Es esmu gejs, jo
0
Es neesmu gejs un domāju par to, kāda sviestaina aptauja te parādījusies. Vienam no atbilžu variantiem taču vajadzēja būt "ej dirst, vecais!".
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Domaa, ka visi aizbraukuši uz Blomi, tad tagad viss formus tev piederēs ko? Ei, Hūter nāc šu...
0
Visi jau nu toč nav aizbraukuši ne uz Blomi, ne Sloku - tepat dzerstās.
0
uuuuuu jeee huuters kick ass!I ment lick some brrr na na na ih bin perversen!
0
Ja neesi gejs, tad nebalso, tad ta nu problēma.
0
Lai arī cik tizla šī aptauja nebūtu, tā ir visnotaļ informatīva. Pirmkārt vismaz 46 (uz doto brīdi) truemetal lasītāju ir geji, kas manuprāt ir peļams rādītājs, tādēļ mudinu šos indivīdus pašiznīcināties. Izņemot to viedo būtni, kam atklāts "Gerdas atvērtā zižļa noslēpums". Būtu ļoti jauki, ja šis cilvēks padalītos šajās zinībās arī ar pārējiem. Rakstiski.
0
davaj Faun dod vaļā... stāsti...
0
jaa ssitaa aptauja baigi iegaazz. lai ar kuru variantu izveelies vienalga esi gejs
0
nu izvēlies, kurš vairāk atbilst Tev... fag
0
DiMeBeRg: Tu esi ģēnijs!!!
0
diemzzeel neesmu
0
..jo tas ir normaali :D :D :D
0
Aptauja ir nepilnīga, sieviešu diskriminācija, sasodīts. Trūkst varianta "es esmu gejs, jo man patīk krāniņi", tad vismaz man ar būs par ko nobalsot.
0
pilnīga sakarība- sieviešu diskriminācija, gejs, patīk krāniņi- kas tas par bezsakaru- sieviešu diskriminācija jautājumā par gejiem... pizģec kaut kāds...
0
kas ar jums ... geji = tādi paši cilvēki kā mēs , tikai viņi mīl savādāk un savādākus ... mīlestība bez dzimumu robežas !!!
0
gorillaam, slimaam ar trakumseergu, bez buuriem!
0
Ak Juus PUIKAS ieklaavat manu IZDOMAAJUMU TRUMETAL pirmajaa lapaa un kaa redzu joprojaam nesaprotat ko tas noziimee, pat forumaa teema atsevisskki izveidota... ...
0
Nu tad staasti kas tas ir ???
0
Nu tad staasti kas tas ir ???
0
kaarteejaas fobijas...es esmu gejs?????ka tik kaads kautko...
0
HAM aptaujas Jums te vienkaarssi ir pilniigi dirsaa, tiessaam neviens neko NORM nevar izdomaat

p.s. KoRn FOREVER LIVE
0
LOL :))) Izlasot pirmo teikumu biju gatavs apvainoties. Izlasot "p.s." sapratu ka nav vērts :D
0
tad jau pusi no teiktaa esi sapratis, tagad tikai naaksies saprast arii otru pusi, cik saprotu tavs "izcilais"prats te domaa aptaujas...
0
Pilnīgi "nāksies saprast"? Vai man dieniņ, kā tad nez šis obligātais pasākums notiks?
0
shii aptauja ir nirgaashanaas par citas orientaacijas cilveekiem...taads fashisms...varbuut lapu nomainat truenazi.lv???? nafig metaals jasaista ar fashismu????
0
xedzax - tu būtu komunists, ko? LOL
0
xedzax: Vai vari man lūdzu izstāstīt, kas ir fašisms, un kā tas izpaužās šajā aptaujā?

Gaidot Tavu izklāstu par Musolini laika Itālijas valdošās partijas saistību ar šo aptauju, piebildīšu, ka nesaskatu šeit nekādu naidīgumu pret homoseksuālistu minoritāti. Nedaudz ironijas tajā ir nenoliedzami, bet ar ko tad geji ir labāki par jebkuru citu, kā savādāku identificējamu, sabiedrības daļu, par kuru mēs ikdienā jokojam un stāstam anekdotes?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas