Sepultura un mana jaunība
0
bāc, dabūju no viena drauga Sepulturas labako dziesmu izlasi Chaos in the Jungle. Mana jaunība, bērnība...:) tāds prieks bija klausīties... Troops of Doom, Roots Bloody Roots, Territory.... aaaaah... skaisti... :) vai citi arī atceras savas tās tik labās un pirmās grupas, kas nostādīja uz īstenā ceļa? :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es nesen noviku paaris vecos albuumus, kurus nebiju dzirdeejis vairaakus gadus. Gribeejaas atkal paklausiities.

Anthrax "Persistence of Time"
Dark Angel "Darkness Descends"
Metallica "Ŗide the Lightning"
Agent Steel "Unstoppable Force"

Tie ir dazhi no albuumiem, kurus sagramstiiju tajaa 15-16 gadu vecumaa, kad viss taa pa iistam saakaas un neesmu vinjus aizmirsis veel joprojaam.
Vispaar uz pavasari vienmeer atgriezhas veelme paklausiities thrasherus.
0
Sepultura Arise bija pirmais ko no viniem saklausiju, bet ari ka izradas labakais.
Anthrax Persistence of Time bija pirmais ko no viniem saklausiju, bet ari ka izradas labakais
Death Spiritual Healing bija pirmais ko no viniem saklausiju, bet ari ka izradas labakais(dala 1 vietu ar Symbolic)
Kreator Coma of Souls bija pirmais ko no viniem saklausiju, bet ari ka izradas labakais
Overkill Horrorscope bija pirmais ko no viniem saklausiju, bet ari ka izradas labakais
0
+Napalm Death Utopia Banished
+Judas Priest Painkiller
+ galu gala Metallica KillEm All = vislielaka klasika kas vien ir iespejama, lai man neviens nemegina iestastit, ka thrash sakas no kautka cita, respect tadam grupam ka Exodus, Slayer un Overkill, un Eiropas kolegiem, bet Metallica pamudijas to visu uz gramafona plates uzlikt pirmie)
+1
Jā, tie bija laiki- Death "Symbolic", Cannibal Corpse "Tomb Of The Mutilated" (joprojām šo ripuli mīlu visvairāk no visiem CC), Kreator "Cause For Conflict" (manā uztverē labākais šo disks un smagākais ar), Judas Priest "Painkiller", King Daimond - albums par briesmīgo māju un vecmāmiņu, neatceros nosaukumu, Running Wild un vēlāk Machine Head "Burn My Eyes" un Marilyn Manson "Antichrist Superstar", kas jau krietni paplašināja manu muzikālo redzesloku.
0
Man gan šie laiki liekas labāki, mazpilsētā tolaik ne sūda dabūt nevarēja bij ar riteni jāminās uz citām pilsētām un jāterorizē pirāti
0
Napalm Death `Harmony Corruption`
Sepultura `Arise`
Novembers Doom `Amid Its Hallowed Mirth`
Beyond Belief `Rave the Abyss`
Master `On The Seventh Day God Created`
bija vēl kautkas, bet tas jau bija krietni pasen.
Tās bija pašas pirmās grupas no smagajiem.
0
ak jā, vēl man bija Metallica, Napalm Death, Anathema, Sky Forger... vai, kas tas bija par laiku! :) aaah...:)
0
NU nezinu vai tas ir gluzji metaals, bet Tool - Opiate bija 1. tāda tipa albums kaados 6 gados, kursh mani nostaadiija uz pareizaa celja. Vel joprojaam Tool klausos.
0
Eh pat skumiigi atcereeties tos laikus. :(
Tik daudz labu grupu vienkaarssi izjuka, vai arii izmainijaas liidz nepaziissanai, zzeel bet neko nepadariis, laiks dara savu.
Ja jau teema ir Sepultura un mana jaunība, tad varu pateikt vienu man patiik arii jaunaa Sepultuura bet tas vair nav tas, kas bija agraak, kad vel priekssgalaa staaveeja Max Cavalera.
+1
Nu, protams, Dzelzs Vilks - visu sākumu sākums - "Mirušās Kaijas".
0
Bet lai vai kaa, es taapat kaa Bleakness, vairaak miilu shos laikus. Pilniigi noteikti.
0
Edenbeast, Tu ko, baigais pensionaars atradies:))))))

Bet nu saaku sso muzziigo ciinnu ar Elvisu Presliju - Liivi - Led Zeppelin - Sepultura(Airise) - Iron Maiden - Cannibal Corpse - MUTILATE MYSELF & true brutal death metal warrior!
0
bet, Hell, mēs tak novecojam... :)
+1
Viiii,Sepultura!Man arī ir Chaos in the jungle!Es vēl klausos arī šobaltdien,nevis tikai atceros!!!:)))))
+2
& true brutal death metal warrior!
izklausas vairak pec kadaa oktobrenu saukla
0
Njā; 1996 gadā arī man Sepultura kārtīgi norāv jumtu - pārgāju toreia no grunge uz smagajiem.
Bet vispār pats galvenais albums manā dzīvē šai ziņā bij Motorhead "Sacrifice".
0
... Artūr, Tu esi piedzēries...
-4
Tu augury

Nav Tev sirdii metaals, tad nav, ja tas Tev tikai millaakais muzikas stils, nevis dziives veids un aicinaajums, tad Tev oktobreen to nesaprast!
+2
ble, cik tomēr Sepultura bija zaibiss banda..
www.youtube.com/watch?v=ALSTcTzRH0U...
0
Bija gan. Jā...
0
kaut es tos Tool nekad nebūtu klausījies...
the negativity... the negativity.
lol
0
the negativity...

lol
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas