vienmēr ir izvēle
0
... tas ir tikai viens no variantiem...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
heh. laikam tas gods rakstiit pirmajam :)

njus ok. izskataas ka kaac buus paarskatiijies filmu "Matrix 3" un dzilij iespiedis sevii ka tew vienmeer buus izveele. :) heh. nju ok. taas manas domas.
0
izveele jau ir tik jeega kaada, labaak buutu vienmeer ir jeega tajaa ko dari. tad nevajadzees izveeleeties starp sevi un citu he hi he hi. luuk taadas manas domas :)
0
tieshi ta izveele ir vienmeer bet kada?
0
To Ac/Dc

Izveele starp to ko gribi un negribi, bet droshivien biezzaak ir tad kad jaaizveelas tas sliktaakais...lai cilveeki neapvainojas :)
0
ne sūda nav izvēles....
0
kartejais forums no serijas "vai vinam ir tas, bet kam tad to vajag, ja skatas no shita viedokla, bet tomer tiem tas vairak neder jo tam tas parak tads."
0
vareji kaut ko konkretizeet, kas tas tev par variantu kas jaizvelas ? Kam jaizvelas? vel bezjedzigak varetu butu tema "kas ir dzives jeega?", un beigas uzradisies kada meitene kas grib sev pargriest veenas jo neredz dzive jegu, un tad saksies vel lielakas sviests.
0
to augury: izveel ar ko griezt, ar nazi vai zhileti vai izkapti
0
vienozimigi ar jagriez ar jaunako immolation ripuli, kaut gan vareja but labaks.
0
nu nez man gan liekas ka izveele ir tad kad daram ko netik noziimiigu a vis tas galvenais muusu dziivee jau sen noteikts un ierakstiits zvaigznees :) nu vismaz man taa liekas. Bet pilniigi iespeejams, ka man nav taisniiba ;)
0
un vēl ir izvēle griest vai negriezt vispār
bet man domāt nekas nekādās zvaigznēs nav rakstīts viss ir atkarīgs no tevis paša, bišķi pa tālu tās zvaigznes
0
jagriez i
kadas zvaigznes, aizej uz bodi un noperc shitik zinama grupa dmaju bus, kapec ne.
0
piemeers. no riita pamodies un domaa - tew ir izweele- celties vai guleet.
Tu paskaties pa labi un ieraugi tur meiteni un saproti - guleet.
Peec briizha tew atkal ir izveele - nokniebt (runaasim pieklaajiigi) vinju vai nee.
Vinja pasaka - piedot bet man tagad negribas, es gribu guleet.
Un luuk kur paraadaas - ne vienmeer ir izveele.
muha
0
speciga doma. Tagad es uzreiz sapratu ka (runaasim pieklaajiigi)janokniebj mans tukshais matracis. Ko es bes tevis daritu.
0
nav nekaadu zvaigznju, tu esi tikai viiruss, nekaa nav, tevis nav, kur peeksnji kaada izveele radiisies?
0
Edenbeast domas:
"ne sūda nav izvēles"

Manas domas:
NE SŪDA NAV IZVĒLES!
0
bet vīrusi vāra pietiekami daudz sūdus un pietam neviens vi;nus nejiftē nost ja nu vien;igi paši sevi
0
Cilvēka eksistenciālajā būtībā izvēle ir ilūzija, kas liek cilvēkam tiekties pēc tās, lai notiktu evolūcija, kustība uz priekšu (it kā).
0
un vispaar kaac tam visam sakars ar globaalo sasilshanu?
0
Vistiešākais!
0
Cilvēkam paliek slikti, viņš izsauc ātros (NAV IZVĒLES, ja grib dzīvot!), ātrie brauc uz benzīna, piesārņo atmosfēru... lūk, un ja mēs vēl parēķinam, cik gan cilvēki bez izvēles izsauc ātros visā pasaulē....
0
nu jaa. bet gadaas ka uz isaukumu jaabrauc ne tikai aatrajiem, bet arii ugunsdzeesejiem, policijai, ekspertiizes grupai, detoneetaajiem, aatraas reagjeeshanas vieniibai un katafalkam. ko tad? mosh ejam pa pilseet un duram visiem sitiem riepas lai nepiesaarnjo gaisu? saaksim ar ikarusiem.
0
bet tur jau ir tas brīdis ka šis izvēlas dzīvot, viņš tak var izvēlēties mirt nost un nesaukt ātros
0
jaa bet ja nu kaac blakus esosh nepiekriit ka vinjam tagad buutu jaanoliek karote un tomee izsauc visu medikju grupu?
0
Nu lūk - izvēles nav!!!
0
dzīvojam drūmā, bezcerīgā pasaulē.... VISPĀR NAV NEKĀDAS IZVĒLES!!! mēs dzīvojam un mirstam bez cerībām...
0
ja cilvekam ir ljoti liela griba dzivot mediciina ir bezspeciiga
0
beee, nav nekaadu mees, nav paarlieciibas, ka tu noteikti mirsi, ja jaa, kaa tu to pamaniisi...ceriibas ir vieniigais, kas tev ir. tu izveelies cereet vai necereet, un arii taa nav briiva griba
0
nu tu shauj pa stripu, jaunais immolation manas ceribas ataisnoja.
0
tas, ka tavaa azinjaa ir taada iluuzija, protams, ir patiikami, vari cereet, ka labu iluuziju buus vairaak
0
taatad tas ka ir izveele ir tikai iluuzija un ceriiba. taatad ja man piedaavaa teeju vai kafiju man nau izveeles? jobanaaa..
0
Izveele tev varbuut arii ir - tikai kaada? Tev ir izveele starp teeju un kafiju, bet tev nav izveeles, teiksim, kontakteeties vai nekontakteeties ar piedaavaataaju, ja tu izveelies vienu no abaam - tev nav izveeles - tev taa ir jaaizdzer, lai piedaavaataaju neaizvainotu utt. Viss ir relatiivs...
0
Rezumē - izvēle ir, bet tā noved pie slikta gala.

(c) Mērfijs
0
there is no spoon, neo...
0
Rezumē - anuss pastav, tikai pa priekshu tev buus jaiztur klizma

c) Mērfijs
0
Dirst vai nedirst - taada ir izveele. Jo vienmeer varii arii pakluseet un nedirst. Nepiedirst forumu, piemeeram.

"Doesn't mean you should
Just because you can (x3)
And that is a fact of life"

(King Crimson - "Facts of Life"; lyrics by Adrian Belew)
0
jaa par meerfiju runaajot. runaa ka meefija likumus nau saraxtiijis pats meerfijs bet kaac cits ar taadu pashu vaardu. taa kaa spried pats.
0
No tā vien ka likumi nav true Mērfija sarakstīti nekas nemainās. Izvēles nav tik un tā.
0
No tā vien ka smirdoshas kajas nav true Mērfija sarakstīti nekas nemainās. caureja ir tik un tā.
0
Man izvēles nav- es eju vemt..

P.S. ..no šitā visa..
0
man ir izvēle iet sust vai muldierēt forumā......
0
heh. izveele tomeert ir. :) teikt seit kaut ko vai neteikt. bet es labpraat pateikshu lai citus atstaatu bez izveeles - ka jaaiet vempt deelj taa ko pateicu.

taatad mees pashi apgriezham viens otram izveeli :)
0
Sākās bērnudārzs:(
0
... bērnu dārzs sākās jau ar 2 ierakstu, kad caureja neko nesaprata... ko?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas