atsaucieties, ja esat tik gud
0
kurshs varetu ieteikt (metaala vai hard roka)forumu adresi kaa sheit, bet ne ar tik smagu novirzienu...es domaaju latvieshu forumu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kas tad nu? zēnam par smagu palika? :)
0
Cik tad smags novirziens te ir??? ;DDD
0
es laikam esmu pārāk smags forumos... piedod norchall man smagumu... >:((
0
visiem ieprieksejiem iesku nomest svaru :))))
0
A krāsās nav par tumšu?
0
www.ozols.lv:PPP
0
norchall sANJEM AR
www.melodicrock.com/
0
vienigi angliski, bet nu...
0
universum paldies!!doom,death,trash metal ir bikinj pa smagu muuzika...un taas tumshaas kraaasas atklaati sakot man taa pieriebushaaas...par ozolu protams joks ir labs, bet nav aspraatiigi
0
Te tumšas krāsas!!! nu i moins... jo tumšāk jo labāk un jakas tumšie toņi nomierina utt... iečeko Piparmētras forumu moška uziesi ko vieglu :DD
0
hmm vareetu dibinaat jaunu nobidi metalaa light vai vieglais metaals!
0
metal light 4,5 %
0
www.hiphops.lv
0
vo draugi.lv tur uztaisi savu Light Metal domubiedru grupu kur varēsi runāties pa vieglam kautgan visas tās domubiedru grupas itkā Metala Gotu vai sazin vēl kā ir priekš tevim jo tur tādi kā tu pilns!!!
0
mhm :D
Tantei ir 3 savi zobi, viena kurla auss un vāja redze. Kādas šķirnes suns viņai pieder?
0
norchall,tu vienkārshi esi viegls,hi hi!
0
jasak eest ;)
0
man ir daži lieki spļāvieni... ir kāda interese?
0
termins ligt metal tev ir japatentee...tas ir vienkaarshi vareni: ligt metal..light metal...ligt metal!!!
0
tev ir stulbums japatentee, pizdec nu tad ej uz hc.lv uz laizi tas panku klimpas. ( Es nezinu kur shitadi rodas, ne nu tiesham, uztaisa jaunu foruma temu ... ne nu es jau tagad paleiku par cerberi bet, tiesham, kaut ko sakidrot, vai... nezinu man personig besi
0
bezspecigi iebazh mute abolu pankuku, un kaut ko nesakarigi urminadams aizrijas
0
naaviskiigi anaalistiski.
0
Bet apskat kā lodzinjsh do vaļā. Jau otro reizi iemet komentu no sākuma citā tēmā. Brutāls džeks.
0
augury tu attaisno iistu metaalistu attistiibas liimeni, kas man nelauj nopietni uzskatiit sho muuziku par PILIGI SAKARIIGU ir protams individuiidi, bet tas ir retums :(((
0
Faunam taisnība. Brutāls gan.

Norchall, kas ir pilnīgi sakarīgs? te ir kāds telegrāfs, vai kāda cita sakaru iestāde? nē, te ir truemetal. lv, un tev šeit esot par smagu. thee, of unpure blood must be cast out to the realms of abomination and the vile slime of cosmic chaos! behold the wrath of the warriors of the steel and the order of the death! descendant from the heavens in fury! >;(
0
cik tieshi smags novirziens tev buutu nepiecieshams? shis diemzjeel ir vieniigais daudz/maz sakariigais smagaas muuzikas forums no man zinaamajiem, kuru apmeklee vairaak nekaa 10 cilveeki. un neviens tev neliedz cept teemas un runaat par 'ne-tik-smagu' muuziku, galvenais ir lai taas ir sakariigas teemas un sakariiga muuzika... >:I
0
nu baidz norchall, nu baidz!
0
kaa man patiik triple-posting, taads speeks...
0
Kārtējais metālisko maigoņu savienības bīdītāju verbālists ar noslieci uz pedagoģiju.

"...man nelauj nopietni uzskatiit sho muuziku par PILIGI SAKARIIGU..."

Mammu!! Man sētas bērneļi neļauj spēlēties smilšu kastē!!!

"Victims on the left. Quitters on the right. Losers all around. Driven by belief. Shoot you in a tree."

...and remember kids...

"Brutal Isn't Just The Way Of Life. It's Also Stupid"

Fascinē, cik cilvēki var būt dīvaini. Met tos diskus ārā un pasūkā ledeni. Atdziesti tak cilvēk. Ja tu gribi kautko ļoti nopietnu, tad skaties "Nikita" vai tamlīdzīgas muļķības. Tur tev būs tādi stīvi un "stilīgi" cilvēki. Nu tieši tādi, kādiem tavuprāt ir jābūt smagās mūzikas piekritējiem. Tieši tādiem kā tu esi tagad izdomājis, vadoties... hvz pēc kā... Metālisti jau nu toč pankūkas neēd...
0
Metāliskais Maigonis... true carnage >:D ja reiz norchall ir maigs un mīļš kā pūkains rozā lāčuks, ko mazā Anniņa sev tik ļoti gribēja uz dzimšanas dienu, tad jau ar laiku, viņš vairs te nenāks... laikam, būs atradis citu smilšukasti. bet, varbūt, notiks brīnums, un mazais rozā lāčuks tiks nodriskāts, apzīmēts ar piecstaru zvaigznēm, nomālēts ar asinīm un ziedots sātanam... (Anniņa sāka klausīties Cradle of Filth :) )atgriezies, dēls, the call of the steel is preached upon thy soul... >:D
0
Nu aizkuģo uz alternative.lv Varbūt tur tev neliksies tik smaga atmosfēra. Bet principā ko tu gaidi Norchall? Lapu gaiši rozā toņos kur tiek apspriesti Linkinpark jaunumi? Nu es saku aizej uz alternative.lv
0
man liekas ka teema ir aizgaajusi:
Edenbeast,jaa te nav telegraafs, bet ir true metal.lv. vai tu domaa ka visi cilveeki, kas te iemaldaas zin visas shiis metaala grupas par kuraam ir saraxtiitas recenzijas un cik populaaras vinjas ir??
un veel: ".....bet, varbūt, notiks brīnums, un mazais rozā lāčuks tiks nodriskāts, apzīmēts ar piecstaru zvaigznēm, nomālēts ar asinīm un ziedots sātanam" - tas nekad nenotiks, jo tas cilveeks baltaas dreebees , kas ir augshaa sargaa muus no visa taa ko tu esi saraxtiijis un es vinjam pilniibaa uzticos un nevis tam kam uzticies tu(ja esmu pareizi sapratis, jo to pieluugt un priecaaties par to ir muljiigji..)
0
mjaa... par teemu cepshanu es tev piekriitu (RuncisRenars) te ir diezgan demokraatiski..par smagu es nosaucu taadeelj, ka visas grupas ir vienaa stilaa un nav daudzveidiibas..(par smagumu domaaju ka vareetu buut no ALICE COOPER liidz SEPULTURA)
Fauns nu es vismaz domaaju taa ka ar laiku muuzika( nepadomaa ka pop muuzika) mainaas, bet metaalisti ir kaa "iestiiveejushas govis",kas nevar mainiities liidzi muuzikai.taas pashas aadas jakas, gari mati,alus veel un veel...taadaa zinjaa man ir baigaa pietaate pret METALLICU vinja divi albuumu ir vienkaarshi lieliski "load" un "reload", bet tie ir tikai iznjeemumi..var buut tu vari nosaukt veel kaadu grupu kas ir modernizeejusies??
0
mwahahaa...hehe. Norchall laikam ir palaidis garām faktu, ka tieši Edenbeast te ir kristietis Nr.1. (vismaz atklāti to deklarē pie katras iespējas). Un drīkst zināt, kas ir tas cilvēks baltās drēbēs tur augšā, kas tevi no visa kā sargā? Sanitārs otrajā stāvā, vai? :D

Skaidrs, ka ne visi, kas te iemaldās, zina visas šīs metāla grupas. Arī es gana daudzas no tām nezinu. Bet, ja tev tā lieta interesē, tad ir visas iespējas izpētīt tās grupas un uziet arī citas. Un nav jau tik reti arī gadījumi, kad te aiziet runa arī par mazāk drūmām metāla grupām.
0
Ir neskaitāmas grupas, kas ir "modernizējušās", tikai lielāko daļu no tām tā saucamie metālisti šī iemesla dēļ pārstāj ieredzēt. Piemēram, Anthrax, In Flames, Soilwork, Amorphis, Paradise Lost, Samael un daudzas citas. Citas savukārt, meklējot citu veidu, kā izpaustie, gluži vienkārši ņēma un izjuka. Arī Tevis pieminētā Sepultura, gribēdama modernizēties, faktiski izbeidza radīt jēdzīgu mūziku.

Nevaru piekrist, ka visas grupas (acīmredzot runa par tām, kas te tiek apspriestas) ir vienā stilā un trūktu daudzveidības. Ausis vajag mazgāt.
0
Lielais baltas sanitārs augšā... ak šausmas... cilvēks... ja tu būtu ticīgais, tu šo par cilvēku vis nesauktu, puika. un tev vajag grupas, par ko visi runā? ej uz metallica forumu, ej uz slipknot forumu... >:D laikam, lielais baltais cilvēks būs ko nolaidis ne tā, jo tu nokļuvi šeit, bet tādam labam puisītim kā tev, te laikam nepatīk? ;D
0
man liekas norchall tu pats iisti veel nezini kas tev patiik un ko gribeetu klausiities.....nu panjem kadu grupu kas tev patiik un izveido kadu temu lai var apspriest...a to tu visu laiku te besies ka nav labi
0
es gan nezinu , man liekas, lielaka dala thrash grupu robeza starp veco un jauno ir dziegan shaura, nu a kas Anthrax intar tev nepatiik, a, ne nu sen jau bij liks bushu laist vala, nu nesanaca vianm tik labi, ka vecajam vokalistam, isteniba iznemot kaut kadas areja izskata pazimes, es tur neko modernu nesaskatu, nu ja tas groove, nu tas man nepatiik
0
prieks, ka visi rūpējas par to jaunieti... >:)))
redz, ka nav metālisti melli, drūmi un baismīgi... viņiem ar sārta sirsniņa pukst...hei hei >:))
0
Es nevienā vietā neesmu teicis, ka man Anthrax nepatīk. Ir tīri tā nekas, bet thrash laiki šiem gan bija feināki. Dzīvajā pērn WOA gan sapēra pamatīgi pa dibengalu. Man nav arī iebildumu pret manā postā minēto Amorphis stila maiņu, ja kas.
0
man jaunie Amorphis ar labi iet pie dūšas... bet ja kādu laiku paklausās, tad gan biki kļūst garlaicīgi, bet mazās devās ir pat ļoti patīkami... >:))
0
nez, man jaunie Anthrax ar labi patiik, es pat nezinu vai vecie man patika labaak, nee nu ja atceraas visus tos antisocial, indians utt, vispaar albums Persistence of time bija perfekts. bet jaunais arii labs...tieshi taa esbiju iedomaajies ka Anthrax skanees jaunajaaa gadsimtaa:))
0
Pag, a nokura albuma viņiem sākās tas "jaunais"? Es, cik nedaudz esmu dzirdējis, baigi patika tas albums ar to "eightball'u" virsū. Kautkad kasetē biju nopircis un baigi gāja iekšā. Volume 8, The Threat Is Real, laikam saucās, kautkā tā... Bet dzirdēju vēlkautkādu ar to biti virsū, un tas man kautkā galīgi nepieķēra. Hmmm, vispār būtu jāuzmeklē tas astoņnieks. Ko no viņiem vēl lai iemana, ja man tas patīk, a?
0
iegrillē sevi, tas Tev patiks...
0
jaunais saakaas ar Sounds of white noise,1993 laikam
0
man vislabaak aptikaas tieshi tas Sound of white noise un We`ve come for all vai kaut kaa taa, kaut kaads 2004 gada man liekas, no galvas neatceros.
to 8ball neesmu dzirdejis tik dazhas dziesmas. veel vinjiem bija stomp442 uzreiz peec Sound of white...tas taa...klausiities var, bet baigi neaizrauj.
0
We've come for you all ir 2003. gada (laikam pagaidām pēdējais studijas albums). Tas man ar tīri labi patīk; ir dažas pašvakas dziesmas, dažas foršas, kā jau vienmēr, bet caurmērā normāls.

Re, kā tēma pārsviedās uz Anthrax iztirzāšanu :)
0
...pilnīgi citā gultnē kā norchall bija domājis... un kā domā visi citi forumu veidotāji... >:))
0
ja jau par anthrax, tad neviens nezin ko dara tas bijushais vokaalists Beladonna (baigais vaards, taka maradonna)?
0
According to metal-archives, Belladonna pašreiz...

atkal dzied iekš Anthrax :)
0
gaisā uzšaujas patardes... no stūriem salec cilvēki ar smieklīgajām trīsstūrveida cepurītēm, stūrī tiek ēsta kūka.
0
iegaaju anthrax wbaa, toch Beladonna. kas ar maniim notiek, to es pakaizhu garaam ka D.Vincents atgriezies Morbidangelaa, to atkal shis gadiijums. EU...max cavalera ar gadijumaa pa sho laiku nav sepulturaa?:)
0
moš vēl kādu vari vārdā nosaukt- Tev smuki sanāk... >:))
0
Petenju Maleejs :P
0
man tas albuums ir (sound of white noise)kaads nosaukums ieveerojiet!!! bet man liekas ka tas albuums ir iznaacis 1993 gadaa.neteiktu ka es buutu lielaa sajusmaa par to, jo neesmu dzirdeejis citus albuumus.man patiik sevishkji dziesma"only" un "burst"
0
nu, es ievēroju nosaukumu, kas tālāk?
0
man patik tads slimigs skanejums ka tieshi uz Spreading The Disease, kaut ari 03 wackena iepera normali, vokala klvalitati nevar saliidzinaat, bush man liekas dziezgan pliekans
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas