Fauna jubileja
0
Mīļais Faun, atklāšu tautai, ka Tev rīt ir liela jubileja un jau laicīgi Tev nosūtu daudz bučas no meitenēm...:))) turies bucīti...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
eu nu paklau dzheki... Fauns taksh ir visas trvemetal lapas nekro kustiibas un attiistiibas kultiveetaajs un attiistiitaajs. Plkst. 15.10 un veel neviena komenta :OOO

labi, dikti dikti sveicu, nosvini taa feini!!!
0
Nu ko, daudz peteņu izmālēt Faun he he!
0
Seicu, keep it real in da here!
0
ja ta tiesham ir (???) tad apsveicu
0
daavanaa kaukas nekrotisks :P
0
Novēlu lai tevi nekad nemocītu negaidīti vēdera aizcietējumi. :)
0
Nu acīmredzot dzimšanas diena šī jubileja nav.

"Fauns, 2004. gada 18. maijā, plkst. 14:13
(...)
Man ir 19 gadu, un tuuliit 1. juunijaa es svineeshu savu 20 gadu jubileju."

Bet tikpat labi tas var būt arī kas cits, tādā gadījumā kādu rengulīti uz spilvena novēlēt var :)
0
Vārdiena arī nav, ka tik kādam melderim nav kas nojucis...
0
Ir - vai nav nojucis, to noskaidrosim, kad ieradiisies Fauns, bet šā vai tā apsveicu jubilejaa, taa tik tureet uz priekšdienām.....!
0
Zinot Malēja komentārus, droši, ka tā ir provokācija :P
0
Oooho, provokaacija :O

man piemeeram katra diena ir kaa jubileja, taatad - kaadeelj lai Faunam nebuutu taapat!? Taa kaa varat sveikt arii mani.

Es rulleju. Manas dziives moto - kad tad, ja ne jauniibaa!?!
0
Tagd tie kroplji ir pie manis, in es nezinu, ko man tagad saciit. Bet paldies vidsiem miiljajie m. Es jums suutu taas buchinjas atpakalj. ^
0
A ko man tagad darit?! Petenju maleejs tikko soliija piertaisiit manus palagus, bet ko man tagad daiit?@! nee nu paldies! Baigie draugi tev sisi, tagd dkad vajag, kur ir ac/dc ar saviem kulakiem?!
0
daudz laimes :D
0
kas ir menguci.. nespēj saturēt, kurš tur bļe baudā kunkstēja, izmal man arī... zaibal, kad gāju prom Tu vēl gulēji un neradiji manī nekādas emocijas...
0
Man dikti patika Pagāna novēlējums. Lai arī atturīgs un pieklājīgs, bet šākātā par petenēm. Bravo. Turies, Faun, Tava mūža lielākais brūnais vēl ir priekša.
0
dimm diri dimm dim dimm faunam huj zin kas bet taapat lai labs :D
0
Paldies Juod, lai gan Faunam svinama vai nesvinamas dienas he he.
0
:L
0
audz liels un resns! :DD
0
audz liels un resns! :DD
0
nezinu kā jums, bet man šodien tā biki jocīgi ir... visi cilvēki liekas šausmīgi forši... galva arī dulla, pat konduktore iepatikās... laikam būs alkaholismam jāpievēršas vēl kārtīgāk... mmhmhm...
0
bet taas brilles... taas brilles ir vainiigas!!
0
Kautkaads stulbums, es shodien neesmu speejiigs pat no maajas iziet. Cik var guleet... Visu laiku gar aciim zib tas izshautais laadinjsh. Un ik pa laikam acis pashas bailiigi uzmet kaadu skatienu apkaart istabai, vai tikai nenaak drausmais Bluudijs ar pliku cinci vienaa un laapu otraa rokaa. psc...
0
...uz lodžijas apstījies?
0
...ka tik mazais zvirbulēns Janka ar nepiesteidzas ar impulsīvu lecienu un briļļukiem...
0
tas pats, kursh ar mums toreiz (nu toreiz) hokeju mauca? nu baac, man arii shodien visu dienu ir taa bailju sajuuta... rokas triic...

PS : Faun, apsveicu jubilejā =)
0
Ar nokavēšanos, bet tomēr... Paldies! ;) Es no jums visiem esmu daudz mācījies. Sēžu tagad, sūcu visīti vientulībā (beidzot!), un domāju.. nu ko tur daudz... nu jāpasaka beidzot ir jums visiem viens liels PALDIES!!! Lai kādi jūs, kurš nu kurais esat bijuši mijiedarbībā ar mani dažādos laika posmos (lasi - garīgajos stāvokļos), ar visiem jums kopā, es esmu iemācījies izteikties, argumentēt savu sakāmo un galu galā, pēc iespējas precīzāk un neapgāžamāk attēlot savu domu. Mans laiks šeit jau sen ir nodzīvots, un eksperimenti savstarpējās attiecībās ir jāpārnes reālajā, fiziskajā plaknē, kas ir mans nākamais solis attīstībā. Šī visa bija tikai tāda neliela sagatavošanās tālajam ceļam, kuru man vēl iet... Neliela atkārtošana no iepriekšējās dzīvēs gūtās pieredzes. Esmu izlīdis līdz jaunajam pamatam, no kura atsperties, bet vēl pēdējos brīžus atpūšos pirms tā, gremdējoties dziļākajos dvēseles nostūros, apzinot sevi un savu uzdevumu, vai, vienkāršāk - nostiprinot ticību. Un, ja kādam vēl šķiet, ka es runāju absurdu, tad lai tam tiek dots spēks nostāties spoguļa priekšā un pajautāt to pašam sev, izdarot visnopietnāko konfrontāciju: uzrunāt pašam sevi un rast atbildi.

Vai nav savādi, ka tieši šobrīd man fonā skan Kreator "The Second Awakening" :)))

Es nekādā gadījumā jūs neesmu aizmirsis, neaizmirsīšu, un vienmēr dalīšos savā garīgajā attīstībā un jauniegūtajā pieredzē. Bet tikai mainot formu tas ir iespējams, jo tas ir vienīgais ceļš, kā turpināt auglīgu saskarsmi. Vēl daudz ir ko mācīties, daudz ko piedzīvot un pārdzīvot... No sirds novēlu jums apzināt savu sūtību (neviens cits jūs šeit nav sūtījis, kā vien jūs paši sevi), neskriet ar galvu sienā, ja blakus ir durvis, un vēl jo vairāk, ja ir kāds, vai (ak jūs luteklīši) vairāki, kas jums palīdz tās parādīt. Es zinu, cik grūti ir tās pamanīt... :))) Neņemiet ļaunā visu slikto, ko esmu uz jums sarunājis un sadomājis, jo tas viss bija tikai apsēsta virzība "uz priekšu", par ko pats sevi apbrīnoju un cienu. Ne velti esmu sēdējis pie viena komentāra pāri par stundu, jo tā ir bijusi tikai un vienīgi mācība sev pašam. Esiet, kas jūs esat un esiet laimīgi. Bet, ja nejūtieties saskaņā ar sevi, nekautrējaties parunāt AR SEVI. Kāpēc tik daudz cilvēku uzskata iedzeršanu pašam ar sevi par kaut ko sliktu? (Tas ir tikai viens no piemēriem, jo zinu, ka daudziem no jums ar alkoholu ir īpašas attiecības, tāpat kā man) Jo kā mēs zinam, alkohols palīdz atbrīvoties un ļaut vaļu iekšējai balsij... Cik daudzi no jums no tās baidās (nedzerot vispār, vai nesadzerot pašam ar sevi, VAI baidoties no nelāgām sekām, jo patiesībā apzinaties, cik vāji esat). Agrākos laikos es pie katra punkta apstātos un piedrukātu vēl pa diviem teikumiem, lai nav pārpratumu, bet šoreiz ne tikai ceru jūsu sapratni, bet arī paļaujos uz jūsu cieņu pret mirušajiem (kurš gan vēl, ja ne smagās mūzikas cienītājs, būs tik tuvu "mirušajiem", kā neviens cits :)) Kas ir (f/F)auns(:])? Ne tāpat vien esmu izvēlējies šo segvārdu... Arī no tā man ir ko mācīties! To, kas viņš ir, iespējams uzzināšu tikai es... Bet, ja es neapstāšos savā ceļā, to uzzināsiet arī jūs. Katrā ziņā, atcerieties: "fauns" nav ļauns... un arī mitoloģijā nekad nav tāds bijis. Tam ir bijuši izteikti iekšējie instinkti (kā nabaga lopiņam, kuru mums mīlēt būs mācīties), un izteikta spēja... (šeit es pieklusīšu, atstājot vietu smaidiņam __ )

True Metal... kas ir True Metal? Es zinu, kas tas ir par zvēru... es to pāris dienas atpakaļ sapratu, bet man vajadzēja laiku saņemties to mēģināt izskaidrot arī jums. Lai gan, ko jums tur daudz skaidrot... paši esat gudri, un to labi zinat, tikai neapzinaties. Kurš gribēs, tas sapratīs, tapēc runāšu pēc iespējas īsāk (tā arī ir nākotnes forma, kādā attīstās jebkura "doma")

Proti:

"True" un "Metal"

Sākšu ar "Metal"... tā ir tikai forma, kurai nav nozīmes!!! Forma ir tikai palīglīdzeklis!!! Tā ir ekspresija, tā ir dvēseles valoda! Un TEV nebūs lemts formu izprast, kamēr mīdīsi to dubļos!

Un turpināšu ar "True", kam vistrāpīgākais tulkojums ir "Patiess". Aizmirsti formu! Kļūsti patiess un radi formu! Kā? Ieklausies sevī un to to atradīsi! Kas notiek? Kur palika "metal"? "Metal" ir tikai sākuma produkts, kas ir nostājies pret sistēmu, kura mākslīgi uzdodās par attīstības rezultāta turētaju. Attīstībai ir tikai vienas beigas, un tas ir sākums! Ja tu šo vienkāršo apziņu pieņemsi par savu, tā vedīs tevi cauri visam! Nez kāpēc, JŪS(!!!), "īstie" un "patiesie" metaļori, to esat pazaudējuši jau pašā sākumā? īstie un patiesie ir tie, kuri spēj pieņemt "beigas" kā "jaunu sākumu", turpinājumu! Jūs esat gatavi nogalināt, lai to izjauktu, un tas ir īstais Sātans! Cik no jums slavē to kungu savu esam par pašu Nelabo, bet cik no jums vienkārši māna sevi? Smagā mūzika ir Dievu mūzika, lai kāda būtu tās forma! Tās forma tiek pieskaņota katram laika periodam, ar visām no tā izrietošajām īpatnībām un secinājumiem, ko tā ļauj piedzīvot. Tik daudzi no jums vēl netiek galā paši ar savām problēmām, kad mēgina jau mācīt citus! Mācīsimies kopā! Tas ir mūsu spēks un dotība, - prasme, kas jāizkopj! ...
0
...tā izrietošajām īpatnībām un secinājumiem, ko tā ļauj piedzīvot. Tik daudzi no jums vēl netiek galā paši ar savām problēmām, kad mēgina jau mācīt citus! Mācīsimies kopā! Tas ir mūsu spēks un dotība, - prasme, kas jāizkopj!
0
Faun, vai ar tevi viss oki???
Es tev mēģinu jau vairāk par mēnesi piezvanīt, bet truba tev ir "nost"....
0
Faun, gadiijumaa ar seeneem neuzkozz? :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Intars
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas