KORPIKLAANI Latvijā
0
17.06.2005 Dzintari Concert Hall, Jurmala Latvia, veel speelee Battlelore vairaak nekaa nezinu taa bij viņu lapā rakstīts diez cik varētu maksāt tas pasākums un kas tas vispār pa pasākumu
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tpfu, jogaidi, nevar būt, tas nopietni?
Neesmu pārāk liels šo bandu (un "somu melodiskā viļņa" vispār) fans, bet nu Korpiklaani tomēr tāda jestra muzīka, pie alus tieši laikā. Un Battlelore ir feina vokāliste ;)
Tas jau ož pēc kāda festivāla!
0
ja neticās ielien viņu lapā un paskaties
0
oho. jaunais Korpiklaani visai spēcīgi atsit Finntroll jau, bet tas nekas... jo arī kvalitātes ziņā tas diez ko neatpaliek. Galu galā, pirmais un arī labākais gabals saucas "Cottages And Saunas" :D
0
Incanti, incanti...
0
Ja taa tieshaam ir taisniiba - Korpiklaani un Battlelore Latvijaa (Sinigunde nogjiibst) :D.
0
he, a battlelore nebūs laikam tomēr... viņu mājas lapā rakstīts, ka šamējie tagad koncentrējušies uz sava 3. albūma rakstīšanu... tā kā vietējiem elfiem skumjas... :)
0
Jibis! Taisni gribēju tās elfu meičas redzēt.
0
hmm.. pakliida ar bauma, ka tur pat arii Finntroll buushot. streindzh :>
0
Tas jau sūds, kas rakstīts kādas grupas mājas lapā. Citkārt par koncertiem kaut kur mūsu pusē informācija ofic. saitā parādās 2 dienas pirms koncerta vai neparādās nemaz. Tas tipa par Battlelore.
0
Nu jau panesaas Finntroll... Mosh Marduk arii tur buus?
0
tas gan maz ticami
0
un ka tu shito Bleakness vispar uzraki, he
0
nu ar ko vini tik jestri ???
0
paklausijos drusku, bet tas vokals gan atgadina vairak kadu shageri ( ANJ ha ha ha ha)
0
Es cik sapratu, tad tur Cannibal Corpse arii bus, vai ne taa? :O
0
ja ja vis pec kartas bus. buus fests 5x iespaidigaks par Wacken.
tas no serijas viena tante teica
0
Nu, ņemot vērā, ka Korpiklaani un Fintroll ir tādas visnotaļ draudzīgas attiecības - mazums, kādi brīnumi gadās... :D

Par to šlāgerismu augury pilnīga taisnība. Tieši no turienes arī tas jestrums - tāda nenopietna alus dzeršanas un līdzbļaurošanas mūzika :) Nevar jau visu laiku "nopietnas" lietas klausīties.
0
mja, runajot par lv scenu, tads jautrais pagan bm vai kaut kas uz turisas pusi latvija kaut ka nav maniits. nu labi sf Kalejs kala debesis sakums, bet tas ari viss, un es nedomaju pankus, bet kadu mataino grupu, nebutu slikti.
0
gygy, Motorium - "alus ir beidzies, tāpat kā vakar (...) Visam pāri brūna strīpa" - reku tev alus dziesma :DD
0
Beidz, man tā dziesma lika aizdomāties- tā tāda slēptā filozofija laikam, visu laiku nevaru saprast, kas tā tāda par brūno strīpu...
0
Varat nefilosofet - informacija ir sekojosha - 3 somu grupas ir ieplanojushas spelet Latvija, 16 Junija Dzintaru koncertzale...
Un, ka supports bus ari viena Latvijas grupa.
0
vietu jau gan vareeja kaut bik labaaku atrast... ~:|
0
bruuna striipa ir kaka

es tak teicu ka korpiklaanu maajas lapaa rakstiits un par finntroll gan tur nebija ne vaarda
0
Info - pasakums nenotiks Dzintaros, bet gan Melluzhu estradee, tads tā kā mazins Open Air.
Spēlēs - Korpiklaani, Battlelore un Skyforger, pilnigi iespējams ka vēl kada Lv grupa.
Fintroll nebus viss, sacereejaties :)
0
nav ne mazākās nojausmas ,kur tā Mellūžu estrāde atrodas... kāds var precīzi pateikt, kur tā ir un kā tur tikt /?
0
Aizbrauc uz Melluzjiem un turpat jau tuvumaa arii buus taa Mellužu estrāde...
0
Nu jaabrauc ir ar to tur smuko mantinju... nu...
vilcienu laikam, jaa. Taa estraade ir tik tieshaam perfekta vieta >:)
0
Mellužu estrāde, ak...nu tad beidzot arī manā krajā kaut kas notiek :D
Bet vieta ir burvīga, tiešām burvīga...it sevišķi lietus laikā :)) /sāk prātot, vai caurums skatuves grīdā ir beidzot aiztaisīts/ :)
0
uz šito noteikti būs jāaizdodas, ja vēl tas ir kas uz to Finntroll pusi ta noteikti, jāpaņem lāpas, mākslīgās krūtis, un kaut kas no bižutērijas... es jūs mīlu, jo esmu pisdzēries, tā kā nelolojiet nekādas cereības... un grāmatu par Dauku esmu lasījis...
0
...sen...
0
nu un ka tu piedzēries domā man skauž man pašam savs alus
0
hello, koncerts ir atcelts, tas ir oficialas zinas. somi nevareja savilkt galus kopaa tapec arii izlema nebraukt. bet nav ko stresot, gan bus cita reize.
0
Žēl gan. Toties iekš Kilkim Žaibu būšot Moonsorrow. Varbūt ne gluži kompensācija, bet nu tomēr.
0
pasakiet pllllzzzz, vai gadiijumaa, ja man vienam draugam nav 18, vinjsh varees tikt iekshaa? Thnx u +/-
0
es jau pirms meenesha shito zinaaju.Jee, buus alusfests un skyforger ar.Buus labais.Jaauzin tikai pa biljeteem heeeee
0
varbuut koprpiklaani nebuus bet Battlelore ar nebuus? Buutu vismaz Kreator atbraukushi.Bljaaaa
0
oo, atcelts, nu vienkaarshi ideaali...
0
toč nu kaut vai Kreator... varētu pieciest arī In Flames un Black Sabbath kopā ar Dillingeriem un Between the buried and me
0
vareja jau atbraukt ...
0
a es gribu Death un Bathory :P
0
vajag uz WOA 2005 braukt, tad redzēs gan Kreator, gan Marduk...
0
NUUU, sagribejushi, atbrauks black death uz latviju, nah' tad visiem pizdec bus
0
karoch suudi vagaa podi juuraa kartupelji neaug
0
eu jā ac/dc Tev laikam bija sakari...?!!? pačiko vai Šuldiners ar savu jauno projektu netaisās atbraukt ciemos uzspēlēt...
P.S. tik pasaki, ka Tev ir kaut kas zināms...
0
njā, Šuldiners augšamcelsies un vēl pie tam izveidos jaunu projektu :)
Skan ļoti labi
0
Nē, nē, Šuldiners nebraukšot, mums būšot jābrauc vien pašiem pie viņa...
0
Evil Dead 3?
0
The patient had waffles for breakfast and anorexia for lunch.
0
waffles hidden deep in anal territory yearning unconscious orgasm to fullfill
0
Paga paga, ne tik strauji!...

Tev oranži mati, Tev oranžs ir viss...
0
ha ha ha...:))) kovers
0
eu tagad skan Genesis...:)) juhūūū
0
Jesus he knows me... bāc griež...:))
0
And he knows I'm right...

Tev ir tas messengers darbaa vai nav? Mees vareetu caur vinju labaak, lai nav te jaaspamo.
0
Omamma

Man vecā māte teic`, lai krogū neejot,
Un stipros dzērienus lai mutē neņemot.
Lai esot alus tas, vai arī saldais vīns,
Jo, lūk, neesot tiem klāt a-b-c vitamīns.

Omamma, tā lieta nav vis tā,
Omamma, man patīk jautrība,
Omamma, kad skan harmonika,
Tad nav prātā vitamīns,
Bet gan skūpsti, saldais vīns,
Tādēļ, mīļā omamma, lai skan harmonika!

Man vecā māte teic`, lai labāk precoties,
Tad būšot sieviņa, ar ko man darboties.
Un manā ģimenē, lūk, varot notikt tā,
Ka piedzimst piecīši kā kādreiz Kanādā.

Omamma, tā lieta neiet tā,
Omamma, man patīk brīvība.
Omamma, kad skan harmonika,
Tad, lūk, gribas brīvam būt,
Sirdij neliegt laimi gūt,
Tādēļ, mīļā omamma, lai paliek laulība!

Man vecā māte teic`, ja viņu klausīšot,
Tad bagātību tā man savu atstāšot.
Par priekšlikumu šo sen vērts bij padomāt,
Kā tikt jau priekšlaikā pie viņas maka klāt.

Omamma, es būšu paklausīgs,
Omamma, un ne vairs izšķērdīgs.
Omamma, vai tādēļ varu lūgt,
Šodien mazu avansiņ`,
Vienam ducim alutiņ`?
Tādēļ, mīļā omamma, lai valda līksmība!
0
(Orķestra fagotu sekcijā viena vieta vēl arvien ir brīva.)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas