Truemetal paintball
0
Te bija tēma par truemetal tusiņu.
RC afterpārtijā, alus iespaidā radās tāda ideja - truemetālisti vienojas vienā paintball pasākumā! Var apvienot ar alkoholu un vardarbību bez īpašas asinsizliešanas.
Varētu sadalīties komandās pa mūzikas stiliem :)))
Varbūt ka kāds varētu gribēt izaicināt Edenbeastu uz divkauju) :)))))
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
gribeetu uz to visu paskatiities
0
Cik zinu alk reibumaa to dariit nellauj.
So, pasaaakums arii nav no leetajiem, nezin, nezin Deathp vai tas ir reaali:))
0
ok, dzert varam pēc tam (kad dedzināsim kritušos varoņus uz sārtiem :D )
un nemaz nav tik dārgi priekš tāda pasāciena. jautrība, aktivitātes, vardarbība, adrenalīns utml
0
"Varētu sadalīties komandās pa mūzikas stiliem :)))"
Es jau iedomājos kā suicidālie goti nošaujas pēc kaujas sākuma signāla :D
0
roflmao
0
un Tabestic anāli piegāna kritušos... dūmeri asarām acīs to visu vēro
0
un folkisti dzied - es karaa`i aiziedaaaaaamsi...
0
izskatās, ka ideja jumsim patīk :)
0
vienīgais, ka tik dezņiki nespēj rimties un pēcspēles košanā neturpina iesākto spēli...
un kā izvilninās blekerus no mežiem?
0
aizdedzinaas tos...
0
Vai arī uzbūvēt koka baznīcu, ātri izlīdīs.
Bet štrunts ar blekeriem, galvenais lai tolkinisti neuzrodās. :)
0
tas gan... tad pasākums būs sačakarēts...
P.S. kas ir tolkinisti?
0
Spēcīgu rasu aizspriedumu mocīti, ar kārtīm un metamajiem kauliņiem bruņoti vīri.
0
Nevajag aizmirst arī thrasherus ar patronjostām un ložmetējiem.
0
lieliski. komandas ir apzinātas.
tagad cilvēki sadalās pa komandām.
0
es par fiireru, par fiireru :P
0
kuras komandas?
starp citu, ar ko nodarbojas poweristi?
0
Poweristi apjēdz, ka ar zobeniem ne nieka nepanāks, un apvienojas aliansē ar tolkīnistiem.
0
alianse gaļai...
0
Klau, tā nav interesanti ar bumbiņām un krāsu, labāk savācās truemetal kādā piektdienas naktī Ziepītī un ejam kolektīvi močīt urlas!
Otrs variants - aiziet kolektīvi uz kādu Šturmu un atspārdīt tos maitas industriāļus :)))
(kā jau nopratāt, es pie tolkanutijiem)
0
Es taisos iet uz šturmu, bet lai klausītos un baudītu. kas tev pret industriāļiem?
ok, humors humors, bet ko tauta saka NOPIETNI par šo ideju?
0
mani kara spēles nesaista, kur nu vēl, ja nauda jāmaksā - labāk jau ar čiekuriem kaut kur tepat piejūrā pamētāties. uz kādu trūmetāl šaha vai galda tenisa turnīru parakstītos gan
0
te nu tev bija vardarbiiba bez asins izliessanas.
paintball lauks paartaps asinslaukaa. Un tiem kam beigaas izdosies izdziivot klluus par bariibu urlaam.
0
bet ideja jau nav slikta.
0
tikai kur un kad?
0
paintbola zonā. varu apskatīties cenas.
0
tas būtu visprātīgāk, jo teorētiskā daļa ir jau izņemta, pāriesim pie cenu statistikas...
0
jaskataas, kaa butu ar finansiaalo pusi! jo prieks nav no letajiem! taa jau es buut ar mieru!
0
Biju pirms gadiem diviem, iipashi neko nepaarforseejot saanca uz 12 Ls, tb mees veel pashi pirkaam bumbu kasti uz Valdemaara ielas, kur laikam bumba pikkoja 3 sant., uz vietas bija ja nemaldos 5 sant., tad veel jaaiiree kostiims ar aizsargkkiveri un ierocis + veel laukuma iire, kopaa savaacaas laba summa, pie kam taa vieta, kur es biju tagad iisti nezinu kaa ir sasnidzama, jo tiek remonteets Riigas - Ropazhu cellss, kur LPA ir diezgan interesanta vieta - 4 ha ar reljefu, dazhaadi laukumi : vjetnamas ciemats, viduslaiku koka pilis, kuraa norisinaas karoga savaakshanas speelee, vispaar man jau patika baigi, ja nu beigaas cilvji salasaas, tad es a piedalos un pie rezes varu veel 4 gab aizvest liidz turienei.
0
jaa ssis prieks izpleess lielu robu makaa.
0
veselīgāks par parastu alkoholismu barčikā...
0
laprāt atšautu kāda, nieres!!! :DDD
0
bllin nerunaa par nierreem es pagajssgad vienu atsaldeeju veljoprojaam liek parsevi maniit
0
čuriņa sāpīgi nāk?
0
nop vienkaarss saans saap
0
Deathperado, cik tu ļauns >:)
0
Doma par peinbōlu ir ļoti pat nepeļama. Es labprāt tādā akcijā piedalītos!
0
naabadzinjsh! japerk jauna niere buus!
0
kapeec tagad tak vis ok nu uzkaadiem 50 60%
0
ja te iet runa par mani tad niere astkopusies bet uz to periodu kad vinna man bija atsalusi tad gan bija suudiigi. buutu novilcis paaris meenessus tad gan buutu jauna jaapeerk
0
tad jau labāk sarīkot to čupošanos [nodzeršanos]!!!
0
vnk nodzerties neinteresanti
0
Ok. Tagad šitajā tēmā palūgšu iztikt bez liekvārdības un visus tos, kas būtu REĀLI gatavi piedalīties šādā pasākumā, pierakstīties.
0
moš kāds var iemest kādu linku par šo padarīšanu? vispār jau esmu ar mieru.
0
suicidālie goti nošaujas pēc kaujas sākuma signāla, tas ir labais.......! ja nopietni tad ideja nav slikta, cik dzirdeeju tad jau te Vecriigaa izskaneeja doma matainajiem savaakties, tikai cilveeks suuksteejas par to, kur lai savaac cilveekus, lai sanaak divaam komandaam, cenu viņš mineeja ap 7LS tas ir ar visu ekipeejumu ieroci un bumbiņaam aptuveni simtu piecdesmit, ja nemaldos vareeja buut vairaak, tiešaam neatceros, bet jaasaka, ka ir dažaadas vietas, kur doties speeleet kara speeles ar paintball ieročiem, kaut vai izciiniit komandas uzvaru savaa stilaa...!

ja nu tomeer lodes beigsies, tad jau varees ķerties pie zobeniem un močiities taalaak, kaa jau noprast var, es piesakos pie poweristiem komandaa, vismaz gruutaa briidii izliidzees tolkiinisti ar savaam viszinošajaam kaartiim un gaajienu strateeģiju........!
0
A kur palika heavy metal? Ja nebūs tad piesakos pie power metal :))
0
amm es jau arī takā gribētu bet atkarīgs kur tas notiks jo neesmu no Rīgas!!! un vispār vai mani tur kāds gribēs redzēt....
0
jaa a es no Riigas bet piellauju ka arii mani neviens tur redzeet negribees
0
taks, par cik esmu diezgan regulaars peintbola pasaakumu apmekleetaajs, tad jaasaka, ka 7Ls ir gadu veca cena. Taat viss ir biku daargaaks, un ja grib normaali izaardiities (300 lodes) tad uz 10 cilveekiem jaanjem kaste lozhu (40 Ls)! Nu reaali aizies biku zem 20 Ls :)
Un ideja par industriaalju sishanu man nepatiik, jo naakamajaa sturmaa es vareetu buut iegriezies :/
0
es pie simfoniskaa bleka! nafog juus visus ar vijoleem un tromboniem dauziishu
0
es arii gribu pashaudiities:D tikai - kur juus mani ieliksiet? :S
0
tu būsi sanitārs un vāksi kritušos un ievainotos no lauka
0
awww :( es gribeeju kaadam uztaisiit paaris treknu zilumu >:D
0
bet vispaar - no manis sanaaktu laba medmaasinja :D
0
ideja vispār ir jauka. ja būtu laiks un nauda... :( un, ja savāksies tikai kādi 10 cilveki, tad arī nebūs interesanti... :(
0
Vajg kādus 20 cilvēkus. 10 cilvēkus tok savāktu (un no viņiem kādi 8 jau tāpat tusē parasti kopā :) )
Prom nedzīs nevienu.
0
Aha, kaaapeec dziit, ja var nospiidzinaat uz vietas?
0
nu kad buus zinaams ceiniks ta zinaashu precizak buushu vai nebuushu! nu bet taa vareetu teikt ka buushu!
0
Es visnotaļ piedalos. Par ceņņiku pofig (kamēr alga turas).
0
ka tik nebūs tā, ka tie 8 savā starpā čubināsies, kamēr pārējie stāvēs maliņā un blisinās acis- tipa :ko es te fakin daru... :D
0
metālisti parasti savā starpā sapazīstas ļoti ātri un operetīvi :) arī bez alus... :)))))
Stroķis rokā, divas komandas katra uz savām pozīcijām un "let the fight begin"!
0
Nu pieņemsim ka tā... Labi,ja kaut kas vispār tiks saorganizēts,es piedalos. p.s. slinkums meklēt infu,cik zinu paintball spēlē maskās,bet brilles zem tām palien?
0
Galvenais, lai nelītu 3-4 dienas pirms pasāciena, citādi nebūs baudāma spēle, jo svīs maska ciet.
0
brilles palien zem maskas...vēsi!
0
laps,tad mans piedalās.*dodas meklēt zobenu,metamos kauliņus un kārtis*
0
Nezinu, ko te citi teica, nelasīju. Bet es esmu par.
0
Man te tāds jautājums:

Cik daudz to bumbiņu vajadzīgs (sakiet uzreiz naudā) lai nopietni sakropļotu maza auguma, krieviski runājošu ģitāristu?
0
Tu gribi viņu visu sakropļot vai tikai kādu daļu? (ieinteresēti blenž, roka jau uz kalkulatora)
0
forshi buutu paintball speeleet bez vesteem um kjivereem...pa pliko...tas buutu trumetal extreme...
0
Tā, skatieties šito:
www.paintball.lv

Izmaksas

Spēles uz laukumiem “Paintball Park”
Spēles komplekts vienam cilvēkam – 12,- Ls vienai spēles dienai (aptuveni 3 stundas)

Iekļauts:

Instruktāža un apkalpojošā personāla – instruktoru, tiesnešu, tehniķu serviss.

Ieeja spēļu laukumos, piedalīšanās spēlēs.

Spēlētāja pilna ekipējuma noma, kurā ietilpst marķieris, maska, balons, maskēšanās kombinezons un cimdi.

Balona uzpilde ar gāzi vai saspiestu gaisu visas spēļu dienas garumā.

Sievietēm un bērniem aizsargveste un speciāla maska ar aizsardzību galvai.

100 peintbola bumbiņas.

Papildus (pēc vēlēšanās)

Peintbola bumbiņas
- iepakojums 100 gb. – 3.00 Ls / 100 gb.
- iepakojums 500 gb.- 13.75 Ls (2.75 LVL/100 gb.)
- iepakojums 2000 gb. – 50.00 Ls (2.50 LVL/100 gb.)

Peintbola granātas – 2.95 Ls /gb.

Dūmu “sveces”

1. 1.18 Ls/gb.
2. 2.19 Ls/gb.

!!! Latvijas Peintbola Kluba laukumos ir atļauts lietot tikai Latvijas Peintbola Klubā iegādātās bumbiņas un pirotehniku.

Atlaides:

Kluba biedru kartes īpašniekiem.

Skolniekiem – spēles komplekts 10.00 Ls.

Dienas nodaļas studentiem (uzrādot studenta apliecību) – 11.00 Ls.

Īpaši apmaksas noteikumi spelētāju grupām virs 15 cilvēkiem.

Speciāls piedāvājums grupām darba dienās.

Īpaši apmaksas noteikumi karavīriem un policijas darbiniekiem.

Ieeja spēles laukumā un piedalīšanās spēlē izmantojot savu personīgo ekipējumu – 3,- Ls.

Atsevišķu ekipējuma elementu noma (vienai spēles dienai):
- marķieris – 4.00 Ls
- maska – 2.00 Ls.
- maskēšanās tērps – 2.00 Ls.
Balona uzpilde ar gāzi vai saspiestu gaisu (vienreizēja) – 1.00 Ls.
! Iegadājoties spēļu komplektus, papildus gāzes uzpilde - bezmaksas

Visas cenas norādītas ar PVN.

Piedāvājums spēkā spēlētāju grupām no 6 cilvēkiem un vairāk.
0
Es parakstos - ja vajag konkrētas atbildes.
0
Atrašanās vieta un kādi tur ir poligoni:
www.paintball.lv/modules.php?name=Co...
0
Deathperado - tu par? Ja jā, tad mēs jau 2, vajag vēl vismaz 4 purnus...
Nu, kur ir visi pārējie gribētāji, jeb būs atkal tikai mutes virināšana un taustiņu spaidīšana?
0
par!
0
Tātad - ja kādu vēl tas ir ieinteresējis, piesakās.
pagaidām ir pieteikušies:
Es, Juods, Death Angel, Tolx, Lucifera, Sonnenmensch, SfinXters.
0
Es esmu spēlējis 15 pret 15, tas bija rickhtihs slaktiņš!!!
VAjag lai vismaz būtu pa 5-6 vienā komandā, citādāk tikai dueļi vien sanāk :)
0
nu, visi klonu meža iemītnieki! uz priekšu!
Roģina, matj vašu, zovjot!
0
Un būtu ieteicams to izdarīt kamēr vel nav rudens ar salnām vai slapjums - tas bišku rada diskomfortu:)
0
forsha lieta, tik peec iespeejas sausaakaa laikaa vaig, jau taa kaska no peregara un sviedriem sviist ciet... a ja veel mitrs tad peeec 3 raunda shauj po priboram... bet principaa lieta zaebis. es ar piesakos.
0
Varbūt derētu nedaudz paplašināt to pieteikšanās procesu? Daudziem šitais threads iet gan acīm, nepamanīts. IMHO.
0
Un kādā veidā lai es to paplašinu? Tēma ir pie jaunākajām, nosaukums skaidrs...
Var jau palūgt Bigijam, lai ieliek pirmajā lapā...
0
man jau liekas, kam bus interese- pamanīs... >:)
0
Ne visi vislaik lien forumā un, ņemot vērā, nefolk'a tēmu ģenerēšanas ātrumu, tad drīz vien arī šitā nogrims. Tiešām varētu ielikt pirmajā lapā ar norādi, ka komentāros piesakās, bet fōrumā apspriež un kasās!
0
Es par.
0
yap, vajadzetu labaja puse lvai var izveleties forumus ne tikai pec "kura pedeja ierakstiits" bet ari pedejie hronologiska secibaa ( aiziet klusi sturi, paslepjas un gaida kad buus )
0
es par!
0
jah, noteikti vajag, lai zem truemetal logo būtu šādas ikonas JAUNUMI FORUMS GALERIJA VIDEO RECENZIJAS PAINTBALL
0
varbut shitadu ? JAUNUMI FORUMS GALERIJA VIDEO RECENZIJAS NEOFOLK
0
labojums - NEOFOLK vietā lai paliek PAINBALL, bet logo drusku palabot - lai būtu TRUE NEFOLK :))
0
nu, kas te šito tēmu meklēja?
0
Par pasākuma laikiem... šajā nedēļas nogalē gan jau neizdosies...
Nākamajā - Obtest koncerts, tātad arī atkrīt.
Aiznākamajā... 7-9 oktobris. Ko teiksit?
0
Izklausās pieņemami. Tas cik purnu kopā ir novākušies?
0
jea, es par deathmatchu ar tuuliiteeju respawnu un katrs par sevi >:)
8.okt kaa reiz buutu beigi ideaali - pa dienu matchs, peec tam koncis
0
jaa, riktiigu quake tipa galju!!! aaa gribu quaku spee1337 nu nafig man jaadara darbs taat!?!?!? Painball deathmatch!!!! wihuu, bet tad jaariikojas aatri, kameer na kaukaadas lietavas saakushaas!!
0
team deathmatch!!!
vai varbūt "capture the flag, kill the fag"
0
Goths un Counter-Goths
0
Pagaidām ir pieteikušies kādi 12 cilvēki. Būtu forši, ja savāktos 20 - katrā komandā pa 10.
Nu, aktīvāk aktīvāk - mazāk sviesta, vairāk darbu plz!
0
ja 8 oktobrii es par! pa dienu izklaides un vakaraa ta visi uz death`n`roll members!
0
tikko izbūros cauri šitam: boot.lv/forums/viewtopic.ph...
visiem spēlētgribētājiem iesaku palasīt,noderēs.
0
Kāds tam īsti sakars ar šo pašakumu?
0
ja protams nav jau tikai paintbaals, te vel viens variants

www.specnaz.lv/lv/?page=game...
0
Šitais specnazs isklausās labi, bet tur ir pārāk maz vardarbības.
0
Nu tad kas tur galu galā ar to peinbōlu? Būs vai nebūs?
0
to beer or not to beer ?
0
two beer or not two beer (more than two beer?)
0
Nus?
0
lock`n load
0
Būs tur kaut kas vai nebūs. Kaut kā diskusijas apsīka.
0
nu cerams jau ka buus... es jau lapraat piedaliitos, piedzertos... padiskuteetu par Manowar...
0
eu, nu jaaq, es arii gribu :)
0
Deathperado?
0
to Ac/Dc .. dazhiem no mums sestdienaas no riitiem jaamaacaas vai jaastraadaa... labaak peecpusdienaa.. :)
0
*artuurs bljauj pilnaa balsii "paint-ball, paint-ball !*

eu nopietni dereetu tuvaakajaa laikaa, kameer veel algu neesmu nodzeris visu :F
0
aaa jaa, labaak peecpusdienaa, man autoskola ;F
0
ehz kartejais pasakums davai davai ejam ejam un galaa she tev anninj vasarsveetki
0
Savādi gan!
0
nu, bija? atkaartojam kaut kad?
0
nebija un nebūs, ba te neviens savu ānusu tak nevar pacelt... un arī necels...
0
taisnibu sakot jau nebutu problemu uztaisit vajag tik novakties pirmajam kodolam kas veletos spelet.
0
es veelos speeleet, bet aatraakais laikam tik augusta beigaas buus laiks.
0
man bij doma ka varetu uzspelet nakts laika bikernieku mezha :P
0
ar saviem markjieriem?
0
kādi vēl marķieri?
ar svinu :D
0
davaj bet es nemsu night vision bet jus ar svina zabakiem un zobeniem un degosham laapaam ok? :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas