Monro
0
Vai kāds var ko pastāstīt par šiem? Vienīgais, ko zinu, ka vokālistam esot bijis "baigais maunamais" un ka viņš jau miris. Un tikko uzzināju, ka viņi esot pionieri. Derētu tā kā kkas vairāk...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tur speleja ari boja gajusais Huskvarn bundziniex Juris, pec kura naves Huskvarn taisjija Industrial un tagad ir atpakal uz pareiza cela.
0
manuprāt, tam Monro vokillerim bija uzvārds Bukums, laikam... vai ta šamējais ir aizgājis labākos medību laukos??
0
tieši tā Bukums, tur Tu neesi nošāvis greizi, bet grūti kaut ko komentēt, tas tik tiešām bija tīri pasen...
0
Vienīgais, kas man no viņiem ir, dziesmiņa - lūgšana, viss, ko varu piebilst.
+1
lūgšana ir kaut kas dzirdēts... tikai grūti komentēt... principā, ja baigi vajag infu, tad jau jāmeklē kāds ar bārdu noaudzis, stāstīt varošs, alus dzerošs vīrs...
0
man tas pats kas pagānam, nē man ir vēl trakāk no kasetes rakstīts
+1
vēl kā pa miglu atceros, ka Bukums koncertos ņēmās ar lāpām un spļāva uguni (arī taka savā ziņā pionieri Latvijā:). ja interesē skanējums, var DC kautko mēģināt sagramstīt un paklausīties
0
Apmeeram pirms pieciem gadiem vinji aktiivi mekleeja gitaaristu, taa arii vairaak par vinjiem neko neesmu dzirdeejis.
+1
dziesma `luugsana` baigi ieper - taads feina nodzerta balss un druuma teema. ugh!

vispaa tiesi sito dziesmu var atrast hubos.
+3
Balstoties uz šo tēmu es vairāk nekā 4 gadus esmu domājis, ka tas vokālists tiešām ir labākos medību laukos, bet šodien portālā draugiem.lv apskatot grupas profilu pie dalībniekiem var atvērt viņa profilu un redzēt, ka pēdējo reizi portālā manīts šodien 16:52. Kā tad tur ir?
0
Pirmā dzirdēšana, ka šis karoti nolicis ;)
+2
Vismaz kad U.D.O. bija Rīgā pirms trijiem gadiem tad Bukums bij dzīvāks par dzīvu, vēl jautāju viņam par uzņemšanos Holivudas filmā 'The Machinist'.
0
Atceros, apmēram 1989. gada "Mikrofona" aptaujā grupa MONRO piedalījās ar dziesmu "Smagās apkaltās durvis" (bet bez vērā ņemamiem panākumiem).

P.S. Tas bija laikos, kad par HUSQUARN, REMAINS u.tml. vispār neko vēl nezināju.
0
"Smagās apkaltās durvis" bija vēl pirms Jāņa Bukuma laikiem, tad dziedāja ģitārists Arturs, un tad viņi bija trijatā.
Lūgšana bija labs gabals, jā. Viņi mēģināja laist kaut ko Accept/Judas Priest garā, bet īsto neko neesmu dzirdējis. Man gan ir kasete (oriģinālā!) (lv.wikipedia.org/wiki/To_piedod_es_t...), bet tur tie gabali ir, maigi sakot, pašvaki, un skaņa ir atbaidoša.

draugiem.lv ir rakstīts:
grupa "MONRO" nodibināta 1988.gadā,kad Edgars Priedītis uzaicināja bundzinieku Juri Siņicinu,ģitāristu Artūru Račinski.Tā paša gada vasarā pirmais koncerts Lietuvā un pirmā uzstāšanās Latvijā festivālā "Latvijas rokpanorāma",momentāla publikas ievērība dziesmai "Smagās apkaltās durvis".Uz īsu brīdi kā vokālists pievienojas Gvido Linga.Nākamajā gadā kā vokālists pievienojas Jānis Bukums,Artūru Račinski nomaina Jānis Reinis.Pēc dažiem gadiem grupā taustiņus sāk spēlēt Ēriks Bergs.1996/97.gadā autoktastrofās aiziet bojā grupas bundzinieks Juris Siņicins un visu "MONRO" pastāvēšanas laiku esošais skaņu operātors Juris Beļinskis.Ar to arī "MONRO" beidz savu pastāvēšanu...
0
Pēc tam Bukums vēl dziedāja grupā Miss America, bija pāris gabali, ko pa teļļuku ar rādīja.
0
^^^jap jap, un Liepājas Dzintarā aiz škvarņika sapurināja Ozolu, jo šamais kaut ko ne tā bija pateicis. Ozols vēl tad ar Gustavo bija Fact.
0
Abi vecie Monro dalībnieki Bukums un Račinskis uzmeistarojuši video klipu pāris mēnešus atpakaļ:
www.youtube.com/watch?v=yzqrORwG5gU...
-1
tas jau kautkāds regejs ...
+4
Vecīt, nedirs regejam virsū. Šitais ir starp hard rock un rockabilly.
+2
diezgan švaki
+4
Zaljumballes shlageru limenis ...
+2
būtu labāk nemeistarojuši
+5
Reāls LR2 :D
Ashath, nedirs virsū regeja virsū dirsējiem >:D
0
Pa radio diezgan daudz dzirdēts. Mja, nu nekāds skarbais jau nav, bet nu klausīties it kā var.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas