The poo and wee song
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
0
0
0
par to kakki un leopardu vislabaakais
0
Lama lama pīlē, tas ar bij totāls vājprāts.
0
nu tie apshi ir uz goda, medala tev runci
0
PALDIES!!!1
0
TATAD REIZEE MES VARETU TURPINAT JAUTRIIBU AR, neparprotiet, es te nezaimoju sveshu kulturu un lai vini varas pashi svava sula, bet nu apskatieties shitos krutos dzekus

www.rotos.lv/forum/viewtopic.php...

( nu un talaak speies uz cipariem augsha, man liekas tur labi daudz tadu keksu )
0
ja kas tad sheit apakshaa pats "vampirs" ir iekluvis, interesanti kas vinam par to sakaams

www.rotos.lv/forum/viewtopic.php...
0
jaa labas bildes :D
Bet ssos dzekus es nekad nesapratiissu.
Nu aakstu bars nekas vairaak. Bet nu viinni domaa to passu par mums.
0
Vai vellos; man ar jāatzīmējas... Iespējams, labākais krievvalodgais mūzikai veltītais saits :D
cayuk.narod.ru
0
kakjis un leopards... tieshaam zveeri :D
0
a man liekas ka tie bija parak pozejoshi un nedabiski, ta pat ka parmalejies bleķeris ietu pa ielu ar vampira zob... nu karocha kaut kads kas domatu ka ir denijs vai kas taads.
0
augury, tos reperus var redzeet pietiekami biezji un pietiekami daudz vietaas, shii teema bija veltiita citas dabas linku apmainjai. vienkaarshi ielinkojiet kaut ko labu 8)(reps ir slikts)

It's the Poo and Wee Song, the Poo and Wee Song,
Join Along if you know the Poo and Wee song!
0
ace is in da house... now, ya ganna be kullll mannnnn... (rokas saliktas kaut kādā kretīniskā mēmo valodas žestā, lai būtu kruts) westside rulz! LOL LOL LOL LOL
0
par ssito var smieties vel dikti un ilgi
0
yo, MC Edenbizzt is na da house!
0
fag... in da house
0
never mindzzzz
0
ei yoo, bichezzz, gunna make some nooooooo-oiz, ei jau, westside - eastside - eijau, I know ya - northside - southside - no no, baaby, Im y0 maan, uno, uno.
0
buyakasha! all the bitches in da house, jump, jump, ya gotta jump! mc edenbizzt is in da groove, so jump, jump. fukka pigs an nigguzz too, fukkin jumpin screamin loud... ! westside! yo..
0
mūv ya body, caus' Tomcat's in teh house, kumo mc edenbizzt, we've gotta rock tis house out, keep tis shit goin on, yo niggaz how ya like it man, hardey, mc Edenbizzt will show ya how to make a PAAAARTYYYY!!! ...in da westside coast...
0
Ēēē, čo za fignja?
0
ja jautriiba turpinaas ja kads vel var atrast kaadus jautrus apzimeejumus tad uz priekshu.

0.1l - demo version;
0.25l- trial version;
0.5l - personal edition;
0.7l - professional edition;
1.0l - network edition;
1.75l - enterprise;
3l - for small business;
5l - corporate edition;
spainis šņabja - extreme edition
šņabja jūra - global edition
Kandžas pudele - home edition;
"Ceļakājai" - Service pack;
Rasols no rīta - Recovery tool;
Uzkoda - plugins;
Alus - patch;
coca-cola, fanta, 7-UP - trojan viruses.

nu shitadi jaukumi ieksh musu pashu www.feini.lv ta ka nav nemaz talu jameklee
0
Jauna sekta ir nakusi, pievienojieties pimja bazniicai, sanaak sanaak, visi, citadi mes netiskim glabt

prattle.antipope.org/prattlepix/penis-ch...
0
shitas ari baigi labs

www.feini.lv/data.php?nodala=130...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas