mits vai realitaate
0
skiet daudziem ir uzskats ka metalisti tomer ir tie jutigakie,patiesaaki,arii depresivakie cilveki...
kartejais stereotips vai ari taisniba?
man jau skiet ka daudiz tiesam ir...vismaz lielaka dalja to ko es pazistu...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
artrīts vai fekalitāte?
0
Kuriem "daudziem" tā šķiet? Lielākā daļa Latvijas sabiedrības uz metālistiem raugās kā uz brutāliem, neprognozējamiem cilvēkiem, no kuriem labāk izvairīties.
0
Lielākā daļa Latvijas sabiedrības par tādiem zvēriem kā metālisti nezina vispār neko. :D
Jautājums tiešām līdzvērtīgs Bluudija Magota uzdotajam.
0
daudzi pamanot kadu garmatainu adas jakaa zabakos beg kur nu kurais
0
Nu nu... DAUDZI?
0
...interesanti vai es ieraugot garmataino ac/dc ģērbtu ādas jakā un zābakos sāktu bēgt pats vai manas kājas to darītu instinktīvi...?
0
:0
0
es esmu ļoti depresīvs.... :( skumji, bet taisnība... :'(
0
Man arii bija gruuti izveeleeties starp stomu un asinjojoshu vagiinu, es izveeleejos vagiinu, bet nu to nozheeloju, jo stoma tomeer ir ekskluziivaaka shtelle. Es laboshos, apsolu. Bluudij, es domaaju fagocitaate ir vaards, kas komentaarus neprasa. Kljuusti beidzot pieaudzis.
0
*spontāni tēvam mēģina pateikt visu patiesību, bet tad ierauga, ka Mr.Rebel ir onlainā*
0
:)))) tikko Rolis ar muti attēloja delfīnu skaņas un es viņam saku: "ta skaņa ir tieši tāda pati kā atvirzot priekšādiņu"... un tad mums abiem iepatikās...
0
kaa tu nebuusi depresiivs ja taadi tizlenji kaa Petenju Maleejs rinkii,kur tik tizlus tekstus var izdomaat?gadiijumaa neesi no moralpain.lv? ja pa teemu,daudzu viedokli pa metalistiem nosaka stereotipi un bail jau arii ir tikai tapeec ka domaa ka ja ir matainis,ta uzreiz i saatanists un hvz kas tur veel...
0
...ei, vai kāds kaut ko teica par rudimentārajām vistiņām ar jauno sociālo kontaktu...es neko neesmu teicis!
0
labiņi ka neesmu tik tizls kā dz-griezējs, man toč paliktu bail būt tik pareizam un neelastīgam... tā var iegrimt dziļā dziļā depresijā domājot, mh... ko diez stereotipainie īpatņi padomās, ja es mazliet ko izdarīšu ne pēc standarta... un esmu sātanists un vzh... man mātei ir aukla...
0
...kāpēc citu cilvēku stereotipiem būtu jāpiekāpjas Tevis paša radītajiem a?
0
...ej dirst...
0
...A. Mednis jau nekad nav kandidējis uz nu/brutal posteni, bet tomēr stereotipi viņu spiež un MAĻ...
0
Vecccccccjjjjiiii, Arnis Mednis ir subbrutal, tas ,kas to veel liidz shim nezinaaja ir nu ziniet...

ambaalis, nu piedodiet
0
Ja kas, es esmu no morailpain.lv.
0
moralpain.lv gribēju teikt. Bet tā štelle faktiski nosprāga jau kādu gadu pirms slēgšanas.
0
a man jau sen ir uzstadits metaalistu detektors, kursh mani briidina par iespeejamo saskarsmi ar ac/dc teerptu melnaa aadas jakaa un ljauj manaam kaajaam instinktiivi beegt uz labaakaam vietaam...
0
Staigaajot pa ielu melnaa meetelii un zaabakos, cilveeki no manis nebeeg, tikai blenzh ar padumju izteiksmi sejaa vai nomurmina kaut ko nesaprotamu (laastus droshi vien). Laikam jau aadenee ir taa shtelle...
0
man melnu šmotku nav, arī es neesmu nekāds tur naher metālists... man vienārši ļoti patīk tā mūzika, ko es uzskatu par labu esam sev, un no tās ievērojamāko daļu sastāda metāls.
Un man nav skaidrs no kura cauruma Pandemonium izrāvis šo stereotipu. Kuri tad tie daudzie uzskata, ka metaleri ir jūtīgi, depresīvi un velns zin vēl kādi... Pandemoniuma pāris draugi?
da bulšits tas viss. Tādi paši cilvēki, kā pārējie- ēd, dzer, kakā, čurā, pišās, iet uz skolu, darbu, kino, teātriem, koncertiem, brauc ceļojumos, ar saviem hobijiem, ieradumiem, vājībām, raksturiem, grēkiem u.t.t.... ko tev bļin, vēl uzskaitīt ///??
0
V.M. Tekerija "Liekuliibas tirgus"... ?
0
kam besi goti ?
0
Kmōn, visi mīl gotus!
0
nuu, varbut gooti un doomeri arii ir juutiigaaki.. savaa zinjaa. bet tas kaarteejais stereotips. kaugan man jav visi pachkainie liekas miilji:D
0
goti (isms) kaut ka bigi censhas piestiķeties pie doom, man liekas ar depresivu muziku (doom) un un kaut kadu zidaiņu sviestu kas te pedeja laik panesas nav nekada sakara, ja un beigas "Kmōn"
0
Tu esi tas ko tu klausies!:)
0
alu vai shnabi?
njaa... shas sadzershos... atvelcies lidz maniim saksim taadu bazaru piit ka maz neliekas :D
0
gotiem ar doom nav sakara in general... necenšas viņi pieslieties... kur gots varētu paklausīties ilgi piem., evoken...? goti ir maigi un trausli, bet doom ir lielākoties brutāli veči - piem., Novembers Doom, Evoken, arī MDB... vienīgi, varbūt trauslās un maigās gotu meitenes cer aizslēptiės aiz doomera platās muguras...
0
:$ tur ir eena... :$ un tur ir droshi... :$
0
pandemonium gan censhas pieslieties rosols sikais
0
augury, beidz dirsties. saprati?
0
atraitne- praktiski domājoša pilsone
0
Kopš pasaulē pastāv nauda, nekas tajā nav mainījies - viss, kas nesaistās ar naudas un sabiedrisku titulu pelnīšanu, tiek uzskatīts par dīvainu un nosodāmu.
0
Cilveeki no vienas puses it kaa shausminaas par to ka vinjem velta nesapratnes pilnus skatienus, bet iistaniibaa priecaajas par to. Citaadi jau par to tik daudz nespriedeleetu, netaisiitu teemas. Jaa, es esmu tik briesmiigs un depresiivs. No manis baidaas. Bljin, no tevis pat tavs pasha pirdiens nebaidaas. Lai gan to tik droshi nevar apgalvot, jo vinsh tachu tiecas izkljuut araa, taatad vareetu buut ka tomeer baidaas. Ar to arii apsveicu.
0
tieshi tas ka paaraak lielai dalai sabiedriibas "labaakaa" slaana ir tik izskalotas un notrulinaatas smadzenes man kretinee aaraa visvairaak.. ja taadam pajauta, uz ko tu taa, atvainojos, lupii vinh neko sakariigu nepasaka vai izliekas ka neko nav dzirdeejis. nu es jau saprotu, ja cilveekam ir acis - vinsh skataas, bet daudz kas reizeem var izvest..
0
to Runcis Renaars: Mani stereotipi tomēr piespiež A. Medni likt pie nu/brutal, Tu teiksi, ka esmu tipa dalbaks, a es (tēlotā izbrīnā) teikšu: "Es zinu!!!"
0
to boks - as always...:D
0
Metaalisti teikshu jums visiem...reaalitaatee pashi labaakie cilveeki un tajaa zinjaa skaitat arii pankus iekshaa ;]]]...jo shaada cilveeku rase ir iejuutiigaaka,interesantaa... par citiem cilveekiem galu galaa,saprotoshaaki,izpali... un atbildiigaaki u.c.
Bet njemot no taa visa tikai dazhi atbilst shaadam ideaalam...jo mees esam interesanti ar savu buutiibu...nu nebija taa,ka cilveekam zinjkaare baigaa..un saak ar tevi runaat[njemot veera kaut kaada vecaa daama vai arii paardeveejs] ir cilveeki kuri saprot taadus cilveekus.....viena avaardaa mees esam forshi cilveeki =]
0
pankus pie metālistiem skaitīt...???? :O
0
un es nemaz neesu iejūtīgs... >:( un nejūtos foršs... jūtos ļauns... perverss un depresīvs... >:( twistmetal - vārdu "mēs" uz visiem nevar attiecināt...
0
loti "interesanti" cilveki no kvadrata piem, nezeliigi, kur tik piedzerties, intr. ka ta iejutiba izpauzas, vel man patiik tie tupeniishi kas sakot MĒS ieksheji pieskaita sevi pie citiem un tad par visiem pasaka kadus apgalvojumus. Zin kada man buutiiba TwistMetal, eest, dzert un pirst. Ceru ka tev ta liekas intersanti.
0
un kas tie par mesliem par pardevejiem, nejauc tu vinus te iekshaaa
0
bljad nevareja iesist vinus vartus lai butu neizshirts, ne kur nu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas