Earthshaker Fest 2005
0
www.earthshaker-fest.com/
UUber notikums, 21-23 juulijs, vaacijaa pie ninnerbergas, geiselvindaa.

Piedalaas metaala karalji - Manowar kaa arii veel viss kas labs (kaa Nightvish, Rhapsody etc.) konkreetaak var saitaa apstiities. speciaali prieksh manowar faniem tiek organizeeta fanu sanaakshana ar taadiem priekiem kaa Alus dzershanas gongas, armreslinga gonkas utt. utjp. buus arii visi Manowar vecie memberi, Hell On Earth IV prezentaacija...

ir pieejama lieka biljetiite (gan festa gan fanu sanaaksmes) varu par sapraatiigu cenu notirgot...

ja veelaties kko veel uzzinaat par festu, vai intereseejaties par bileteem raxtat -arturzz@tvnet.lv

P.s.festa Biljetes saitaa maksaa 60 eu, fanconvention 50 eu, celsh turp apakalj ar ecolines busiem - 46 Ls...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kāda tad ir Tava saprātīgā cena???
0
respektiivi tiem kas nokavej wackenu 04' un klat piebliezham kaudzi power i grupas ar gotiksu ievirzi (maj, pedejais graveworm pilniga kaka, tas ta lai visi zin un skaita to iekshaa runāreize un zaimo)
0
nu nu nebutu slikti manowaru palureet, tu ka doma pats kaut ka doties, vai ko rikosi, tas ir ja tu nopietni to lietu nem ?
0
Kas vainas pēdējam Graveworm?
0
Protams ka pats braucu, deelj shitaada Manowar-pasaakuma kaut uz uragvaju laistu, protams var noorganizeet kopiigu dziedaashanu-pliiteeshanu bussa ;]... man personiigi ir PILNIIGI uzlikt uz paareejaam grupaam saku godiigi braucu tik deelj Manowar (nu un fanconverntion)

sapraatiigaa cena - ciparinji kas rakstiiti uz biljetes, atkriit shippings un par paarskaitiishanu (parekss suka 20 $ njem :F)

Ps. buss turp-apakal 46.- ls, ja tu esi $tudents ar ISIC, preteejaa gadiijumaa cena var buut liidz 56.- ls, konkreetaak visu var smuki apstiities www.ecolines.lv
0
graveworm manaa uztveree ir izdevushi labaako album kaads shogad vispaar dzirdeets
0
"Piedalaas metaala karalji - Manowar"

bvahhaahahahahahahhahahaha... ah... ah...
0
nu labi, labi, ir vinji metala karalji, ir...
0
tas nekas, ka pašpasludināti :)

Ei, RunciRenār, kur atradi to bildi, kas profilā? Izcila. Iemet linku.
0
eu juss abi, wormist, nu varbut hateful design ir dazi forshi riffi, un ta pat never enough, bet nu visd tik garaliciigi, tik sintetiski, sintezator visu chakareee, gandriiz katraa dziesm 4 klasiski porgresejoshi akordi gotiska uzbuve, un tas vis liekas tik dzirdeeti. Klausoties to cd man likas ka esmu nonacis vineaa borgir toletee (pietam knapi velk) un kaut kur no podapakshas vargi spiez crematory "fly" tradicijas ietureeta maza kakina. Outside down varetu vislabaak raksturor to visu diksu jo ir viena no sviestainakaajaam dziesmaam. no muzikas viedokla tur nav pillnigi neka, vairak veca un atgremota neka ka jauna. Un tie sintiztori tochn ir pa traku,ta del klausities vien nevar. Ritma zina timeless varetu but tada drusku atkiriigaaka un lenaaka, bet sakoties pirmajai minutei sak likties ka kaut kads Within Temptation murgs, nu vai citi gotiski sviesti, ir labas vietas, bet nu nepietiekoshi, tad jau es labak panemtu Anorexia Nervosa pedejo veikumu, kaut ari par to ipashi nefanoju
0
Nevis pašpasludināti bet fanu nosaukti, un jebkurš īsts Manowar fans ir gatavs šo viņu titulu aizstāvēt, bet es atturēšos no spamošanas šajā tēmā, jo tiešām vēlos piesaistīt šim pasākumam īstas smagās mūzikas cienītājus un pārdot liekās biļetes savas, lai alus-naudas vairāk būtu hehhe...

ja kādam ir vēl sīkāka interese par pašu pasākumu var droši man uz manu (dooh :D) mailu rakstīt
0
bla bla bla, paklau a tev ir liekas biletes ?
0
"Ei, RunciRenār, kur atradi to bildi, kas profilā? Izcila. Iemet linku."

nu te laikam, iisti neatceros intellectualize.org/archives/005965.htm...
0
augury jaa man ir, pa vienai gan festivaala, gan fasnconvention biljetes, ja njemsi no manis buus leetaak kaa pasuutiit + nebuus jaagaida, ja interesee raxti uz mailu
0
nu kas ir nav neviena iiista Manowar fana !?
0
iistie Manowar fani neteeree naudu (kautkam/jebkam), bet alum (vai/un/arii/nekad) sievietēm. Un protams, ka vinji (arii/tachu) neteeree laiku (un/jo) nemainoties (random condition/environment here) klausās Manowar.
0
1. kautkam

2. vai

3. tachu

4. jo

5. random condition

mkay?
0
Woman, be my slave, it`s your reason to live (vai kā nu tur bija). Nē, šīs rindiņas nu jau vairs neizraisa manī niknumu, pie visa jau var pierast, he.
Da labi, ja varētu atļauties, pa koncertiem vien braukātu. :(

P.S. Vai tu tajā bildē tiešām pēc sevis izskaties? Kauč kā tomēr savāds paskats, protams, ja tu esi tas Artūrs, kuru es domāju tevi esam.
0
tas, tas no manis alus vienk uzmaniiibu noveersh... ;] sakoljii edmundu un davai braucam ,kopaa jautraak ;]

un jaa

WOMEN BE MY SLAVE !!! URRFFF !!
0
psc, taads teftelis... Nekaa personiska. Lūsi, buu!!!!
0
Nesanāks, Artūr, man šovasar ar līdzekļiem švaki. Turklāt- ja varētu, tad pirmkārt jau uz Wacken brauktu, tā kā- piedod.
P.S. Sveiciens Saulgriežos. ;)
0
Rhapsody šitajā festivālā spēlēs kopā ar ievērojamo aktieri Kristoferu Lī (lotr un daudzas citas filmas). vecais mūdzis dziedās kopā ar rhapsody dažas dziesmas. :D

aa, un vēl, varbūt izklausīsies stulbi, bet man tas bija jāpasaka - assshaker. tagad man ir labi :) mmmmmm
0
p.s. kas ir gonkas?
0
gonki - ātrumsacīkstes (tulk. no krievu val.)
0
senks, tev arii ;]

Jaaa tiesa buus arii Cristopher Lee, bardainais vecis no Gredzenu paveelnieka un Zvaigznu kariem... njemsies visu ko kopaa ar Rhapsody un ManOwaR...

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas