Okultisms
0
Vēlos ko sīkāk noskaidrot par oklutismu, kur var nosakaidrot buramvārdus, kā viņus uzlikt- vardu sakot tiaki par to;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kaadaa jeegaa tev vajag shitaadu idiotismu - 4ista nafig.
0
okultisms, hahaha. pokemoniem dariit nava ko? mammas pie istabas kaartoshanas neliek?
//sasmeejos.
0
teksts no pedejaas izlasiitas gramatas,shamanis (nopietna gramata!), 68 lpp:
... Tā bija nevis parasta skudra, bet gan "zināšanu skudra", un veģetālists vēlāk uzināja, ka putekļi un ziedputekšņi, kas pielīp pie lipīgas vielas ko izdala šī skudra, pēc kada laika parveršas par ajavaskas vīteņaugu. Kad viņi sāka kapt pa šo vīteņaugu uz augšu, skudra paskaidroja šāmanim, ka pirms tūkstošiem gadu skudras esot bijušas saprātīgas būtnes, bet pēc tam, kad kādā sadursmē ar asteroīdu iznīcinātas skudru pilsētas, šī dzimta sākusi deģenerēties. Skudras kļuva aizvien sīkākas un sīkākas, līdz pazaudēja visas prāta spējas. Tad viņas kļuva līdzīgas robotiem."...

vo tas ir okultisms, var ari runat ar mebeleem, itkaa stradajot
0
Kas tas par okultismu, vēl varēja paturpināt: "Kāds nezināms spēks mums lika kā ROBOTIEM virzīties tālāk un mēs vienkārši virzījāmies, jo mēs gaidījām CITU asteroīdu, kurš padartītu mūs tādas kā bijām - spēcīgas un varenas un blā blā blā..."
Īsts okultisms ir pierunāt manu CD-Romčiku atdot man saplaisājušu disku neskartu vai arī tikpat neinteresantas tomēr aizraujošas nodarbes...
Hey and I was thinking, if occulttism is cool than I'm cool too, you know what I'm say'in?
0
nu man ieintreseeja shitaa teeema peec kaada raxta delfi...
pie tam vai tad katru nevilina kas nezinaams, man shkjiet pat ka satanisms ir kas vilinosh, kas taads kas saistiits ar okultismu.
0
pārāk aizrauties ar to štelli var arī nelabi beigties kaukāda x fail grāmata čomam bij un nosvila ar visu māju ka šis gribēja kaukam sūdus ar to taisīt
0
...okultisms ir kad Tev iesprauž, Tev par to neko nezinot, un šito prijomu var izmantot visur... nē nu var jau protams sveces sadedzināt...
0
es reiz skatījos Tvīnpīku(tas der?) un man tikai vienu brīdi, kādu desmito daļu no sekundes likās, ka nu jau sprauž, BET tas bija tikai Artīrs..
0
,,Atvainojos par gramatisko neprecizitāti *Artūrs
0
...nu tam jau var pieiet arī neformāli, nekad jau uzreiz nevar skaidri zināt... kā smejies ceturtdien novirina, piektdien no rīta hello blossom, kas zin kas zin, kad iesprauž... fag
0
Mēs vienreiz pie drauga dzērām un viņam bija tas āža galvakauss kā saka 4ereps, piesliets pie apgriezeniska krusta, un nu mēs tur vairākas reizes dzērām, un tad pēkšņi, kad mēs katru reizi pie viņa dzērām...nekas nenotika...
0
...jā tad kad mēs tur katru reizi dzērām... es vienreiz biju palicis augšā, izvilku gaili, bet principā, ja tā bija tā reize, kad mēs tur dzērām, un nekas nenotika, tad tas principā tā arī varētu būt...
0
Vēl bija tāds atgadījums ar tām mazajām kaķu ādiņām, bet tā arī to okultisma esenci neuzķēru, tāpēc es viņus saprotu, bet tomēr cienu...
0
šausmīgi baisi ir tad
0
vēl atceros bija drūma dziesma. Where your life ended, tur pamatīgs oklutisms, sevišķi zinot visu... grāmata Mazais Princis, baisi atceroties tos visus zvaigžņu ceļojumus, kā ar Tevi? bet tāpat tas atgadījums ar katlu... pastāsti...
0
Man viendien gadījās tāda ķibele ar katlu, bet tas vairs neatkārtojās, un es gribētu zināt vai tā bija apzināta rīcība no viņa puses neturpināt???
0
...bet Tu taču viņu saproti? tas tikpat okulti kā zemes griešanās otrādi un nenokrist, jo dzimstot Vasjka visiem pie siles pasaka vārdus nekrišanai..
0
Bet Andromēdas zvaigznājs tiešām skaists, vai ne? Bet tas Vasjkam jādara ik pēc 12 stundām, jo zemei griežoties tas ūdens visu laiku izlīst...
0
šauysmīgi okults ir ac/dc... tur pat gaili negribās vilkt ārā, jo zinot buram vārdus un to pielietojumus...
0
Tā gan, tā gan...
0
...vēl bija tā filma ar Robins Viljams lomā "Džumandžī" tās zvēru un zirnekļu padarīšanas var iebiedēt... varbūt maklējam grāmatu? kurš ar mani?
0
Es nezinu vai vajadzētu izaicināt likteni, man jau no riču raču pēc tam vairs negribējās Metallica soliņus nedēļām ilgi klausīties...
0
»..nēēēēēēēēēē
0
what...what?
0
tas ir apmēram tā kā publiskaā tualetē, kur ķipa apakša ir vaļā (var redzēt kājas), blakus kabīnītē ienāk sieviete gados... kad šī velk nost bikšeles un sēžās Tu izmet "O jā", pēc tam pa apakšu pabāz mazu spogulīti, kurā redzama tava ačtele... brūnā...
0
Man, you're God damn right...Bet es tā padomāju, kas būtu, ja vienmēr ledusskapī būtu ēdiens tikai viena veida pārtikas pagatavošanai...lūk tas jau ir negatīvais okultisms.
0
...ķipa belaši un tā paveidi, jālieto mēnesi no vietas neko citu nenotiesājot... (pa vakariem čebureki)... bet iedomājies, pēc tam kas darās, riktīgs keks iziet ielās, gaļas blāķis vienkārši novemj ac/dc, par gancu saukājot un sniedzot dažādas okultas atbildes par minoritāšu tiesībām...
0
vai ne...
0
...vai arī it kā saproti, ka tam nevajadzētu notikt, pieliec visas spējas, bet tas notiek... ja tic tādām lietām kā liktenim un zvaigznēm, vai okultisms var mainīt to likteni? vai tas arī ir zvaigznēs ierakstīts, ka okultisms tiks pavērsts pret ko?
0
Man liekas tas ir kā teatrāls uzvedums, kur rubeņu tēviņi, pliķēdami mātītēm, izraisa LIKTENĪGU kļūdu un mātītes tādēļ nonāk kārtējā izsalkušā, okultisma spīdzinātā šamaņa fizioloģiskajā uztverē, bet par laimi esmu dzirdējis, ka viņiem nepatīk kantrī...
0
...jā bet cik ta reizes tomēr tāds rubenītis noriesto? vecie četrgadīgie tēviņi jau noteikti jaunos pamāca, kāpēc tas bija iespējams, bet arī gadalaiki ietekmē šamaņus, jo Tu ko domā lāči tāpat aiz neko darīt iet ziemas miegā?
0
Bet vai tad coldrex pret iesnām nebija ar citrona garšu...tas viss sāk šķisties, ka kaut kur netālu ir ieperinājies kāds oldschool šamanis...
0
he, man liekas prieksh tam chats domats, bet runajoshas milzu robot skudras tomer ir okultakas par kadu cd roomu heheh
0
....Tu jau vari spriest par tiem šamaņiem pat neko nenjaušot, tomēr piesaukt oldschool šamani ir mazliet baisi, domā robot skudras pašas ģenerējās? Tu jau tikai tā domā- asis, uzgriežņi, plastmsas cīpslas... bet tāpat visus procesus vada fagozitātes procesā radies CITS...
0
par tiem prikoliem ar buramvaaardiem and stuff neko nezinu varu paraadiit triku ar kaartim =)

ps - tam vismaz var atrast pielietojumu
0
p.s. varu parādīt prikolu ar gailīti, Tev tikai jāsaka "mhmhm cik viņš liels un garšīgs"...
un tam toč var atrast pielietojumu...
0
Es zinu vienu prikolu bez gailīša, bet tas nav tik interesanti...
Support SpyAnt Adaware(varbūt mazliet nekro, lai nebūtu tik vienmuļi)
0
bljeee... dzit sviestu jau ir jauki, BET NEJAU SHEIT?
0
Man skiet, ka Petenju Maleejs un Bluudijs Magots ir viena un taa pati persona.
0
Tu gluži maldies Deadfall...man principā viņš ne ļoti simpatizē.
0
man gan Magijs iegriež, un nerunā nu muļķības, ka es tev neielieku... neatceries, kā pēc tam smējāmies Hello Blossom...°
0
Ok, ok kādreiz bija laiki, bet tomēr mēs neesam viens un tas pats cilvēks damn...Jetij
0
maleejam jau bilde riktigi anaala :D reecu kaadas 10minuutes
0
... oh yeah oldschool shits unplugges my ass deep in anal territory..
0
Sick of It All
0
Bet tādas maiciņas kā Malējam tanī laikā tochna tikai pagrīdē varēja dabūt.
0
...o jā tirgū, bet tikai ja desas luņķis un spēja ar pupainajām gurķu meičām ietusēt... var jau uz Saldu laist uzart tās petenītes... Blūdij, kad laižam?
0
Jā vēl tagad atceros, ka man pietika Allažos poie Vitaļika ar pusklaipu klona maizes un 200 g doktordesas...pretty good šmāķis toreiz mums sanāca, ne?
0
Jā vēl tagad atceros, ka man pietika Allažos pie Vitaļika ar pusklaipu klona maizes un 200 g doktordesas...pretty good šmāķis toreiz mums sanāca, ne?
0
Internetaa baigi daudz var atrast visaadus buramvaardus. Pati biju sho to meegjinaajusi. Bet, tam, kas ir internetaa biezhi vien vajag specifiskas lietas, kuras vareetu buut gruuti sadabuut. Vismaz es pusi nevareeju dabuut. Taapeec es pastudeeju sho un to un noleemu rakstiit pati savus burmavaardus. Sanaak, bet nezinu, vai taa ir vienkaarshi sakritiiba vai arii tie buramvaardi patieshaam nostraadaaja. =]

@RainZ: Gribi, lai es tev iedotu kaadu linku??
0
oo jeee mazie goteeni liks lastus un noburs mani par vardi :DDDDDDDDDD muahahahahahaahahahahahaha... ko tad tu taadu buuri? mosh uz meilu man to sviestu atsuuti es gribu pakjikjinaat :D
0
luuk pie kaa noved bezdarbiiba
0
zinu vienu baigi slepenos buramvaardus "lai tev dirsa nopuust".nostraadaaja?
0
bljaa, ko es tagad bez dirsas darishu? "kaut tev zilonji dirsa sarastos!"(isteikts ar zverigam aciim pie sveceem ar krampjainiem pirkstiem(ka jau ities blekeri :DDD))
0
Tev Leia smuks deguntiņš... vēlies padiskutēt par to un par okultām tēmām arī, pret rīta pusi?
0
Neņirgājieties! Es vienreiz nobūru datoru par bezcerīgi sačakarētu lūžņu čupu un vajadzēja saukt šamani lai noņem lāstu. Vēl jo projām mirušo failu rēgi neliek man naktīs mieru...(izteikts spokainām acīm, tumsā, spīdinot monitora gaismu sejā. Krampjainiem pirkstiem spiezdams pogas)

P.S.
Bū!
0
bļeģ pizģec iespaidīgi, es hujeju... lai gan vēl nesesn šķirstīju grāmatu "Ievads ideju vēsturē", vēl es netīšām aizdambēju vannu ar zeķi... ko ņirdz man nav kur zobus pucēt un vispār pucēt..!ūB
0
To RainZ
nejoko ar nezināmo, okultisms ir tāds, ka vienam okulistam sanāca pateikt savam pacientam ,lai tev iztek acis, un iedomājies..iztecēja.ši... vari pamēģināt, uz sevis arī labi tas iedarbojas,cik esmu dzirdējis,redzējis.tad tev vajag vēl vudū zizlīti lai izbakstītu tās, ja gadījumā tas nestrādā ar vārdiem..bet galvenais iedziļinies un skaiti pie sevis Muhahaha(tas palīdz koncentrēties, skaiti žēlīgā balsī) ā un vēl pirms to dari, uzliec lielus okulārus, tas palīdz redzēt visu tecēšanas procesu tuvplānā..arī omārus vari ieest, nu šitās visas štelītes palīdz...tā kā uz priekšu!
0
bljaa... kads te hariju poteru parlasijies nav?
0
to Leia, Rainz un pārējiem maksimālistiem...
metiet pie malas šo neveselīgo interesi par okultām lietiņām... jums vēl tā nervu sitēma nav pietiekami nostiprinājusies, tā varat dabūt spalīšus, baltos ziedus, depresiju un citas nepārāk uzjautrinošas lietas.. turieties šāviena attālumā no tā visa.. labāk ņemiet ķetnā Bībeli un palasieties... būs lielāks tolks... bet t.s. okultismu atstājiet tikai tā- vipindrjož, tipa imidžs nekas vairāk.... un ar to pietiks...

P.s. hei puikas un zēni ,kas šše plosās... jūs te uz meičām braucat virsā, visādi sarkastiski spļaujat ārā...... bet, kazi ...- ņems un vēl Jums uzliks virsū Ļaunu Aci mūsu jaunās spīganas.. vo būs sūdi ! HA, HA, HA ( ļauni smiekli atbalsodamies, aizskan tālumā)
0
labi atziistu shii lieta pastaav, bet taadiem zaliem lameriem vienatnee to nevajadzeetu vienatnee meeginaat. karo4e es negribu lai neviens apvainojas un es nevienam negribu braukt virsuu bet tas taa ir dazas lietas labaak neie4ekot. man kaadrez vecaas muteres draudzenes un veel paaris radinieces shito shtuku praktizeeja - neviena nenomira normaalaa naavee: 1. sajuka praataa un kaadas dienas 60 skraidiija plika pa meziem un pilseetaam (tas nemaz nav smiekliigi), 2. viena ome nevareeja nomirt - tipa aiziet, ja saprotat vina kliedz nedabiigaas balsiis un nedabiski lociijaas gultaa.
vot taa padomaa ja tu meegini sazinaaties ar gagu pasuli - vini tak tev atbildees un ko tu dariisi, liksi dariit isaadas lietas - parbriivu jau nekas nev, vienmeer ar kaut ko jaamaksaa.
so think about it
0
a un alus dieviiba "TakaVelviensPrasas" pilniigi noteikti pastaav =)
0
...ņjā... ar šo dievību saskāros vakar, aizvakar un aizaizvakar, pirms tam gan to uzveicu... šodien akal saskaršos, kā lietuvēns mani vajā negantenis...
0
Vaardiem ir liels speeks. Palasi par NLP - Neirolingvistiskaa Programmeeshana.
0
esmu daudz par sho dzirdeejis!
0
Diskretaa matematika? man istaba tieshi pa skatam no gultas staav "uzdevumu krajums augstakaja matematika" vo t taa ir normala lasamviela! labak butu nodarbojushies ar... hmm... muuziku, rokdarbiem, macibam :DD, nu kautko tadu lietedriigu, nevis izsauk adolfa garu un pabazaret par staljingradu! man viens choms izsauca garinju, peectam prom nedabuja!
0
mājas gariņu Kuzju?
0
chimbirallarum serpentum, auchalibaarum lerpendum, extrebaarim lerpendum, maxinutaalim gerbendum, chimba da limba ruuzgaathum, chimba nje gaares urbantum, eega no laaates ruuksaajum, chirba ne gaares unkantum.

Limppppeedium Leviousa! *pakjer zobenu un skalji smiedamies beeg uz mezju*

(fak, aaraa diena veel)
0
Nu NLP jau nebūs vārdu lielā spēka piemērs. Pie tam nebūs jau šķirbas, vai nopietni apgūsi NLP vai ar okultismu niekosies, abos gadījumos es pieļauju, ka cilvēks (pa)smagi saspiežas. Cik ir gadījies sastap NLP produktus - cilvēki pa pusei mašīnas, ar teatrāli uzspēlētu būtību un nespēju just patiesas emocijas. Tukšums. Ja tas ir tas, ko vēlas, tad uz priekšu.
0
nu sanāk ka tāda liela kaka kurā iekāpjot tā izplešas un smakot sāk un pietam vēl pielīp tev klāt
0
Triis cetrutdaljas, taa izskataas, jau ir paraadiijushaas. Truukst veel tikai taa bumbuliigaa bumbuliisha, kas seedeeja aizmuguree un kaut ko savaa nodabaa dariija. A vispaar - tas kalmaara mazulis veel arvien meetaajas ledusskapii... Konkursa noteikumi tie pashi.
0
Zini laikam okultisms nav tā lieta par ko interesēties forumā. Tas ir tā pat kā ar žileti dzīt ānusa apmatojumu. Var sagriezties.
0
jamak to dariiit! tapat ka oklutismu, tapee tie kas var sev ar zhileti nodzit apmatojumu uz anusa uz priekshu :)
0
to serpent

"labi atziistu shii lieta pastaav ..."
taa, ashitaja vieta es no smiekliem gandriz pieliku bikses
"60 skraidiija plika pa meziem un pilseetaam "
un skraiduju pakal vinai ar savu 60 dienu NON STOP stojaku
" viena ome nevareeja nomirt - tipa aiziet "
tipa uz veikalu aiziet ?
Jaaaa uuu "ja saprotat vina kliedz nedabiigaas balsiis " izfiltreja caur kompi un taisija Kraftwerk WE ARE THE ROBATS !!!!!!!!
0
Es tā apdomāju un izdomāju, ka būtu jau jauki, ja varētu pastiprināt viņas ciešanas ar vārdiem: "Tev sāp, tev sāp°, ja nu tomēr izdodas, ne?
0
nevaig aizmirst, ka tas jādara no aizmugures sitot ar elkoni pa mugurkaulu un jārauz aiz matiem...
0
Bet manuprāt šeit točna tāda nav...Ja nu vienīgi intuīcija un ātra reakcija varētu aizstāt valodu zināšanas...
0
kāpēc ta nav, vakarā pieskriešu no muguras un iekliegšu ausī pēc tam... un tavas valodu zināšanas jau būs nonsensuālas...
0
Bet funs ta kāds? Gudrinieks atradies...
0
tas ir tā kā:
Chef: ask Mr.Gerrison, he is only gay around here...
Mr.Gerrison: I act like that to get chicks, you dummy...
Chef: say what?...
0
OOhh, sapratu, tas ir tā kā:
Cartman: If you rub your helmet - it spits you in the eye!!
0
Hoho haidi hou, tas ir tā kā:
One of the guys: Oh my God, I found a penny!!
One of the other guys: You Bastard!!!
0
Fauns ir gudrs vinjsh klausas grindu :)
0
...nu nu, labāk nespēlē Metallica- the four horsemen... allah akbar
0
Es savā ceļā reiz sastapu jaunu pāri, kuru sagrāva Empātijas spēju pieredze...kopš tā laika es domāju, ka ir jāturas kopā pulciņos pa trīs.
0
klonēšana ir baigā štelle tā vai tā- suns nomira suns atpakaļ... Bleakness ir- x56 visur... (fonā kakas spiešana 3.līmeņa rezervuāros)
0
okali dokalī, tas ir tā kā:
when a drunken elephant made love to a drunken pig Chef finally noticed how white women feel with long dong stigmatized negro... another ejaculating funny munny bunny eat k
0
Ai, Dieviņ, tas ir tā kā: If you go alone and you think someone is following you, ask him to join you and maybe this wont be considered as a rape, cause, komon, you asked him to join you...
0
yē jē yeah jouheup... count me in, I wanna watch... hum hum... it's like, when you pucc, you also grab a top of Janka, and it's somehow damages cancer...
0
bailes noved pie dusmām... dusmas noved pie naida... naids noved pie ciešanām...*
* skolotājs Joda metāla pamatlicējs, vai parasts Džedajs...?
0
Man liekas šis džedajs nebija tik ortodoksāls kā varbūt nekad balansu spēkā nieieviesušais Veiders (Vaders?) ...īpaši vēlētos atzīmēt Jodas atgriešanos tūres ietvaros koncertu Baltimorā - kāpēc>? Nu viss es vinju vienkārši atzīmēju...
0
Tu domā "atzimēju" kā ievelku ķeksi kā varbūtību, vai kā realu iešvīku nesošu balansu, ķemot vērā, ka krietna tintes deva var nošķiebt lapiņu...?
0
...vienmēr spēka (force džī) devums ir pušķojis mūsu ikdienas dzīves rūpalas - vai nu tas būtu neapmierināts mājas lopiņš klupdams saimnieka "kankaros", vai mājsaimnieces kategorisks "nē" uz ikdienas bižutērijas izpušķošanas fona, vai kāds vientuļš gliemezīts vāroties veselā vientuļu gliemezīšu barā...bet kā tad ar mūziku??
0
Bluudij tu esi pimpis, toch. Telefons tev izrubiits jau cik dienas?! Es tachu nevaru sagaidiit to mahachu, bljin. Gribaas tak padzenaat tevi biku. Te tu vari naakt jeeliibas runaat, bet ar onkuli Faunu uztaisiit chikinana nevari? There is a limit of how much I can take! Do you have any idea, how this kan fukk with your mind... (I will stop here for some reasons, sir!) ..roger..
0
tātad atpakal pie tēmas... kā redzams, katram skolotājam var būt tikai viens māceklis... un tas tiek samācīts līdz gatavs pārbaudījumiem... tātad no atkarājas vai grupa ir laba vai nav...? vai tikai mēcekļu veidotās grupas izsitas...? Bluudij?
0
paga, paga... Maleej, neprasi Bluudijam, Bluudijam dariishanas ar Faunu, nu neprasi no Bluudija TIK daudz...
0
...es nesapratu ko tu ar to visu Faun domāji, bet lai nu kā tur būtu - atpakaļ pie lietas...Tātad, ja man ir viens skolotājs, tad Mārtiņam būs jāmeklē cits, jeb viņš ir mana 'spēka' auglis???
0
Bluudij, tev jaiet pie Fauna, es Tev pashlaik nedriikstu atbildeet, jo Fauns buus dusmiigs.

Anyway, man jau nu skjiet, ka Mārtiņš ir tavs speeka auglis, bet par skolotaajiem ir taa - iedod vinjiem pirksta galu, vinsh tev panjem visu roku - moraale ir kaada - Mārtinjam tomeer ir jaameklee cits...
0
...Stop stop...paga... tagad simtais ieraksts nāk no manis un nebaidās - tas notiks ar katru simtnieku...

Runci, bet es dzirdēju, ka ir sliktie 'speeka' mācekļi, kas atbrīvo savu skolotāju (ar vārdu atbrīvo es nedomāju divu nedēlju apmaksātu ceļojumu uz Lietuvu) un stājas vinja vietā...vai Mārtiņš ir ļauns???
0
Es runaaju par Warlords Bluudjik. fukking warlords DLR. Ok ok, es doshu tev laiku iesildiities, bet peec paaris stundaam, doshos peec alus un gaidiishu tevi skaipaa. It's time for fukking war!!! It is time to DIE, you bloody maggot!!! Es apsolu, es nesmieshos par tevi, nopietni...
0
Ireena - nu nah uzreiz pokemoniem ? Vai tad Aleisters Krovlijs ir saistiits ar pokemoniem ? Vai vinjam vispaar kaads sakars ar metaalu ? Nedomaaju gan... Nu , tam kam kautkas intereseeja par okultismu , var suutiit meilu uz chazz@inbox.lv , un prasiit chaZZZrock'am visu kas ienaak praataa... ja vinjhs nezinaas atbildi , to nezinaas neviens... Tas lielaakais supernuugjis - uuberzubris uz shitiem un veel daudziem citiem jautaajumiem... Ko tik vinjhs nevar pastaastiit... Vienreiz 3h man skaidroja viskautko... nu , ja ir interese tad toch , uzsit vinjam meilu....
0
nu, henchz, pokemoni domā, ka metal ir saistīts ar tādiem murgiem. tu, ko, nezini, ka mazās mellās meitenītes sapņo par velniem, par katliem un raganu dzirām? nuu, ja to nezini, tad, laikam esi no mēness. aa, vēl viņas sapņo par dani filth, mm un vēl visādiem jākļiem. okultisms - a total crap. labak nodoties brutalam sexam, nekā ar bālu ģīmi masturbēt pie sveču gaismas. kāda romantika, aa, un vēl arī romantiski ir tas, ka var kādu nabaga dzīvnieciņu upurēt sātanam... vēl, visi tie sūda pričendāļi no harija potera. un alisters krovlijs bija morāls kroplis, zilais un viņš izkārnījās nevis atejā, kā vienkāršam pilsonim pieklājas, bet uz viesistabas paklāja. savus sūdus siš pieprasīja pielūgt un uzskatīt par svētiem. vot tev sātanists... :D riktīgs true brutal... :D aa, vēl kruta ir tas, ka var fantazēt, ka tu esi tāda sexīga sātana raganiņa, ko dedzina uz sārta ļaunie kristieši vidusklaikos... pilnīgs ugārs. manas okultās spējas aug... es jūtu potenci palielināmies... aaa, nu man ir labi...

the message you just read was ment to tell you, that occult crap is not the shit that the man must like. roger. any shit, critics and unmature orgasms of anger that is connected with the emotions of argument on my writing can be submitted to me. the hot reply with lots of crap on your head is included in special service package. roger.
0
..roger..
0
tas ceļujums ķipa:
A: priekšniec! jums jāiet atvaļinājumā!
B: kāpēc?
A: jums ir STS!
B: nav gan!
A: nāču!!

B: kas ir "STS"? un kas ir "nāču"?
0
damn, now that was kneeslapper... (slauka asaras)
0
bljad mana klaviatura ir okulta un ir pabijus visos mistiskakajos shamanu caurumos ja un vel Bluudij' manas skudras ir bļ uz pusi, ne tris reizes okultakas par tavu cd suudu
0
vestule chazz@inbox.lv no vientulas metenes x,
es dzirdeju ka tu esi oklutais burvis, vai tu maki ar domu speku man salabot durvis, es jau pailku karsta
0
Nu , edenbeast , nez vai esmu no meeness , bet tas attalums liidz civilzaacijai liidziigs... esmu no latvijas... Bet ja godiigi , man nav ne mazaakaas jausmas par ko sapnjo tevis mineetie cilveeki. Es personiigi sapnjoju par gaisa baloniem un rozaa zakjiishiem :D
0
blja vhat da f*ck petenju magota kungs!!man kaa apmierinaatam gluuneetaajam pat naacaar pieregistreeties jo jau bikses bish mitras palikushas neveelies man iedot taalrunja nr!!nekaa personiiga!!un veel manam cd ruminjam ir personibas dubultoshanaas ko tas noziimee?????:|
0
man prieks, ka redzi skaistus sapņus, henchz.
0
u zakjiishi ar maziem iedzelteniem zobinjiem!!un prtams iesviidushi!!bish paareedzushies kaa buutu art heliju pildiiti!!mmmmmmmmmmmmm
0
cd - suudu hmmm,,, jā laikam jau tas būs pienjemami, jo nesen tīrot/maisot/cita simpatizējoša darbība veel kautkaadu suudu/suudu/"-" (nosauc bļ vinju pats) atklāju, ka...eu eu eu, kurš tad te ir atklājējs, a?

Dubultoshanās ha? Tu domā to skaistus sapņus+nesmuka izturēšanās?
0
man kraapt mazo brilianci un psihiski neliidzsvarots Tifs no turienes-(miinus)saindeeta aka!!tas tikai deelj zziidiem!
0
ak mans dievs es aizvainoju Bluudijs jutas, uz celiem jutas piedoshanu bet sanem plauku, un klusi airapo uz sturi raudaadams
0
ak mans dievs Bluudjiks nejūtas aizvainots nemaz...drusku,,,vairaak..... vairāk...es esmu impulsīvs - neredzi?...mmm sinjorita ko Jūs tur slēpjat?

nopirki jaunu klavu?
0
he-hēēē!!! sveicam ar jauno klaviatūru mazo džatuku... >:)) un Magota jaunskung- es to gan labprātāk nosauktu par sūdu nevis kā Tu teici -"sūdu"... un oponist- šovakar varēsi sēdēt pie manis istabas stūrī un raudāt- nemaz nedomā... uz valsi Tevi nelūgšu...
0
a es zinu, kaa ir iespeejams liegt iespeeju daziem labiem tikt foorumaa :) :) :)

DoS taa teikt. yihiii!
0
Paraadi vinjem Bigij, kursh te ir priekshnieks...
0
ta ne jau taa, vnk izraadaas, ka te daziem labiem neveras valjaa bezkauniigiem vaardiem piesaatinaatas lapas >:)
0
"a es zinu, kaa ir iespeejams liegt iespeeju daziem labiem tikt foorumaa :) :) :)"

man gan kaut kaa liekas, ka shajaa forumaa lai sev nonjemtu banu ir vienkaarshi jaaizdzeesh visas 'cookies', ne taa? katraa zinjaa tas prikols ar lapas neveershanos valjaa ir labs >:)
0
un vienalga, lai kļūtu par labu mājsaimnieci ir jābūt kaut kādam aicinājumam... bez tā nu nekas prātīgs nesanāks... ir redzēts kā ļauži mēģina, bet nu nav tā aicinājuma, vai kā saka "klikšķa"...
0
...par to pienu, ja?
0
he hēē >:) kādam ir šāda tāda pieredze ar baltajām iespējamajām transgalaktiku (konkrēti- tepat vien) mazajām šmucītēm...>:))
0
uuu shitos esmu dzirdeejis!(ja juus mani saprotam par ko protams es!)respect!!!
0
ko Tu esi dzirdējis? Krīti uz ceļiem sīkais sakārni!!!
0
psc... tagad itkā varētu iet arī uz gultas pusi/virziens nolikties uz/pret malu, zinot, ka tajos džekos reiz plīvoja okultiska liesmiņa...

Stacionārais vectēvs diemžēl atrodās citā mājā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas