No-Big-Silence in Riga on 20.0
0
Hi!
This is Kristo K from Estonian band No-Big-Silence. We are glad to inform you that after several years No-Big-Silence will once again visit Riga and give a concert at Doma Square this Friday, 20th of May. The show will start at 21.00 and last for about an hour. Last time NBS visited Riga was when supporting Rammstein 22.01.2001. The entrance is free:)

cheers!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
cik aizgrābjoši
0
Nu pa briivu var garaam noiet ar.
0
Njaaa, jaapskata tuvaak buus, kas ta labs tur notiks.................!
0
man 'viņi toreiz uz Rammstain nepavilka
0
jāiet, man šie patīk!!
0
A kas ta pa pasaakumu ta buus tai laukumaa, ja jau Igaunju baalelinji brauc speeleet?????
0
kartejaa nodzershanaas..
0
njaa, domaaju ka koncis buus labaaks, bet izraadiijas, ka šamie tikai jaunos gabalus močiija, kur tomeer par daudz taas elektronikas bija, vecajos gabalos vismaz ;samie veel normaali bliež bleķi, bet tagad koncii thiešaam kaut ko starp electronic/punk metal un deju muuzika. Šamie man kaut kaa tomeer nepieduura..............! Jaa, protams, kaa ta katrai muusdieniigai, komerciaalai grupai arii viņiem tomeer uz skatuves uzradaas dejotaajas, jaaatziist, ka dejot tiiri labi maaceeja, katraa ziņaa bija interesanti paveerot muusdieniigas tendences....................
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas