Strīdi
0
Nodomāju pievienot sadalu par strīdiem šajās pļāpās, lai novērstu to, kas notiek visās citās tēmas, proti, parasti visas tēmas beidzas ar savstarpēju sariesanos. Strīdās vai nu par stiliem, uzskatiem un vēl viskauko...Bet var tak dzīvot mierīgi un draudziigi, un piemēram neizpurgāt temas ar savstarpejam nesaskanaam! Tāpēc aicinu izstrīīdētis šajā sadaļa, bet nedomajiet, ka pamudinu visus uz strīdēsanos...;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Paarsvaraa tie vairaak neskaitaas kaa striidi, bet diskusija un savaadaaku domu apmmainna, un taa ir aizstaaveeshana savas domas idejas par foruma teemu. Shaadii "striidi" liek aizdomaaties, liek domaat, ka varbuut tev nav taisniiba, bet nereti, tu centies aizstaaveet savu viedokli tik un taa, un ir tachu daudz viedoklli un kaa lai zin kas ir labi un kas slikti, kas pareizi un nepareizi, viss atkariigs no cilveeka uztveres cits vienu lietu uzskatiis par labu esam, cits to nolaadees, taa vinsh i, varbuut citam ir interesanti paveerot vairaaku domu juukli, kuras pretojaas viena otrai, man liekas, ka psihologam buutu interesanti paveeerot un palasiit...

Bet taa kaa shis ir striidu forums, tad jau atradiisies kaads oponets, bet var jau to saukt arii par striidu, var par diskusiju un savu domu aizstaaveeshanu, cits pluudiis pa straumei, cits peldees un centiisies pretoties pret straumi...
0
Jaa, bet taas diskusijas noveersaas parasti no saakuma teemas un ta neredz ne galu, ne malas....
0
Vareetu jau te kaa striidu sadaljaa speciaali taadus izprovoceet:)))
Piemeeram:
1) Pagaanisms ir suuds;
2) Brutal death ir suuds;
3) Biezhaak uz dievkalpojumiem vajag iet;
4) Merduk ir pilniigs suuds;
5) eh, aatrumaa nevaru veel kaut kaadu striidu (dirshanaas) "katalizatoru" izdomaat :))))))
0
He he, taas teemas tev iznaakushas labas, it sevishki 3, taa tieshaam ir lieliska, protams, smejoties...
0
truukst vaardu...;)
0
Mani visvairaak sajuusmina fakts, ka es shaadu teemu izveidoju pirms kaadaam dienaam 4, 5 aam. Un naakoshajaa dienaa vinja bija laimiigi aizvaakta. Chikitaali choini foini. Jee jee.
0
Nu ta jau tev veicās!
0
Nee, kljuust mazliet interesanti par to, kursh sheit ir pie grozhiem.
0
Pie striidu katalizatoru saraksta var pielikt veel shaadu:
1) Krievi ir mudaki
2) Latishi nedaumki
0
Shaadi striida forumi laikam pateicoties man... Bet ko lai dara, cilveeki piesienaas pie siikumiem, tin ap to kamolu un peec tam brauc virsuu ka es tik lielu kamolu satinis, kaut arii pashi sho kamolu lielaaku dara... nezunu vai saprataat
0
Un ja tev radaas shaadi striidu temati BLACK DATA tad iegaumee, nesmu mineejis ka krievi ir mudaki, es tiku rakstiijis, vismaz liku noprast, ka atrodamies LATVIJAA, kuraa ir sava nacionaalaa valoda LATVIESHU VALODA, piecdesmit gadus shai valodaa mums tika liegts publiski izteikties, nu kad esam to atguvushi, saakam piemirs taas veertiibu...
0
To Pagaans:
Ej labaak prom no ssitaas sadallas. Uzkkeeries gan:) Tas viss ir domaats, lai aizsaaktu nebeidzamu dirssanos utt. Nav jeegas uz tejieni naakt un bezjeedziigi lamaaties ar tiem, kam nev kur savu energgiju izlikt.
0
Es sheit nenaacu lai dirstos..., bet jaasaka gan ka uzkeeros, kad Fauns ielika, dikti centos tur neko neierunaat, bet nu sheti tomeer nedaudz labdabiigaak un veel neviens saacis striideeties nav, kad aizies, tad tiishos he he.
0
Faun, tas biju es, kas tavu teemu izdzeesa. Kaapeec? Ja pareizi atceros, tad tur tika kurinaata, preciizi citeejot, "dirshanaas". Taadas teemas, saprotams, ka dzeeshiishu aaraa, gluzhi taapat kaa sapraata robezhaas to daru ar ikvienu postu, kur tas tiek veikts un kas manam ne iipashi veeriigajam skatam nepasliid garaam.
0
Ja kas, ta sheit nav kurinaati striiidi. šis te ir izveidots lai taadejadi paglaabtu citas Foruma teemas no temata mainas....!
0
Pagāns, neuztver to kaa nodirshanu, bet tiiri konstruktiivi. Bija doma ieteikt ielikt postu limitu dienaa, jo to ko tu sadzejo tieshaam daudziem slinkums rakstiit. Var gan iztikt bez visaadiem tehniskiem risinaajumiem, ja foruma daliibnieki pashi saprot, kas ir ok, un ko labaak nedariit. Shkiet ka tu tos tekstus vairaak sev raksti, ne citiem. Man kopsh beerniibas bija probleemas ar miegu naksts stundaas, nu un kaadu laiku atpakalj, kad nevareeju aizmigt, saaku pierakstiit to, kas traucee guleet. Peec tam vareeja mieriigi aimigt. Skiet, ka tev var ieteikt to pashu. Vai arii atrodi kaadu nodarbi, kameer tev dziivee nav vietas. (Kas zin, peec tam veel noderees) Nav jau komunisma laiki vairs, bet nu nav tik traki, jaunatne var atrast ar ko nodarboties. Veelaak gan tas tev taapat paaries, mani piemeeram sen jau bezmiegs nemoka, ja nu vieniigi no paarstraadaashanaas.
0
Pagāns domā ka šis ir ieviests par godu viņam. Man gan liekas ka pa godu Hellhammeram un visiem ar kuriem viņš ir "ragos". Kuri lielākoties arī ir vieni un tie paši.
>Faunam
Manu komentāru arī vienreiz izvāca ārā! Es tā īsti nesapratu par ko. Tur nekā TĀDA nebija. Var jau būt, ka tas bija kāds "errors" internetā.
0
KK ar druumu smaidinnu:

Es nedomaaju, ka shis izveidots, man, jo tad jau forums nebuutu striidi, bet "...visi pret Pagānu" he he.

Melnie DATI (Black DATA):

Tev tieshaam taisniiba, es kratu shais forumos savu sirdi, lai vareetu mieriigaak dziivot, man patiik aprunaties un gribu daudz no kaa atbriivoties, un tieshaam daudz esmu rakstiijis, varbuut ne sev, bet taa teikt sarunaajies ar seviim un meeginaajis sevi saprast, vai arii kaut ko izdomaat...
0
...Es jau arii nevienam neuzspiezzu, seedi un lasi ko esmu drukaajis, valda briiviiba, gribi lasi, negribi nelasi
0
Ir tāds teiciens ja nemāki neko prātīgu pateikt, tad NESAKI.
0
Prieksh maniim tas ir praatiigi, bet taadu teicienu neesmu dzirdeejis...
0
jaa visu cienju, Pagan, es jau ar diezgan daudz peedeejaa laikaa esmu rakstiijis, bet tu tieshaam saac "nomaakt" visu forumu, galvenais, ka mees visi tavu viedokli jau zinaam, tu nepaveesti neko jaunu. tu esi izlasiijis graamatas par senlatvieshiem, pirms lasi "Dveeselju puteni" (visiem iesaku), palasi, piemeeram, Friedrich Nietzsche atzinjas... varbuut paveestiisi mums ko jaunu. taisniiba, tas bija liels uzbrauciens, bet neuzskati to kaa nazi muguraa :))
0
Interesanti, kā var aizdomāties tik tālu, ka es šo foruma tēmu taisu pret kādu..?
iesaku izlasīt sākuma komentāru!;)

0
Mefistofel:

Tu man to vareeji pateitk pa telefonu, liekas, ka tu vienkaarshi centies izraadiities ar to ko esi lasiijis un cik zinosh esi. Arii ieprieksheejos forumos, kur tagad paraadies, brauc virsuu, man tas saak kaitinaat, es vai tad visu laiku Latvieshi ir pagaani esmu teici, tas bija paaris dienas atpakall kad peedeejo reizi tiku to mineejis, Tu laikam lasi vecus aputeejushus tekstus, un tu saac nomaakt mani, kas tev ir noticies... ka tik kaut kur piesieties, vinu dienu tas otru tas, saakshu piesieties tev, ka tu pats neko jaunu iipashi neesi teicis, jo tikai piesienies, tas arii veel trakaak nomaac visu forumu...
0
Visi manu viedokli nezin, gan, manu viedokli vareetu zinaat paaris uz kaajas pirkstiem sakskaitaama tauta, un neesmu nemaz izteicis pamatiigi savu viedokli, un starp citu par kaadu viedokli iet runa?
0
Man šodien īpaši gribas strīdēties, galīgi neveiksmīgs periods manā, jau tā grūtību pārpilnajā mūžā. Melni, tumši lietus mākoņi pārvelkas pāri, lai gan man patīk lietus, bet šis lietus ir ar pamatīgiem krusas gabaliem ,kuri uzkrītot, uz jau tā stresaini sakarsušā ķermeņa, iedurās kā sāpīgs un sūrstošs bites dzēliens. Bet vai ir jēga šeit kaut ko rakstīt? Tas tik un tā izraisīs jaunu pārmetuma vilni un neiztikt bez pamācošām piezīmēm, kā pareizi šeit ir jāraksta..un izraisīsies jauns, sulīgs strīds ar namazāk treknām pamācībām ka pareizi dzīvot...
0
Izpētīju sīkāk strīdu iemeslus un atklāju, ka pārsvarā tās atgadina gaiļu cīņas, ķipa- kuŗš stipraks, kurš lielāks, bet te ir cīņa, kurš ir vecāks un nav POKEMONS!!!Taisa uzbrucienus pa to, kurš labāk pazīst mūziku un nodirš tos kuri klausās kaut ko komercializētu kā piemēram Korn. Bet ja ir dažādas gaumes klausās jau arī metālu, bet vai tādēļ ir jānodirš pa pumpainu tīni? Laikam te īstā cieņā ir lieli bārdaini onkuļi. Tie kuri ir tikai šī stila neseni piekritēji un iesācēji, tos te trenkā uz nebēdu...Bet atcerieties, ka reiz Jūs paši bijāt tikai iesācēji...
P.S. tas nebija konkrēti domāts nevienam kā uzbrauciens, bet apdomājiet to, un izsakiet savu viedokli!
0
ha hahaha! jaa, mees striidamies savaa starpaa, bet kopsh kura laika korn ir metaals?? :))) tu esi vienkaarshi apmaldiijies, shis nav nekaads new age portaals... par komercializeetu tiek uzskatiits dimmu borgir vai cradle of filth, bet tie, kas klausaas korn... tie staigaa ar drediem un dziivo pilniigi citaa pasaulee...
0
es neteicu, ka korn ir metaals!;)
0
Viss kas saistits ar paganim ir nepatiesiba.Gandris visi no paganim neka nevar pieradit savas uzskatas.SAKUMA TICI tikaj tad vari runat.
0
paganim - ja tas ir domaats pagaani, tad centies iemaaciities to pareizi uzrakstiit, he he. Tiko arpunaajos ar vienu viireli, kas darbojaas senaas vides darbniicaa, taadi kaa es, varbuut nevaru pieraadiit, jo ietekmeejies no graamataam, bet vinni veic peetiijumus, arhiologiskos, peetii rakstus un pagaanismu izkopj daudz caur tautas dziesmaam kuras tik lloti dziedaatas caur shiem gadsimtiem, gan arii audumi, izstraaadaajumi daudz ko liecina, par izgliitotiibu. Taas pashas ziimes un arii tautas dziesmas - tur pieraadaas daudzu uzskati, tiesa gan daudz, kas ir piedomaats, klaat, kas vareetu buut logiskaak, taa lai izskatiitos pilniigaak, bet lloti daudz ko var izsecinaat izdomaat no tautas dziesmaam... ARNOBII ADVERSUS varbuut tev taa liekas nepatiesiiba par pagaaniem-senlatvieshiem, bij jau arii citaam tautaam pagaanisms, preciizaak kristieshi taa lamaaja nekristiitos, bet es ticu pagaanismam, ka taads ir bijis, ka kaut ko taadu vinni ir dariijushi, bet, par nozzelu, vismaz pagaidaam, no sirds un miesas neticu, ka taadi pagaanu dievi eksistee... bet nu viss naak ar laiku un varbuut ticiiba atnaaks arii...
0
Ja varbut ta ari tas ir,iespejams es nepazistu tadus ka tu,bet pagaani ar kuriem man ir iespeja sadarbotie(tuset) daudz ko nevar pieradit(varbut vini tikaj telo )
0
Es jau ar maz paziistu pagaanus, praktiski nepaziistu nevienu, bet pagaanisms ir lloti smalka padariishana un taas peetiishanai tur ir jaaieliek liels laiks, puules, miesa un sava dveesele... Bet nu vismaz, gan jau, tie pagaani ar kuriem tu sardarbojies intereseejas par pagaanismu...
0
Pat nezinu ko vel piebildit,bet labi lai paliek ta ka ir.Par to var ilgu laiku sarunaties.Katram ir savs viedoklis un skats uz dzivi
0
Piekriitu, dziivosim katrs savu dziivi!

Bet savas idejas un priekshilikumus, domas, kuras gribi, lai arii citi dzird, vajaga izstaastiit, vajag uzdriiksteeties un pateikt savas domas, savas idejas, varbuut kaads atbalstiis un atradiisies domubiedrs, kursh veelaak varbuut par labu draugu kluus. Vajag uzdriikseeties, nevajag rokaas kuli tureet, vajag riikoties, un uzdriiksteties, kaut vai pliki runaajot (ko nereti sauc par muldeeshanu)! Piermeeram, viens tur brauca skolotaajai, ko juus visu laiku man pie... piep... un peec tam es teicu piepishaties, ja gribi to teikt dari un saki liidz galam, nepadariits darbs tik par skaadi kluus, bet daudziem uzdriikseeshanaas nepatiik, piemeeram, es skolotaajai prasu vienu lietu, vinna saka, ko tad tu nepieraksti, visi paareejie ir pierakstiijushi, tik seedi un kuuko, visi ir pierakstiijushi, bet vai vinna iedomaajaas, ka uzdriiksteeshos paprasiit grupai vai vinni ir pierakstiijushi, nee un tas vinnu iespeejams satrieca, un liidz ar to vinna lloti sadusmojaas, jo kaa izraadaas tikai viena audzeekne bij pierakstiijusi, nu tad jau saaka mani vinna lamaat un taa taalaak, protams, es vinnu nelamaaju, vinna mani nosauca par suuda mekleetaaju, ne jau tieshi fekaalijas, bet nepatikshanas ar suudiem tika domaats, bet nu, vinna domaa ka mani baigi labi paziist, bet ne suuda he he, neviens mani nepaziist, pat es sevi veel nepaziistu...

Nu pamatiigi izrunaajos.
0
Intriģējoši;)
0
Ja........tas tie$i Piekritu
Bet sakuma vajag parbaudit viss kas un tad turpinat,lai nasanak ta ka "ar tavu skolotajy" cilveki ir visadi gan ar tie#am uzskatam,gan ar "stulbumu"
:)
0
Pagaans... iisi... aizver zhaunu. ZB.
0
Ja es buutu zivs tad es aiveertu, bet es neesmu, diemzzel man nav arii veikta operaacija, ka buutu man zzaunas, shaubos vai arii meeginaashu shaadu operaaciju veikti...
0
nu te jau viss aizgājis savu plūsmu...
0
Ja tas attejcas uz mani tad tev nav taisniba man nevar aizvert muti
0
Man parasti striidi sheit saakas tad, kad kaads umnjiks kaa Mefistofels vai !!! pazinjo, ka tie kas klausaas Korn ir pumpainji tiinji iesaaceeji. Visi staigaa ar drediem utt Redz tu smagi kljuudies, jo muuziku var klausiities arii taads cilveeks kaa es - ar lisu galvu un tagad vasaraa - botaas. Un klausos pietiekami lai tevi iebaaztu tevi burkaa. Bet juus dzheki gan speejat sapuuceeties uz liidzenas vietas.
0
visu cienju, bet es ljoti shaubos vai tu mani vari iebaazt burkaa... es uzskatu, ka no muuzikas sajeedzu ljoti daudz, ja tur taa fiska. es tevi personiigi nepaziistu, taapeec nenjemos striideeties, kursh no metaala vairaak ko sajeedz...
0
Izskats var pateikt par cilveku pirmu iespajdu un tikaj pirmu iespajdu. Bet pec muzikas ne tikaj to.
0
Tas par to burku nebija taa domaats. Tik debiils es neesmu lai lieliitos, cik daudz sajeedzu no muzona. Patiesiibaa es gribeeju pateikt, ka taa vaavuljoshana par sajeegshanu ir pilniigaakais stulbums, jo, neviens no klaatesoshajiem nevar pateikt, cik daudz es sajeedzu. Un niknums paarnjem, kad kaads meegjina man iedvest, ka ja es atziistu |Korn par labu esam, tad es esmu iesaaceejs, lai gan patiesiibaa, varbuut es sajeedzu no muzona 3 reiz vairaak nekaa tas umnjiks. Nu vai tad taa nav? Un tas idiotisms par matiem vispaar nogaaza no kaatiem. Izraadaas, ka Impaled Nazarene vokaals ir urla, taapat kaa Emperor un paareejie, kam ir lisas galvas. Rokas nolaizhas. Man piemeeram tie Korn (Kurus, starp citu es klausos ne vairaak kaa paaris reizes gadaa) nemaz neasocieejas ar leekaataajiem. Es vienkaarshi klausos vinju muuziku, kura ir vienkaarshi apbriinojami dzilja, ar pilniigu, saatiigu skaneejumu. Dziiva muuzika, kas elpo. Nu labi, nepatiik man, ja paaraak ar kleposhanu aizraujas puishi, bet ne jau taapeec vinji manaas aciis sliktaaki kljuus, ka paaris dziesmaas ritmiski ierunaa paaris vaardus. Tieshi taapat, kaa es neuzskatu, ka Mayhem buutu pieveersies numetal, kaa es dzirdeeju no viena gudra matainiisha, tikai deelj dziesmas Crystalized Pain In Reconstruction(vai kaa nu tur bija), kuraa Maniaks ierunaa paaris teikumus. Tas luuk esot kiphop un tas ir fuj. Idiotisms. Te nu ir tikai divi varianti. Vai nu klapes uz aciim, vai arii olas pie pakaljas pieskruuveetas.
0
<i>"Tas par to burku nebija taa domaats. Tik debiils es neesmu lai lieliitos, cik daudz sajeedzu no muzona."</i> (c) Fauns

Šī ir pirmā foruma tēma par mūsdienās tik aktuālajiem strīdiem. Tēmas sākuma datējums: froz, 2004. gada 16. aprīlī, plkst. 11:43 by froz, kuram tobrīd bija konstruktīvs priekšlikums:

<i>"Nodomāju pievienot sadalu par strīdiem šajās pļāpās, lai novērstu to, kas notiek visās citās tēmas, proti, parasti visas tēmas beidzas ar savstarpēju sariesanos. Strīdās vai nu par stiliem, uzskatiem un vēl viskauko...Bet var tak dzīvot mierīgi un draudziigi, un piemēram neizpurgāt temas ar savstarpejam nesaskanaam! Tāpēc aicinu izstrīīdētis šajā sadaļa, bet nedomajiet, ka pamudinu visus uz strīdēsanos...;)"</i>

froz, tu pārāk augstu novērtēji savus un citu nervus. tavs vilciens ir aizgājis, tevi neuztvēra un neiecēla vilcienā. saulainas bija 2004. gada vasaras dienas.

Savukārt, savulaik slavenais pozers Pagāns, cenšas sevi parādīt no labās puses, lai alus un šņabja patēriņš nekristu citiem tik ļoti acīs:

<i>"Paarsvaraa tie vairaak neskaitaas kaa striidi, bet diskusija un savaadaaku domu apmmainna, un taa ir aizstaaveeshana savas domas idejas par foruma teemu. Shaadii "striidi" liek aizdomaaties, liek domaat, ka varbuut tev nav taisniiba [..]"</i>

Taču arī pozerpagānisma laiki ir aizgājuši, bet šņabis un alus veikalā rokas tvēriena attālumā. Arī Pagānam visbeidzot netur nervi un no tāda, kas aizdomājas, Pagāns kļūst par aizdomīgu. Aiz ekrāna.

Te vēlreiz uzrodas froz's, pareģodams sev ļaunu un likteņa apzīmogotu galu, mazliet sentimentāli, bet ir jau labi - sapratne ir tas, kas tomēr jāpielūdz.

<i>"Jaa, bet taas diskusijas noveersaas parasti no saakuma teemas un ta neredz ne galu, ne malas...."</i>

Arī Intars atceras sāpīgus laikus, par ko liek nojaust šādi:
<i>Vareetu jau te kaa striidu sadaljaa speciaali taadus izprovoceet:)))
Piemeeram:
1) Pagaanisms ir suuds;
2) Brutal death ir suuds;
3) Biezhaak uz dievkalpojumiem vajag iet;
4) Merduk ir pilniigs suuds;
5) eh, aatrumaa nevaru veel kaut kaadu striidu (dirshanaas) "katalizatoru" izdomaat :))))))</i>

Pie 5 punkta manāmi apjucis par kādreizējo neattapību, arī Intars izstājas no trases, taisnojoties ar ātrumā nedomāšanu - lēnprātību, citiem vārdiem.

Fauns tikmēr nodarbojas ar aktīvu foruma izpēti un konstatē tēmu pazušanu, tātad - ļaunprātīgas moderēšanas aktus. Tagad mēs, protams, zinām, kurš BigUgga ir vainīgs - nu, protams, tas kurš nefolks (krieviski Hekpo labi pateica: чернь).

Fauna citāts šeit:
<i>"Mani visvairaak sajuusmina fakts, ka es shaadu teemu izveidoju pirms kaadaam dienaam 4, 5 aam. Un naakoshajaa dienaa vinja bija laimiigi aizvaakta. Chikitaali choini foini. Jee jee."</i>

Nu jā, protams panaivi, bet cik gaiši un jestri Fauns plāno piedalīties foruma dzīvē, ne tā kā no alkohola smaga delīrija nogurušie tumsonīgie elementi. Citi gan ir pārstrādājušies, bet tas jau arī darbalkoholisms.

Metālā nejauši ieklīdušais linuksists (lai gan visi viņi tādi - mataini un linuk[pa]sisti) kernels no fauna tehniskās komentāra iedabas atdzīvojas ar izsaucienu vakumā (nu tas, kurš nefolks konduktors - augury):
<i>"Nu ta jau tev veicās!"</i>

Tomēr drīz tehniska rakstura jautājumi nomainās ar cilvēku vērtībām un kernels noslāpst pats savās binārajās opozīcijās.

Kerneļa ideoloģiskais kompanjons Black DATA (tā, kas griež kā surogātstikli) izrāda moderējošas uzvedības pazīmes (līdzīgi kā augstāko primātu ciltīs tēviņi pārošanās laikā / ref: Bloodhound Gang). Vajadzēja laikus savaldīt, bet nu visas virtuālās pērles šim tomēr netika:

(cf: <i>"Pagāns, neuztver to kaa nodirshanu, bet tiiri konstruktiivi. Bija doma ieteikt ielikt postu limitu dienaa, jo to ko tu sadzejo tieshaam daudziem slinkums rakstiit."</i>

Jāatzīst gan arī muderātora visai progresīvā spēja paredzēt sienu, kas seko ceļazīmei tupiks, kas ierakstīta viņa sejā un katru rītu nolasāma spogulī:

"Pie striidu katalizatoru saraksta var pielikt veel shaadu:
1) Krievi ir mudaki
2) Latishi nedaumki"

Es domāju, ka tas skaidri atbild uz jautājumu, kas ir Hekpo - truemetal.lv patiesais trafika ģenerators (ref: Zaratustrah "Forums jau ir mūsu (mans un Hekpo)").

==========================...

Manuprāt, tas skaidri atbild uz jautājumu, kādi īstenībā ir šie foruma strīdi - mākslīgi organizēti. Es pat nebrīnītos, ja BigUgga tādā veidā promotētu savu forumu, ņemot paraugu no metalshow.lv (jo lai vai kā, tur tomēr dzīve sit augstāku vilni). Ja tas nav viņš pats, kas raksta kā Hekpo (un varbūt arī kā root). Tomēr tāds savdabīgs PR, mārketings; lielās līnijās varētu pat teikt spams.

Re kā, piemēram, korps aizvēra savu forumu
www.semema-industrial.net,
jo nespēja forumā uzturēt savus daudzos klonus, attiecīgi pēc kāda laika foruma promotinga, tā arī netika ģenerēts pašpietiekams trafiks, latiņa netika sasniegta un korpam tas viss vienkārši apnika.

Tāpēc iesaku jums visiem rakstīt vairāk, jo ir sajūta, ka ja BigUgga atslēgs Hekpo-botu (lai kas tas arī nebūtu - viņš pats, kāds paziņa, sarunāts cilvēks vai kopīgs projekts ar kādu; da kaut vai mākslīgais intelekts), arī forums nokritīs kā kāršu namiņš. Atvieglojiet slodzi cilvēkam, jo, padomājiet, grūti tik intelektuālus tekstus rakstīt pa vidu šādām spama vētrām. Man pašam piemēram, vairāk par 2-3 kreatīviem diennaktī rakstīt roka neceļas. Intelektuālāk, agresīvāk!

2Hekpo: Šturm logo tev bildē adekvāti ielikts, tas gadījumā nebiji tu, kas piedalījās semema industrial pirms foruma krišanas? Ko tu domā par šo? klab.lv/~industrial......
0
antīkās moderācijas paraugs: ierakstu ierobežojums pēc garuma (lasīt intelekta veikstpējas mērījumi uz savas ādas). Vai varbūt darba laika mērķtiecīga plānošana (forums tomēr atņem laiku), tikai nesaprotu, kādēļ tas jāuzspiež citiem?

Par laimi ziņojuma otrā daļa tīri instinktīvi saglabājās (laikam būs jau izveidojušies kaut kādi pašaizsardzības paņēmieni priekš forumiem ar mudīgiem moderatoriem):

part.ii.ture
============

Tāpēc iesaku jums visiem rakstīt vairāk, jo ir sajūta, ka ja BigUgga atslēgs Hekpo-botu (lai kas tas arī nebūtu - viņš pats, kāds paziņa, sarunāts cilvēks vai kopīgs projekts ar kādu; da kaut vai mākslīgais intelekts), arī forums nokritīs kā kāršu namiņš. Atvieglojiet slodzi cilvēkam, jo, padomājiet, grūti tik intelektuālus tekstus rakstīt pa vidu šādām spama vētrām. Man pašam piemēram, vairāk par 2-3 kreatīviem diennaktī rakstīt roka neceļas. Intelektuālāk, agresīvāk!

2Hekpo: Šturm logo tev bildē adekvāti ielikts, tas gadījumā nebiji tu, kas piedalījās semema industrial pirms foruma krišanas? Ko tu domā par šo? klab.lv/~industrial...
0
Vēl komentārs par pirmo pasaulē igauņu virsskaņas fluktuatoru - spambots no schwerindustrie ( www.industry.ee ), pašmācības ceļā apguvis latviešu valodu, izvēlējies elegantu nicku "Arnobii Adversus" (Arnobii, starp citu, ir viņa īstais vārds, dzīvo 27km no Tartu).

Tipiskās igauņu nacionāl(sociālistisk)ā... pazīmes gan arī viņam nebūs gājušas secen:

"Ja tas attejcas uz mani tad tev nav taisniba man nevar aizvert muti"

Nu ko tur daudz teikt, igauņiem jau nereti piedienas stāvēt ar atplestu muti. Tas, starp citu, attiecas arī www.industry.ee moderatoru, kurš manāmi iebremzē. Vēl jo vairāk, igauniskajos mērogos - tam forumam ir veselu moderatoru komanda no 4 cilvēkiem: sot, ligeia, hecate, der 5pezialist.

diagnoze: totāla paranoja
0
riita caureja ?

ej dirzt ja ez zhito tagad laziizhu
0
Un kad tu, Jāni, sāksi postot savu dzeju?
0
Heh, jau 2. upuris, pašatklājies. Ja kas tā puiša vārds ir Gints, kas to raksta, bet jūs jau man laikam neticēsiet :(
0
Latviski izsakoties- "Whatever", mēdzu arī kļūdities, bet tas jau neliedz tev atbildēt uz manu jautājumu.
0
zch wrote:
"Nu ko tur daudz teikt, igauņiem jau nereti piedienas stāvēt ar atplestu muti. Tas, starp citu, attiecas arī www.industry.ee moderatoru, kurš manāmi iebremzē. Vēl jo vairāk, igauniskajos mērogos - tam forumam ir veselu moderatoru komanda no 4 cilvēkiem: sot, ligeia, hecate, der 5pezialist."
Zini, tā komanda viņam rūk. Vispār tas Sots pēc sejas reāli atgādina Slaviku no Lielvārdes (Father Productions) - un visas pārējās tur ir meitenes, viena - viņējā, otra - 1.40 m vai vēl mazāk "garš" rūķis, savukārt "Hecate" ir tāds pats bots kā Hekpo (resp. pats Sots ar to raksta, ja nemaldos), bija vēl agrāk Messalina, bet ar to viņš mācēja sadirsties - tagad viņa ir mūsējā, lāga meitene (atradīšu bildi, ielikšu vai atsūtīšu) vienīgi traki jomo, tā izskatās - bet meitenēm drīkst, viņām slaidā līnija jāietur, hh. Pizģec vispār pieeja - ielikt cilvēka "vārdu" kaut kādā ONLAIN "melnajā sarakstā" un draudēt ar visādām e-sankcijām. Johaidī, forši jau šitie virtuālie pigori, bet jāatceras, ka no tā portāla mani izbanoja mēneša laikā abas reizes, kad tur mēģināju "iejusties", man laikam ir talants, vai ne?
0
starp citu, tie nav igauņi, bet Igaunijas криеви
0
Lūsi, sorī, bet es dzeju nerakstu, jau kopš skolas laikiem :(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas