Bush Latvijā
0
Nu ko,es paskatījos ziņas,un secināju,ka ļoti nevēlos lai tas pidars sper savu kāju Latvju zemītē!Visur apkārt viņam būs snaiperi,un ja kāds noraustīsies kā nevajag tad viņu nošaus,un cilvēki knapi varēs pieiet pie logiem ,lai apskatītos busha mašīnu,nedrīkst māt,nedrīkst veikt nekādas liekas kustības,citādi tevi nošaus.
Centrā arī iekļūt nebūs iespējams-jūsu domas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pauts taads, stulbais paranoikjis! Shodien uzzinaaju ka dziivoju "restricted area"! Prieks un laime vispaar.. Kaads nezin, kur vareetu apluukot tos aizliegumus?
0
Sen Sātans nav runājis, precīzāk - rakstījis he he. Jā man ar tas cincis ne īpaši iepriecina. Uzzināju, ka viens snaiperis esot nošāvis vienu policistu, kad tas skatījies caur binokli, bet snaiperim licies, ka nu tik būs blietiens Buša galvā, un neko tam snaiperim, bet policis jaunu pasauli iepazinis... Visa vecrīga paralizēta un vanšu un akmens tilts nebūšot caurstaigājams... Vārdu sakot Bušu krūmos!
0
musu skolas direktorinjsh sarunaaja ka man buus jaiet uz skolu! a man skolinja Vecrigaa! debilisms kautkaads! noshaus mani pa celjam uz majaam!
0
taa arii jums visiem vaig - lai tik shauj nost, mheheheheee >:D
0
klintonam gan nebij nekadi snaiperi, cerams ka kads panks neizdomas ar kefiiru pasvaidiities , baigi jau nu sabiedejat mani. Bet nu ja teiksim liela atruma brauc fuure, un notriec bushu teiksim pie briviibas pieminekla ( tur gan vinam nebus kur deties) nu ko tad tie snaiperi tur izdariis, vispāāā kam vajag vinu beigtu, tauta vienkarshi pati savam aciim tadu freaku grib redzeet, mjā, vo ka
0
da busham jau ir paranoja! pats savaara suudus un tagad raustaas jau no kaukaada aizdomiiga maakonja virs vashingtonas:D un tagad taada kjeema deelj pusei riigas dziive paralizeeta taa ka pat ieelpot nevarees! suudu buushana... :/
0
Inocrist, man ar taa pati probleema, arri mans necilais miteklis ir patraapijies ierobezojoshajaa zonaa, darbs arii Vecriigaa. Nu labums jau vispaar ir, mees ar koleegiem laidiisim zalumos, nemociisim sevi ar pasu staipiishanu un darbinieku deklareeshanu:D
0
eu a kur var uzzinaat to zoonu? mosh es ar :S
0
Taa zona bija ielikta aviizee, skiet, ka vakardienas (27. apriila) Dienaa, tur bija viss aprakstiits, kas driikst shajaa zonaa uztureeties un kaa jaauzvedaas...Skiet,iedzii... driikst uztureeties shajaa zonaa un tie, kas straadaa ar (tikai iedziivotaaji laikam seit domaati tie, kuri deklareejushi savas dziives vietas, tikai sazin kaa vini to paarbaudiis, es savu dziivesvietu neesmu deklareejusi - keepa). Veel tur ir rakstiits, citeeju:"sleegtaa zona ir sadaliita kvadraatos, kam atkariibaa no Jura Kruuma gaitaam tiks piemeeroti cilveeku paarvietoshanaas ierobezojumi". Arii Akmens un Vanshu tilts buus sleegti.
0
Sabiedriibas pabira viesojas Latvijaa ,Laiks pacelt karogus.
0
katraa zinjaa to pidaru vaidzetu noshaut . un ta zonaa ir pietiekami liela kur bin ladenam lidmashiinu nosedinaat takaa varbuut japadod sham zinja par to.
0
Kur Buss tur probleemas, galvenais ka atvilcis sev liidz delegaaciju piecsimts ruudiitu paraziitu. Bet kad tas gumanoiids atbrauks, no vecriigas tureessos taalaak, lai lodi pieree nedabuutu :D
0
To Ac/Dc
Man jau arii taa doma patiik bet binlaadens ness citus upurus liidzi.
0
nu tas gan.
bet padomaajiet kad jamais brauks ta ir 5diena kur tad visi vecriigas matainie dzers? ta nedriikst bushs par to ir jasoda
0
Kad tas terorists atbrauks, tad vispaar, ja vinjsh brauc kaukur garaam un pamana tevi,tev jaasastingst kaa manekeenam, lai nedabuutu lodi pieree no snaiperiem,kas tur seko liidzi visu laiku!Taads padla!Bailiigs dikti!Bet jautaajums kapeec tad baidaas?Da taapeec,ka visiem brauc virsuu un visi grib vinjam galu nogriezt!Nebuutu vinjsh taads suuda gabals, nebuutu tik daudz to miesassargu vajadziigs un taadu limuziinu,kas iztur granaatmeteja triecienu!Bet prettanku lodi gan neiztureetu!
0
bet es priecājos, ka juris krūmiņš atbrauks...
0
Riigas Matainiem ir lloti skumja dziive Te Urlas te dazhaadi izleceeji brauciet uz Liepaaju patuseet pie Fonteina vai Rokkenee.
0
He, Edenbeast, tad jau Tev jaadodas Juri Kruumu ar ziediem sagaidiit:D
0
Tiek izireta vieta uz mazdarzinja piebuves jumta Marupes pagasta ar labu lidostas Riga parskatamibu. Priekshrociba tiks dota arabu izcelsmen interesentiem. Kontaktet 9xxxxxx.
0
varbūt pārnēsājamo iekārtu "Igla" arī var dabūt (vispār četras)?
0
Par attiecigu piemaksu tiek piedavatas :)
0
galvenais nekaadu strauju kustiibu :D
0
Es vakar iedomaajos taadu situaaciju: eju ljoti leenaam kustiibaam pa ielu (sleegtajaa zonaa), bet te peeksnji man sanaak skjaudiens tieshi tad kad bushs tuvojas, vai arii krampis kaajaa iemetas, vai nedaudz pakluupu, un panjem mani un noshauj...
Pie tam es nevaru iebraukt - kaapeec vinjam vajag visus tos snaiperus (visur!), ja vinjam ir tie superuubermegamaxi droshie limuziini?
0
tapeec ka paronoikjis un mikstais
0
tfu rakstiit nemaaku es jau zinaaju ka vaidzeeja biezhaak iet uz Latvieshu vaoldas stundaam nevis kost slegtajaa zonaa kur snaiperi seezh
0
Bljaa, ja kaads Busham vareetu uztaisiit suudus tad es buutu baisi laimiigs.Tas maukulis vispaar nahuj te nav vajadziigs ar visu savu jobano security.Tachi Vairinjai atkal jaaielien dirsaa kaa vienmeer un tad jau labaak savaa sunjubuudaa.Nahuj to bushu.Ja kaadam izkaidiis bieti par to ka vinsh pimpi pie loga pakasiis es nebriinos.
Pietam vinju droshhiibnieki ir tik tupi, ka neatshkir lietusmaakoni no draudiigas lidmashiinas.Vakar bvija taads stasts ka radaraa paraadiijies "aizdomiigs" lidojosh objekts kursh paarvietojaas aizdomiigi aatri un tapeec Bushu evakueeja.NU VAI AMURIKAANJI NAV FUCKING IDIOTI?!!!!!!!
0
roof, ja Tu mazaak lamaatos Tava doma buutu skaidraaka.

Es vispaar sapnjoju par to, ka tajaa dienaa visi, kas vien var, no Riigas aizbrauktu, un visa Riiga buutu kaa taadas kinopaviljona dekoraacijas bez aktieriem. Lai tas Bush viens pats te vazaajas ar visu savu sviitu.
Vajag braukt uz laukiem, tur varees gan briivi paarvietoties, gan izdariit straujas kustiibas. Es apsolu!
Vispaar jau kauna lieta - atbrauc kaut kaads te "pasaules varenais" un vinjam uzreiz "iztiira vietinju" - nevienu no tiem parastajiem jau tuvumaa nevar laist. Ja nu iesit ar nelkjeem?
0
Bljin, nevaru nomierinaaties! Neiesaka radiities logos. Nedriikst strauji kusteeties. Nedriikst atrasties tur un tur un veel kaut kur. Man jau saak zust iluuzija, ka Riiga ir "mana pilseeta". Padomaajiet - deelj viena aarzemju masona, kara noziedznieka un okupanta visu Riigas centru njem un iztiira no cilveekiem. Turpmaak kad braukshu uz laukiem, pieprasiishu, lai Skaistkalnes dome nodroshina, ka tur neviens nestaigaa pa vieniigo ielu, kad es ierodos.
0
Nusuper letiņiem ar to pašcieņu. Lienam amīšu priekšā, kā vien varam. Tādēļ vien jau var mūsuzskatīt par tādu trešās pasaules valsti, kur ik krūmā sēd bārdains burlaks ar mašīnpistoli.
0
Jaa Riiga ir kluvusi gauzhaam sarkana un korumpeeta kaa arii mietpilsoniska.
0
" Jā man ar tas cincis ne īpaši iepriecina. Uzzināju, ka viens snaiperis esot nošāvis vienu policistu, kad tas skatījies caur binokli, bet snaiperim licies, ka nu tik būs blietiens Buša galvā, un neko tam snaiperim, bet policis jaunu pasauli iepazinis..."

iedod linku, Pagaan. Tas jau taa diezgan interesanti...

Bet nu nav jau ko beedaaties, lai jau Juriitim tiek, paraaposim vienu dieninju dziivoklii, lai gadienaa nepagadiitos taa, ka ,skatoties uz logu, muus var kaads Busha snaiperis ieraudziit, un tad jau viss buus labi :)))))

Keep on smiling! :)
0
iesaku visiem kas tajaa zonaa dziivo pie logiem salikt kartona teelus vai kadas leles un tas ljoti strauji laiku pa laikam paraustiit :)))

nu a kas buus ja es tagad sedeeshu kruumos apbrunjojies ka pats nelabais un vel pieienojis sev atombumbu kura spaargs liidz ko man apstasies sirdsdarbiiba un uzlicis lielu uzrakstu virs seviim par atombumbu un par to ka esmu terorists 16 valodaas. ta busha snaiperis varees shaut ja tik ljoti gribees atomspradzienu.
0
Visiem
Iesaku uzriikot rokkoncertu ar nosaukumu Go home Bush.Buushu tam kas to uztaisiis lloti pateiciigs.
Jo cilveeka briiviibu neviens nedriikst apspiest.
Kopaa mees varam sakaut Bushu.
0
ai lai viņš iet dirst un vispaar labi ka tad buushu dzili latgales pusee un baudiishu alu un desinas he he...
0
ja es ceru ka ra bushu ticis jau tai laikaa lidz jekabpilij precizaak daugavpils shosejas 152 kilometram un dzershu alinju eedishu sashljiku un bushu kopaa ar savu draudzeni
0
Ceru ka seedeeshu vecriigaa uz aizdomiiga paskata pacinjaam ar pievienotiem elektroniskajiem hronometriem (ar lieliem sarkaniem cipariem), ar plastmasas lozmeteeju kleepii un palagu aptiitu ap galvu.
0
Es savukārt dzirdēju,ka slēgts būs līdz pat Dzirnavu ielai...
0
Ac/Dc, es visulaiku domaaju, ka tas esi tu tai bildee, bet izraadaas, ka taa ir tava draudzene, kursh?
0
Runci Renār: Diemžēl nezināšu nekādas saites atrast uz šo apgalvojumu, jo skolotāja šādu atgadījumu pastāstīt, varu tikai iedot viņas tel. nr.
0
Es esmu Pret Bushi bet par Bilu Klintonu.
0
davai kaads panem mazo laazeriiti un pastumda sarkano punktinu uz busha pusi..
0
kk:(
jaa, atdziistu, mazliet aizraavos.

Bet ja taa tiiri par to politiku tad nu ir latvieshi pasaules acis dirsalideju tauta uz politiskas skatuves lai ka to negribetos atzit.Musu azbestaa (tas nav lamuvaards :) ChegeVaira ar vienu ***.... peecpusi grib seedeet uz trijiem kreesliem (ASV,Krievijas un Eiropas) tachu tas rada kaunu visai valstij.Un tagad kad vinja sajuta atbalstu no eiropas un ASV vinja ne tikai baazhas virsuu ar savu stulbo deklaraaciju, kuras probleema ir taa, ka peec taa laika terminiem taa nebija okupaacija bet peec shii laika-ir, bet arii velti cer parakstiit robezhliigumu jo ir skietamaa politiskaa droshiibaa.
Tas bija mans viedoklis
0
Teikshu Atklaati nepatiik man VVF atieksme pret sho valsti.
Vinna tikai driikst staigaat un piennemt viesus kaa arii Teereet Latvijas Budzetu daargaas viziitees.Ak Jaa Tad beigaas cik Tuukstoshi izies par Busha viziiti Latvijaa.
Es lloti Cienu ASV kaa valsti un cilveekus kas Tur dziivo .Bet Bushu es nevaru ciest.
Vinnsh ko mums var dot nu nezinu ko.
Nu atbrauks pateiks paaris maigus vaardus tad pabuchosies ar VVF un lieta dariita atskaitot to ka shis randinnsh valstij izmaksaas baigo pikki.
0
Man vienalga pirmkaart,par to,ka nedriikstees uz centru aizbraukt normaali par to vinju ir jaashauj,bet Latvijaa kuram vinjsh ir vajadziigs.....dooaa...nev... teikshu atklaati...varbuut tieshaam vinju meegjinaas tagad novaak taa deelj,ka iedziivotaajus nelaizh uz centru..ghhh =E
Veel teica,ka tiem kuriem nav veel pase uzstaisiita neveelams staigata pa ielaam.....shausmas teikshu jums..
0
nu ja tikai liidz dzirnav ielai tad kaa man neveicas gan darbs gan maaja aiz turienes sanaak, nafig bazuku pirku, varbuut todien gta buus dziivajaa jaauzspeelee, misija: novaakt visus snaiperus peectam bushu uzskjeerst :P
kjiiselis kautkaads
0
bīstami uz ielām būs uzturēties cilvēkiem ar tumšāku ādas krāsu un garu bārdu... :D
0
vispār, bārdainajiem būs tajā dienā jātup mājās... noturēs vēl par teroristu un pļakt... :D
0
Nost ar rasismu un izdraasto mietpilsonismu long live Bush muhahaaaa
0
ah tu veelvien shaize man baarda par iisu nesanaaks izprovoceet shos laikam buus man mission failed
0
Vajag Pannemt pastiprinaataajus izvietot pie prezes pils un nospeeleet kaadu derdziigu dziesmu.
Ticiet man tas buus kas taads ko Riigas matainie atziimees veesturee.Vienkaarshi Go home Bush Fuck Bush (peedeejiem vaardiem fuck rape Bush ir jaaskan labi daudz.)
0
Vajag to, vajag shito, viens par otru gudraaki. Es ar baudu paseedeeshu maajaas un pameerceeshu cepumus teejaa. (kjipa, juus kautko citu plaanojat dariit, khe)
0
mauciiba! deelj shitaa amiishu perdelja man izpaliek meegjis! es nesaprotu NAH LATVIJAI SHITAIS ISIOTS IR VAJADZIIGS!! un pie velna, kas vish taads ir ka vesela varza debiilu snaiperu ir gatava noshaut katru cilveeku, kas nelaikaa nopirdiisies! Ko tas lohs taadu noziimiigu (atskaitot visaadus meeslus) ir sastraadaajis! blja pasaules ieveerojamaakaa personaa ... GAILIS viena loha ar super zemu inteligjences koeficientu dziiviiba tagad tiks veerteeta augstaak par 100iem citu !psc vienkaarshi PUBLISKS !!FUI!! vairinjai.kuce.dirsaa liishanas politika pa labi un pa kreisi... PALIEC SAVAA STULBENJU, PARANOISKAJAA, KOMPLEXAINAJAA, UN APROBEZOTAJAA FAATERLANDEE BUSH! CITAAD LETINJI TEV VIENS UN DIVI IEKSHAS PAARKAARTOS!
0
Ko lai raksta - Pasaule ir maza, bet Latvija ir liela!
0
kaa nekaa LIELAAKAA VALSTS PASAULEE :D
0
...un tur nav nekā rēcīga!
0
kur nav nekaa reeciiga ? m?
0
"viena loha ar super zemu inteligjences koeficientu dziiviiba tagad tiks veerteeta augstaak par 100iem citu"
---------
neteiksim, ka tu pats izceltos ar īpaši IQ līmeni.
Tas mani sajūsmina aizvien - Bušu lamā tādiem vārdiem un stilu, kas momentāni norāda uz paša aurotāja smadzeņu mikroskopiskumu...
0
Nu tur pažobelē, nekā rēcīga. Bet par m es neatbildu.
0
nu vardu sakot bushs atbrauks pagroziis savu d un aizbrauks un kaads labums no taa nekaads. ta labaak pa to naudu kvadrataa butu paris miskastes uzstadijushi lai i kur pudeles un benaarus izmest butu lielaaks labums
0
hmm kaads labums vinju lamaat domaajat ka vinjsh to sadzird, vinjsh tak Latviski nemaak kluss pirdiens kas liidz naasiim savu smaku nedavelk
PS
suudi vagaa bazuku nodzeeru :P
0
Veročka taisās līdz kunģim līst. Pēc paris dienām ar citam iesprauksies. Tautas nodevēja!
0
Es gan priecīgs, nav uz universitāti jāiet. Lai vai kā, dunduks viņš ir.
0
Eu, man viens jautaajums gudrpirzhiem! Juus, kas te visi baigie politologi esat? Jums visiem viss vienmeer ir skaidrs un risinaajums kautkaadaam politiska rakstura probleemaam arii viemeer pa rokai un tik ljoti vienkaarshs.

Nevaru atkal attureeties citeet stulbo lelli Alfu. Bezpajumtnieku probleemu risinaasim, katram iedziivotaajam uzceljot pa maajai, un kas attiecaas uz bezdarbu, tad bezdarba vairs nebuus, jo visi cels maajas.

Ko tik sheit nevar atrast, pieredzeejushus, ar ziniibaam paarbaaztus psihologus, sabiedrisko attieciibu speciaalistus, religjiju zinaatniekus, redz, ka veel ir arii politologi.
0
Bet tu Fauniņ esi visa aprunātājs.
0
Gan jau atradīsies kāds apgarotais kurš provēs izlauzties cauri snaiperu alejai. Kā es rēkšu ja viņu nošaus.
0
Faun, valoda ir izdomāta lai to izdziedātu, izrunātu, ko jaunu nodibinātu, rakstība, lai to padzejotu, to visu labāk saglabātu un vāvuļotu, tā ka muldam tālāk!
0
nu ja man vairs nebuuutu ne darba ne maajas nezin vai tik vienkaarshi mani piespiestu celt to maaju sev, driizaak uz vecriigu pelietot mazos divlitriigos un miers maajaas [kuru nav]:P
---
kas tur ko reekt ja kaads paliek beigts???
0
Būtu rēcīgi ,ja kāds iemestu Busham kaut ko smagu un smirdīgu pa galvu!Pat Vairiņa noteikti apsmietos!:)
0
To-Saatans +Vairinna kristu bushinnam ap kaklu un gauzhi raudaatu;D+
0
Re ka kaads arii kautko dara! Man prieks!

www.apollo.lv/portal/articles/467...
0
vismaz kaads kaut ko dariis
0
"Šādus pat A1 formāta plakātus savu «slēgtajā zonā» esošo dzīvokļu logos varēs ievietot arī jebkurš rīdzinieks."

8)
0
baac, es neesmu sleegtajaa zonaa >:(
0
ha ha ha... Labaakais ir tas, ka kalviitis busham pateica:"chau", tad kad shis seedaas savaa superlimo...
0
Ac/Dc rakstīja:
"vismaz kaads kaut ko dariis"

Cik bezpalīdzīgi tas izklausās.
0
DA vienkarshi zaibala shodien 17:00 hokejs , abi tilti slegi, chomaku no majas nelaiz araaak, un jabrauc uz to debilo ķipsalas halli, vienkarshi izbesi, PIzdulej nu ews nesparotu vinsh pliks pa to centru staigaaa vai kaaa ka nevines tur nedriskt vilkties, nenu man interesee kas tad tai centra viiss asv armijas bataljons savilkts ir vai kaaa. DEbilismsssssssssssssss hdrios hdfnasethbiodfgn
0
JA un paskaidrojiet par ko vinam 3 zavaignu ordenis, es nesapratu ??????????????????????????... (p.s. vairu paklapeja vakar ka tadu pelav maisu
0
Kurš tas bija, kurš meloja, ka abi tilti slēgti? Es tikko atbraucu mājās (Iļģuciems) no Centra ar autobusu pāri Akmens tiltam. Es jau ar domāju, ka tilti būs ciet, vajadzēs vilkties apkārt pa Salu tiltu, bet eju un skatos- stāv mans autobuss, viss kārtībā. Pāri Akmens tiltam arī dažas mašīnas neviena netraucētas braukāja.
0
Triis zvaigzhnnu ordenis Loti cienijamais Busha
kungam pienaakas par atbalstu Latvijai.
0
luusis: tipa es taa saklausiij, ka sabiedriskais jau kursees, tik paareejiem nikaa...
0
Dazi sabiedriskie jau kursee, bet vairums marshutu ir atcelti. Bet labi ka tas viss driiz beigsies un mieriigi varees aizstaigaat peec smeekjiem.
0
žēl, džordžs ir prom... :'(
0
:D
0
ēēēē...Buš prom. Var izspirsties bez bailēm.
0
Tie kas dzīvo Rīgas centrā - var atkal droši iet pie logiem pliki vai apģērbti, vienalga... UZ JUMS NEVIENS VAIRS NEŠAUS! :)
0
Ja godīgi dažas asaras pār vaigu ritēja, kad skatījos to ziedu nolikšanu. Kaut kāda cerība manī par brīvību parādījās... Kaut kā tagad Bušu vairs tik ļoti neienīstu kā agrāk.. =]
0
ja jau busham izsniedza 3 zvaigzhnju ordeni ta jau tam setas bomzim ar vaidzeeja. man taa liekas ka tos ordenjus tagad bik pa daudz dala pa labi un pa kreisi
0
Ac/Dc, a kur tu esi redzējis, ka kādam tos ordeņus dotu tik daudz...?
0
bush ir mūsu lielais brālis. viņš ir jāklausa.
ja būsiet paklausīgi, bračka jūs mīlēs un aizstāvēs.
0
ahh cik tā dvēsele leiai viegli ievainojama......
0
nu vienam cilvekam daudz nedod bet jamos jau nepalietu sak daliit
0
Nu man maajaas paaris meetaajaas, ja juuties apdaliits, tad visticamaak, tu esi apdaliits. Kautkaa neesmu maniijis, ka katru otro dienu kaadam pieshkjirtu to medaali. Bet nu mani arii neizbriina, kaapeec tev nav tas triiszvaigznjnieks. Tev par to ir savs viedoklis? Nee, nu man ir tikai varianti...
0
Bush ir lohs, vinjsh brauca uz centru, bet vinjam vajadzeeja braukt uz manu rjonu, lai man nevajadzeetu iet skolaa, un vinja politika ir pretiiga, vinjsh visu dara, lai iebaastu peec iespeejas vairaak naudas pakaljaa!!!
0
Nu,jā,bet ar ko tad atšķiraas mūsu visi deputāt onkuļi?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas