dark tranquillity
0
kuras jums skiet vinju labakas dziesmas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
lost to apathy, new build no jaunaa, vispaar jaunais taads kaa the best of izdevies tikai ar to atskiriibu ka ar jauniem gabaliem viss ieprieksh dariitais taa labi samaisiits
0
hours in exile un monochromatic stains
0
absolūti vislabākā DarkT dziesma un viena no labākajām death metal dziesmām ever - Punish My Heaven (no The Gallery)

Man vēl patīk Projector gabali... bet tas principā arī uiss :)
0
Hours past in exile, Crimson winds, The Treasone wall - man patīk. par DT, dažkārt kretinē, ka ir par daudz elektronikas, bet tas tā tik dažās dziesmās, vispār jau veči ir labi
0
the gallery vispaa vinju labaakais alboms un ljoti labs vispaar njemot.
0
pirmie albūmi vienkārši gāž ko kājām- Skydancer absolutizē transmisīvo kārbu, jo ģenerators nav tas... tas mazais demo ar Away, delight, away vienkārši gribas iet gāzt kokus, atceros biju sīks laukos, nebija ko darīt, lielie kož, gāju skaldīt malku (tam gan nav nekāda sakara ar DT), The Gallery- iesmeldz ka maz neliekas, atceros vienreiz raudāju, kad grauzu sīpolu, The Mind's I- pulsivē attaku, dažas vietiņas izrauj tā, ka nevar dabūt atpakaļ...
atvainojos, ka esmu īss, nav laika, bet pirmie veikumi ir vienkārži žilbinoši, varētu pat katru dienu kauko paklausīties...a †ālāk jau baigi jāšķiro gabali, jo nu ne katrs ir baudāms...
0
Par albumiem runājot, man tie pēdējie baigi patīk - Damage Done un jaunais Character ir ļoti labi. No vecajiem patīk The Mind's I, dziesma "Tongues" bieži skan man maģī!!! Par The Galery - nu, klasika!
0
...lai arī kā nebūtu, man vismaz pēdējā laikā visbiežāk tiek pa tumbām izlaists Skydancer... kas nevienam šis albūms nepatīk, tik svaigs un ar daudzām idejām... man akal tie pēdējie pēc The Mind's I nepārāk, reti kura dziesma iegriež... bet atpakaļ pie Skydancer... tas ir vienkārši monstrāls, un vēl tie aksustiskie gabaliņi, vēl meitietis dušā iedziedājis... uh... man laikam šis tomēr vislabāk patīk, nav tur mēģināts kaut kā pārāk samudrīt, kā pēdējos albūmos, viss ir tieši un precīzi izklāstīts...:)))
0
"Damage Done" es nevareeju paklausiities pat shmigaa. "Character" patiik jau labaak, bet veel neesmu iisti ar vinju "ieskreejies".
0
Nez.... man Damage Done ir visvairaak griezies atskanjotajaa no vinju dailjrades
0
viena no milaakajaam grupaam, neesmu baisaa black un death iipash piekriteejs, bet shis melodiskais death man patiik, seviski Haven, Damage Done, arii dazhas no vecaam dziesmaam.....Bolt of blazing gold vispaar notriec no kaajaam, tik tas sievieshu vokaals taads jociigs tajaa dziesmaa....
0
nav ne mazākās nojausmas, ko viņi spēlē... to ,ka tāda grupa ir, es, protams, zinu, bet pazīstams neesmu... tāpēc nav ko teikt par šiem.
0
Vispār ir vērts ar to iepazīties, ja nezini. DT ir viena no nedaudzām gothenburg melodic death metal bandām, kas vēl aizvien spēj izdvest kaut ko sakarīgu. Man personīgi mīļākie laikam ir The Gallery un Haven. Jaunais Character arī tīri klausāms. A konkrētas dziesmas tā tagad nenāk prātā, tik daudz neesmu klausījies, lai atcerētos nosaukumus.
0
Ņemšu vērā.
Vispār es biju iedomājies, ka šie ir kautkādi mega blekeri... varbūt tāpēc atturēja, jo Black man ne pārāk pie sirds.. protams ar retiem izņēmumiem.
Būs veikalā jāiečeko šie albumi.
0
Nez...Man patiik Kovenant un viss...:]]]]]
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
M
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas