Izliidziet!!!
0
Skatos, ka jums te tiiri labi iet bez manis, taapeec buuschu labs un daudz nerunaaschu :)
Es ar Faunu jau runaaju, man dikti gribas dabuut muuzicinju, kuraa buutu gan speeciigs ritms (kaa SF "Uz karinju baalinjsch jaaja" un Gorgoroth "Incipit Satan" dazhos riffos un "Unchain My Heart!!!"), gan baigaas dusmas, gan saapes... Dikti, dikti vajag... man jau ieteica Industrial metal, bet vai kaads nevareetu kaadu konkreetu izpildiitaaju iedot? Luudzu...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
varu pateikt, ka taadi kaa Mardu(c)k nederees. Vokaals vareetu buut galiigi aarpraatiigs, liidziigs Maxam Kavaleram Pain'aa vai otrajaa dziesmaa no taa albuma, kuraa ir Pain.
0
bal sagoth
0
dradle of filth
0
Cradle es klausos, lai atpuutinaatu ausis...
0
Bal Sagoth arii ne paaraak... Kko STIPRI smagaaku...
0
Izklausās, ka tu meklē klasisku nu-metal. Nu, man liekas, ka Soulfly ideāli der tevis nosauktajam aprakstam. Vokāls arī stipri līdzīgs Kavaleram. :)
0
Nu man vienalga. Ka tikai ir taads, kaadu veelos.
0
Domaa, saakschu klausiities NU, man mazaak patiks Skyforger vai Burzum, vai Gorgoroth, vai Edgars Liepinjsch? Nebuut ar ne.
0
patika tas koments no kudara ka Soulfly Vokāls arī stipri līdzīgs Kavaleram, ne saproties humors tomer ir dzivs he he
0
humors ir visaa
0
Es zinu, ka Kavalera ir Soulfly un bija Sepultura vokālists.
0
stipri smags ir Bal Sagoth - witch storm
0
ir arii Mortician
0
1996, klausies NILE.
0
Pamēģini Latviešu Dies Irae, viņiem 90 - to sākumā bija vienīgais albums "Tales From The Moonstone Book", ja nekļūdos albuma nosaukumā - lūk, skaņa + ārprāts= līdz šim smagākā latvioešu grupa, manuprāt:)
0
sorry chaliit, bet es tev vai tad teicu Cradle of Filth? :O
nu nezinu gan...
konkreets izpildiitaajs - Dradle of filth
0
kaut kad vakar laikam iegriezu Visceral Bleeding (laikam pareizi nosaucu, ja nē pie d...) vot tie ir maņ jaki, ac cepuri, aus bikši
0
Dies Irae neder... tos paareejos veelaak apstiischos.
0
nē, tomēr Bal Sagoth... :)
0
Witch Storm!!!!!!!!!!!
0
Balrogh

Dies Irae smagaax par Sanctiomy ari varbut bija??? Tikai nevajag
0
1996

Pameggini pollu Dies Irea jaonu cd, taads trieciens. Vai ari pollu Hate. varbut Bloodbath?
0
ā laikam es ieteicu to industriālo
nu ta šoreiz ieteikšu desu ar industriālu pieskaņu strapping young lad - alien, laikam šī gada
0
strapping young lad- nesaklausiiju nevienu saapi... Un tagad klausos "Rainbow - Since You've been gone"
0
Jaa, un to jauno Dieas Irae ar'nokachaaju, bet nav :DDD Nee, tieschaam buus jaameklee kkur NU :DDD
0
Risinājums varbūt tomēr ir - pamēģini īru grupas ABADDON INCARNATE albūmu "Nadir". Ja gribas kaut ko dusmīgu... Tā kā tādi izteicieni, kā "ārprātā nikns" un "vienkārši slimi agresīvs" ir jau novazāti un nerada pareizo priekšstatu, tad nemaz nesākšu raksturot.

Savukārt, ja gribi pašu sāpīgi lēnāko, drūmāko un suicidālāko mūziku, tad pamēģini somu THERGOTHON "Stream From the Heavens".
0
tvangeste
0
Khe he... Ir tāda visai jauna amīšu apvienība kā All Shall Perish, pirmais albums viņiem "Hate. Malice. Revenge." Nikni, ritmiski, brīžiem pat ar zināmu devu sāpes. Neslikta gaļa, īsāk sakot.
0
Kādu laiku paklausījos Strapping Young Lad, un jau sāka likties- "Lūk, tas ir smagi", bet vakar uzliku Abaddon Incarnate... Ak dies, tas TĀ IESPĀRDA!!! Vnk vājprātīgi labi! Paldēs, kk:( ! Un vakar tas Strapping Young Lad - dziesma Love... Skaisti un sērīgi..:)
0
paklausies GWAR, atputinasi ausis ar jestri pasmagu muuziku, peec stila? ghmmm kautkas starp rock'n'roll un hardcore vai metalcore! isak sakot vechi baigi jestrie :) gwar.net vari palureet :)
0
gwar gan makten jautrs
nu es tak teicu 1996 :))
0
diez ka vinju bundzinieks var paspelet?
0
OK, ar dusmām pietiks, neatradu, ko meklēju, bet nekas, pats spēlēšu... Tagad gribētos paklausīties absolūtu izmisumu, bezcerību, skumjas, nē, skumjas ne- sēras... Kaut ko līdzīgu MDB "Two winters only" un "For my fallen angel"- kaut ko, kur vispār nav cerību, ka kļūs labāk, pat izmisums vairs ne- aptuveni tādu sajūtu, kāda ir, kad vnk nokrīt pie zemes, kad nekad, nekad, nekad nekļūs labāk, kad dzīvei vairs vienkārši nav jēgas... Bet vokālu, lūdzu, tīru- nevajag rēkoņu, labāk, lai velk uz pinkšķi, varbūt pat kā vienā otrā gabalā no KoRn "Issues". Pilnīgu bezcerību... Tikai ne to doom, kas ir vnk palēnināts death. Paldiesiņ.
0
Tiamat - Wildhoney. Nav gluži doom, lielākoties tīrs vokāls.
Lai gan šo albumu ļaudis dažādi uztver... Uz mani viņa iedarbība vismaz aptuveni atbilst tavam aprakstam.
0
hmmm, epic doom While Heaven Wept.... pats vakar dabūju - baigi labs... vai arī jaunais morgion - cloaked by ages, crowned in earth, dziesma The Mourner's Oak... pilnīga nāve... :) Mourner's Oak būs vislabākais kas varētu sarūgtināt... jānoklausās savas reizes 20... tad pinkšķēsi... :)

trust me, i'm a doomer.... :)
0
"Viesmiil, veelos pasuutiit ceptu siveenu. Man vajag lai viena puse buutu bruunaaka nekaa otra, lai vinsh neskjieleetu, un lai uz skjiivja klusi rukskjeetu. Un luuudzu apzeltiet vinjam astiiti."
0
njem Therion disku Lepaca Kliffoth. ceru ka uzrakstiju pareizi
0
LAbi gabali ir Mortician
0
Gribi baigos gabalus speeleet, tad speelee grupas DEATH gabalus.....!
0
pašam savi gabali ir.
0
Paklusījos tos ieteiktos, bet... Atvainojiet, varbūt esmu pārāk, izvēlīgs, bet tie neiepēra... kkādu īstu sāpi, smilkstēšanu, pinkšķēšanu gribu, kko tādu...
kk:(, neaizmirsti ielikt ausu galiņos mazus pīrsindziņus (tam manam sivēnam :D )
0
Ieteiktu Itaalu industrail black grupu Aborym, vokaals ir diezgan iespaidiigs!!! Varbuut par daudz elektronikas, bet ir arii dazi loti labi rifi!!!
0
Aaa aizmirsu saac labaak ar albuumu Fire walk with us!!!
0
Sāpe? Krux varbūt derēs.
0
1996 rakstiija:

"kkādu īstu sāpi, smilkstēšanu, pinkšķēšanu gribu, kko tādu...

Atbilde ir viena un visuvarena - KORN. :DDDDD
0
Man ir Issues, jā. Bet gribu kko tādu pilnīgi bezcerīgu.
0
Slipknot - Disasterpiece, Eyeless, Vermilion,
Stone Sour - Inhale, Bother
Killswitch engage - the end of heartacke, my last serenade
Machine Head - Elegy
Nine Inch Nails - Hurt

^Dziesmas ar tādu melanholisku un viegli agresīvu pieskaņu.
0
Slipknotu sen zinu, arī tās Stone Sour dziesmas brālim ir, bet... Neieper. 3. un 4.- kkad pastīšos, NIN - Hurt- jā.... Tā ir laba dziesma...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas