Speķis
+2
īsi un konkrēti kam garšo speķis???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man nee bet itkaa sakot ka tas ir veseliigs
0
kas tur vesalīgs???
+1
hvz
+1
haa, haa, haa!!!!ar siipoliem, tomaatie un gurkjiem labs zakusons stipriem dzeerieniem!!!
0
man negaršo speķis. :S
+1
jū. Sāli pa virsu, rupmaizi apakšā un sukā iekšā gardu muti. Siekalas, bļin, mutē saskrēja.
0
Spekji needu, tik daudz tauku, ka pat domajot skjebina, man pietiek ar manu alusveederinju...un vispar vinjsh prieksh manaam garshas kaarpinjaam liekas pretiigs...
0
citreiz gandrīz parauj uz korķi... viņš tāds glumš ka šķebina...
0
es neieredzu speķi
0
speķmaizītes ir labi. barojošas
0
man negaršo, bet zinat, dažreiz ir tā, ka vakarā sēžot pie kompja sagribās kkādas tizlas lietas ierīt, tādos gadijumos es ņemu lietā rupjmaizi sāli, sviestu un speķi:DDDDDDDDDDDDDDDD
+2
man garsho...nu ne jau taada riktiiga ziepe, bet labs kuupinaats no laukiem ir zaibis
0
nuja, tur jau slēpjas tas sāls. speķis pats par sevi ir visai pretīgs, sevišķi ja nejauši gadās kāds riktīgs vārīta speķa klucis zupā. bet vot labi iesālīts un izžāvēts uz rupjmaizes ir ļoti labs.
0
a u vot spekkis ir veseliigs muskulliem tipa atjauno muskulla speeku
0
visiem speķi... uzreiz ja !?!
0
kārtīga rupjmaize+tikko no žāvētavas izņemts cauraudzis speķis+svaigs siīpols tikko no daarza... Bled, šodien darbā bez pusdienām dzīvoju....
0
To Dimeberg- atceries: muskulim veselīgs ir muskulis (gaļa-proteīni) ! Un tas, ka speķis veselīgs muskulim ir viena riktīga aplamība :-0
0
ā, un vēl- ja speķis man derdzas.... tad no speķrausīša gan neatsakos :)
0
taarpos, kaapuros ar ir daudz proteiinu
0
pilnīgi pareizi..., bet proteīnu saturs speķī līdzinās nullei.
0
nu labi ticu
0
XOX/bI, bļe.
0
sesks tāds, backslash shim nepatīk :E
-2
nu viss ir atkariigs no taa ka to pasniedz un no velmes eest! talaak taisam teemas par zirnjiem un pupinjaam! tad parejaam uz teemu par apelsiinu sulu un beigaas salsmaizei sakam diskuteet par to cik karotiites cukura ktrs liek kaat tejai/kafijai!
0
kāpēc tēmas? sadaļu speciāli kulinārijai, kas sauktos, nu, piem., Raganas ķēķis. (triviāli, bet, labi skan. ķēķis... forši...)
0
raganas ķēķis, mmm eee es tur esmu jau eedis vienreiz zinat taadu eestuvi?
0
interesantāk, gan laikam būtu- kas, kuram negaršo?
0
man daudzkas negaršo :DD
0
Mmmm, caurauguša speķa grauzdiņi ar makaroniem ar krējumu un pienu. Nu vecīt, pasaule tomēr ir skaista.. :)~~~~
+1
Aptaukojushos cuuku nelaikji...veee.
0
Nākamo aptauju, lūdzu, ar 2 variantiem (kas garšo labāk) a. speķis b. rozīnes c. speķis ar rozīnēm, lai tak var saprast, kuri kuriem ieliek...
0
3
0
agraak nevareeju ieeest bet tagad atbalstu spekji un pirms nokaushanas paturu spekim kjepinju.. kilji kilji...
0
man šajā sarunā patika visspeķīgākā speķa salīdzinājums ar ziepēm, tāds man arī neietu cauri...
+3
es gan domaaju, ka ietu cauri. un ljoti aatri. labaak nemeegjinaat.
0
drīzāk atpakaļ aties it ātri..., nekā cauri:D
+1
Sala sila, sport magila!!
0
nu tad no tās pašas operas:
jesļi ti pasral, zaraza..., ģorņi ručku uņitaza!
0
nu bet spekjis jau taadas ziepes vien ir! glums un jeels:S veee! to lai eed ziiliites!
0
ja, toč, lai to ēd zīlītes... speķazīlītes :D
0
manā leduskapī vienmēr speķis ir!!! mans vecais to loka iekšā kā traks...
0
Zipaks, tavs vecais ir tas, kas bildē, ja?
0
o, tev ir jauna bilde *clap *clap, tagad mēs zinām kā tu izskaties un nebaidāmies vairs nemaz
0
tagat laikam man jāsāk baidīties... :DD
0
tieši tā... jo daudzi ir atpazīti pēc še ievietotajām bildēm un tāpēc reāli dabūjuši bietē.
Uzmanies.
0
nutak te gopņiki noskata savu mērķi un tad tik uz priekšu... :DD
0
rupjmaize+speķis+ķiploks...
Kartupeļu biezputra+speķa skrandzīši+biezpiens.Alu...
Bļ., pavārgramata kaut kāda sanāca...
Galvenais-alus-kaut arī pēc tam.;)
0
WTF-gali norauti...sory. Tur bija "alus".
0
Spekjis,ka var runaat par kaut ko tik pretiigu, shausmas, garsho peec ziepeem, ir tik trekns, ka par normaalaam formaam vispaar var aizmirst, un vispaar kaa var eest galju, es esmu vegjitaariete, un nesaprotu juus cuukeedaajus!!!
0
spek,is ir briesmiigaakais,ko liik,eedaaji izgudrojushi.weel pretiigaakas ir tikai lielaa dal,a desas,sewishk,i taas neweseliigas rozaa apsmakushas miesas kraasaa, kuraam gal,a ir staaweejusi tikai kaa minimums 2m attaalumaa,un taas wietu ien,em paartikas piedewu,papiira un gal,as atkritumu kokteilis.mana liik,eeshanas praxe saaka izbeigties tieshi ar desu atmeshanu pagaajushaa gs. beigaas. mjaa,shk,iet ja es ieeestu tagad spek,i:kaa minimums nomirtu leenaa mokoshaa naawee..
0
nu moins dažam te paniskas bailes no speķa....
0
ernesto neēd gaļu vispār, tikai zaļo
0
būs jāsāk pie somas karinātāt speķa gabalu... moš būs jaunais modes kliedziens...
+2
bok:
a jesļi ručki ņet takoj, protolkņi govno rukoj!
0
he.., labs. šādu turpinājumu es nezināju. :D
+1
Speķis tas ir ideāls ēdiens, bet ar speķi barotas speķa zīlītes vispār ir fantastika. Tā man teica viens itālis. Būs šoziem jāuzbaro un jāpamēģina.
+3
pēdējo reizi kad braucu uz tirgu pēc speķa, iegāju gaļas paviljonā ar ričuku, kad sniedzos dot naudiņu par kāroto gaļas vs. speķa gabaliņu, ričuks izslīdēja un ietriecās vitrīnā, jāpiebilst, ka skaņa bija kā bojevikos.
Vitrīna bija paliela, bet par laimi uzrakstīju iesniegumu un kā rādās nebūs arī jāmaksā, fūūūū. Kādas 3 nervu šūnas gan nomira (R.I.P.)
0
^^^ nu tu gan ekstrēmists...
0
... nu kur ta taadam buut? :D
+2
AHUJENNA GARŠO SPEĶIS AR RUPMAIZĪTI ŠĀLĪT UN KREJJUMĪN NU TAS I AHUJĒĪK""K

malēj, tev kāds bij miinusinju ielicis, noteikti ne es, es tev lieku tikai plusinjus
0
viss.
skrienu pie vecmammas test iekšā speķmaizītes ar svaigi vārītu ķiršu ķīseli.
a to tik brokastīs ēstā zirgu barība - auzu cepumi un tēja - ribās, pfff :D
0
es varu lidz 12 no rita jauznemt 200-250 oglhidratus + nedaudz olbaltumvielas!
pec 12 00 est var tikai darzennus varitu vai ceptu vistu un nedaudz risus ..njaa - kačaties nav viegli! :D

man taa smagak ar to spekka baudissanu
0
Reizēm baigi sagribās ietest no rīta speķi ar ceptām olām. Igauņiem labais ķiplokspeķis šķēlītēs - ar aliņu pa pirmo grab iekšā.
0
a mums ir gardas rupmaizes kkiplokmaizites... mmmmm! tik labi lobas ieksaa... Lietuviešu mafijas veikalaa- Maxima var nopirkt veselu lielo spaini pa paris latiem... 7dienas filmu vakaram ideali!

0
Agrāk arī garšoja rupjmaize ar karstu kūpināta speķa šķēli virsū un sāls graudiņiem, tagad jau krietni ilgu laiku neko tādu neemu ēdis...
0
veikalos var nopirkt tādu štelli, kā samalts speķis ar visādām garšvielām - tīri tā neko.
+1
"tīri tā neko" - značit garām.
0
nē, viņi točna baigi labie, pārdodās tādos pašos trauciņos kā pastēte, salāti u.tml. Es vēl nesen atklāju, ka Latvijas siers vispār ir riktīga ņamma.
0
latvijas siers, ķipa tas smirdīgais ? jū, atver ledusskapi un tāda smaka izgāžās ārā, bet gards gan :)
0
Tas maltais speķis ir OK
+1
Latvijas siers ir garšīga lieta, bet nu tad vajag sevišķu trauku ar hermētisku vāku, lai nepadarītu savu ledusskapi par posta un bēdu zonu priekš citiem :D
0
Tas maltais sviestmaižu speķis ir lietojams. Nav jau protams, "the real thing", bet tā vispār sajebcom, ņem tik un zieķē uz maizes un štopē iekšā. Tie ražotāji ar tur ir visādi, bet vispār jau pirms gadiem 5 tāds bodēs bija. Sen nav lietāts.
0
Speķis ir labs, ja tas ir attiecīgi pagatavots un uzturā lietots ar mēru. Ir jau dažādi speķi - sālīti un kūpināti un pat sālītu speķi var pagatavot 100 dažādās variācijās. Pāris gadu atpakaļ manā ēdienkartē speķim vietas nebija, līdz brīdim, kamēr viens baltkrievs neiedeva pagaršot īstu, mājās pagatavotu sālītu speķi.
Tas tiešām bija speķis - pats kusa uz mēles! Jāpiebilst, ka daudz ko izsaka tas, ar ko lopiņš ticis iepriekš barots.
0
Čiekurkalna titgū var (vismaz varēja) nopirkt ļoti garšīgu kūpinātu speķīti. Mmm, ņamma, ziemas vakaros uz rupjmaizes tādu uzlikt, iekost un iedzert kādu garšīgu zāļu tējiņu!
+2
^ un 3 litrus šņabi
0
^ He, gudrinieks!
+1
... un aiz čierīša tirgus kur pie vilciena sliedēm ir tas foršais bārs ar trim koka bluķiem (kresliem) var veidot aptuveni šādus dialogus -

Petenju Maleejs, vakar, plkst. 11:17

G: gandža ?
Č: m-hm ?
G: cik ?
Č: m-hm
G: :)
Č: :)

+5
man arī kādreiz tāda speķmaizīšu padarīšana likās visai šķebinoša, bet kad vienvakar pēc visai nopietnām lēta šnabja procedūrām beidzot uznāca kāre pēc zakuskām mani pacienāja ar normālu lauku zpeķi un apkaltušu rupjmaizi...
мать тваю, kā gāja iekšā!
+1
mm, salits spekis ar rupjmaizi un sipoliem vai iecepts olas ir garsiigi, der ari vienkarsi jels spekis, loti garso cukas spekis.
necepts spekis ir veseligs, nekada gadijuma nekaite figurai, toties cepts jau kaitee.

vispar garso loti jela gala, varu est jelu vistu, liekas tik garsigi, vai malot galu stopet iksa. mm.
0
Speķis ir spēks! \m/
0
Speķim - JĀ
+2
Sonnenm, Tev šitas nepatiks >:/
spoki.tvnet.lv/tribine/KFC-Latvija...
+1
da normala padomju laiku ednica :D:D:D
0
«Kanalizācija, veca gaļa, prusaki, peles.» — žēl. ka Dehydrated Goat vairs nespēlē!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Intars
BigUgga
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas