redzeet, kaa Baarns spiegtu peeeeeeeeeeeeeeeiiiiiiin killllllllaaaaaa
0
bet Halfords gan pagrowlot maak. Vismaz nedaudz
0
Intars: laps :)
0
da labi - visi var pagrowlot. vismaz nedaudz. un paspiegt arii. vismaz nedaudz. seviski, ja baaz adatas aiz nagiem.
0
Karstas adatas!
0
jep, karstas adatinjas ar viitni - taa leenaam skruuveejam. sweet.
0
aaaaaaiiiiiiii. tada butu cilveeka reakcija ja saskruveetu tadas adatas
0
drossi, dzeriet tik alu ziemaa, aaraa un tad ejiet ruukt - pusgads - un rikle nevaress izdvest pat kastreetu piixtienu! ja trenee ruukssanu un veedara prese saspringst, tad vareetu buut uz pareizaa cella. jo jameegina ruukt, kkipa, ar iekssaam. ja reeksi vienkaarssi ar riikli un pa virsu alu, tad cauri buus, ka nemetaas. 100 grammi baltais varbuut veel der, atbriivo saites, bet nekaadaa gadiijumaa alus, tas reaali ccakaree riikli kopaa. Pats domaaju, kas vajag tik likt majaas Cannibal cd un tik rrukt liidzi, jo ilgaak ar to nodarbojies, jo skaidrs, ka jaatrenee veel un veel, ja saak likties, ka nu ir labais, tad tas tikai ir saakums, un "labais" buss pec gadiem 10! Tapeec ssobriid pats taisos iet maaciities pie vokalaa pedagoga, nejau ruukt, bet lai iemaaca tehniku, ko taalaak jau izmantot var pats savaam vajadziibaam, es personiigi - brutal death vokaalam. Ja pieriebsies, tad saakssu aurot kaa vaacu power metaalisti:D
0
Vispaar mana pieredze ir taada - no saakuma nekaadaa gadiijumaa nevajag ruukt (vai reekt) skalji jo tas ir PAVISAM nepareizi! Vislabaak jau buutu ja tu pameegjinaatu dazjaadus balssaishu staavokljus (liekot lietaa arii veederu). Ruukshana (vai reekshana) pie labas muuzikas pavadiijuma arii ir labs treninsh. Nezinu vai pats protu taa labi ruukt, bet reekshana (un dazreiz arii kjeerkshana) man padodas visai labi. Galvenais atrast poziiciju un trenneeties.
0
Hellhammer un kk:( pareiz saka, zemu growlu nevar dabut pipejot un dzerot ( bet tas vienozimigi palidz). growls ka taads bez mikrafona skan diezgan klusi, es shito uzdziedaju skola karaoke jaunaja gada, un peec tam atmodus gulta nakosha rita ari sasitiem celiem un feicu, nu vai ta ir godigi!
0
to Inorcist

tev no jurchika papraktizeeties dereetu, tik labi tev tas grims nesanak.
0
nezinu konkreeti par death voc, bet, kad apbriinoju Attila Caeshar gaargshanu, kaads mans pazinja teica, man buushot daudz jaamaacaas...optimists...
0
to augury

Kad tu peedeejo reiz dzirdeeji kaa es kjeercu? Es to tik sen neesmu dariijis taa pa iistam. Tik taa pa jokam jo I WANT TO EAT BRAIN aiznjem visu laiku taa kaa...
0
braucam uz lietuvu, un negribu dzirdet nekadas atrunas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas