KINO....
0
...kurs ir skatiijies filmu "ALI" ar V.Smitu galvenaa lomaa...noskatiijus atstaaja labu iespaidu, bet taakaa ieprieksh nebiju gandriiz neko dzirdeejis par vinju(ALI) likaas nedaudz nesakariiga...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es neesmu.
0
filmu neesmu redzeejis, bet Muhameds ali taksh ir viens no visu laiku labaakajiem boxeriem
0
naz... man patīk labāk pro wrestling, wwe...
0
un arī K1...
0
jaa K1 baigi labs .

A pro wrestling wwe teaatris turklaat baigi paredzams. Personiigi man labaak patika vecais WCW
Peedeejaa laikaa WWE saak krist uz nerviem. Liela dalla talantiigu staru pasuutiiti dirst. Bet sieviessu ciinnas gan labas.

A Muhameds Ali ir pagaidaam vel dziivaa bet diezgan pamatiigi traumeeta legenda.

Filmu neskatijos.
0
pirmajā mirklī likās, ka tēmas nosaukums -KINO- ir veltīts leģendārajai Viktora Coja grupai... bet diemžēl izrādījās par Ali.

Filmu esmu redzējis (tā ,starpcitu, jau iznākusi kādu pusotra gadu atpakaļ)... tīri sakarīga biogrāfiska filma par leģendāro bokseri Muhamedu Alī, kas starp citu nav viņa īstais vārds... šo vārdu jeb pseidonīmu, ja tā var teikt, viņš pieņēma, kad pārgāja islāma ticībā. Kāds bija viņa īstais vārds, to gan nezinu. Pašlaik, kā zināms un ir redzams, viņš sirgst ar Parkinsona slimību, kurai raksturīgi neiroloģiski traucējumi: roku trīce, stīvums, kustību traucējumi u.c. iespējams, tās ir sekas no nemitīgajiem triecieniem pa galvu..., kas zin.
Bet nu profesionālais sports bieži beidzas ar invaliditāti.
0
Nu tik daudz es ar zinu, filmu neredzeeju bet boksu ssad un tad paskatos.
0
Iistais vaards-- Cassius Marcellus Clay
0
pa cik pirzhu uz laukiem tagad, un nedabushu izmuldeties, tad to droshi vien dariishu tagad, nu man sanaaca redzeet tadu filmu "EVIL DEAD 1", fuck, man likas riktigi briesmiga filma, kadam vel varbut ieliek he
0
viss no evil dead ir brilliant... super, lieliski redzams, ka nevajag nekādus specefektus par n- tajiem miljoniem, kurus pēc tam tāpat var iebāzt dupsī, bet vajag paņemt lieliskus aktierus un galveno varoni, kurš spēj notēlot neviltotas bailes un citas emocijas atkarībā no sižeta attīstības... no manas puses jebkāda manis darināta balva... >:))
vēl pagaišnedēļ nolūrēju trešo daļu... mhmhm... >:))
0
nez gan par tiem specefektiem, man liekas tas plastaliina ( nu saprotams kad zombiji izkusa ) animaciju ainas bij' dziegan saregiiti uztaisiit
0
nu to es arī biju domājis- nevajag tur nekādus supersprādzienus un tur baigos grautiņus- to visur var panākt ar lielisku aktierspēli un kā redzams šajā mākslas darbā ar veiksmīgu operatora darbu un Tevis minētajām plastalīna produktiņiem...
0
Plastalīns bija vienkārši fantastisks!!! Keep fukking support EVIL DEAD series and stay plastalin!!!
0
o jaa, te man jaapiekriit EVIL DEAD trilogjija ir klasika ar zelta burtiem. he..krieviski bija Zloveshchije mertveci:))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
munky
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas