Depressive Age are back!!!
0
Šī ļoti interesantā vācu grupa pēc 1996. gadā izdotā albuma "Electric Scum" beidzot atgriežas ar jaunu albumu "New Bomb Power" un jaunu grupas sastāvu. No vecajiem palicis ir (kā tās bieži gadās) izteiksmīgās balss īpašnieks vokālists Jans Lubickis.
Vai mums te ir šīs grupas cienītāji?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jā, ir.
Pirmais disks (First Depression, 1992) ir jauks, samērā thrashīgs, ar tādu melanholisku pieskaņu.
Otrs - Lying In Wait - ir mans mīļākais disks. Tur thrash lielākoties atmests, ieskanās jūtama psihodēlija. Bet smagums nav zaudēts.
Symbols From The Blue Times man īpaši nepatika, manāms apjukums.
Toties Electric Scum ir teicams - tur gan ieskanās šis tas no alternative, kaut kas no modern, varbūt, bet tas kaut kāda baigi labi nostrādā. Īsi, bliezienveidīgi gabali, jaukas, visnotaļ depresīvas meldijas.

Jā, protams, milzīga daļa "vainas" te jāuzņemas Jan Lubitzki, tās visai savdabīgās balss īpašniekam.

PIebildīšu, ja nezinājāt - grupa vispār ir no Austrumvācijas puses, un pirms 1990 gada kārtoja dokumentus, lai tiktu Rietumu pusē... tās iepriekšējais vokālists (Jan tolaik bija bundzinieks) nenocietās un mēģināja pārlīst pāri mūrim, par ko dabūja pāris gadus aiz rūtiņloga :)
0
Aha, bija tāda lieta. Piekrītu WrongTale par albumu "Symbols....". Viņi paši atzina, ka bija apjukuši uz nedaudz "pazuduši" stilistikā!!!
0
Jānis Lubickis?
0
Nep, Jans Lubickis!!!)
0
MAn ljoti patika shi grupa, bet tikai pirmie 2 albumi, 96 jau man vairs nevilka....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas