The Prophecy - Ashes
0
manās melnajās rokās beidzot nonāca angļu Doom Metal grupas The Prophecy albūms Ashes. ziniet, baigi labs. nav tik smags kā MDB, bet kopumā vērtējot - izcils albūms. ļoti izstrādāta un melodiska mūzika, drūma un baisa... texti - zaimojoši un brutāli, robežojas ar ārprātu. Skaisti... Iesaku visiem Doom un netikai Doom faniem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es savukārt pašlaik klausos doom klasiku - SOLITUDE AETURNUS "Through The Darkest Hour"; nekas labāks šai žanrā tiešām nav radīts.
0
... es klausos nIRvana.. un ko, manās rokās jau nonāca sen... un tad, man par to jākliedz, mēsl? teksti par dzīvi un izjūtām, dziesmas labi nostrādātas, albūmam nav nozīmes
0
Nu Tu jau, protams, esi malacis; tikpat piklājīgs, cik gudrs!...
0
*pieklājīgs :)
0
jaunietim ar seksuālās dabas novirzēm.

tu tiešām esi malacis... pieklājīgs un kārtīgs zēns... man prieks...
0
Petennu Maleejam

Tu varbuut klausies gandcore bandu Vaginal Grinder?
0
Kas tas par kretīnismu: "A es savukārt pašlaik klausos...na na nā"...Cilvēks uzdeva jautājumu par Prophecy, tad arī runā, ja ir ko teikt, ja nav, tad turi metamo biksēs.
0
Un Peteņu Melājam - Tu, vecīt, esi slims.
0
Izskataas, ka Tev toties vispar nekaa nav bixees, ja tik lloti streso! Zeel, ka sen neesi dabuujis Magot!
0
Varbūt iedosi?
0
kalusieties, jūs nelieši! nepiedirsiet foruma sadaļu par THE PROPHECY ar savām seksuālajām problēmām! >:(
0
Vibratoru vienigais vai gumijas dani Filth!
0
Paklau Tu, Hellhammer...no maigās Dani nekādi nespēšu atteikties(mhm!!), bet pa, pa saldējuma furgoniņš jau atbrauca...labi es skriešu. Support my career!!! Freedom
0
Kas par idiotismu- cilveex sseit uzraxtija par The Prophecy un gaidija komentus par to, bet nee Tu te piedirss par kaut kaadiem anaalismiem un saldeejumiem!
0
Tieši tas pats par ko es domāju. Varbūt tomēr pārlasi to manu pirmo komentāru?
0
...ko tu elles āmur te ņemies, to kaut ko dirs ne pa tēmu, te atkal aizstāvi foruma pirmssākumu... teikšu kā ir: nafiga jātaisa šitāds forums, re kā man patīk tās grupas tas albūms, nu jopcik satiec čomus iedzer alus un apsried...fag... ko man jātaisa, eu man patīk Sadist- above the light, ko jūs domājat...? tas ir labi, ka man tas patīk...? vai es esmu viens no jums tagad, kad man tas patīk...?
0
...Blūdijam Magotam: nu zini vecīt Tu toč neesi labāks... cik var gancoties? The whole basement?... oh my God... the eyes the eyes...
0
Shis ir vienkaarshi burviigs albuuminjsh, vienkaarshi nav pat vaardu, kaa to aprakstiit!!!
0
teica pūce.
0
tikko atjeegusies no melnaas piektdienas un jau ir dzirdeejusi prophecy?!?!?!?!?!?!?!?!?!...
0
Cik diivaini!!!Kaadeelj gan ne???
0
tad tu kaads advanceetais pokeskukjis esi ka tik aatri attiisties?
0
ģenētiski modificēts....
0
peedeejaa laikaa saaku pieveersties doom jo man tas kaut kaa pievelk tomaer. Laikam Bigugga kad nosauca taadu lietu kaa Saturnus-christ goodbye esmu saacis intereseeties par death/doom miksli un meeginu rast jaunas labas tiira doom grupas. The Prophesy tagad meeginu dabuut un ceru ka buus labs
0
ir labs. ļoti melodisks.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
HH
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas