My dying bride
0
gribeeju uzzinat,kursh jums shkiet labakais vinju albums.vai vismaz 2 labakie.protams tas nebus neviens no pirmajiem.
man tas butus hadi
1.Dreadfull Hours
2.Songs of darkness, words of light
Un par vissmagako dziesmu es varu atziit Raven and the rose un vel mazliet The snow in my hand.
ljoti skaistas violes partijas ir Angel and the dark river.Jebkura albuuma ir sava fishka, kura pievelk.
Ja ir interese, tas My Dying Bride uzstasies
festivala Brutal Assault .Chehija
No Daugavpils tas ir nepilni 1000km, spriediet pashi cik no Rigas.Kopa spele 52 bandas, tas maksa 20Eur jeb 14ls.Vel tadi staari, ka Obituary(raus valja jaunas dziesmas), Belphegor, Lost Soul,Agathodaimon,Squash Bowels ari speles.Ir no visa pa druskai no doom lidz black, no thrash lidz death un grind
ja kadam ir pacietiiba un veleshanas, tad saorganizejiet businju.jo izdeviibu nevar palaist garam.Tas viss notiks gandriiz tada pasha vieta ka Blomeee vai Kilkim zaibu
te bus links
www.brutalassault.cz/en/aj_index.html...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
1.The Angel And The Dark River
2.Dreadfull Hours
3.Songs of darkness, words of light
0
man gan nav vinju albumu, bet ir viens vinju DVD kur peedeejais koncis ir 96 gada Polijaa noticis ja nemaldos un ir arii visi klipi liidz tam laikam un veel paaris konchi. Nu muuzika tieshaam ir baudaama bet kas ir veel labaak, ka dziivajaa vinji speele fantastiski manupraat.
0
Tas laikam bija Krakowa, Polija, bet vinji tur tikai pusstundinju spele.
0
nav šaubu, ka labākais MDB ir "The Angel and the Dark River", tēmā ierakstījos tikai tāpēc, ka netīšām no visiem 3000 failiem, kas man ir winampā, šobrīd randomā skan tieši MDB
0
Turn Loose the Swans noteikti sit pušu visus pārējos pa lielu gabalu. Pēdējie diski arī ir OK. Tas, kas šiem pa vidu, man īpaši netīk.
0
wrongtale, tu kļūdies, turn loose the swans ir tikai viens patiešām labs gabals (sear me) :p
0
nemāku teikt, kura MDB plate būtu tā labākā..., bet varu nosaukt klausītākos albumus ,proti: 1993 Turn Loose The Swans, 1995 The Angel And The Dark River un 1996 Like Gods Of The Sun... attiecīgi var izdarīt secinājumus. Klausos es, protams, visus viņu albumus, iznēmot pēdējo, jo tā man vnk nav... bet nu šie biežāk atskaņotie.

Par to braukšanu- protams, ka varētu braukt un arī Vajadzētu to darīt...., bet uz visiem pasākumiem vnk fiziski nav iespājams uzspēt. Tas viss prasa lielus laika un arī finansiālos līdzekļus. Neies jau rauties uz pusēm.
Galu galā, kautkad jau tie MDB atbrauks arī uz Rīgu.
0
nefolk: viedokļi, viedokļi...un neviens nav pareizs vai nepareizs.

A attiecībā uz tēmu- nevaru pateikt, jo kaut kā nez kāpēc MDB tā īpaši nav pieķēris. It kā visi albumi uz cietā mētājas un visi ir dzirdēti vismaz vienreiz, bet tikai daži - pēdējais un The Angel and the Dark River ir noklausīti vairākkārt, tā ka nav bāzes salīdzinājumam.
0
gruuta izveele..man visi baigi labi patiik, nu ok iznjemot pashus pirmos Symphonaire... un As the flowers withers. Bet ja jaaizveelas tad nedomaajot TURN LOOSE THE SWANS un ANGEL AND THE DARK RIVER.
vispaar shii grupa ir sveeta kuras vaardu lieki nevalkaat luudzu..:)
0
Ū, vecie labie laiki! Turn loose un Angel. Jē, pie šitā muzona daudz skumju stātstu un pliku meiču pieredzēts.
0
hmmm... nu, 1.) The Light at the End of the World 2.) The Dreadful Hours 3.) 34, 788 % Complete

piekrītu universum par MDB svētumu. Hail The BRIDE! (kaut gan steintorps ir viens no sūdīgākajiem vokālistiėm dzīvajā... ;) )
0
34, 788 % Complete ---- mhm. Garšīgs. Pavisam atšķirīgs no ierastā, bet tā kā man tie Turn Loose The Swains un kas tur vēl jau mazumdienās ātri izpatika, tad šis bija patīkams pārsteigums.
0
nu par to dziivo pilniiga taisniba, 1996. gadaa shos kopaa ar anathema redzeeju dzivajaa polijaa, aarons toch dzivajaa nemaak,bet tas taa..vinjam piedodams..un tai atmosferaaa iederaas. varbuut tagad jau buus iemaciijies..tulit iznaks MDB jaunais dvd Sinamorte..bus jaaieveertee....jo kaa dziive raada tad iemacities dziedaat var....to pieraada Vincents no anathema..
0
universum: sinamorata!
0
šī, starp citu, ir jau otrā tēma par MDB... pirmo sāku es, jau senā pagātnē... arhīvā ir jābūt... ;) :)
0
man ar to spellingu taa ir kaa ir, un arii galva veca..nevar visu atcereeties..:))
0
smagākā MDB dziesma ir vai nu turn loose the swans vai arī the return to the beautiful (2001. gada versija)... turn loose the swans ir tā vieta kur C# mijas ar F, tāda lēna un šausmīgi smagnēja, dzīvajā (no The Woice of The Wretched) tā skan vispār fantastiski. Return to The Beautiful, savukārt, izcili smags ir dziesmas sakums, un death metal stilā ieturētās beigas ar "biti". drūmakās dziesmas, savukārt, varētu būt: 1.) The Crown of Simpahty 2.) The Light at The end Of the World un 3.) the Dreadful hours. kačīgakās: 1. THE BLUE LOTUS!!!!! 2. The FOREVER PEOPLE 3. your Shameful Heaven
0
es gan ta neteiktu.nevajag meklet viena dziesma smagakos momentus, bet gan visu dziesmu kopuma nemt.
0
edenbeastam ari ir savs drumums un gruziigums
0
to tak nevar taa pateikt kura druumaakaa, smagaakaa utt. kura apelsinu sula visvairaak garsho peec apelsiiniem?:))
0
ta sula, kura ir vissvaigaka.
0
man vai dziesmai? ;)
0
protams, MDB nebūs smagāki par Evoken, bet manis pieminētās dziesmas ir ārkārtīgi smagas kopumā...
0
dziesmai, protams
0
ja gribat istu drumumu un gruziibu, tad
ir jaklausas MY Shameful.
ta ir samera jauna blice.to nevar vienkarshi sagremot,ta muzika ir jamegina saprast.
0
texta zinjaa man visvairaak fascinee the light of the end..... nu tur ir,tragjisks peec vella....man vinjsh taa iepatikaas ka atradu taadu gramatu Baaka pasaules malaa un izlasiiju, nebija gan pa teemu bet arii gana jumtraaviska,par edgaru po...
bet kiopumaa runaajot par MDB, es kad vinju klausos tad esmu sajuusmaa par visu, gan skanju, gan to kaa bungjieris mochii, iisaaksakot visa bilde kopumaa..nu klasika kaa nekaa..
0
njā, tas ir pats labakais mdb teksts... 30 vai varāk pantu... vot tas ir to vērts... kad pirmo reizi lasīju un klausījos dziesmu, raudāju... dikti jau nu traģisks aaronam tas dzejolis ir sanācis.... :'(
0
ir 23:32 un esu šeit viens... viens visā forumā... aaah.... >:)
0
Vins rakstot liriku gruzas un pie svechu gaismas dzer sarkanviinu.
ta rodas tie labakie teksti.
0
tie MDB klipi, kurus redzēju, man gan nepatīk. bojā iespaidu par mūziku. itsevišķi tas no The Angel, kur ārons iejūtas džīzinieka tēlā. smiekli nāk. nosūknēju, noskatījos un uzreiz izdzēsu. ni ni

intar: Wrongtale sāga ir a priori kļūdaina, tāds viņa jūzerneims KĀ NEKĀ.
0
Bet For you klipam nav nevainas.
0
tas ir tas, kur heroīnista lomkas rāda? varbūt vainas nav, bet jēgas arī ne
0
nu ar tiem klipiem taa ir kaa ir, vispaar MDB nav klipu banda, bet paskatieties klipu I am the bloody earth, vispaar nerunajot nemaz par to ka nav jeegas, bet vispaar neko saprast nevar jo taa iisti neko arii neraada:))
0
cum on! cry of mankind klips ir labais! tam ir dziļāka jēga, nekā te dažam liekas >:( vai tekstu esat maz lasījuši tam? vot palasiet, uzreiz sapratīsiet... jēga... tekstus vajaga lasīt... es jau teicu, ka doom metal ir grūti izprotams, un it īpaši steintorpa lirika! neesot klipu banda? no jauna albūma viņiem ir divi klipi - the prize of beauty un the blue lotus. tāpat, ievērojams klipu klāsts - simphoniare infernus et spera ėmpirium, the thrash of nacked limbs, i am the bloody earth, for you, cry of mankind, divi dvd... hmmm... neesot jēgas... da ko jūs zināt par jēgu >:( (me is pissed off) >:(
0
un, kāda jēga ir cannibal corpse klipiem? vai morbid angel? vai nightwish? pasakiet, zinošie par jēgu... >:(
0
nu klips ir klips, bet symphonaire tas jau vispaar taads amatieru, kaads arona draugs panjeemis safilmeejis viskaut ko un tad saliktas visadas stafkas iekšā, un par klipiem runaajot..nu nevar klipaa ielikt iekshaa visu to kas ir gribeets pateikt ar sho dziesmu, lidz ar to citreiz, biezhi vien klips it ka nesaderas ar dziesmu kopaa.
-1
jā, the cry of mankind klipā man īpaši patika tā dziļu jēgu nesošā grūtniece baltā palagā. un tās ārona mokpilnās grimases... nu banālāk vairs nevar.
0
hmmm, kur tu esi ko līdzīgu redzējis? un, kura gada klips tas bija? paga, paga, 1995. gads... tad vēl neko ar kompi netaisīja, un bik mākslas ar iekļāva videoklipos... bet, nepatīk, neskaties. dziesma ir super, klips ir atbilstošs, un viss. >:(
0
vispaaar nav jega striideeties par klipiem, jo tiem nav nekada sakara ar muziku. popstaariem tas ir aktuaali lai buutu klips ko krukjiit pa vivu un nogruustu savus albumus
-1
izsludinu izsoli uz oriģinālo, labi saglabāto My Dying Bride CD "The Light at the End of the World". Sākumcena Ls 6,-. Rakstīt uz nefolk@yahoo.com

Kas pirmais piesakās un ir gatavs maksātājs, dabū CD par 6 Ls. Ja līdz dienas beigām piesakās vairāki, cena kāpj par 50 sātaniem. Rakstīt tikai uz e-mailu, forumā lūdzu nedrazot.

Atvainojos par komerciju, bet grasos doties ekskursijā uz ārzemēm, naudu vajag.
0
Man tas jau ir originalais.
man nevajag,tev arbut ir orginalais
Dreadfull Hours.es to ljoit gribeetu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas