Padalies, braal!
0
Slimais Runc's renaars taisa aptaujinju par graamatu, kuru DEAD metaala fani un visi paareejie metaalisti pashlaik lasa.

Es lasu Alķīmiķi, nākotnes plāni - Skārda bungas. >:O

Kā ir ar TEVI?
Jau iepriekš --> :*
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu fixaak fixaak fixaak, kachaa kachaa kachaa, visi piedalaas, lieli un mazi, kristieshi un pagaani, visivisivisivi ...
0
pashlaik lasu Dveselju puteni ... nu jau kadu tresho reizi
0
Mjaa, Dveeselju putenis ir labs, paarlasiiiju pirms vairaakiem meeneshiem, mjaa, nu bez komentaariem, laba graamata...
0
"Noziedznieks numur 1" - nacistiskais režīms un tā fīrers!!! Bet brīvajā laikā pašķirstu kādu kāzusiņu £")
0
Nu pamēģiniet pārspēt mani!Šobrīd otro reizi lasu " Vojnu i mir".Visiem iesaku-ģeniāla epopeja!
0
āāāā...paga...stop...S... Ļems "Magelāna mākonis"...bet kā jau teicu tajos kāzusiņos var laimēt kādu piecīti...
0
kauko pa mārketingu jo taisu kursa darbu
0
mans tagat meegina nomociit `stalins, sarkanaa cara galms`. vispaar baisi interesanta graamata.
0
AA, veel nesen izlasiiju Salaspils naaves nometni, brr...
0
Duglas Adams "The Hitch Hiker's Guide to the Galaxy"
0
"Hitlera un Musolīni slepenās sarunas"

"Fausts"
0
Hanifs Kureiši - "Priekšpilsētas Buda" (The Buddha of Suburbia")
0
3dmax After Burn plug-in manual. Peedeejaa laikaa naakas lasiit tikai shaada veida literatuuru. Patiesiibaa ljoti aizrojaushi. Ir asaaki momenti, var arii shad tad iemigt, citreiz uzdod pa nerviem, un, kas ir pats labaakais, beigaas var pakasiit savu niezosho nieri.
0
G.Zemiitis "Ornaments un simbols Latvijas aizveesturee." (G.Zemiisha, arheologa, dazhaados laika posmos sarakstiiti raksti par sho teemu, apkopoti vienaa graamataa. Ljoti nteresanti (protams, tiem, kam interesee), daudz uzskates materiaala- ziimeejumi, arii dazhas fotograafijas.)
0
BlackShaman, hehe, shitais man staav rindaaa :)
0
Kārlis Janševskis "Krustnešu gūstekne." Par nabaga pagānu meiteni, kuru nolaupiija krustneši.
0
Dens Brauns "Enģeļi un Dēmoni". Izlasiiju "Da Vnci Code" jau pirms tam. Visai interesanta literatūra.
0
es tagad lasu "Hitlera un Musolīni slepenās sarunas" un pirms kāda laiciņa pabeidzu lasīt grāmatu "Mein Kampf"
0
gribeetos izlasit latvisko versiju, jataada eksistee, "The Goods OF Bal Sagoth"
0
Es ar paslaik lasu Hitlera un Musoliini Slepenaas sarunas, diezgan interesanti!! Bet pirms kaada laicina izlasiiju Latviesu karaviirs zem kaaskrusta karoga!!!!
0
Tagad lasu E.Kaneti "Masa un vara".
Patiešām aizraujoši, iesaku katram.
0
Antenno-fidernie ustroistva i rasprostranenie radiovoln..........
0
Pašlaik: Ivars Vīks. Trejdeviņi Latvijas brīnumi. 2.daļa.

Pirms tam: Kolins Vilsons. Apziņas parazīti.

Tuvākajā nākotnē: Mēness kalendārs ikdienas dzīvē
0
alkiimikis ir vieniigaa no pecaam graamataam kuru esmu izlasiijis vienas nakts laikaa.Tik interesanta taa bija :) Nelielos ar to ka neesmu daudz lasiijis un meeginu sevi piespiest koncentreeties un tuvaakajaa laikaa meeginaashu dabuut graamatu "Vinas" par cilveeka celjiem, to iespeejaam un kaa viens mazs mirklis var mainiit visu dziivi.Arii filma taurinju efekts man patika kaut arii tas ir jenkju sviesc tomeer teema interesanta.Veel fantastiska graamata ir Orvela "Dziivnieku ferma" un 1984.Iesaku ja kaads veel paarpratuma deelj to nav lasiijis :)
Tas arii viss par mani un graamataam :)
0
Kluuda nevis graamata "vinas"bet graamata "Viens"
0
da juus neviens mani neparspeesiet es lasu shobriid "ka pagarinaat dziivi slinkojot" laba gramata laikam vispaar turpmaak nedariishu neko
0
es vareetu paarspeet, tikai sheit truukst vietas, lai es vareetu uzrakstiit visu graamatu nosaukumus, kuras es tagad lasu:)
0
Es te, lai īpaši nelauzītu galvu par izvēli, sāku lasīt visu daiļliteratūru, kas atrodama bibliotēkā, alfabētiskā secībā :D Pašlaik esmu ticis līdz Aspazijas kopotajiem rakstiem :D Nu ko te var teikt - šaut vajadzētu sastādītājus par tik apjomīgiem komentāriem.
0
...es jūtos mazs, es nevaru ac/dace pārspēt...
0
Diona Forchuna: "Doktora Tavernera noslepumi"
0
"Noziedznieks Nr.1" izlasīju, kad man bija 14 - labais gabals:)
0
Labs var jau būt, bet nebija diez ko objektīvs, jo tā grāmata tika laista šaipus Dzelzs priekškaram un visas no tā izrietošās sekas...
0
...protams es nesaku, ka viss bija baigā propaganda, radās tāds iespaids, ka autors lieliski nošķēla to daļu, kas Padomiju saistīja ar fašistisko Vāciju(kas gan viņam cits atlika), bet par to varētu runāt mūžīgi un bezjēdzīgi...na na na!!!
0
nu jau "Nameja gredzens"
0
Neesmu beidzis lasiit Dostojevska "Noziegumu un sodu", puslasiits ir arii Peers Gints, bet visaktiivaak schobriid lasu B. T. Griiva "Ir dziivei jeega, ir!" un Dzh. Greja "Marss un Venera, blablabla" :) Regulaari tiek paarlasiiti LotR un "Dveeselju putenis"
0
lasu te visaadus komentaarus >:D
0
Es "Noziegumu un sodu" pabeidzu lasīt, bet lai to izdarītu un neatpaliktu no klases, nācās pa daļām izlaist.
0
Patreiz lasiju "Atklaata konkursa par.... Nolikums" tad piegriezaas drbs un noleemu palasiities te, bet ja nopietni, tad Justeins Goders "Cirka direktora meita",
0
Pakļaušos kārei sekot citu muļķīgajiem jokiem: šobrīd lasu LVS 94:1998 "Ceļa metāla drošības barjeras. Lietošanas noteikumi".
0
Ciinjas Klubs,Etide purpura tornjos
0
Tikko sāku Rūmnieka un Miglas jauno vēsturisko romānu "Sveiks, Jautrais Rodžer". Tākā "Kuršu Vikingi" man ļoti patika, ceru, ka arī šis būs labs. Tiku jau līdz 85.lpp., pagaidām ir tieši tas, ko gaidīju, patīk.
0
Es ne sen izlasīju vienu grāmatiņu "Velns Memnohs, Vampīru hronika" interesanti, interesanti...
0
Pašlaik Taylenol lietošanas instrukciju, bet vispār grāmatu "14.99 eiro"
0
No viena puikas sencha aiznjeemos Blaumani, gribeejaas palasiit latvju tautas veertiibas.
0
"Archaic History Of the Human Race" by Gertrude W. van Pelt, MD. magjisks e-books.
0
A.Rubiks "Mana cīņa"
viņš šo grāmatu sarakstīja 90-to gadu sākumā, sēdēdams Rīgas centrālcietumā. 1996.gada bestsellers. Grāmatā stāstīts par latviešu, ebreju un krievu apvienošanos cīņai pret kopīgo ienaidnieku- Ameriku.
0
Pēc Lūša ierosinājuma, pārlasu Klāva Elsberga dzeju :)
0
es arii pashlaik lasu 14,99 eiro :o
0
kadam ir kada nojausma kas ta abramelina gramta tada ir ? Man viens choms teica ka vajagot izlasiit, bet neviena gramatnica par tadu neviens nav dzirdejis ???
0
es tuliit izraisiishu emocijas daudzo pagaanu viduu, bet mosh nee, ceru ka taa arii un buus...
lasaam par teologijas veesturi, nevis atklaasmes mekleeshanai, bet ..vienkaarshi sevis izgliitoshanai...
luuk taa...
0
Kas nu par emocijām, viss kārtībā. Es esmu lasījusi Bībeli, tīri tā- ienaidnieka nometnes izzināšanai, jo manuprāt nevar kritizēt to, ko kaut vai virspusēji nepārzini.
0
piekriitu, bet diemzheel paarsvaraa jau notiek otraadi...
man maajaas piemeers ir, reizeem gadaas "nodeprtesoties" kaadu nedeelju un mammucis dzirdot metaalu, kas skan manaas tumbinjaas nospriezh, ka tik metaals nav pie vainas, skumji un smiekliigi vienlaiciigi, buus gimene jaasaak izgliitot shajaa zinjaa.....
0
es arii esmu izlasiijis biibeli 4 gadu vecumaa, nu toreiz gan ne ienaidnieka nometnes izzinaashanai ^-^

tagad lasiishu elephant man graamatu, muuuhuhuhu
0
Friedrich Nietsche "Zarathustra"...
un jau n-to reizi paraleeli arii Paulu Koelju "Veronika grib mirt"
0
wow, bet gan dod Latvijas matainaakaa dalja,
taadas graamatas pat sapnos nav raadijushaas lielaakai dalai Essential un LaRocca apmekleetaajiem
:))
prieks.....
0
da lielaakaa dalja no vinjiem zina tikai tik burtu lai larocku ar roxy nesajauktu,sviestu esu saraxtiijis augshaa,Etide purpura tonjos nevis tornjos:)14,99 eiro arii izlasiiju...Lolitas dienasgraamata-aizvakar pabeidzu,tagad T.Main Riids-Jaatnieks bez galvas.
0
Es paraleeli lasu V. Igo "Cilveeku, kas smejas" latviski un Osnes Seierstaadas (norveegju rakstniece) "Kabulas graamatu tirgotaaju" norveegju valodaa.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas