kas piekāva industriāļus? :
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:DD
0
this "mēs taču esam tik neitrāli" thing makes me somehow like "I dont know, are you coming on to me?"
0
shodien dzirdeju lielisku fraazi "vai tiesham latvija ir tik daudz durvju kuros visi saspieshaas?" kas tas par muljkjibaam? saklausas shizigo industriju un tad brinas ka radaaas! heh... man pret industialjiem nekas nav :)
0
Tiem vajadzētu būt kādiem baisiem pagānzemniekiem-patriarh
0
tumšais bariņš... gandrīz trieku dabūju no rēkšanas... :D
0
Edenbeast: paskaidro, lūdzu, kas tur smieklīgs, ja industriāļi nosauc sevi par "tumšo bariņu".
0
Juods: parasti par ko tādu uzskata vai nu gotus vai death/doom/funeral cienītājus (lasīt "melnie"). ceru, ka esmu viesis skaidrību.
0
nee, te nu tu kļūdies. Es parasti, kad ieraugu death/doom/funeral cienītāju bariņu, vienmēr iesaucos vīrišķīgā balsī (aka Čārlzs Bronsons): "Hei, skat! Re kur death/doom/funeral cienītāju bariņš!"
0
:D
0
tumši industriāļi var būt tikai tad, kad ir nosmērēušies ar sodrējiem pēc garas darba dienas fabrikā...
0
vai arii trinstockas industriaalajaa fermaa izvaartiijushies pa tumshajiem stuuriem:))
0
nekaadas vainas jau nav tiem industriaaljiem iznjemot variantus ka vinji narkojaas bet es tas nebiju es nemaaku kauties
0
Fauns,kad ieraugi apdolbiijussos reperu barinju,ceert klaat unj saki :"you,ko es redz,apdolbiijussies reperi!!!!"un vinji tevi par to cieniis.....:)))
0
Industriāļi narkojas, metālisti dzer kā lopi. Vai tik tie nav stulbi stereotipi? Un, ko pārējās cilvēku grupas dara?
0
skataas pa tv, kaa vinji dzer un narkojas? :D
0
pa kuru tv kanaalu to raada?;D
0
goti graiza veenazzzz un sezh kapos!
0
denijs ir gejs
0
Ehē, man jūs, metālisti, esat apriebušies. :) Nez, kamdēļ man jāatbild par to, ko dara citi "ādas jakās un gariem matiem", jo "tu taču arī noteikti esi tāda pati". Nu un, arī ārsti mēdz būt slepkavas, skolotājas- maukas un mācītāji- pederasti.
Turklāt, man tā šķiet, ka lielākā daļa sabiedrības nemaz neatšķir metālistus no gotiem, pokemoniem, numetālistiem un dažreiz pat pankiem, ķēdes un dzelkšņi un kniedes jau sen vairs nav tikai īstenu metālistu raksturojošas lietas, tagad tādus "lieto" katrs, kam nav slinkums, un līdz ar to nereti tādus arī uzksata par metālistiem. Pašai ir gadījies, kad viens paziņa norāda uz tīru numetālistu bariņu un saka: "tie jau tavējie, metālisti".
Jautājums- vai tie nabaga industriāļi tiešām ir pārliecināti, ka tie bija metalisti?

P.S. Varbūt man ir vērts apsvērt iespēju pievērsties pasaules glābšanai, ne?
0
man nav aprochu un kjeezhu vairak! lieks svars ko nesat apkart :) eu bet jaa, industrialji saklausijas industrijas sviestu, parskatijas uz strobi un nojudzaas, tagad vinji domaa, ka parstaav citu rasi!!!

PS:pieversies jehovieshiem, tas ir vislabakais risinajums :)
0
Lūsi- a varbūt nevajag pasauli glābt, man liekas, ka man Tevis saglābtajā negribēsies mist, protams, ja izglābsi- ta jau būsi boss un varēsi mani iemest cietumā par Tavas diktatūras pārkāpumiem... kaukādā filmā tas ir redzēts...
*ieiet virtuālajā realitātē un laīcīgi pirms Lūša diktaūras iestāšanās, kārtīgi paņem priekšā...
0
Mal, kamēr vēl vari malt, jo kad es tikšu pie varas...., ghe, ghe, ghe....
0
nu līdz tam laikam jau maļamais aparāts būs pieklusis un nebūs ne mazākās vēlmes iet ierindā Lūša gājienos- lasīšu vecas avīzes iz pagātnes
0
....tad bariņš metālistu piekaus vienu mazu pūkainu metālistiņu.
0
Eh, vīrieši... Nu jā, uz vecumu mēdz pieklust, cik skarbi, bet- tāda ir dzīve, gan tu to pārdzīvosi.
0
nu zini, tā dzīve arī ir skarba pret tām līdzgaitniecēm - un tas vecuma pieklusumu ar rāvienu paātrina...
es ceru, ka Tu pārdzīvosi vīra vaiga novēršanos no Tevis pret vecumu... >:))
0
Nē, es miršu jauna un skaista. :P Nu tā, lai visiem būtu žēl. Nu labi, visiem nebūs, dažiem.

Turklāt, par pasaules glābšanu pārdomāju, nez, vai ir vērts...
0
nu gan jau gravitācija un laiks paspēs pielikt savu ķetnu Teviem apaļumiem/ļenganumiem *?*
0
Gribi saderēt?
0
ka Tu ātri atkodīsies? un ķipa gravitācija Tevi nepaspēs noprovēt?
0
Ugga Tev uz mēģi nav jāiet?
0
Jā, tieši tā. Ja jau tu tik ļoti centies aizstāvēt savu viedokli, tad varbūt gribi saderēt, ka es nodzīvošu līdz nošļukušām krūtīm un karstuma viļņiem?
0
Tā "piekaušana" īstenībā ir provokācija!
0
tad jau sanāk, ka industriāļi ir mazohisti... sapņo tikt piekauti? vai, dieniņ...
0
es tik vienu nesapratu (varbuut vienkaarshi palaidu garaam tekstaa) kaa "lielie llaunie metalisti" zinaaja ka tie jefini klausaas industriju , kas vini ar plakaatiem staaveeja
0
Varbūt viņi ar slotaskātu dimdināja pa bruģi un kastroļus ar piestām skandināja?...
0
nē, tie tad būtu bijuši noizisti...
0
Vinjiem droshi vien bija uz pieres rakstiits, ka ir industriaalji. Nezinu, kas tie par muljkiem bija, bet fakts ir, ka starp industriaaljiem ir mazaak jefinju nekaa starp metaalistiem.
0
Kaapec jums liekas, ka shameejie tika piekauti deelj muuzikas stila, ko vinji klausaas? Jums nevienam nekad nav gadiijies taa, ka ejat mieriigi pa ielu mieriigaa paali, un peeksnji sagribas kaadam izgriezt zarnas uz aaru, nogriezt galvu, sadedzinaat vai kautko tamliidziigu??
0
jaa kruta jaasit vinji visi HaxyN nost!!! kill everyone!!1
0
jaa kruta jaasit vinji visi HaxyN nost!!! kill everyone!!1
0
Kas vainas industriāļiem? Neesmu vēl redzējusi tur nevienu tik atpalikušu attīstibā kā dažu labu mataino kam smadzeņu vietā skalojas sarūdzis alus un kurš spēj izdvest tikai tādus ārdus kā "Bļeģ, nahuj, pizdjec, dabūsi pa muti (nešķirojot dzimumus)". Es protams nerunāju par visiem, taču pasakiet ka nekad neesat redzējuši novēmušos, smrdīgu un pusdebīlu mataino! Domāju, katrs kādu varētu nosaukt. Pietam nevarētu arī teikt, ka industrial būtu ārprātīgi attāls stils no metāla. Nu protams, nerunāju par visādiem tur OLDSCOOListiem, kas aprobežojas ar Speed un havy metal.
0
fukk you!!!
0
Sheit patieshaam atliek teikt...FUCK JOU....Zini starp matainjiem to apdzeerushos ir krietni mazak nekaa pie kaautkadiem tur urljakiem, vai kleperiem...un pirmo reizi dzirdu ka kaads matainis sistu kaadu bez gjeelas, un kur nu veel meiteni...Tu gadiijumaa nejauc kautko ar skiniem???
0
amm ja kas ir arī industriālie goti!!!!
0
Industriālistiem nav vainas, lielākā daļa tur nonāk PĒC metāla, kas norāda uz to progresīvumu un izaugsmes tendencēm. So fuck off.
0
Zomba, o nē, tur Tev nav taisnība! Man personīgi ir bijusi pietiekami negatīva pieredze ar matainiem pļēguriem, vārdos protams nesaukšu, lai gan vārdi ļoti daudziem liktos pazīstami, dažiem pat šie cilvēki varētu likties kā pielūgsmes objekti, taču par to ka kāds no viņiem varētu sist kādu - tā pat vien, nu mani nemaz nepārsteigtu! Tik pat labi tā varētu būt meitene... Jo šņabis dara savu..
Par Urlām vispār šeit negāja runa, kaut gan dažam labam matainajam ir gan 100% urlu izgājieni, gan valodiņa. Lūk kā.
0
Nu var jau buut, bet ne manaa tuvumaa un redzes lokaa!
Varbuut tu esi iekljuvusi interesantaa kompanija, vai arii sastapusi tos dzeroshos cilveekus, to muuzha melnaakajaas dienaas....
0
rumpumpele - what tha' fuck? kas industrial ir kopīgs ar metālu??
0
"aprobežojas ar Speed un HAVY metal"... :D kaa tad... atdodied vistaam olas :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas