PAVESTA NAVE
0
Nu man likas ka te atkal dzenas sviests par "vai tev patik shita grupa" u.t., tapec man likaas ko cilveki doma par sho notikumu, laikam vakar 10.25 pedejo skabekla devu ievilka pavests. Pietiekoshi liels notikums, rakstiju tadel ka sanemu jaukus komentarus uz savu pusi apmeram:"re tavejie atkla vares priecaties",
NE NU ES ATVAINOJOS, neesmu nekads mega staņuga, nu vismaz neesmu fanats, ja, un man isteniba dziļi pie dirsas kas tur notiek ar vienu opi, mana dzive tas neko nemaina. vai ta kadam no jums maina ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
neko
0
vakar pulksten 0.00 pa Discovery tieši bija raidijums par vinja dzīvi un par to, ko viņš ir paveicis. Tas tiešām nav maz. Viņš arī bija viena no tām personām kas iekustināja padomijas sabrukumu
0
Neesmu un nekad arī neesmu bijis reliģiozs cilvēks
(joprojām neesmu kristīts), baznīcā esmu bijis pāris reizes dzīves laikā, tiesa gan, bībeli esmu palasījies intereses pēc. Tātad neesmu nekāds kristietis un neesmu arī nekāds ateists.., pret kristietību man tomēr ir pozitīva attieksme. Un pāvesta man ir žēl... viņš bija labs cilvēks (un kā gan citādi). Interesanti, kuru no kardināliem tagad ievēlēs par jauno pāvestu... būtu vareni, ja mūsu pašu J.Pujatu.
p.s. nožēlojami tie cilvēciņi ,kas priecājas par pāvesta nāvi.
0
nožēlojami no kāda leņķa arī tie, kam tas rūp ;) varētu arī rūpēt āfrikāņu bērneļi, kuri mirst no bada. ietekmējuši jau tikai viņa darbi varbi varbūt, bet šī nāve bijusi nebijusi..
0
maskarāde brauc auzās... dīvains domu gājiens.
0
Kaa personiiba un kaa cilveeks vins bija labs,bet ja runa iet pa vina naacijas braaliem(tautiesiem)-labpr... to valsti noliidzinaatu ar buldozeru un paari uzceltu autobaani!Polija ir kaa skabarga pakaljaa visai Eiropai.Ir bijusi saskarsme un komunikaacija ar sameejiem...:( R.I.P.
0
Neeesmu religgiozs, bet paavestu cieniju. Daudz savaa dziivee viinnss paveica. Un mira ar godu.
0
boks, ja mans atšķiras no tava, tas nebūt nenozīmē, ka braucu auzās.
0
nu labi... rudzos der ? DD

tu varētu paskadrot sīkāk savu domu gājienu.. kaut kā ļoti nekonkrēti un virspusēji.. Piemēram ,kāpēc tad nožēlojami tie kam rūp ?
Un pričom te āfrikāņu bērneļi.... tā jau var salīdzināt ar jebko... Nav ko te taisīt demagoģiju.
Papēti, palasi, paskaties , paklausies.., ta sapratīsi ka pāvests tomēr nav pielīdzināms neēdušam āfrikāņu bērnelim.
0
Heeeee... Nu tas viss pieraada to, ka dieva tieshaam NAV!!!!!!!!!!!!!!!! :P
0
to dimeberg:

Kaa tavaas aciis vinsh "mira ar godu"? Es neuzskatu ka vinsh nomira kautkaa vairaak "ar godu" nekaa paareejie veciishi, kas mirst taapat vien- no vecuma.
0
nu i panjeema shamais atmeta galu nu neiespaido mani tas vieniiga tas ka tagad pa tv visu laiku to vien mals un rit ipashi ticiigie kalsebiedri skola par to vien runaas
0
Tie, kuri saka, ka "tavējie atkal varēs priecāties", paši navaid diezko gudri, un kristieši ar` noteikti navaid. Pāvesta nāve mani ne priecē, ne skumdina, manu dzīvi viņš neietekmēja, līdz ar to arī viņa nāve mani diezko neietekmēja. Pasaulē nepārtraukti mirst cilvēki, arī kristieši un pāvēsti mirst. Mani vairāk apbēdina mans vecais žurka, kuram maijā būtu trīs gadi, bet izskatās, ka līdz maijam vis nenodzīvos. :(
0
vo vo, daudzko izdarija, he, sedeja uz kresla un raustuliga balsi lieldienas teica runu saviem sekotajiem, varonis atradies, ka dzeguzes berns, svesha ligzda viņš ar smaidu uz lupam un maigu roku gruģ parejos ara no tas, ne viņš pirmais, ne istais bet visiem tas ir normali, pash par sevi saprotami. Nu tadi dzejiski vardi man te uznaca.
0
to Leia: cik noprotu no Tevis teiktā, tad Pāvestam vajadzēja būt nemirstīgam... fag
...un pēc manām domām, pāvests jau cik gadus (10?<)mocījās ar veselības problēmām, tā kā viņa laicīgās dzīves mocības nu ir beigušās...
0
augury, tu esi dirsa
0
to aurugy: apmēram to pašu var teikt par Tavu tēvu... ne viņš pirmais, ne pēdējais uzkāpa...
0
Es arī uzskatu, ka pret šo cilvēku vajadzētu izturēties ar vismaz elementāru cieņu- galu galā, bez padomijas sabrukuma tuvināšanas, tieši viņš konfliktēja ar pārējo baznīcu, uzskatīja, ka tai jāsāk kalpot cilvēkiem, nevis kā līdz šim, kad cilvēki kalpoja baznīcai. Labi, varbūt ne tik radikāli, bet viņš gribēja modernizēt baznīcu, atteikties no šādām tādām dogmām, un par to viņu diezgan stipri norēja.
0
man gan vakar skumji palika...neesmu religisks u.t..t bet tomeer....paskatijos raidijumus, kuri tagad seviski daudz tiek raadiiti [ar paavesta dziives celju un ...izcils cilveeks ar izciliem darbiem, kurus taadi kaa Angury(laikam savas nezinaashanas deelj) nenoveertees un tie liksies mazsvariigi....
peace.....
0
Lielāka daļa izturās ar cieņu pret nelaiķi Romas pāvestu.
Bet tādi eksistējoši (šie cilvēki nedzīvo, viņi eksistē), šauri domājoši humanoīdi kā Augury nemaz necenšās saprast.. kaut painteresēties par šā cilvēka ieguldījumu cilvēces labā...
Pašlaik TV, radio, i-netā, laikrakstos plaši tiek stāstīts, rādīts par šā cilvēka dzīvi... izmanto laiku, atrauj savas nicīgi saviebtās lūpas no kārtējās alus pudeles un pavēro, paklausies apkārt. Es Tev saucu: Pietiks būt tik aprobežotam un neaptēstam !
0
boks: netērē enerģiju, tāpat nespratīs, lai tak ņemās, kā pašam tīk, gan jau ar laiku pašam nāks atklāsmes, ka kaut kas nav tā kā vajag, un ta jau smelsies zināšanas...
0
arii paavesti mirst, arii vinjsh bija tikai cilveeks un vismaz nu vinjam vairs nav jaamokaas...
0
to profils

esmu dirsa, bet tu esi toletes papirs ar kuru sho dirsu noslauka.
0
nebūt nenoliedzu pāvesta ieguldījumu, bet, tā kā ticīgā neesmu, tad manās acīs pāvesta nāve ir tikai un vienīgi fakts bez kādas nožēlas vai prieka izjūtām. no nāves neizbēg neviens, kaut arī tas būtu pats katoļu baznīcas galva.
0
to Petenju Maleejs

Es gan nenolaidisjos lidz tavam limenim runajot par kadiem radiniekiem (ko tu sava dzive pat redzejis neesi) un vispar izdarot shos "no pirksta izzistos" ABSOLUTOS secinajumus. Tu apgaismotais ar savam visparigajam "atklasmem" vari iet krucifiksu sukat. Man pilnigi piedrazst cik vins vecs, kaut vai zidainis, man pret shio kristigas propogandas vadoni nav nekadas cienas, es jau nu nebushu tas vargulis un sakshu piņat par nabaga veciti. Lelle kas pati roku paskustinat nevar. Ka darva medus poda, piesucies ka erce un jutaas pashsaprotams un vecas tantinu sapnis bij' redzet vecu sirmgalvi kurshu sludina viltvarža vardu.
0
to boks

pareizi! dari ka visi, izturies ar cieņu, redz cik viņš daudz laba nesis, VAI TAD SLUDINAT DIEVA VARDU NAV LIELISKI!!!! Zin ari besi ar shitie kas ar savu gudribu uzmacas, lai nu tu doma ka tev tada ir, man kaut ka piedrazst cik tuesi neaprobežot un aptests setas miets
0
Mums visiem jaizrada ciena pret pavestu vai vismaz pret miruso. Ari tiem kas ir pagani. Pagani! Pieludziet savu velinu. (vismaz kaut kas)...
0
tu degsi elles ugunīs
0
isteniba es daudz kur piekritu augury.

un vispar shis stulbibas un plukshanas apr to ka kads ir idiots vai nav ir jaizbeidz jo ka jau mineeju ar sho plukshanos juus nesat labaaki par urlaam. vai jums nav vienalga vai kads ir idinjsh vai nav nu ja vinjsh tads arii ir tu to nemainiisi. vai no ta ka pateiksi ka vinjs ir idinsh tu pacelsis avu limeni sabiedriiba? nee tu pacelsi tikai asvu uzputigo ego un citu acis kritisi. nu tads nu man tas sakamai butu
0
tas bija domāts Augury.... vai arī tev tiks piedots, jo tu nezini, ko tu dari un runā
0
ja edgars, tu paskatijies raidijumu, man nav ko teikt, malacuis, un tagad es kluvu ar shauru domashanu un vispar par pedejo lohu, nu un ko taja raidijuma radija? Ka ziedoja naudu trucigajiem etiopieshm un apciemoja barenus slimnicas. Un tev ieželojas sirsniņa par nabaga onkuliti. Man vienkārhsi mute vaļa staav ka var shitik vienkarshi izskalot smadzenes.

0
to boks

ļoti dziļdomigi, amen
par to piedoshanu tu uzrakstiji tik stulbi, ka man vienkarshi nav ko piebilst, varu tev tikai novelet dzivot debesis.Labi ka tu visu zini ko dari un ko runa, tev jau nagi niez mani pamaciit, velreiz amen
0
Raidījumā pa LTV1 redzēju ka būdams Latvijā viņš latviski teica "Es pateicos dievam par iespēju skūpstīt Latvijas zemi"...tas manī radīja cieņu pret šo personu.un vispār ja salīdzina viņu ar vidusmēra mācītāju, tad šis bija visai cilvēcīgs :D
0
velviens izmazgatais, nu ja tas par to zemi nebija ieksha vina runaaa, tad noteikti vinsh to saka katra vieta kur aizbrauc, kaut ari isteniba pats pat isti nefiltre kas notiek. Kadu cilvecību tu viņā saskati, vīņš knapi garu vilka,ka var cienit tadu personu!
0
to Augury: Dēls, Tu esi nomaldījusies avs..
0
augury: "... es jau nu nebushu tas vargulis un sakshu piņat par nabaga veciti... ".

LOL Tu nu tagad esi tas uber true džeks, kas, pretēji poseru mainstrīmam, apdirš mirušu večuku. Tas laikam apliecina Tavu "nevārgulību".
0
varbut es esmu toletes papiirs, bet labi ka vismaz ne tualetes papīrs. tev laikam nav nemazaakaas sajeegas par to kas vins vispaar ir. Taatad ja vinš ir kautkas ar baznīcu saistīts - debīls. taa ir stulba vienvirziena urlas cienīga domaašana
0
Augury - nefiltreet nav iespeejams - vinjhs runaa Latvieshu valodaa ;) un visaas paareejaas arii... Maaciities valodas lai nefiltreetu , man liekas ir lieks laika teerinjhs...
Bet anyway - mazais sarkanais ir krutaaks dzheks :D
0
Juus esat kautkaadi schiibie! Redz visu laiku bazniica ir nekas, slikta, bet ,redz, kad nospraagst bazniicas galva, kam jau sen bija laiks mirt, ta peeksni visi atceraas, ka taads romas papnsh ir bijis, un ko vinsh ir dariijis.. Neiet kopaa..
0
slinkums lasit visu penteri juusu! isak sakot, cilveeks jau ilgu laiku mocijas un nevareja mierigi nomirt! daudz laba vinjsh jau bija izdarijis, bet vienalga man religjijas nesaista! shausmigi smiekligi izskatijas tas melnais! iedomajaties melnais par pavestu :DDD
0
Vācieshi abos pasaules karos kritušos - gan savējos, gan pretiniekus apglabāja ar vienlīdz lielu godu, tajos pašos kapos blakus. Kas netic, lai aizbrauc 5.5km no Garkalnes pa Mālpils šoseju, tur ceļa kreisajā malā ir kapi, ar visām kapu plāksnēm.

Savukārt Pēterburgas āpkārtnes meži vēl tagad ir pilni ar krievu kritušajiem, kas krita, dzenot fričus no Krievijas.
Kas lasījuši "Dvēseļu puteni" noteikti atceras kāpēc Nāves salas kauju laikā Konrādam bij jāskrien mazgāt rokas Daugavā.

Ceru, ka mans salīdzinājums ir saprotams šī topika kontekstā.

Es tāpat kā daudzi neatbalstu nedz kristīgo ticību, kas manā skatījumā nav nekas cits kā izdevies ilgtermiņa biznesa projekts. Un man, patiesībā, nekādas dižās emocijas pāvesta nāves fakts neizraisa.
Taču diktas dusmas izraisa tas, ka kaučkāds puņķains sprāģis, gānās par mironi, kas tam neko sliktu nav darījis.
0
Augury, tas, ka viņš pateica tos dažu vārdus latviešu valodā norāda uz to, ka kaut cik ciena šo zemi, šo tautu. Paskat kā te dažs labs, visu mūžu nodzīvo, un ne "Labdien" nav spējīgs pateikt, "pārākas nācijas" pārstāvis.
Juod, labs salīdzinājums :)
0
Kā tu domā Augury? Tu savā dzīvē izdarīsi tik daudz laba kā pāvests? Ja nē tad nedirs.
0
Enemy

tas lidzigi ka ja jau pats nevari paturet roka gitaru, tadko citus kritizee, nu a ko vinsh tik daudz ir izdarijis, beidz bļaut citiem pakaļ un pasaki man. Tos dažus vardus viņš noteikti izlasija scenarija kas viņam jau menesi apakal bij uztaisiits. Nu tad ko katru arzemneiku kursh pateiks vienu rindinu latviski godasimun cienisim ( specigs kriterijs, nav ko teikt), varu sadereet ka bush ari kaut ko izboksterees, un tad 1996 skries vinam ar ziediem klat ne ?
0
Nu joud, kara neviens negaja brivpratigi, un cilveki bij' tikai lielo viru marionetes, ja jau vini pashi labratigi negaja kara, tad iznak ka pildija pienakumu.Par to es vinus cienu. nu a vinam kads sppieda klut par religiozo figuru, domaju ka vinsh pats to izveleejas, un netaisos te vnu cieniit. Ja un interesanti kura bridi "puņķainais sprāģis" ( paldies, trapigs salidzinajums), tas ir laikam es, paspeju aiziet un apganiit viņa liķi (uzlaist savus izdalijumus, sagraiziit u.t.)???
Ja vinsh neko sliktu nav darijis, bet vinsh ir indiviids kas parstav man nevelamu sabiedribas dalu, tatad es vinu neatbalstu. Manis pec slaviniet vinu un pieludziet, nav mana dala.
0
to boks

no psihologijas viedokla tie kas vairak censhas valdit par citiem, ir ar zemu pashvertibas limeni.
Tu kaut kads spredikotajs juties, ja jau tik labi zini savu pareizo ceļu nu tad shpego, man tas dziļi nekasa.
0
Paklau, augury, ja tev ir "dziļi pie d*****, kas tur notiek ar vienu opi", tad nu kāda velne pēc te sprēgā ar komentāriem, kas uzskatāmi ilustrē, ka esi a) vienkārši ambālis; b) baiss pozētājs. a) variants gan pēc idejas jau ietver b) variantu - izvēle nav liela. ;(

Ak tad pāvests pārstāv tev nevēlamu sabiedrības daļu... Nu tad ko, nākamreiz postēsi tipa "šodien gāju pa ielu, pretī nāca kristietis un pēkšņi paklupa, bladāc, un ar ģīmi pret asfaltu, asintiņas vien pašķīda, rēcu minūtes piecas, tad man nogāja, tad turpināju rēkt, cerams viņam traumās saliks šuves pa visu ģīmi, nākamreiz zinās, ko nozīmē krucifiksu sūkāt; un prombraucošajiem ātrajiem vēl pakaļ rādīju ļaunas grimases, lai tauta iepazīst viltvārža vārda nēsētāja likteni"?
0
TO Inorcist
Tu jautaa kaapeec es uzskatu ka paavests mira ar godu, Luuk atbilde.

Paavestam dziivee ir bijussas lloti daudz neveiksmes vinnss ir daudz cietis un tam par spiiti vinnss nezaudeeja ticiibu (ssajaa gadijumaa ticiibu dievam), vinnss neatkaapaas no saviem uzskatiem un gaaja uz priekssu kaa iists ciikstonis. Kautkaadaa zinnaa no vinna daudz ko var maaciities. Lai gan es pats dievam neticu tomeer Paavestu novisas sirds cieniju. Lai gan vinna naave manaa dziivee neko nemainiis, par sso to dereetu aizdomaaties.
0
to dimeberg:

Cik zinu tad Jeezus arii nezaudeeja ticiibu dievam, lai kaa vinju draateetu par to.. Tas noziimee ka arii no vinja "kaut kaadaa zinjaa jaamaacaas"? Uz zemes ir daudz cilveeki kuriem ir gaajis un arii iet gruuti, bet vinji vienalga nepadodas. Nav nemaz jaameklee Vatikaanaa...
Un kaadaa zinjaa ta buutu no vinja jaamacas?
0
to Augury-
1.atvaino, bet es tavas psihologa spējas apšaubu.
2.bija interesanti, kā tu reaģēsi... nu, redzams tvēries nopietni pie tēmas... ir tāda fiška ,kā ironija, ko tu, acīmredzot nespēji saskatīt...

p.s. tad paskaidro lūdzams... kas cilvēkam ir jāpaveic zemes virsū, lai tu viņu sāktu cienīt un godāt... ( tu taču neesi pārliecināts mizantrops, ko?)
0
augury - vinsh nepateica vienu rindiņu, bet gan veselu runu latviski ;) un akcents bija tikai minimāls.Es vienk ierakstīju tieši to teikumu, tāpēc ka tam ir arī kāda nozīme.
0
boks
es cienu dalailamu
0
to Lops

hmm interesants viedoklis, kaut gan tas piemers bija diezgan stulbs, neredzu sakaribu starp cieņu pret kadu garigo lideri un tavu dumjo fantazijas augli. tu ilustre ka esi a) baigais gudrinieks un cieni cilveku kursh nes šo apgaismiibu. Neaizmirsiisim ka tieshi shi pasha amata ipashinieks pirms daudziem gadiem aicinaja uz krusta karu pret neticigajiem "paganiem". Un ja mes dzivotu taja laika, doma ka kaut kas butu savadaak?? vienkarshi musdienas baznica nevar darboties ka atsevisk speks ar savu armiju, un tam nebutu lielas jegas, bet vai tapec man butu jaaizmirst ka bijis? b) gribeji piebalsot visiem pat par to, ka viņ tur, ( ..vienu opi...), lai ari atdzist tavu viedokli
0
Paavests-atpakalj pie bosa
Petenju Maleejs-lohs kaukaac(iisi un kodoliigi)
0
lab' varbut es ari par to uzdurshanu biski parspileju, mirkļa dusmas, bet viņš nav to personu saraksta ko es cienu, ka redzams parejie doma savadak.+ tagad es semu nopunķojies pozejosh sprāģis ambalis (gruti rakstit visu laiku uz klavitaruras pill)
0
vinsh aizgaaja pie sava teeva ;) ko lai tur piebilst.paveica lielu darbu ne tikai savaa konfesijaa, bet arii kopeejaa labdariibaa un aizgaaja izdariijis daudz noziimiigas lietas.savu dziivi veltiija tam kam ticeeja un nomira vecumaa izdariidams vairaak, nekaa ir cilveeka speekos
0
Bet šorīt nomira mans žurka. :(
0
Jūtam līdzi.
Es te tā padomāju, visi barā pret augury... Biki kauns sametās. Viņš jau sākumā teica vien to, ka viņam ne silts, ne auksts. Un vispār, visi metaļūgas noliek vienu citu, kuru nerausta katoļu pāvesta nāve... Kkur forumā izskanēja viedoklis, ka te tik viena nolikšana un nekas cits...
0
A ko ta te trako ja šim ne silts, ne auksts?
0
Rau, ko džeks pateica pēc tam, kad daži atļāvās pateikt, ka pāvests visai pasaulei ko labu izdarīja-
"vo vo, daudzko izdarija, he, sedeja uz kresla un raustuliga balsi lieldienas teica runu saviem sekotajiem, varonis atradies, ka dzeguzes berns, svesha ligzda viņš ar smaidu uz lupam un maigu roku gruģ parejos ara no tas, ne viņš pirmais, ne istais bet visiem tas ir normali, pash par sevi saprotami. Nu tadi dzejiski vardi man te uznaca."
0
To Luusis

Man zjeel, nopietni. Man arii kakjis pirm 2 dienaam nomira :'(
0
trako tikai vetra jura. Mani tikai fascinee visi lielie bm un pagani te kas aizstav sho nabaga veciti. he, itka tadu misjonaru pilna pasaule nebutu, katrs otrais holivudas aktieris ir iesaistits kada unicef akcija, un man tagad visi jaciena. Un ir ari par ko cintiie roof ne, labu komentu noberi? itka tu zinatu ko par vina dzivi un tevi vakar vai aizvakar pisa kadu vinsh labdaribu ir darijis (un velreiz tadu simtiem ir) kamer negribeji pablaut lidzi parejiem. Pedejos desmit gadus vispar knapi piecelties varejis, daudz izdarija ha, ja lai viisi pateiktos dievam par teiksim lidzekliem ko saziedojsuhi vienkarshi citi cilveki. ES vienkarshi nesaprotu.
0
Augury:
Par šādu cilvēku nozīmi var spriest normāli tikai ar (sākot ar) normālām prāta spējām apveltīti cilvēki, kas spēj saprast šādu cilvēku, kā pāvests, nozīmi pasaules kultūrā, politikā un sabiedrībā, tāpēc, lūdzu, paaudzies un tad atļaujies runāt par šādām tēmām, savādāk tiešām riebjas lasīt par visādiem tētiem un opīšiem, absurds:(
0
Nu kaapeec vajdzeeja piedrazot arii shito forumu uzsaakot shaadu teemu. Ir cilveeki, kam vienalga dziivs vinjsh vai miris. Bet nu piekriitiet man - mediji ir piedirsti ar shito pasaacienu. Bet nee atrodas gudrinieks, kas piedirsh arii forumu.
Mees te kaads religjiskais portaal vai ?
0
Man kristietība, šī sērojošā reliģija, pilnībā nepatīk.
Un man nav arī ne mazākās cieņas pret tās sludinātāju un izplatītāju pasaulē.

Esmu lasījis arī viņa grāmatu. Jāsaka, ka diez ko sakarīgs viņš nav, turklāt šausmīgi daudz atsaucas uz visādu laiku filozofiem, lai izliktos gudrāks, bet visus filozofus pataisa par kristiešiem vai arī nepareizi izprot.

Daudziem rodas cieņa pret viņu, jo redz šis te baigi mocījies dzīvē, ķipa kristieša dzīve ir Jēzus dzīve.
Bet viņa nemitīgā cīņa ar nāvi, bija tikai bailes mirt, jo iespējams nebija šim diez ko liela pārliecība, ka pēc nāves tiks eņģeļu korī dziedāt. Turklāt viņš negribāja zaudēt savu varu, kas daudziem ir bauda, viņš gribēja būt tas, kas visus (vismaz daudzus) pārdzīvo, lai varētu izjust šo baudu un pārākuma sajūtu un neatdot savu varu citiem, kas to jau sen tīko un kuri tagad varēs kārtīgi izkauties un atmaskot viens otru pedofīlijā, lai dabūtu šo dižu pāvesta varu.

(Jūtu, ka sāku iekarst un aizrauties, tāpēc labāk neko vairs nerakstīšu)
0
Paavests bija loti vecs, ilgi taapat nebuutu izvilcis.Komunismu gan paliidzeeja sabrucinaat, pret kariem uzstaajaas...It kaa jau daudz laba izdarija...Bet par Vatikaana arhiiviem gan kluseeja kaa jau iists kristietis!

Vispaar es saaku aizdomaaties, kaa cilveekam nav jaabuut ticiigajam lai saprastu absoluuto labestiibu.Pirms kaadiem 5 gadiem es uz dažaam minuuteem ļoti speeciigi izjutu starpiibu starp labo un ļauno - es sapratu ka cilveekam nav jaadara paari ne dabai, ne citiem cilveekiem bet jaapilnveido pasam sevi.(laikam apgaismiiba?)Bet taas ir tikai sujuutas - DZīVē VISS IR SAVAADāK.
0
Daudz ko jau vinsh it kaa ir dariijis. Bet vispaar vinsh bija lielaakoties tikai simbols. Vinjam tachu rinkjii vesels birojs. Savs PR, savas finanses (lielas), sava sisteema utt. Un pastaav nopietns uzskats, ka vinja litraaros darbus ir sarkstiijis Rokko Butiljone (eirokomisaara kandidaats, kuru neieceela deelj vinja uzskatiem par pederastiem) un veel citi autori. Turklaat vinsh esot skaidri atteicies atcelt 500 gadus veco laastu paar luteraanjiem, kuru katolju bazniica vinjiem uzlika, kad vinji atdaliijaas. Gan jau ka ir veel shis tas interesants, jaaparokas i-netaa.
0
Kristiešu dzīvē labais kā tāds un pats par sevi vispār nepastāv, jo labais ir paklausīt pilnībā Dievam, bet ļaunais - cilvēka brīvās gribas izmantošana jeb neklausīšana Dievam. Labo dara nevis labā dēļ, bet, lai nedegtu elle.
Cilvēks var būt vienalga, cik labs, tomēr viņš nokļūs ellē, ja nebūs kristietis.
0
Vispaar kaut kaa mulkjiigi, ka visi peekshnji sanaakushi te liidzjuutiibu izteikt. Vinsh tachu bija ljoti vecs un tas jau bija gaidaams. Nez vai tikai komentaaru un liidzjuutiibu skaits shajaa teemaa nav lielaaks par to kas bija kad Dimebag Darrell noshaava (vinsh bija tikai knapi pusmuuzhaa).
0
Kaa katolju impeerijas galvas (un esmu to teicis jau agraak) man vinja NAV zheel. Tikai kaa cilveeka. Bet galu galaa, visi mirst.
0
Es arī nobrīnījos, cik līdzjūtīgi ir truemetālisti pret vienu vecu vīru, nevis pret Dimebagu
0
es nobrīnjos, ka Tu tā nobrīnījies...
0
ellē vismaz nav pa apkuri jāmaksā un pieļauju ka tur atšķirībā no debesīm ir metāls daudz labākās devās
0
Runaajot par Dimebagu: vispaar man vinnu ir vel vairaak zzeel nekaa paavestu vinnss bija man miillaakais gitaarists,un vispaar elks, bet sseit nav runa par vinnu bet gan par paavestu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas