Amorphis
0
visaadi korni un disturbedi bet par Amorphis.... Ko sakat par sho manupraat lielisko grupu?Mazliet gan mainiijushies peedeejo gadu laikaa bet es tikai nesen dzirdeeju vinju Black winter day no Tales from Tousand Lakes un man loti gaaja pie sirds...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man ar vinni iet pie sirds. ir jau bissku mainiijussies bet man patiik gan vinnu vecie gan jaunie darbi.
0
jāāāāāā, AMORPHIS!!!!!!!!!! HAIL!!!!!!!!
0
vismaz nav tik traki mainījies kā visādi in flames un vēl vesels bars, bet tūkstoš ezeru stāstus gan drošvien šie nepārspēs tas ir kautkas īpašs pat tā vienkārši nevar paklausīties lai dabūtu sevī to noskaņu
0
Vienu brīdi bija doma šos dabūt uz Latviju. Nevis Gothic, bet tie džeki, kas Dark Parade taisīja, kaut ko esot mēģinājuši. Nezinu, kas viņiem tur nojuka.
0
"Tales From The Thousand Lakes" manaa uztveree ir visu laiku pats labaakais albums.
0
Nu varbūt tik traki nav, bet albums tiešām uz goda.
0
Man jau nu dikti tiik albumi "The Karelian Isthmus" & "Tales From The Thousand Lakes" bet paareejie naakoshie arii nav slikti bet esmu laikam secinaajis ka klausos vairaak to veco albumu iespaidaa..
0
man amorphis visi albumi piekliida garaamskrienot un atstaaju arhiivam prieksh beernu beerniem taa teikt. i pat nepaklausiijos. un tad vienaa smagaa momentaa gribeejaas kauko jaunu, citaadaaku un paklausiijos. un saslimu. blck winter day, my kantele, greed, goddess of the sad man... mmm vieni no labaakajiem gabaliem. tagad arii ik pa laikam pieliekos un pakaifoju pie amorphis...
0
goddess of the sad man.... black.widow...
0
Vai kads nezina ko sikak, kapec no "Amorphis" ir aizgajis vokalists Pasi Koskinen?
0
Man ir viņu 1996.g. albums `ELEGY`.. manuprāt innteresants un oriģināls garadarbs. Sevišķi hīti
My cantele un Cares. Iesaku.
Esmu dzirdējis arī 1993.g. `Tales From The Thausand Lakes`, bet kaut kā nepārliecināja.
Būs vēl jāpaklausās.
0
man patik ari patik ta krievu grupa Amorphis,
seviski albums - latvieshu strelnieki. Labs power metal, pa es kaut ko jaucu. AAAAAAAAAA Amorphis, tie nav gadijuma tie kas tagad baigo popu laiz, ne paldies, man agrak ini ari nepatika.
0
piekriitu, ka albumi "The Karelian Isthmus" & "Tales From The Thousand Lakes" ir divi vislabaakie ... eh "jauniibas" atminjas uzjundii Amorphis ... njaa ... fizmatu kojas utt. ... BigUgga zina ;D ...
0
Jaa, peedeejie albumi suukaa. Tachu nekas neliedz klausiities Shape of Despair, ko varam uzskatiit par Amorphis evoluuciju.
0
ooo..amorphis...nevaru sagaidiit vinju jauno albumu, drusku lauznis tas ka viniiem tagad jauns vokaalists, nez kaaada shim buus balss. Amorphis viena no taam grupaam kura laiku gaitaa arii mainiijusies muzikaali, bet nekad uz slikto pusi. man patiik..i like it a lot. a kaads ir dzirdeejis taa vokalista grupu Ajattara??
0
Ajattara labs tikai ja pa daudz saklausas ta besi uzdzen
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas