JUDAS PRIEST
0
JUDAS PRIEST have lined up dates in Russia and the Baltic States of Latvia, Lithuania, and Estonia in late November/early December. The details are as follows:

Nov. 24 - Palace Of Sports - Kiev, RUS
Nov. 27 - Luznhiki Arena - Moscow, RUS
Nov. 29 - New Ice Arena - St. Petersburg, RUS
Dec. 01 - Saku Arena - Tallin, EST
Dec. 02 - Kipsala Hall - Riga, LAT
Dec. 03 - Ice Hall - Vilnius, LIT

JUDAS PRIEST are continuing to tour in support of "Angel of Retribution", their first album with singer Rob Halford in 15 years. "Angel of Retribution" was produced by Roy Z, who has previously worked on solo albums from Halford and IRON MAIDEN's Bruce Dickinson.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bļā, nu vissss, esmu LAIMIIIGS
0
\m/ "_" \m/

Tas ir Labais
0
O, bļāāā!

Es tur būšu.
0
nebūšu oriģināls- es ar tur būšu..

p.s. nu ko vēl jums vajag izslāpušās metālistu sirdis... :))
0
fuck, jaaaaaaaaa, es arii tur buushu pirmajaa rindaa no koncha saakuma liidz beigaam.........! yes yes, keep fucking support metal.......!
0
Man vinji neko daudz nenoziime, tapeec neieshu, lai jau raujas kam vairaak vajag nekaa man
0
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... būs bankrots,bet tur tik un tā būšu.
0
bet halfords tak ir homītis, nu nē, nekad mūžā mani neviens nepiespiedīs uz šito iet. Ja nu viņš uz skatuves sāk darīt nesmukas lietas, a? Mana augstā morāle var ciest. Nenenenene.
0
Es nezinu kas taa par grupu, bet nosaukums taads dzirdeeds, ja nebuus 20ls, tad jau es arii buushu...
0
interesanti man gan likaas ka sso grupu paziist visi matainie
0
LOL, Zomba, mega LOL.
0
Ka izraadas ne visi...:))) Vai kaa man tas patiik, sokeet citus ar savu nezinaashanu pilniigi pashsaprotamaas lietaas, bet pec konca, tad jau zinaashu! :D Kaa nekaa esmu ljoti jauns matainiits, dazhi menesiishi, pamperus veel jaavalkaa:DDDDDD Juus mani iepriecinaajaat!:)))
0
Tagad ir ieveerteerts, ir ok! Man vislabaak patika "One on one"! Bet ir citas lietas kas labaak patiik!
Baac, pat mans braalis zinaja sho grupu, kauns man, kauns...:)
0
nu vo...
0
he he...!
0
paldies Zombai(Snorkei u.c.) par garastāvokļa uzlabošanu drūmajos septembra vakaros...
Liels Tev paldies.
0
es varu teikt Bokam PALDIES par vakardienas iepriecinošu ziņu - labākā prīze manā lielajā jubilejā!!!
0
allelujā Primadonna- Welcome !

p.s. Intaram- nu nāksies tev šo rūgto patiesību norīt... tā teikt, pārkāpt saviem morāles principiem un pārliecībai pāri... un aidā uz koncertu... :)
0
Hā-hā!!! Vai kā man tas patīk, šitā šokēties!Īstenībā, es diezvai zinu jebkuru citu popolāro grupu!Kā nekā vāros tikai savā sula, un dažreiz esmu tik slinka, lai ieskatītos googlē, un pēc tam vēl pārbaudīt visus tos saitus...:)
Lūdzu, boks, nebija grūti!:)))
0
Tu davai reanimē snorki
0
A, ko tev vajag no Snorkes, vina iet dzert!!!:)))
0
Es jau iedomājos kā pār manu galvu ar simtiem kilovatu jaudu nogāzīsies dažas no klasiskā metāla visu laiku iespaidīgākajām granātām. "The Sentinel" "Breaking the Law" "Electric Eye" "Nightcrawler" "Tyrant" "Jawbreaker" un visbeidzot - PAAAAAAIIIIIINKILLLLLLLLAA... kas ieskrienas atstājot aiz sevis ugunīgu sliedi un tad izšaujas debesīs kā komēta. Ap to laiku es droši vien jau būšu aiz laimes "izrubījies"...
0
"Vai kaa man tas patiik, sokeet citus ar savu nezinaashanu pilniigi pashsaprotamaas lietaas,"

Jā, foršs Tev hobijs... Ilgi mācījies?
0
"You downloaded a lot of songs... Says here, you even downloaded Judas Priest - well, now you're in trouble." (SP709-ChristianHardRock)
0
Nee, izdodas taapat...iedzimts talants! Tikai snchi shokeja ar zinaashanaam par visu, ko nemaaca skolaa!...Es saaku domaat, ka uz to konci jaabuut, kaut vai, lai dzirdeetu daudzko taadu, ko es neesmu dzirdeejusi.
0
tb snchi=senchi...:)
0
koncertturneja par bijusho PSRS.....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas