MEGAKONCERTS Rīgā!
0
Nupat saņēmu neoficiālas ziņas no oficiāliem avotiem, ka kaut kad novembra beigās savu priekšnesumu Rīgā sniegs (saturieties):

HYPOCRISY
EXODUS
+vēl 2-3 grupas

Pēc visa spriežot, tam varētu būt sakars ar X-MASS tūri, un tad tās pārējās grupas varētu būt WINTERSUN, NAGLFAR un PRIMORDIAL. (šis gan ir mans pieņēmums).

Tā ka sāciet taupīt naudu, jo diez vai šitāds koncis būs lēts :)

PLus ir vēl pilnībā neapstiprinātas ziņas, ka decembrī Rīgā viesosies arī JUDAS PRIEST...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Holy shit...
Es mēms...
Intar, no tavas mutes Metāldieva ausī!
0
hmmm... Rīga nav pieminēta :(((

X-Mass Festivals European tour
featuring EXODUS, HYPOCRISY, WINTERSUN, NAGLFAR and PRIMORDIAL
Dec. 04 - Paris, FRA @ La Locomotive
Dec. 05 - Essen, GER @ Zeche Carl
Dec. 06 - Berlin, GER @ K17
Dec. 07 - Munchen, GER @ Backstage
Dec. 08 - Brno, CZR @ Fleda
Dec. 09 - Engelsdorf, GER @ Hellraiser
Dec. 10 - Wien, AUT @ Planet Music
Dec. 11 - Insbruck, AUT @ Hafen
Dec. 12 - Rome, ITA @ Alpheus
Dec. 13 - Pratteln, SWI @ Z7
Dec. 14 -Ludwigsburg, GER @ Rockfabrik
Dec. 15 - Hanau, GER @ Halle 2
Dec. 16 - Strasbourg, FRA @ La Laiterie
Dec. 17 - Tilburg, NETH @ 013*
Dec. 18 - Antwerpen, BEL @ Hof Ter Loo**

0
Loģisks secinājums, izejot no iepriekšējo koncertu pieredzes - ja kautkādas tūres ietvaros grupas iegriežas Latvijā, tad tikai tās grupas, kuras ir tūres hedlineri, nevis suporteri, tātad - ja tā ir taosnība, tad pie mums būs HYPOCRISY varbūt EXODUS un vietējās grupas.
0
sorry man tās grupas neko neizsaka...
0
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...
0
Zipak, tev neko neizsaka Hypocrisy?
0
OMG HYPOCRISY!! Kaut nu tā būtu
[Juods pieklauvē pie sava koka paura 3x, nospļaujas pār plecu un, tā vietā lai atvainotos apspļaudītam kolēģim, nobļaujas: "HYPOCRISY!!!"]
0
Viņam izteikšnās spējas atņemtas :)
0
Juods, tu aizmirsi iekš OMG ielikt burtu F starp M un G :DDD
0
O, bļā, labais!!! Nu, jā, par Judas Priest ir dzirdēts!!!:)
0
Tas tiešām ir nopietni? Jāsāk krāt nauda biļetēm.Bljaa,totāls bankrots būs....
0
Esmu pārāk jauns lai kautko izteiktu.... tagat gan mani sitīsiet :DDD
0
Mūc,mēs jau nākam!
0
a cik tad tev ir gadi?
0
26. nov. Salamandra.
Exodus, Hypocrisy + 2 aarzemju (veel nav zinaamas)iesildoshas bandas.
Biljetes buus iepriekshpaardoshanaa. Cena no Ls 9 liidz Ls 15 koncerta dienaa.
Vairaak informaacijas jau sestdien, Rotting Christ koncertaa.
0
tagad tiešām - OMFG
0
Joptvai!!! Tagtgrēns Rīgāāāāā!!! Alright!!!!
0
es ir no sajūsmas mēms :-|.... Hypocrisy... :-|....:-|
Nu ja vēl Wintersun !!!, tad..., tad ______
0
holy mother of fuckin fuck... :O :)
0
hm, valdi, tev kāds cits emails bez @nims.lv (bounce) un info@metalshow.lv (?) nav?
0
liekas,ka es reiz kaut kādā sakarā, vai nu svecītes uz tortes pūšot vai pāri jaunam tiltam braucot vēlējos, lai Hypocrisy uz Rīgu atbrauc... re, kas iznāca :))))
0
joptvai sveetie suudi!!! Hypocrisy ir jaaredz un jacer ka pleislidtee buus arii vecaas dziemsas, jo man vinsh taa riktiigi patiik liidz Final chapter ieskaitot
0
vo vells. Sveetais suuds :D Uz shito jaaiet :)
0
Vaaaaaaaaaks!Tur ir jābūt!
0
Bļāāāāāāā. Leiši un Estiņi varēs no skaudības sev nagus maukt!
0
nav jau teikts, ka pie šiem nebūs, drīzāk jau ka būs arī tur. Domā Hupocrisy un Exodus atmaksātos atbraukt tikai uz Rīgu?
0
Exodus, njamm njamm njammmmmmmmmmmmmmmmmmmm >:]
0
Jā, Paul Bostaph!!!
0
HYPOCRISY!!!!
bļa, kājas sāk ļodzīties....jaapsēžas
0
hell yeah, fuck this fucking fuckm/
0
m/
0
he viens pirksts noluuzis:))
0
hmm man domaat ka uz to pasakumu ja vinjsh notiks salamandraa salamandra parplisiis no masaam!
0
man domāt, ka atradīsies vesels bars cilvēku, kas skandinās "koooo tik daaaargi?" (ņaudošā balsī)
0
bļins laikam sasodīti labas grupas būs jāievērtē!!!
0
Nebūšu oriģināls, bet OMFG!
0
tā jau arī domāju ka tas ir Death Metal. Es vēl pārāk jūtīgs lai klausītos, kautgan šitie [Hypocrisy] vieni no sakarīgākajiem ko esmu dzirdējis. Priekšroka un prioritāte man ir Black Metal!!!
0
Tik besī, ka Salamandrā. :/ Būtu VEF kultūras namā..
0
To Intar:
beee, nezinaaju ka tu tik atrii pacelsi ssho traci :D
Deathperado sirds trieku paljera... vajadzeeja maigaak to visu izpaust... ;)
0
aa nu eku ir labums, es jau paspeeju noshkroboties, ka nebuus shogad nekas liels...
(lodzinjsh satraukts diidaas darba kreeslaa)
Kad biletes iegaadaajamas?
0
ja jau par norises vietu ta visus vareetu sabaazt "kabataa" ar neierobezhotu biljeshu skaitu :DDD
0
kur vispaar taa Salamndra atrodas, kaut kur tuvu centram jeb kaut kur nostak? never been there...
laikam jaauzina adrese, janoperk karte un aidaa..
0
Pieļauju iespēju, ka kaut kāda tauta varētu iegriezties no kaimiņvalstīm. Kaut gan var būt, ka džeki aizlaidīs arī pie Leišiem un Estiņiem. Bet tomēr šaubos; parasti tāda līmeņa grupas ieskrien vienā pilsētā, ieliek ķeksīti - šajā galā esam bijuši - un viss.
0
EXODUS uber alles!!! un hypijiem ar nav ne vainas! :))))
0
deathpearo par prieku-> BLJEEE DARGI, MAN JAU NEMAZ VINJI TIK LJOTI NEPATIIK, LABAAK IZTEREESHU NAUDU KKAM CITAM! :D
0
nu tad neej ar! būs vairāk gaisa un brīvas vietas!
0
9 Ls par taadiem zveeriem ir pilniigi +/- normaala summinja, taa kaa jaaiet jau ir.
0
domigi paskatas un doma vai nebuus lidzigi kaa .... eu bet kur tu Intar shito neoficiali oficialo informaciju dabuji (shkobiiga sejas izteiksme )
0
Pirmkārt, domāju, ka līdz ar Valda komentāru to var uzskatīt par oficiālu. Otrkārt, ja tu izlasītu visus komentārus un mācētu saskaitīt 2+2, tad viss kļūtu skaidrs.
0
Hei, Intar: par Hypocrisy skaidrs... Valdis teicis savu vārdu. Bet kā ar Judas Priest? No kurienes tev tas info...?
0
man nepatiik taada muuzika :)
0
Boks, pacietiibu... pacietiibu... ;)
0
"neoficiālas ziņas no oficiāliem avotiem"labi skan!!!tas ir kaa???
0
hehe, neviens negaudos par cenu, lielaakaa tiesa klusees lupatinjaa un neies. viesiem radiisies iespaids, ka shitai vietaa cilvinji sen izmirushi, un taalu no patiesiibas nebuus. veelu veixmi:}
0
Nu ko gaidiisim. \m//
0
Estragonam_ nu es ta tā... es grupu Judas Priest ,teiksim, vairāk cienu, nekā fanoju.. bet te viena mana paziņa gan čurā karstu par šiem... tāpēc nosolījos viņai precizēt par to decembri :)
0
nu es jau neko nemaku izpalidzigo cilvek ( smejas )
0
paardomaaju, ja buus Primordial, izvairiities no apmekleejuma nespiid.
0
varu dereet, ka nebuus:{
0
nu nez, redzēju Primordial, nekā forša tur nebija... vismaz priekš manis ne...
0
Boks, par čurāšanu atveciš!
0
Eu, nu..Primadonna: tā taču ir nevainīga alegorija.
0
nu, vinji jau principaa jaaklausaas:)
0
es taču teicu- alegorija... :)
0
Valdim īstenībā bij par salaveci jāpiedzimst :))
Exodus, vismaz priekš manis, noteikti būtu līdz šim lielākais notikums Latvijā. Primordial - ar sasodīti groovy. Tagtgrens - tas gan jau tirāžā izgājis...
0
starp citu, Tatgrena projekts "Pain" man ļoti iet pie sirds arīdzan... :)))) moš to arī kaut kā var sarunāt? :)))
0
exodus man kaa old school metaalistam ( :D ) jau medusmaize. hypocrisy uz vakara beigaam jau arii der;) nevar jau laist garaam neko taadu, taa jau reti kad kas labs ciemojas te.
0
tas būs viens labs koncis...
0
vieniigi- es veel biljeti gribu par 9ls pirkt ne par 15 :S
0
a kur tās biļetes iepriekšpārdošanā varēs nopirkt?
0
izskatās, ka koncis būs izpirkts jau pirms sākuma... :))) Salamandrai ir izredzes būt tik pat piebāztai ar mataiņiem kā toreiz 7UP
0
nu es tur toreiz nebiju,bet man tādas nelāgas aizdomas ka gaisa nebūs vispār.
0
paņem līdzi akvalangista ekipējumu :)
0
nebūs pārpildīts... būs pilns,jā, bet ne pārpildīts, Galu galā cik tad to metālistu te Latvijā ir? Maximums 1.5 tūkstoši....
0
Āha, kā tad. Pēdējā Baltijas Saulē bija ~2reiz vairāk.
0
Baltijas Sauli arī nemetālisti apmeklē...
0
Jā, it īpaši vakara programmu :)))
Ai, nu vai nav vienalga? Katrā ziņā, jūsu ir vairāk kā 1,5 tūkst.
0
ok... aiz matiem pavelkot uz augšu- kādi 2 taukšķi būs... Domāju, šāds skaitlis vienmēr ir bijis.. sākot ar 80-to pašām beigām... līdz mūsdienām, kad tendence, izskatās ir pieaugoša... notiek metāla reanimācija...jo piegriezies tas jaunā viļņa metāls
0
Man liekas, ka Tu domā tos riktīgos, true metaļūgas. Ir jau daudzi tādi, kas vnk klausās metālu, bet nav metālisti (es), bez tam jau visi melnie bērniņi..
0
es domāju cilvēkus, kuri savā muzikālajā gaumē nospiedošu akcentu sver uz metālu.
(protams, skeitbordisti, bmx-isti, dredisti un citi klauni un to attiecīgais Nu netiek skaitīti.... sorry, ja kādam tas nepatīk)
0
to es sapratu
0
Kad tad saaksies taa izsludinaataa bileshu iepriekshpaardoshana un beidzot paraadiisies oficiaalaa infa ieksh metalshow.lv??
0
par pain neziteishos bet visparloti labi ka shad koncert, nu uz sho pasakumu jau droshi vien jabrauc pie salamandras ar teltim dzivot, vai atkal neviens neko nav dzirdeejis un , vai tad ir kads kas neeies
0
un es ceru nebuus nekada fuckin blieshu iepriekshpardoshana kur visadi maitas varetu izpirkt, jatiek visiem
0
Jūs, ko, nopietni, domājat, ka tik daudziem tas Megakoncerts interesē? 2000 atnāks??? Mani, piemēram, interesē nevairāk par Judas Priest livi. Ja būtu bērnībā klausījies to Exodus vairāk, iespējams būtu iekritis, bet tagad jau gan... ā, nu kā te kāda teica - ja Primordial atbrauks, tad gan, tad gan..
0
Tu doma tadi centra mitoshi cilveki, vai citi kam muzika interese tikai ta ies uz JP pa tadu piki, daudz drizak ka uz hypocrosy bus visa dienišķa salamandra parbāzta, un tas būs stabili. Un kas tas par debīlu Primordial, nu bla " kas tad tas par koncertu, tas jau nekas, ne man labak tas, un tad beigas nosauc kadu ahuna nezvineam nezinamu grupu kura simt punkti nebrauks. Kadii fuckin 2000, dauziits esi vai, es nezinu vai kadreiz ir bijis ta pie 450 vai kas taads, bus tieshi tik daudz cilveku ku riem interesee viena no labakajam melodic zviedru death grupam, tochna neiznu ko tadiem ka tev pateikt, es shitadus briizhus visu savu dziivi gaidu, tu tochna laikam neapjedz kas ta pa komandu vai kas ar tevi ir
0
nu piemēram pagājušogad oktobrī uz kanibāļiem Salamandrā bija krienti pār 800 cilvēkiem...
0
a cik apmēram bij cilvēku uz paradise lost?
0
kādi 2000 bija stabīli, ja ne vairāk... karoče šajās robežās:)
0
Visvairāk cilvēkus LV metāla koncertā es redzēju, kad Dzelceļnieku klubā Kanibāļi spēlēja pirmoreizi (ar Dork Funeral un vēl kaut kādiem wankeriem) - vot tad gan bija spiešanās, vēl tagad atceros, kā mēs pīpējām uz kāpnēm, un sajūta bija kā pārpildītā metro vagonā...
0
nu tad lētās biļetes uz judas priest dabūt laikam nebūs problēma.
0
pirmo reizi kanibāļi bija 1998. g. biļete šķiet toreiz bija 5.ls.
0
jaasabojaa prieks

hypoblabla dziivajaa skan kaa pirdieni tukshaa mucaa (nu bisk klusaak tik), da veel skebina, nevar laaga pat frii kartupeljus pa 2 eiro iegraust...
0
Wacken Open Air 2004 Hypocrisy uzstāšanās man bija Nr.1
Gan skaņa, gan pati uzstāšanās kā tāda bija "outstanding"!
0
man vinju uzstashanaas Earthshaker 2k5 bij trauceeklis pieriities kartupeljus lai vareetu iztureet 7 h gaidot Manowar (pirmaa rinda hehehe), par vinjiem sliktaaaki bij tikai deemon burgeri (heheh), mosh jau ar ka mums biski citas kvalitaatess latinjas, teiksim turpat arii Nightwish un Rhapsody skaneeja crappy... bet nu ja grupa dziivajaa nevar sniegt vismaz %80 no taa kas ierakstos... nu piedodiet...
0
Artūr, mēs jau sen sapratām - viss, kas nav Manowar vai Opus Pro, skan crappy un ir craps. Nav to jāatkārto katrā savā ierakstā.

Starp citu, pirdieni tukšā mucā skan ļoti labi.
0
ar tiem 450 biju domajis kabatu, nezinu ka tu visu salamandru esi izskaitiijis. Pie tam cc ir loti plashi zinami un hypocrisy nu nav tik zinami arpus musu aprindam. Un kas atiecas uz tadiem paradise lozers tipa koncertiem ka tagad JP, tad nav i briinums, jo vini notiek uz lielakas saktuves, ir sabiedriibas vairakumam pienemamaki, un viniem ir plashaaka reklaama ( tas nozime ka viniem "ir" reklama). Man isteniba nepatiktu ka kadam no musu konchiem saktu baigo reklamu taisiit, daudz visadu pikachu un urlu saktu vilkties. Uz RC, praktiski bija bernudarza grupa atnakusi cik vareja saprast tikai uz trend kill method ( un par to 7 ls?),ka!!!!! kaa tu to paveici dakteri augury???!!! ( visi piesartushiem vaigiem , ar nesleptu smaidu un jautajumu taja ) atpazina vinus!. Pavisam vienkrashi, vini saviem sifilisu nomocitajiem izaugumiem virsu nesaja slipknot maikas
0
es gribeju teikt ka praktisi nebija nevina kreisa kadra, ja neskaita to bernudarzu, bet man par to lakam ph (domaa).
0
Vakar pa NABU teica ka Wintersun un Naglfar ar būšot, tagad atkal jāliek klucis biksēs..
0
gluži klučot biksēs netaisos, bet Wintersun man kā balzams dvēselei:)
0
Naglfar... man veicas jau otro reizi viena gada laikā... :))))
ho ho ho, un man ir priecīgs prāts!!!!
0
Kur tu jāsi, bālelīņi? Es atnesu cepurīt!
0
mani jau met ar kiegeli, bet es tomer pateikshu ka neuzskatu wintersun par vking, comoon ti tak ir kaut kadi bodompoperi, manuprat vikingiem drisktetu saukt ko tadu ka therion Lepaca Cliffoth un ieprieksheejie 3 cinu cd, vikingi ir bardaini, dusmigi, ar nodzertam balsiim un tulznam uz rokam, asinis mirkstoshu cirvi, pie masta pieietu verdzeni un pieliktaam apenem jo uz kuga tachu nedirsiisi, nevis shitie saldie. Un kur tur folk (saviebjas uz aiziet). Kati te dazhi neieliek to kluci bikses pa velti.
0
"manuprat vikingiem drisktetu saukt ko tadu ka therion Lepaca Cliffoth un ieprieksheejie 3 cinu cd"

kādi vikingi? bārdaini arābu okultisti :D
0
tēmā WINTERSUN ir bišķiņ par šiem aprakstīts (samērā savaiga tēma pie Mūzikas)...
Nav ko te dzīt sviestu, ka šie tādi popsīgi.. kautko te augury lažo.. :-|
0
un pie tēmas par ROTTEN SOUND konci Rīgā šāda tāda infa bija :)
0
a nu tu gribi teikt ka winters huj vin kas ir baigie vikingi pec izskata , es runaju par muuziku, pie tam kads tur sakars ar arabiem, ko tu tur laid, man likas vini ir no nor/swe vai kas tamliidziigs. Droshi vien bus kaut kads punkts kura noteikti cilveki izmainiissavus uzskatus, bet ko tad es varu teikt, aaaaa sviestu nedzenu, pz vai tiesham cilveki nesaprot, nu pamegini padungot kadu winterusn melodiju vai uz klavierem uzsist, nu nezinu, man izklasuas pec kadas telefoni melodijas, man ari kadrezi tadi sudi patika, pz ( nopushas )
0
mother fuckin powermetal with harsh voclas vo kas, un peļķite uz ielas nekas vairak, kads tru viking
0
tad neej uz konci
0
nu un ko vel man dariit ?
0
es eju hypocrisy del, bet ar exodus vel neesu ta isti iepazinies bet tuvaka laika pieverteshu siikak. )
0
nee arii liidzstrava/mainjstrtaava ir ok... un kas i bled, nevar parecenzeet prieksh melliim nuugiim kas i kas ?! tak lai zin ka suuds buus, ka nekas labs
0
Artuur, tu kā kristīgs cilvēks Opus Pro cieni vairāk par visādiem Skyforger un pagānu pesteļiem, tāpēc respektu šeit nemeklē. Iesaku www.metal2rock.tk
0
kadu nahuj respektu, notevis 4oli ? ko peksti mazaa plekste (heheh), saita nosaukums truemetal, vaidzeetu buut manowar da manowar... :F

p.s. manowar.id.lv
0
Baac...tas ir ko veerts, laikam vajaadzeetu aizvilkties...jaasaglabaa miers, nedriigst psihot...aaaaaa! Shausmas!!!!
0
Beidzot............ Osculum Obscenum dzirdeesim dziivajaa!!!!!!
0
Jā... ceru dzirdēt no šīs plates vienu no visu laiku labākajām Hypocrisy dziesmām
0
Attachment to the Ancestor
0
podziņu par ātru nejauši piespiedu...:)))
0
Rosvelu, 47 gada modeli gribu!!!!
0
Kas, ar Preterrnatural spēlēto kaveru nepietiek?
0
nea - gribu oriģinālu!!!!
0
Nez, kad dzirdēju oriģinālu, tas jau laikam bija refrešotais modelis - saucās Wacken 47...
0
Turn The Page! Monstrāla dziesma!
0
Lai jau nu paliek šoreiz.... :DD
0
nju, kam jau ir biljetes?
0
visiem veiklajiem un attapīgajiem un neslinkajiem
0
Abas jau sen guļ atvilktnē.
0
a zini kaa mees kodiisim pirxtos, ja shie pekshnji paardomaas un nebraux? visi neattapiigie liixmos un smies.
0
Tik pat liela iespēja, ka mēs līksmosim un smiesim, kad pārpildītajā zālē vairs nebūs vietas un neattapīgie nemaz netiks iekšā.
0
atkārtot 7UP fenomenu Salamandrā? Vo tas būtu ekstrēmi...
0
gan jau zeelabaini ekonomiskaa tauta liidz tam nenonaax
0
es sāku domāt, ka otreiz tādu spiešanos kā toreiz 7UPā es vairs negribētu... un it sevišķi uz Hypocrisy. Jau tā uz Salamandru ejot jāalgo kāds rindā stāvētājs uz barčiku, savādāk lai dabūtu kaut ko dzeramu jāpavada kādas 15 minūtes.
0
Neesi domājis par variantu ka koncī varētu būt skaidrā?
0
Slāpst taču.
Vispār, man ir aizdomas, ka pie Exodus varētu izvērsties grandiozs mošpits, varbūt pat lielākais, kāds pie mums bijis...

Everybody's doin' the toxic waltz
Kick your friend in the head and have a ball
Come on and do the toxic waltz
And slam your partner against the wall
Everybody's doin' the toxic waltz
Good friendly violent fun in store for all
Get up off your ass and toxic waltz
If you hit the floor you can always crawl!
0
A kam tad minerālūdens domāts? :DDDD
0
es tak neišu stiept līdzi kaut kādu minerālūdeni :D
0
+ vēl jebko ēdamu un dzeramu pie ieejas atņem apsargi :)
un slāpes ir briesmīgs posts!
0
labi izklausaas "neoficiālas ziņas no oficiāliem avotiem"....
0
norchall, 6. septembrī, plkst. 10:26 [Profils] [Link]
"neoficiālas ziņas no oficiāliem avotiem"labi skan!!!tas ir kaa???

Tev nešķiet, ka atkārtojies? Ja nu vēl aizvien tik ļoti interesē, tad lūk, atbilde uz jautājumu:

Valdis, 31. augustā, plkst. 14:14 [Profils] [Link]
26. nov. Salamandra.
Exodus, Hypocrisy + 2 aarzemju (veel nav zinaamas)iesildoshas bandas.
Biljetes buus iepriekshpaardoshanaa. Cena no Ls 9 liidz Ls 15 koncerta dienaa.
Vairaak informaacijas jau sestdien, Rotting Christ koncertaa.

+

Estragons, 1. septembrī, plkst. 09:26 [Profils] [Link]
To Intar:
beee, nezinaaju ka tu tik atrii pacelsi ssho traci :D

0
Alkashi! :DD Es gan pacentīšos palikt skaidrā,lai tiktu līdz mājām.
0
iedzert - nenozīmē piedzerties tā, ka nekontrolē situāciju.
0
Ai da lab',pietiks spamot.
0
Tur jau nemaz nevar tā kārtīgi piedzerties - nav laika, kā jau Deathperado minēja.
0
vai ta nu jumsiem tas brangais aleens tik labi iet pie sirds? lai nu kaa, maajupcelju vairumaa gadiijumu kaajas pashas atrod. turklaat iisaako.
0
nesaprotu to problēmu ar dzeršanu konča laikā :-0
pirms konča ir vnk labi jāpasēž kopā un normāli jāpasūc alus/šņabis vai visīts... un problēma atrisināta. mēs tā vienmēr darām. un lejā bārā parasti rindu ignorējam. pa labam sarunājam, ja kas :D un viss čikiniekā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas