MORTIIS
0
Ir te kaads, kam patiik vinja dziesmas???

Man perosniigi vairaakas liekas vienkaarshi perfektas.. =]
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Albums Crypt of the Wizard tāds tīri jauks, man tiešām patīk, ta vēl tie pirmie arīdzan klausāmi. Pēdējie jau pārāk tālu ārpus manas gaumes robežām.
0
man nu ļoti patīk, bet... patīk tie albumi, kas ir tie pirmie neofolka stilā (ja nemaldos). kad viņi sāka ražot gotisko metālu (the smell of rain) to es nespēju klausīties. pats jaunākais jau ir bišku smagāks un man nu tā, paklausīties var. bet nu vecākie it īpaši "the crypt of the wizard" un "the stargate"... vienkārši ģeniāli... arī vēl senākās ~20 min garās dziesmas ir ļoti labas...
0
man patīk viņa garās ausis un deguns... :D
0
zel tikai ka tas nav istas
0
žēl gan...
0
ir ir iistas
0
hmmmmmmmm? tad ka var izskaidrot shito bildi ?
0
0
Tur driizaak peec Mortiis izskataas tas dzheks kreisajaa malaa.
0
ausis un deguns ir īsti... kas jūs nezinājāt ?
viņš taču uztaisīja plastisko
(to viņam vēstulēs pieprasīja Igaunijas fani)
0
Jā, jā, īsti, tas bildē ir viņa dubultnieks, kam tieši tāds uzdevums- viest neskaidrību fanu starpā! :|
0
Vai, tas taja bildē pa vidu ir Mortiis?? :O Nevar pazīt. Mati it ka viņa, apģērbs arī plus mīnus viņa stilā. Ak vai, es esmu šokēta... :/

Mortiis nav veicis plastisko operāciju. Internetā bija paklīdušas šādas dīvainas baumas. Palasiet šito: www.mortiis.com/index.php?p=truth... Un noteikti izlasiet pirmo atkāpi. Tur tālāk tajos faktos ir minēta ta plastiskā operācjia, bet nu kā jau es teicu, tās ir cilvēku izdomātās muļķības...
0
...mhm, bet kuram interesē tās cilvēku izdomātās muļķības, tāds ir jautājums uz kuru Tu jau laikam atbildēji...fag_girl
0
Nedirs! Tie fakti ir patiesi!
0
nevar buut patiesi...Palasi kaartiigi!!
0
mūsu trollis ir mistisks jaunietis... :D
0
mūsu jaunietis ir trollis mistiķis ... :D
0
Mortiis had to leave Emperor because he is a troll.

HOHOHOHOHO!!!!!! :D vispār, jums der palasīt to kas tur taja augšminētajā linkā rakstīts..... :D
0
Nu un par ko tad es runāju??!! =]

Sākumā, kad lasīju, to, kas augšā rakstīts, neizlasīju... Dienu domāju par to visu... Un tad tomēr nolēmu palasīt to visu vēlreiz un tad jau viss bija skaidrs. Īstenībā tajos faktos daudzas lietas ir pretstatā. Pilnīgs bezsakars.

Kurš te vēl domā, ka tur viss ir patiess?? :P
0
Jus zinajaat dace no kvadraata akal pargrieza venas

Kurš te vēl domā, ka tur viss ir patiess?? :P
0
Tā ir ņirgāšanās vai kas?!!!....
0
*panjirgaajas un aiziet prom*
0
Tā nav ņirgāšanās..tas ir vai kas!!!...

0
manuprāt, ir patiess... citādi mortiis nav true.... :D
0
Mortiisa kungs savu muuzhu nav bijis true. (Subjektiivs viedoklis...)
0
*meklē vietu kur var atrast true rokas sprādzes ar dzelžiem un izseko Runci... kurš joprojām gānās*
0
nu pag par to daci nekas nav zinams ????? es nesaaprotu kadam mazam cilvecinam ir dzila morala kriize un nevienam tas neinteresee, ja kas vinas faterim pieder liela zelta rupnica, ejiet suukat, jep tu, tu ru, tu tu tuu, ta ta ra ti ti ti tiii
0
varbūt arī tas Gōt Metāls ir dirsā! iepriekšējās Cold Meat i, liekas daudzsološāki simfōnijā
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas