HeAd aiziet no KoЯn
0
"KORN has parted ways with guitarist Brian 'Head' Welch, who has chosen Jesus Christ as his savior, and will be dedicating his musical pursuits to that end," a statement from the band reads. "KORN respects Brian's wishes, and hopes he finds the happiness he's searching for."

The announcement puts to rest weeks of rumors that Welch was unhappy with KORN's direction. On February 8, he had apparently written a "letter of resignation" to the band's management. In the note, Welch detailed a long list of reasons for leaving the band, including increased moral objections to KORN's music and videos. In particular, he was upset by how he was portrayed in the clip for their cover of CAMEO's "Word Up", off their recently released "Greatest Hits, Vol. 1" album. In the video, Welch's face was superimposed on a dog patrolling a strip club.

Welch plans on further explaining his decision to leave KORN this coming Sunday, when he'll address the congregation at the Valley Bible Fellowship in Bakersfield, California. And on February 28 he plans to leave for Israel.

KORN are currently in the studio working on a new record, which is due in stores in September
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es piedzerssos nu kaapeec vinnam bija jaaaiziet

ES NEESMU POKEMONS BET ES MIILU SSO GRUPU
0
Ceru ka tas bulshits ar jeezu vinnam paaries un vinnss atgrieziisies grupaa man bails, kas notiks ar KoЯn bez Head KoЯn nav KoЯn. :(
0
moš parunāsim šajā saitā arī par kādām nēģeru hiphop grupu problēmām?
Man ir absolūti pie dirsas, kas notiek ar Kojan, optimālā ziņa par šo grupu varētu būt, ka visi gājuši bojā, saindējoties ar hamburgeriem.
0
a varbūt viņam aizejot ko-jāņi vai popkorni sāk kautko intresantāku spēlēt ko var zināt
0
Tu suka Deathperado, es tev noveelu nospraagt ar Gerdas atveerto zizli, tu kropli KoRn muuzzam, nahuij vinns aiziet-KONKRETIZEEJAT
0
cik tupam ir jaabuut lai nesaprastu uzrakstu TRUEMETAL?!!!!Nahuj kojan, linkin utt.TAS GANDRIIZ NEVIENAM TE NEINTERESEE.STARCITU ATOMIC KITEN MEITENE NESKUJ KAAJAS
0
Lentenis augssaa vis rakstiits
0
Es arī neskuju kājas, arī seju he he.
0
nu uztaisiet taksh tiem pokemoniem savu lapu lai apspriezh savus korn tur
0
Hmmm.... Vienā foruma slejā divas tēmas par korn.
Laikam jāsāk atkārtoties.
They deserve to die!
DIE!
DDDDIIIIIIEEEEEE!!!!!!!!!

Ā un Leneten mīļais. Cieņa tev.
You deserve to die!
DIE!
DDDDIIIIIIEEEEEE!!!!!!!!!
0
isi un skaidri! IDIOTISMS, es priecajos par to! kaut ta debila grupa izjuktu
0
DiMeBeRg:"ES NEESMU POKEMONS BET ES MIILU SSO GRUPU"

Nu jaa...
0
Kojan fani - ejaiet ak nu uz Sīrupa vai Puff forumiem, vai alternative.lv - tur ir jūsu īstās mājas. Atpakaļ nākat, kad būsiet izauguši.
0
Man arii buutu kauns speeleet taadaa grupaa, kuras naakoshie garadarbi paliek peec log skalas arvien suudiigaaki
0
Korn sakarā atļaušos pacitēt vienu 3 gadus vecu vēstuli no metāllistes:

Vienreiz gaidiiju vienu cilveeku un aiz nekaa dariit paskatiijos
(e)Mtv. Peeskshnji saakas raidiijums - tipa Korn daliibnieki liek top40
(laikam) dziesmas/video, kas patiik, kas ir iepaidojushi un etc. Palika
interesanti, kas gan shiem ir vadliinijas.
Hronologhija:
Shie uzlika kaut kaadu repu.
- Nu ok, kas taalaak.
Uzlika veel citu repu.
- Eeehm?
Uzlika tresho repu.
- vai tad Korn nav iespaidujushies/neklausaas kaadu metaalisku grupu?
Uzlika veel repu.
- zb jau.
Uzlika naakamo repu.
- saaku skatiities zveeru dziivi ieksh Discovery.

(c) Lops
0
turpinājums:

Vairaakas reizes pasleedzu atpakalj uz sekundi - viens vieniigs reps. Un tad veel atkal piesaka jaunu rap artistu un paraadaas vel lepns uzraksts - shis maaxlinieks Korn dailjradi apziimee ar "heavy rap".

(c) Lops
0
Nu nez, cik esmu dzirdējis šo, hmm, muzikālo apvienību (kopumā varētu kādas 6-8 dziesmas būt kādreiz iekš SWH Rock), no repa tur it kā nebij ne smakas.
Vienreiz pērn gan man bij pārsteigums iekš kaut kāda kabeļTV ieraugot kojānu vokālistu Cannibal Corpse kreklā izdvešam kaut kādas ne pārāk artikulētas skaņas, kam, šķiet, vajadzēja apsatiprināt viņa lielo mīlestību uz šo grupu...

Un vispār... Tiešām, ja jau nekādi nevar iztikt bez šīs grupas apjūsmošanas un tās dalībnieku aiziešanas apraudāšanas - tad nu gan labāk darīt to makten plašā barā iekš alternative.lv.
0
kaadas emocijas no Lentenis puses. vaartaas pa lielveikala griidu, kad mammiite nepeerk roteejoshu plastmasas brunurupuciiti?
0
interesanti, kas ir "Gerdas atvērtais zizlis"?
0
piedrazst shito grupu
0
eh tik daudz naida. nu jaa vispaar te ir true metal nevis neo metaals bet nu tomeer
ai nu lai paliek ir jau arii citas grupas par kuraam bazareet stulbi sanaak. ka te bazaree par to kas nepiederas pie lietas. Labsir personiigi es vairs neuzmaakssos jums ar neometaalu un apspriediissos par veco labo true
0
Eu BIGUGGA iebaaz to pirkstu sev dirsaa un pec tam paosti tos suudus kas uz taa virsuu un apeed un pasaki saviem pedinnu druganiem ka esi FEKAALISTS-LOX- KILL ALL YOU WHAT A ***** A KoRn.

Labaak Jums SUKAS nezinaat kas ir GERDAS ATVEERTAIS ZIZLIS...

KILL ALL SUKAS BLLEGG URLAS-ssai lpp vajadzeeja buut www.trueurla.lv
0
hmm cik dzirdēts gerdas bij kautkādi nacionālisti laikam varbūt kļūdos

bet tu lenteni pat man esi apnicis
viss man vairs nepatīk tas ērms kas tev bildē
0
Nē, nacionālists ir Garda, bet Gerda ir meitenes vārds. Manā klasē mācās viena Gerda. Nav viņai nekāds zizlis. Un nekas arī nav atvērts, viss ir konsekventi un nemainīgi aizvērts.
0
nu vel jau bija pasaciņa par sniega karalieni kur galvenie tēli ir bērni Kajs un Gerda...
0
Tā kā Lentenis ir izbanots, mēs vairs nekad neuzzināsim, kas iraid "Gerdas atvērtais zizlis"...
0
aaaaaa, kornam nav galvas.... šausmas, bloody horror..... help me, god..... tas vēl ir dzīvs, tas tuvojas man.... aaaaaaa..... !!!!! :)
killed by the headless corpse of korn - jaunaka šausmene manā kolekcijā... :) citāts no nogalināšanas ainas... :)
0
Drizak vini aizgaja boja no parspragushas kukuruzas galva, uzcepas ka tads POP-korns.
0
I love KoRn!!!!!!!!!!!!
0
Lentenis ir
a) Debiils
b) Tikai teelo
c) Suudi gadaas

Pareizo variantu pastriipo ________
0
he, atceros ka kaukur bij rakstīts, ka tas korneklis aizgājis tāpēc, ka tagad baigākais kristietis būšot un arī tādu mūziku spēlēs
nu visi lielie antikristi, re ka tomēr kaukāds labums ir no kristietības
0
es esmu diivs, jaa, tos diivs nuu debesu woilstiibas, piiminiit monu woordu un es juus otpesteishu nuu muuzeigojaam ciishanaaaaaaaaam

NEKAS KA JUMS ROODOS KAA LTV ZVOIGZNE RRRRUUUNCIS, SHIS SVEETAIS RUNCIS PAR MANU MIISU UN DVOOSOLI TOPS UN TAD DUUSIES UZ ZEMI ATPESTIIT MUUS NUU MUUZJIIGAJEIM GROOKIIIM, JAA JUUS REDZOT RUNCI, BET TAS KOS RUNAA COOR RUNCI IR DEEIVS, VINJSH ZIN VISUS TOVUS SLIKTUUS DOORBUUS, TTOOOPPEC LUUDZ PIIDOSHANUUUUUUUU
0
Kauchkur inetā biju redzējis šādu teikumu: "Korn gave Head to God". ;)
0
fallen: mīli vien tālak savu kukurūzu!
0
Aha. Un puritaaniskajā Amerikā dīdžeji, kas šo frāzi ("Korn gave Head to God") izteica radio ēterā tika atlaisti. :DDD

www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
0
diez vai Head aiziešana kaut ko maina, principā visu cieņu censoņiem (sevišķi get a life), bet nu pēdējais veikums (kaut kas ar mirror) nu galīgi vājšs, iekačā tikai viena dziesma- ya'll wanna a single... bet principā jāpievēršas atkal theory in practice
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas