Izraēļu metāls
0
Citāts no tēmas "Spēcīgākā metāla nācija": augury: "Izraēla, vienozīmīgi metal lielvalsts"

Ironija te acīmredzama, bet...
Tā īsti pazīstamas man tikai divas Izraēlas bandas - Melechesh un Orphaned Land, abas divas, bez šaubām, ir augstākā līmeņa apvienības, turklāt Melechesh jau labu laiciņu gozējas manu melnmetāla favorītu pulciņā...
Ko jūs domājat par šīm grupām, Izraēlas smago mūziku vispār un ko vēl jauku varat ieteikt?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Iesaku:

BISHOPH OF HEXEN CD 1996
0
nu shiis 3 tikko mineetaas es ar zinu vairaak gan nee no katras pa cd ir, nav slikta shtelle it seviski orphanedi, bet kautkaa skandinaavi piesaista vairaak, iisteniibaa vinjiem tur visai padaudz to grupu ja metal archives paskata
-1
aicinu šī saita varenos slēgt šo tēmu.

Šeit nav ne par Bušu, ne par Dāvidu, ne par tiem visiem neliešiem, kas apdraud mūsu dzintara tautiņas pastāvēšanu šai tēvutēvu zemē.

Te ir par kau kādu tur mūziku. Un tāda tēma mums nav vajadzīga.
0
O jā, es arī atvainojos, ka uzdrīkstējos ko tādu iepostēt...

Ja nopietni: atvilku Bishop Of Hexen 1996. gada demo. Kvalitāte, protams, sūdīga, taču pirmais iespaids gana labs, bleķis no sērijas "vienkārši un patīkami", turklāt vokāls - tieši manis iemīļotais "jēlais, netīrais, bet jauki skanīgais" :)
Katrā ziņā ārā mest negrasos.
0
1997 Archives Of An Enchanted Philosophy no taa bishopa labais
0
Hel tikai ka shi grupa pastaveja 2 vai 3 gadus...
Vel no tiem krajiem bija GRIMOIRE, ir man CD, laikam ari 1996 gada, vairs neatceros nosaukumu. muzikas zinja prieksh shodienas vairs nekas izcils, bet tajos laikos mani ljoti aizkjera. Patika vel ari Cd noformejums... bet ta jau ir tikai pagatne....

PS - ja iepatiaks Bishof... tas 1997 gada disks, tad iesaku paklausities, ja nezini, polju PROFANUM, ari laikam 1996 gada disku, bet ne tos, kas iznaca velak. Tas laikam saucas "Flowers of Black Misanthropy".
0
O ja o ja o JĀĀĀ. Noklausījos tikko Archives Of An Enchanted Philosophy. ņam ņam ŅAM. Ekselenti. Nez, vai tas vairs ir bm, gribas salīdzināt ar pēcdolguldurisko Summoning - taustiņu pārbagātība (bet labā nozīmē), brīžiem pavīd bleķiskas ģitāras, jauki papildefekti (kaujas trokšņi, pērkons) un tā balstiņa, mī un žē, perfekta (līdzīga Fangorn/Rivendell cilvēkam)...

Pērn šiem pašizdots iznācis jauns EP Unveil the Curtain of Sanity - tā kā viņi pastāv gan. Tagad viņus paņēmis austriešu CCP Records, cerams, ka šis EP varētu kļūt pieejams arī plašākām masām, pagaidām iekš CPP lapas viņus vēl neredz...

www.bishopofhexen.cjb.net/

Vēlreiz: ŅAM ŅAM.
0
nice =]
0
Bleakness, vakar, plkst. 15:49

yap, nav briinums ka [NOR]vēģiem bm ir veiksmiigakais muzikas eksports. Ir pat speciāli veikali ar nosaukumu true norvēģu bm. Itkā jau pieiesi kadam uz ielas paprasiisi kas tas bm shis ne čhicku ne grabu, bet patiesie metalistiņi tik perk un perk, jo tas tachu ir underground un rekā iedzivojas uz viņu rēķina ha ha. + nemot vera to ka ja tu no [NOR] nu tad uzreiz pērkam un pārdodam, kaut ari tur pedēja laika tonām sūdu nāk. Arī ironija.
0
nu ja taads viltiigs tas bm undergrounds sanaak, buutiibaa veiksmiiga komercija, man somija iisteniibaa tuvaaka un peedeejaa laikaa arii zviedru melodic death
0
Atcerojos, ka Izraeljiem ir ari samera jauna grupa, saucas TINTAGEL (nejaukt ludzu ar Ukrainju), spele, kaut ko a la Darkthrone stila.
0
un vel TANGORODRIM - infu var atrast Metala Arhivos
0
Nu man veel ir taada veca grupa kaa SALEM
Ja nemaldos tā arī ir viena no pirmajām jēzuliņu apdirsošām grupām no izraēlas un no svaigām ir Nail Within (Death metal) viņiem albūmā vienā dziesmā vēl piedzied Kreator un vēl kautkādas slavenās grupas vokāls es tik neatceros kādas..
0
atcerējos - no At The Gates
0
man likas ka apvienotajos churku emiratos vispar metala nav, mhe
0
a kas ir izraēļi...? es zinu tikai žīdus, precīzāk, jūdus....
0
kur palika tas gudrinieks, kuram patīk Immolation pēdējais albūms? kas ir- jau apnika? tā pat kā man Nile pēc pusalbūma?
0
tas "es zinu tikai žīdus" bija domāts tā nievājoši? kas ir- jūties pārāks?
0
izreliem bija laikam blice Jasad kas spele brutal death metal. ja mani atminja nevil tad ta bij.
0
kas i ko bračku, ies uzdžasot?
0
...uztāsies arī vietējās smagā metāla apvienības "Chava" un "Dzhasa"...
0
apm pirmz gada ar vienu izrelizhu metaljugu tuziereeju pa riigu, maaceeja i latvizki i krievizki hehe, forzh puika bij, hehe pajem zho armijaa, matiem kirdikt... hehe mozh tikz mozzadaa ;D
0
gribeeju tikai pazinjot ka Nupat panjeemu jaunaz tumbaz un tagad VARENI zkan varriorz of the vorld! uper ! JAUNAZ TUMBAZ ROCKZ!
0
jasad tiri laba grupa, vardus nesapratu lirikas neatradu, bet spele tada pasa stila ka analbleeding, ceru ka apreizi uzrakstiku.
lasiju ka itka skaitas labaka izrelu smaga grupa.
bet ja ta nav izrelu grupa es dirsu pilites :D
0
es tiko salaboju savas divas 30desmitnieces tagad esmu laimigs :D:D
0
a ez klauzoz credo - kad ez tev pekzni ienaacu praataa..... zha raudaazhu. zhito nemaz nevaga zkalji, taapat ruugtz kamolz kaklaa... ehhh...
0
Starp citu, Artuur, neesi vieniigais, kas ar to keksu ir tusiereejis. es ar atceros taadu gadiijumu, kaadaa baaraa satiku :))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas