Grindmaster Dead
0
Eee, vai kaads nevar izliidzeet? Labpraat dzirdeetu Stench from the Grave, Stronger than love un to0 tresho "domashnjiku"!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ssitie jau ir Latvijas klasika!
0
Uzprasi menegerim, skyforger@hotmail.lv, it kaa prasiiju pats kaadu laiku atpakall, bet nu netaa veel nava, it kaa straadaashot pie shiis liets, bet nu... Es ar labpraat gribeetu paklausiities, varbuut tev Kaupe ir kaut kas no vinniem, un tiehaam cilvkeeki ATSAUCAS, varbuut kaadam ir kaada kasete vai lenta, paarveerst to dikitaalajos cipaaros iisti nav probleemu...
0
O.K., gaidiet, tauta! Hopkinss (SF menedzheris) teica, ka buus Grindmaster Dead bonusi ieksh "Semigalls Warchant" CD, kursh iznaax rudenii, bet taa nekas nekur nav pieejams. Ja nu vieniigi kaads, kuram tie maajaas meetaajas, sho lasa un var izliidzeet...
0
Interesanti...
0
Nu man ir maajaas "Stronger then love" kasete, bet nezinu vai ar to varu kaadam paliidzeet. Baigi taalu liidz Riigai jaabrauc.
0
Var dabuut uz cietaa no maga, ja taads normaals centrs, nekaadu probleemu, paaris kasetes esmu dabuujis uz mp3. Ja tev centram, vai magim ir izeja un tev ir attieciigs vads, nav probleemu, ieraksti, ieej kaadaa hubaa un mees tik vilksim he he...
0
Laba doma, tikai ar to tehnisko nodroshinaajumu laikam taa buus kaa buus. Manam darba kompim, piemeeram, vispaar nav diskiekaartas. Lauki, ko padariisi. Bet var jau pameegjinaat caur priekshnieka kompi.
0
Viss kas iisti vajadziigs ir skannas karte kompim.
0
Visu cieņu!
-1
OMFG ES VAIRS NEVARU NU CIK VAR KLONĒT - TŪLĪT BŪS TRŪMETĀLS PILLS AR MIRUŠIEM GRAINDMASTERIEM, un pie visa vainīgs tas ēbīsts!!!!
-1
Jūs tikai nebaidieties rakstīt citās tēmās, gan jau kāds zombijs pa nakti visu sakārtos un no rīta atkal būs smuki visi 4 rindiņā - mans mērķis jau ir tikai notopīt tēmu par peintbolu, augury pameta domu - pats vainīgs
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas