Eternal Snowfall&Nameless Fa
0
Fakts kā tāds, Eternal Snowfall & Nameless Falls spēlēs "Saksofonā" sestdien 5.tajā martā plkst 21:00. Ieeja 1,5 Ls (vismaz tā teica)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
taa vinji saka un beigaas izdomaa pleest 2 Ls un no muzikantiem arii.
0
Saksofonā? Kam tāds naids pret grupām un publiku?
0
Nu tad jau manīs...
Starp citu, esam arī šite:

www.eternalsnowfall.from.l...
0
0
Paldies, samudījos...
0
kas ir Nameless Falls
0
Bezvārdis Krīt... :)
0
jauna blice vai ?
0
laikam tie nameless falls dikti solīja spēlēt heavy metal stilā svaigajā asinī, bet laikam saslima
0
falls bez vārda
0
Liidz shim nevareeju apgalvot, ka man taa iisti iet pie sirds kaada no latvieshu bliceem, bet jaasaka, ka Eternal Snowfall ir patiikams iznjeemums un paarsteigums.
0
Man pietika ieiet vinju maajas lapaa lai saprastu, ka nekad negribu vinjus dzirdeet.
0
Maajaslapa ir superiiga!!! :o
0
Njā... negribas to teikt, bet da''zu absolūti idiotisku problēmu dēļ mēs saksofonā NESPĒLĒSIM. Bet droši dodās vien turp, jo pārējie būs...

To fauns: Nu i labi :)
0
Nekaa personiska.
0
Eu nu, tas gan tā nejauki. Es jau biju dikti sataisījusies iet klausīties tieši jūsu dēļ, un tagad šitā, žēl gan. >:(
0
12-tajaa buus vai netbuus koncis?
0
Juod, un Eternal Snowfall tad ir "Mūžīgais sniega falls"? :D
0
To Lūsis:
Sorry, ka tā sanāca, bet nu 12-tajā viss notiek.
Ja ļaužiem ir interese, mēs ielikām mājaslapā video...
0
sorry, ne pa tēmu, bet kā es šodien aplauzos!
nedabūju stīpu augstskolā( 350ls. tas ir pa 70ls līdz jūnijam). Nekrita izloze uz manim, .... a bet ta biju reāls pretendents. visus plānus kropļi uzpirktie aplauza. gribēju pirkt jaunas bungas. bet nu fig.
Vispār, stulba, supersubjektīva šī jaunā stipendiju sistēma. varēja atstāt veco sistēmu.
fuck..fuck viņus..... dusmas ņem, ka maz nemetās.
0
Eh, Boks, labi Tevi saprotu par to stiipu sisteemu. Ha, ja Tu straadaa, tad stiipa augstskolaa iet gar degunu, taa kaa es straadaaju, tad man ar nogriezu sho naudinu, bet taa jau visiem, ko padariisi. Taadeelj arii jaastraadaa kaa vergam...
0
vajag nelegāli strādāt varbūt vai arī nestrādāt kā es :))
0
stīpu piešķir tagad arī strādājošiem, starpcitu.
vismas stradiņos.vienalga, .... maitas korumpētie viņi visi.
0
LU gan nepieskir straadaajoshiem, laikam tikai doktorantiem, eh pat nav veerts runaat...
0
grrrr... es traapiiju slimniicaa, taadeelj mees - Nameless Falls nevareejaam uzstaaties :(
Man ljooti zheel:((
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
nerve
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas