Kā jums patīk Kudara bilde?
0
.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Labāk par tavējo
0
pag pag kaut kad šonedēl ielikšu, bet tuvēk pie Tēmas... Kudars un bilde, you know I'm saying
0
Kas tad tai bildei vainas?
0
kāda vispār jēga šai tēmai man kāds to var pateikt????????????
wtf?
0
tas ir viens no variantiem... fag
Veselā miesā- Vesels gars
0
tik klikskinu un klikskinu bet nevienu bildi stulbais kompis neraada. ko tur kautkaadu java vai flash kaka vajadziiga? Ja kaads zina luudzams pasakiet
0
caur google ir jākačā photoart/kudars.exe + vēl vari paķert kādu MGR3P. failiņu.. ;]
0
Riktīgss tomahawks...varēja jau tās brilles maciņā ielikt... :))
0
no smiekliem piemiizu kurpiiti
0
To profils

Tu joprojām neredzi profilus? tu lieto Ad-Watch vai citu pretspiegu progu? ja tā, tad uzliez disable un tu redzēsi profilus.
0
par vēlu...
0
a nemaz tik smieklīgi, normals vecis ja kas,varbūt jums nepatīk skyforger tad sorry te nav ko darīt..
0
bilde kaa bilde. ko piekasies?????????
0
patiesiibaa normaals cilveeks:) kaapeec tiesi vinja bilde jaaskataas?????:)
un kas vinjam muguraa...SYFORGER maika!!!!:)))
0
a tev gan kakja maika? Runci tā kā atgādina, nesaprotu...:))
0
tas ir mans otrais "es"...:)))
0
a kursh ir tavs otrais "Tu"?
0
es biju domaajis pirmais,eh..
0
mans otrais "tu"arii ir manaa profilaa... nosleepies...;)
bet jautaajums jav bij par Kudaru..
0
Knell bilde jav ar apspriesanas veerta;)...
vinja psihotips..:)
0
ethereal, jaa tieshaam.bet es neredzu kas pasleepts aiz sienas;) uz aiz tās melnās vilnas;) bet par Kudaru jau es atbildēju.es cienu viņu kaut nepazīstu.
0
aiz vilnas ir kakjis... bez vilnas vins buutu skuuts un negliits (kakju skins, he he;))
aiz sienas ir tumsa......
man tev veel ko pastaastiit???
taatad- veel tur ir edzami pieci balji:P
tagad par tevi;)
tu licies taads drusku kaulains un neveseliigs:)))
0
p.s.- tass nebij domaac ka skini ir negliiti, bet ka skuuti kakji taadi ir. paskaidroju, jo te ir tieksme uz paarprashanu;))))
0
ne beidz, aiz vilnas ir aada un aiz aadas ir skuuts kakju skins he ;) bet aiz sienas ir labiibas.manaa izteelee :)
aa kaulains es?bet arii taads esmu patiesiibaa,bet kauli stipri.khm iztureejushi jebko.visu;)
0
tas ka aiz sienas ir labiibas.tava izteelee uz kautko noraada... paanalizeesim;) tev ir bail no tumsas???;)
0
nee man nav bail no tumsas, man ir bail no patiesiibas;)
0
aaaaa:) baides! aiz sienas ir zelts! es zeltu sargaaju;)
0
taa jav es domaaju..un kad zeltu nospodrina paraadaas melna tumsa, ogle.tur vajag izturiibu lai nosargaatu, pacietiibu lai neaizmigtu.jebko lai nebaidiitos.tas ir atbaidoshi, kaa tu vari to veel un veel?;)
0
nu redz,es nevareetu kaa tu- vislaik viena roka pacelta virs graamats;) nav briinums ka esi izdeedeejis;)))
0
atgaadinaashu ka runa iet par Kudaru;)))
0
Atgaadini to manaa sapnii veel un veel. Mana roka? tu vareetu gan ja to svece vis laiku dedzinaatu spalvinjas;)
0
ak tad cepts nevis izdeedeejis...;)
man tevis zeel;)
0
ne tach, tikai grauzdeets,splavinjas taadas skraukskjiigas ja taa tik dzilji njem.diez kaa tam kakjim, nezinu par ko tu sevi uzskati 2 dazhaados veidos.bailes jau cirst zobus ka tik netraapu tajaa sienaa,tad nu gan;)
0
Petenju Maleejs: tu esi kautkaads jociigs cilveecinsh.
...Un Kudara bildei nav ne vainas.
0
tur Tev ir pilnīga taisnība.
...vai tas es teicu, ka ir kaut kāda vaina?
0
Puisis kaa puisis, viss normaali.
0
zeme, zeme, kas tā zeme,
ja tai savas brīves nav...

tas tā... citāts no vienas dziesmas.., ienāca prātā pēkšņi.
ja kāds atcerās ,tā bija atmodas laiku hīts 80-to, 90-to gadu mijā. brāļi Graši, laikam.....
0
Mjaa, atceros sho dziesmu.Dziedaaja to tieshaam braali Grashi, kad biju maza, tad visas shis atmodas laika dziesmas man bija lielaa cienjaa.
0
normaala bilde...
par teemu gan taa nevar teikt :o
0
lielaakais prikols, ka pats autrs neko sliktu par bildi nav teicis, bet visiem baigaa aziotaaza iet un luureet un prikoliities, ka nekaadas vainas nava.

sviestu kuljam?

p.s.

kaa jums patiik nokia 3510i bilde?
0
jaa, un visi uzreiz meklee kas par vainu. vot.
0
nokia 3510i ^-^, ak juus atminjas
0
to boks

taa starp citu, visas tas atmodas dziesmas visi perkoni, fomini he he, ta patriotisma lieta labi pardevaas, un taisa to ko perk labi, paradoks. Nez vai ja sf dziedatu par "grimness un satan", he he ta diez vai vini tik labi ietu tirgu ???( bet ne pa to runa, man vini ta pat patik, lai nerastos parpratumi )

TEMA drizak varetu but tikamaakaa/ kaas LV shi perioda dziesmas. Man atmina stav
es peldeeju, no ventspils uz vizbiju
un jutos kaa ... atceras kaads
0
..komisārs no filmas "Peldētājs" :D Aha, tā dziesmiņa pavilka...
0
To BigUgga: :)) (re kā mazajiem bērneļiem raisās fantāzija, un gribas darboties...)
0
It's Evolution baby...
0
piekriitu BigUggam pats shis temas vaininieks veel neok nav iemineejies tas ta mazliet izbriina
0
(re kā mazajiem bērneļiem raisās fantāzija, un gribas darboties...)

es ceru, ka tu ,muusu nobriedushais, pieaugushais viir, raadisi mums celju uz to attiistiibu un gudriibu! es par tevi fanoju.
0
...paldies... bučas...smelties gudrības var arī Mazajos Mežsusuros
0
laikam mikam aknas par vaaju lai ko varetu iemineties!
un bigij, tiec valja no tiem idinjiem kas te vislaik piemeslo forumu!
0
Neesmu Kudara bildi skatījies un netaisos. I tā pat zinu kā šis izskatās (ļoti normāli). Vot nesaprotu, kāpēc jātaisa šādas tēmas.
0
nokia 3510i, nekaada vaina.Connecting People - doma labaaka, nekaa bilde:))))
0
normaala fo4ene
0
...kaut kā kad man dzenās ar beisbola nūju, es vienmēr mūku...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas