katatonia
0
ņu? ko teiksiet? mans to vērtē ka diezgan interesantu pavērsienu doom metālā...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
starp vidēju un labu, pēdējākie ieraksti bišķi garlaiko gribas ko dziļāk dvēselē lienošu
0
nu jā... pēdējiem varēja gan būt bikiņ dziļuma vairāk, piem., albūmā viva emptiness mans saskata tikai pavisam nedaudzas tiešām labas dziesmas...
0
ja taa ir taa kuru rs domaaju, tad saakumalbuumi labi, bet es vinjus savaa MP3 kraajumaa nodaljaa death/black ieliku....
Without God ir baigi laba.....
0
viva emptiness ir tas pops laikam...:P
0
...nu kas tas par fak, eu, ko juus domājat par šitādu grupu un ko par tādu... uzraksti anotāciju par konkrētu albūmu, tad parunāsim
bļeģ, ko jūs domājat par manām neskūtajām kājām? a?
0
nu jā... pēdējam apmatojumam varēja gan būt bikiņ dziļuma vairāk, piem., skuvums viva emptiness mans saskata tikai pavisam nedaudzas tiešām labas apelsīna mizas sindroma iesaknes...
0
Nu, nezinu gan. Pie recenzijām gandrīz nekad nekādas plašās diskusijas neizvēršas.
0
...prieks Tevi redzēt aktīvu...
nu pavērtē kādas diskusijas izvēršas šados gadījumos... ja Tu saproti ko es gribu pateikt, Kudar:))
0
shaadus gadiijumus izraisa taadi kaa tu...
0
to EDENBEAST
cik man zināms Katanon(ia)iešiem ir vai bija blakus projekts October Tide. Tev ir kas zināms par šiem ? esi dzirdējis ?
nevaru izšķirties- ir vērts vai nav vērts meklēt to. Recenzijas, cik nu palasījos ir itin jaukas.
0
...kāda jēga uztaisīt forumu, re man patīk, kurš ar mani... uzraksti jopcik anotāciju, palasīšu un novērtēšu vai ir vērts noklausīties, ja būs kas sakām, pateikšu, nevis bezķermensiki sprist sviestu...
0
Man ļoti patīk "Viva Emtiness", nedaudz kaitina reizēm dīvaini smieklīgie teksti, bet mūzika forša!
0
Edenbeast:

Tu esi nepaarspeejams:)))
0
neaizraujos ar katatooniu:D
0
eh ka nu tas kjeblis putenju kaleejs vareeja paugties vismaz liidz kumodei attiistiities. seksuaali azabochenijs tiinis jau saak krist uz nerviem. Var tak runaat par visu koku nevis tikai par zariem.
0
Tu par mani domā... patīkami...:)) (smaidiņš)
0
vienmēr laipni (piemiegtās acs smaidiņš)
0
to boks

neesu vis dzirdējis october tide... :(
0
to hellhammer

a ko tu domaji, ka mani var pārspēt kāds, ko?? :))))))))))))))))
0
žēl gan...
0
Edenbeast

Ja nu vienigi Tu pats sevi veelreiz, ko ari 6d izdariisi:)
0
kā jau Edenbeast kaut kur minēja,tādi paši mataiņi jau ir...Viva Emptiness(jaunie albumi), protmas ka tie ir savādāki, bet par popsu nosaukt nevarētu jo tā jau būtu nonicināšana par tām lietām ko viņi ir paveikuši iepriekš. Un tagad jau viņi arī nespēlē popsa ritmos..ģitāra ir pasmaga(veikla), bet varēja nebūt tas clean vocal visu laiku..pietrūkst emociju reizēm.
0
october tide ir divi no katatonias...jonas renkse un fred norman.
ir 2 albumi 1997 rain without end un 1999 grey dawn, tas otrais taa ne visai...it kaa ir taads katatonia+edge of sanity bet diezgan garlaiciigs, bet tas pirmais Rain without end iznacis vienlaicigi ar katatonia discouraged ones-nu albums kad pilniibaa bija tikai clean vocals, tad tas October tide bija tiiri vecaas katatonias stilaa(nu tikpat kaa Dance of december souls..ne tik agresivs bet nu varbut atmosfeeras zinjaa.
a runajot vispaar par katatoniju(one of my favourites) -tas kas mani tur pievelk ir tas savdabigais gitaras solo skanejums, melodija kas tiek izmochita uz gjitaaras un taa nav nevienam (nu labi nebija..tagad jau p[ilns ar visadiem rapture, before dawn kuri nekautrejas atklaati shpikot tieshi taas katatoniskaas mel;odijas bljee) un jaasaka ka es kaadas triis reizes noklausijos to viva emptiness un man vinjsh tiiri labi iepatikas, pricipaa taa pati katatonia tikai nav vairak tas melodijas, bet nu tas skaudrums jau palicis, lai gan es ar sliecos piekrist tam kas te teica ka ir garlaiciigs. nakamo albumu gribetu dzirdetu nu nezinu...dziivaaku, taa lai juut ka IR..:)
0
october tide vairs nav.
0
nu tas jau taads projekts ..gan jau ka vel buus kaads LP
0
Varbūt kāds grib pieteikties? Katatonia meklē ģitāristu.

We’d like to thank Tomas ’Plytet’ Åkvik for his time playing with the band as our session live guitarist. Unfortunately due to the extensive plans with the new album cycle it collides with his other commitments, so Tomas last gig with the band will be the 70000 tons of metal cruise in January.

Meanwhile, we’re already looking at a few candidates, but will also accept submissions for the guitar position through our management Northern Music Company. So apply if, and only if, you meet the following criteria:

You are 100% into Katatonia’s current sound, but also well aware of the band’s entire history.
You have good singing abilities and are able to perform live backing vocals.
You are an allround guitar player with good skills to play lead/solo guitar.
You have live experience.
You are a fast learner.
You are between 25-40 years old.
You have a considerable head start if you already live in Sweden (ideally Stockholm) and speak swedish.
If you can tick off all the above, then please email: katatonia@northernmusic.co.uk with the subject line ”guitarist submission” and include:

Personal description with photos.
Musical biography/discography.
Links to audio/videos of you playing and performing (do not attach any audio or video in the email, only links are accepted!)
Thank you and good luck!

katatonia.com/2015/11/katatonia-i...
0
"able to perform live backing vocals." - meh.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas