discovery beidzot kosmosaa
0
nu tad beidzot jenkjiem izdevies palaist kosmosakugji discovery...cik ilgi vinji mocijaas un atlika startu...pagaidaam vinjiem liiidz krievu protoniem ir taalu kaut arii vinju tehnologjijas ir labaakas tas maz ko dod...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu tad beidzot esmu atkal pilnā... cik ilgi cietos un gāju ar līkumu veikalam... pagaidām vēl līdz Mišas kondīcijai tālu, kaut arī pirku dārgo, tas maz ko dod

A ja par kosmosu, tad (vienas) durvis uz zināšanām ir šeit: antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/ap050727.html...
Vajag tik spiest uz zilajiem linkiem un atklaasies jauni un jauni apvāršņi, ja nav slinkums lasīt. Man citreiz ir.
0
hei KK:( , tu ar no tiem kas, mājās viens buharē.
kur prikols, nesaprotu ???? :-{}
0
nav jau teikts, ka mājās, un Mišas klātbūtne par vientulību neliecina :)
0
boks

Prikols ir pašā pirmajā tekstā. Vai tad nav prikolīgi iespert te tādu īsu tekstiņu par tādu tēmu, neko garāk nepaskaidrojot, nepieliekot nevienu linku pat?
0
nu ir jau ir , ja tas tā.
0
Es jau nesaku ka te visiem jāliek mīksto uz astronomiju. Nebūtu jau nemaz no sliktākajām tēmām, tikai tas iesākums viņai bija tāds ļoti "no gaisa paķerts".
0
a labaas bildes tajaa saitaa ir
0
tagad kosmosā ir bariņš amīšu, kas var droši birdināt savas kakiņas visiem uz galvas... bet, primary target is osama bin laden and the terrorists... roger.
0
innocent casualties are excusable and are not to be prevented. roger.
0
amiissi uzinaaja ka osams sleepjas uz meenes.Taapeec suutija tam pakall discovery kosmosa kugi.
0
Nejauši sanāca redzēt tiešajā ēterā pa Discovery kanālu to staru. Gaidīju, kad būs kāds action, bet nesagaidīju... Uzlidoja bez problēmām.
0
skat, veel Bal Sagoth tur augshaa satiks
0
bal sagoth tagad esot paslēpušies no pasaules, un studījā ieslēgušies raksta jauno albūmu, kas varētu nakt klajā vasaras beigās/rudenī.
0
Discovery tomēr esot problēmas, esot bijušas atlūzas, tā kā šie tagad ar lāzekamerām skatīsies radītos bojājumus uz kuģa virsas!!!
0
šitā arī viņi to visumu piemeeslo
0
nu ko uzshaavushi gaisaa tos kosmonautus ir bet kaa dabuut lejaa liela probleema...jaashauj velviens kugjis gaisaa.
0
kk:( ...."tas iesākums viņai bija tāds ļoti no gaisa paķerts". vinjai ha, ha, ha,!!! es redzu kaadas teemas tev interesee...
0
nu jo laimiigu nolaishanos ko??
0
Gan jau džekiem gadīsies kāda ķible. Tas aparāts tač' ir 20 gadus vecs!
0
Taas visas kosmosa lietas ir tik garlaiciigas, kaada jeega tim amerikaanjie ir braukt tajaa tukshumaa, lai atklaatu jaunas planetas un citus suudus, bet kam tas ir vjadziigs, labaak buutu domaajushi par probleemaam, kas valda uz shiis mazaas, suudainaas Zemes!!!
0
tas nozīmē, ka viņiem jādomā par tevi...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas