Sexīgākie vīrieši
0
Es domāju,ka nebūtu godīgi,ja tikai džeki varētu apspriest,kura dziedātāja tuvāk sirdij?:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bez komentāriem
0
gosowa ari shaja kompetence ir uzvaretaja
0
No viiriesha viedokla vcik nu kaads tur baigais sexiigais bet normaals vecis ir Johan Hegg no Amon Amarth
0
haaa, un Merelins Mansons :D :D :D kaut gan fig vinju zina kur likt :D
0
nokonkretizee teemu! viirieshi vispaar vai metaalmuuzikaa?
0
mensons ne pie večiem ne pie bābām nav liekams lāga varbūt pie klauniem vienīgi
0
mensons liekams pie transvestiitiem
0
Tieshi taa, liec klaunus mieraa.
0
klauni nav pelnijushi tadu apkaunojumu
0
labi, varbut lausim lai damas tomer izsakas par temu, butu interesanti dzirdet.
0
:O
0
Gluzhi tas pats kas ar sievieshu tiesiibaam. Kliedz un sitaas, stuteejaas, spljaudaas... Tad, kad nu beidzot izciina savas tiesiibas, tad mutes ciet, nezin nu ko iisti ar taam tiesiibaam iesaakt.

Taa tureet! Ieliec beidzot bildes ar plikiem cichiem jomajo!
0
Gotika
tēma:Sexīgākie veči ,kas spēle smago mūziku.
0
Es tā skatos ,ka daudzi vīriesi no jums nau vienaldzīgi par Merilinu mensonu?:))))
0
Kas speelee smago muuziku? :D The Scars kivichs :D
0
"kas ir normaali un kas nee... jejeeee"
0
Nu skatoties no meitennu viedoklla:)

Edenbeast - Frailty
Mauser - Vader, Dies Irea
Alexi Laiho - Children of Bodom
Dani Filth - Cradle of filth
0
Dani Filth man goda vaards jau tikpat ljoti saak krist uz nerviem kaa BrItNiJa...
0
Interesanti, ka no vīrieša viedokļa kā normāls vecis tiek minēts Johan Hegg. Kad es viņu pieminēju līdzīga tēmā, varēju palasīt krāsainus aprakstus par viņa mežonību un pinkainību. ;) Žēl, ka citas dāmas neatklāj sev simpātiskos mūziķus, tamdēļ atļaušos pieminēt vēl dažus, kuri patīk man. Un tie ir
Tomi Koivusaari
Niclas Etelevuori.
:) Grupu laikam nav vērts minēt, jo tāpat visiem ir zināma. ;) Varētu jau minēt vēl, bet tāpat dabūšu noklausīties nievas arī par šiem.
0
Hm, man taa kaa vienu laiku patika Eicca Toppinen no Apocalypticas
0
Fauns no TE
0
Veicot sociologisku aptauju (ieklajujot anketeeshanu un anoniimu interveeshanu) pie U/V "Centrs" - noskaidrojaas: Pashreizeejais smagaaas muuzikas "plejbojs" ir uzleecoshaa zvaigzne Edenbeast no ansamblja Frailty!
*Aptaujaati tapa abu dzimumu paarstaavji*
0
Un Linga nevienai nepatīk he he? Vai latviešu ražojumi tik niecīgi, ka zviedri, norvēģi tiek saukti, vai tad Sanktimonj Viesturs nav normāls kēkss mečām, ko he he?
0
Pagān, Tev par prieku Ansis Melders (ex "Heaven Grey"). ;))))
0
Ui cik priecīgs paliku he he.
0
lodziņam; Edenbeast? un vēl plejbojs? viņš reāli apvainosies par šā titula piešķiršanu.. riktīgs doomers nevar būt plejbojs... tas apkauno
tas jau līdzinās kaut kādai popsai- teiks viņš !

Liela daļa bābu droši vien fano par Pēteri no
Type O Negative.
0
Jocīgi, ka nav pieminēts Carpathian Forest basists Vrangsinn :DD
0
jūtos pagodināts... :)
0
to Intars

tu laikam neesi redzejis nahash gitaristus, tie ari ir labie puikas.
0
Kaa tad meiteneem love "metal atklaajeejs" Wille vallo????Man likaas ka vinja koncertos zem meitenju puuljiem noteksisteema ievilkta lai nenopluustu visa skatuve :D :D :D
0
to Hellhammer - piekriitu pirmajam no taviem mineetajiem piemeeriem.... :$
0
visi suomu matainie smuxi un sexiigi ;)
0
nu jaa, tam gan es piekriitu.... un visi somi ir seksiigi... taads tumshais ziemelju veesums uzbudina... :P
0
boks: tapee jau vaards plejbojs bija ielikts peedinjaas
0
Intars, to zimpaatisko resniiti stringos? :D :D :D
0
Lesjars no Butterfly Temple
0
Nu ja, ka tas resnais ekshibicionists.

Nahash laikam redzēju Kilkim Zhaibu, bet tie vismaz pliki pa skatuvi negrozaas :D
0
Viennozīmīgi M. Manson un M. Jackson
0
Manuel un Jones no Ancient Ceremony.
0
Toms Seleks, kaut gan arī pārējie puiši grupā ir riktīgie čiki čiki lūpiņas
+
Radars- Lazarete
0
Katrs vīrietis pats sev seksīgākais!
0
dazhi viirieshi ir seksiigi arii sievieshu skatiijumaa...!
0
Interesanti skatīties, kā džeki spriež par seksīgākajiem vīriešiem. Es no smagajiem nevienu īpaši seksīgu gan nevaru iedomāties. Ja nu vienīgi tas no Type O Negative.
0
Ā, pareizi, tīri smukiņš ir Trents Reznors. Laikam jau taisnība ir tiem, kas saka, ka lielākā daļa cilvēku ir biseksuāli, ja jau ir panesusies šāda diskusija. Tas, ka džekenes gandrīz neko nesaka ir tāpēc, ka viņu šajā portālā laikam ir tā pamaz. Un kurš saka, ka soulfly ir numetal? Numetal ir deftones un korn. Un neapdirsīsim numetal tikai tāpēc, ka ir stilīgi apdirst numetal. Man deftones albūms Around The Fur vēl joprojām ļoti patīk.
0
Bļa.
0
soulfly ir oldmetal un trents reznors ir dalja no numetal un solfly,.ai es neka nesaprotu nu pof.jaa visi mees esam bisek. bet es gan ne
0
Blja
0
cannibals es tev pikriitu, a kas attiecas uz seksiigaakajiem vecciem eh smagajaa muuzikaa tie ir papilnam
0
Vairāk vai mazāk piekrītu jau nosauktajiem variantiem. Vēl pieminēšu Rihardu- bijušo Skyforger ģitāristu.
0
Viennozīmīgi Lesjārs no "Butterfly Temple".Edgars"zirgs" no "SF", āāā ko es te šķirošu, vairākums mataino ir sexsīgi. Kad man koncertos alus iesit pa galvu, visi muzikanti un klātesošie vīrieši liekas smuki.Bet tā jau arī ir.
0
Kad man koncertos visi muzikanti iesit pa galvu, alus man liekas garšīgs. Bet tā jau arī ir. Ibio.
0
to gitara

tad jau tev patik ari tas eltons kas kabata skanu regule?
0
bet nu ja jau galva parista tad jau " visi klātesošie vīrieši liekas smuki", teiksim kads iemaldijies urla.
0
...pēc ilgām pārdomām par dzīves jēgu,
viss liekas absolūts, prāta spēju
abstrakcijas nonāk kontekstā ar humāno
fizioloģiju, prāta apvērsumi realizējas
nonsensuālās transmisijās, parādot spēju
un viedokļu eksistenciālismu...
0
MenSoNz i smuxxzzz
0
Kas iraid "MenSoNz"? Un kā latviski būtu tulkojams "smuxxzz"?
0
man jau nekas, bet dazhaam laikam velk uz kropljiem (psihiskaa un fiziskaa zinjaa arii...)
0
ahaahahaa, man dikti patika Astennu, jaa un braalji Cavanagh iz Anathemas, kad veel bija jauni. Veel dailsh ir Benijs no Flowing tears, bet...Vai juus, daamas, esat redzeejushas ko sexiigaaku par Goglinu nosljukushaas treninjbixees? Un ja veel kaadu meenesi neviens nesalabo baarzdas dzenamo...Nav nekaa labaaka meitenei...
0
Goblinu, pardon...Sergeju, tas ir...mmm....aaah...
0
es
0
Pierādi.
0
mensons tiesaam smuks, seviski jauniibaa king.hackers.lv/lol/3/marilyin_mans...

>:D
0
ja vajag pierādījumus, sakontaktē ar mani :) Meils ir profilā
0
"Viennozīmīgi M. Manson un M. Jackson"

101% piekriitu

reku viss rokzvaigznju beerniibas bilzju komplekts www.rnb.hpg.ig.com.br/novinhos.htm...
0
ko metala ciksas saka par Philip Anselmo??? ja nezam, kas tas ir, tad paskaidrojums - PANTERA vokalists!
0
ko ta tu par vinju iedomaajies? :D;)
0
man jau liekas, kas sis jums baigi patiik:) skatijos vecos video, tads pakaccaajies, vienmer puspliks, kruti tetovejumi, interesanta uzvediba.
0
Steaven Tyler (Areosmith vocal) neapstridami.
Un protams ES
0
Tu laikam dzivo pats savaa pasaulitee un Tev ir loti specifiska gaume!
0
to cannibals Deftones nav nekaads nu metal.
sexigakais?nuu..Hellhammer...
0
man personiigi ir tikai viens °seksiigaakais viirietis... man arii vairaak nevajag, paldies! :P(6)
0
seksīgākie=piselīgākie... pareizāk būtu jāformulē tēma: seksuālākie vīrieši.

Nu bet acīmredzot sātans(-e) laikam arī bija domājusi piselīgumu.
Nu cik zināms, tā labi piselīgs savā dzīves laikā bijis un droši vien, ka arī tagad ir Mick Jagger no The Rolling Stones. Pilna pasaule ir ar Džegera bērniem.

DDD, bet starp citu ,no neoficāliem avotiem- mūsu pašu tautas komponists Imants Kalniņš jaunībdienās bij varens meitu ģēģers. Drāzies pa labi un pa kreisi. Pilna Latvija ar Kalniņa bērniem.... daži pat sabiedrībā populāri.

Nu bet to gadu vecā hipij-mākslinieku paaudze to tik vien darīja...
Iespējams, kas līdzīgs notiksies Blomē :))
0
seksiigaakais, manupraat, ir davey havok no afi..
ne no true vidus, bet pasaulee palicis maz kaa, kas skaistaaks par vinju.. :)
0
tavs lācēns ir seksīgāks par visiem iepriekš minētajiem humanoīdiem
0
Paga, bok, ta tu saki, ka bitchy lācēns ir seksīgs, tatad- piselīgs? Sasodīts, es arī tādu gribu. :(
0
jā, Lūsi... ! piselīgi (seksīgi) lācēni tagad ir deficīts. un... un domāju, ka bitchy arī neatklās, kur to lāci ņēma.
Sadalīsim brālīgi, to, kas pieder tev..
Kāpēc tu tik īdzīgi visu gribi sev.
0
rainers apvainosies, ka juus par vinju taa.. :)
0
Jautājaums, bok, ko gan TU iesāksi ar piselīgu lācēnu?

P.S.Tev bildes fonā ir Kokneses pilsdrupas?
0
nevajg, nevajag man lāci :)))

p.s. jā ,tās ir Kokneses pilsdrupas. Sanāca tur iegriezties pirms 2 gadiem.

0
Baac, kaa es sev gribeetu vienu seksiigu laaceenu...
0
Renārs + Rainers* = ...

*Rainers- bitchy piselīgais lācēns. (Skat. bitchy komentu vakar 15.13)
0
lācīgs pisels
0
Nu ko , ja skataas no skukju redzes loka , tad laikam uzskaitaami ir :

1)Paul Stanley(kiss)
2)John Bon Jovi(Bon Jovi)
3)David Coverdale jauniibaa...(Deep Purple/Whitesnake)
4)Phil Collens(Def Leppard)

Nu , 80'tajos baigi daudzas smuko puishu grupas saaka speeleet muzonu , jo tas skaitijaas kruti , un taa vareeja davbuut skukjus , tapeec 99% glameru , un 70% 80'tajos gados radushos grupu daliibnieki ir pieskaitaami shim sarakstam...
0
Par Bon Jovi es piekriitu, jaa, daudz meichaam tas kverplis patiik, bet tas Kiss shmauklis pats sevi pasludinaaja par babnjiku, un liidz ar to man neinteresee, cik padauzas vinjsh sava muuzha laikaa ir nopircis. A par tiem paareejiem neko nezinu. Tu man noteikti vareetu par to "staastiit" visu nakti, vai ne henchuli?
0
Nu , kaa jau teicu , ir dahuja grupas kas koncentreejas uz sevis pasludinaashanu par babnjikiem , bet ko tu vari pasludinaat ja izskaties taa kaa Fauns...

0
Valters un Kaža :D
0
Es varu pasludinaat, ka tu esi gailis un paskatiities,

A) kaa tu ar to speesi sadziivot, Mark Halloway.

B) paveerot tevi darbiibaa, mazais.
0
Es !

es arii lamaajos kaa zveers blje....

0
Faun :

Emmm , 1)Ja neatceries vairs kaa tur bij rakstiits , tad nav ko malt greizus vaardus , vienk , reeciigi kaa tu ciinies par taisniibu piesaucot kautko pilniigi bezsakariigu , Mr.Halloway ;)

aa , un veel - jaa , es nevaru noliegt ka esmu gailis , un es esmu ar to jau sen pieradis sadziivot... esmu leciigs , kasiigs , un visaadi citaadi riebiigs cilveeks , bet zini , tu esi ljoti liidziigs ;)
0
:*
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas