STROPS - L@Vian Industrial
0
Strops - tas ir 90-o vidus metālgrupas DIES IRAE (r.i.p.) dalībnieka (bija tāda Mapl Records kasete "Nine Pages from the Moonstone Book", kāds atcerās?) industriālais verķis - tiešām kvalitatīvs, muzikāls un pat nacionālromantisks. Manuprāt labākais ir dziesmas nosaukums: sLaVe (strādā, pērc, mirsti.)

Dziesmu dabūt šeit:
www.semema-industrial.net/component/option,co...

(ja kāds noklausās, uzraksta kā patīk)

Vieglākus samplus un infu meklējiet šeit:

www.sturm.lv/lv/strops.html...
www.semema-industrial.net/strops
www.kunigunda.lt/next/eng_strops.htm...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Laba apstrāde, sampli ar velk uz labu noise/electro. Kurš no viņiem šo taisa, Yoriks?
0
Ops, apskatījos, tiešām Joriks! Viņš tik varēja vēl savu īpatnējo growlu izmantot!!!
0
He, uzzināju, ka Joriks ir bijis arī īslaicīgs SANCTIMONY un GRINDMASTER DEAD dalībinieks
0
Interesanti... Kurā Sanctimony posmā?
0
ziņkāres dzīts noklausījos epohālo šedevru "strādā pērc mirsti". Man nepatīk. Ja jau izvēlēties kautko klausīties, kas ir taisīts ar datoru, kautkādiem sintūžiem, sempliem un citu drazu, tad izvēlos dark embient. Iesaku tev tādu projektu, kā Endura "The dreams of the dark waters" 1993. Starp citu, savā laikā no paša Knābja dabūts (pats es pa tiešo gan nedabūju:) ).
Esmu 100% pārliecināts, ka tu fanotu par šo divu vāciešu (vēsturnieki pēc izglītības) projektu. Tāka aiziet meklēt!
0
K@rT33JaA N3F0Lk Gj3N3r33t@ T33m@!!! tas ta iespaidojoties no temas virsraksta!
0
Vispar jau ENDVRA ir no Anglijas karalistes...
Un jā, "Dreams..." ir viņu vislabākais albūms.
0
to Sonne: jā, jā tā arī rakstās- ENDVRA...., hm es nezināju ,ka šie no UK. Varbūt Anglijā dzīvojoši vācieši... nu lai paliek, nav svarīgi, galvenais tas ko viņi rada.
Beidzot satieku cilvēku (kaut arī virtuāli), kurš zina šo projektu !
0
Ir jau dzirdēts tas Strops dzīvajā Sturmaa...atceros to dziesmu.
0
boks, vot būtu ieteicis 1993. gadā, varbūt klausītu, bet vispār jau man to kaseti knābis ierakstīja kautkad 95ajā
0
tad jautājumi atkrīt.
es to kasetīti bik vēlāk dabūju.. 1997.
toties tagad man ir cd.

p.s. nu un kā, fano (-noji) ?
0
normāli, bet vairs jau sen neaktuāli

joriks dziedāja Sanctimony pirms Jāņa, pirmajā koncertā, kad vēl tikai koverus močīja
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas