BORDERROCK - festivals Valkā
0
Valka, festivāls BORDERROCK
Turpinot pagājušogad iesākto tradīciju, arī šogad Valkas brīvdabas estrādē tiek rīkots 2. Latvijas – Igaunijas rokfestivāls „Borderrock”. Tas notiks Valkā, brīvdabas estrādē, 2005. gada 13. augustā, sākums pulksten 11:00.

No 11.00 paredzēta brīvā skatuve, no 14.00 – grupu konkurss. Festivālu noslēgs viesu grupas no Latvijas un Igaunijas - DEGRADANCE, VOICEKS VOISKA, DZELZS VILKS, LOITS (EST), DOUBLE FACED EELS, SUPER HUMAN.

Info: www.valka.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
NU jau pa labi un pa kreisi FESTIVĀLS. Katrs divu grupu-aldara alus tusiņš jau ir festivāls. Gribētos uz kādu koncertu aiziet, apnikuši jau tie festivāli.
0
Jā, piekrītu, ja vēl tie festivāli butu tiešām FESTVĀLI, tad jau būtu Ok, bet, pie mums, eh... vazā tik to vardu līdzi:(
0
heh, es tikko gribeeju ievietot forumaa topiku par shito pasaakumu, bet Sonnenmensch bija ashaaks:)

...bet Valka tachu ir ljoti taalu, ne? pie Igaunijas robezhas... cik km no Riigas liidz turienei iznaak?
0
No Rigas 169 Km
0
Ain't so bad, būtu mums, piem., Vācijas plašumi, dabūtu uz konci visus 200-300 km mērot no mājas, tā kā!!!!...
0
A-ha, un būtu pie mums "autobāni".... :)
0
A-ha, un būtu pie mums "autobāni".... :)
0
Nevar buut 169 Km noteikti vairaak.
0
Jā, butu mums vispār "asfalts" uz roudiem!!!:)
0
Es biju īstenībā man jau patikās, priecē tas ka pie skatuves nebija asvalts kā ir ļoti daudzos festos[asvaltfesti], bet nedrīkstēja pie pašas skatuves iet stulbums... tāda forša vieta.. tik pilsētā visur pasītes prasīja... vispār labs pasāciens...
0
hmm tas pasakums notiks igaunijas vai Latviasj pusee? vai arii pa vidu? nee es laikam nebraukshu riiga - valka ir bikiit gabalinjsh
!
0
hmm tas pasakums notiks igaunijas vai Latvijas pusee? vai arii pa vidu? nee es laikam nebraukshu riiga - valka ir bikiit gabalinjsh
!
0
viņš jau sen notika... un Latvijā
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas