SATAN IS VEGAN
-3
ceru ka kads jau ir pamanijis graffitti pie prezidentes pils....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
driiz tur nekaa vairs nebuus
+2
xedzax tu tak esi lohs, nu nafig tev vajadzeja prezidentes pili aprakstiit, zin ja nemak ziimet, nu tad nafig ķepaties ?
0
xedzax tu tocc esi tugaduns
0
Skābputra.
0
:D labs
ierakstiet šeit:
piparmetra.net/forums/viewtopic.ph...
-4
es jau nu to neraxtiiju, bet jums jau kaa izcili intelektuaaliem fashistiem labaak patiik palamaaties nekaa kaut ko sakariigu izrunaat...zheel...

un jaa tas nav uz pils...pirms ko saki izlasi textu, augury...
+3
xedzax, ne jau visi šeit ir izcili intelekāli fašisti.
0
kāda jēga no šitādas tēmas? un, kas, pie vella, ir vegan?
0
vegan = tas, kas neēd visu, kas saistīts ar dzīvniekiem
0
hmmm, bet es tam neticu... sātans nevar būt veģetārietis... nu, nevar, citādi, viņs nebūtu ļauns :D
0
Starp citu, Hitlera nākotnes plānos bija obligāts veģetārisms visiem āriešiem. Tas ir rakstīts A.Rubeņa grāmatā "XX gs.kultūra Eiropā".
0
var gan tā būt taisnība, jo LU Teoloģijas fakultātē māca, ka, ja gaļu neēd tāpēc, ka negrib nogalināt dzīvniekus, tad tas ir grēks. Grēks = Ļauns ;)
0
Ļauns = pē
pē = kaka
kaka = ņam ņam
0
Jebkuraa gadijumaa pozerisms pilniigs.Pietam saatans ir peedeejie melno piikstieni un pati doma ir dirsaa baazhama autoram!nahuj shito
-2
isi sakot ir grupas kas speelee metaalu bet iereec par tradicionaalaam metal skatuves veertiibaam un izplata shaadu veesti....
tas taa lai cilveeki padomaa nevis visu laiku absorbee.....
0
Jā, piemēram, Dream Evil par heavy metal!!!
0
E iisteniibaa uzkatu ka taada veida nedracionaali darbi ielaas ir visnotalj atbalstaami bet arii domaaju, ka ir jaabuut divaam lietaam lai tas buutu veiksmiigs: pirmkaart tam ir jaabuut gaumiigam.Kaut vai labi grafiti kaut arii ir saistiiti ar repa kultuuru, tomeer labi pasniegti tie izskataas tieshaam labi un ir labaaki par dazhu labu MA beigushu maakslinieka gleznaam.Un otrkaart kaut ka piesaista sabiedriskaas domas veicinaashana shaados darbos.Esam jau pamaniijushi visaadus "nepaardodies" utt bet diez ko sarezgiiti jau nav :) Vareetu teiksim uz origo logiem uzlikt "WORK, BUY, DIE" :D
0
1 CELIENS :intelektualais fashists augury'js sez pie vienibas gatves seetas un dzildomiigi peeta uzrakstu "slimniica dzivo vergi", tad novers skatienu, un no tas apgaismibas kas par vinu naaak, kranpjaini taisa rokas uz pieliek bikses ( visapkart zibeni un duumi )
0
pi..ec xedzax tatad tu ( un laikam ari tava grupa ) ierec par tradicionalam skatuevs vertiibam ( rada ar pirkstu ka krata pakas un smejas vai kas taads ?) un tapeec ka tu luuk esi taads Cekuls tu izdomaji ka veretu apcukot sienas rakstot ka satans ir vegitarieties un pie velna kads tam sakaras ar tradicionalam skatuves vertibam. Es nezinu kartejasi shmulis kas uzraksta kaut ko pargudru un tagad visiem ir jadoma, jo luuk mees apsorbejam, loti interesanti
-1
nee augury, neuzmineeji...es nespeeleeju tada veida iereeceej metaalu( man pasham patiik kratiit pachku:))...runa gaaja par citas valsts vegan metal grupu...
aa un iisteniiba jau katra doma kas uzlikta uz sienas ir apsprieshanas veerta...vairaak vai mazaak...taa kaa ja sanaak laiks ...padomaa...:)
0
panem un palasi labak kadu gramatu
+3
Belsk metal is vegan!!! Vegan ist Krieg!!! \m/
www.youtube.com/watch?v=CeZlih4DDNg...
+2
OMG, otrā daļa ir vēl krutāka:
www.youtube.com/watch?v=Jy2my_diH6A...
+5
Jā, diezgan episki. :D
www.youtube.com/watch?v=_1ei3O7y2eg...
-4
xedzax - šis idiots ar ir vegaans
+1
Vegan BM chef ... muahahahaha
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas