foruma sātanisti
0
aj nezinu, mani sāk besīt tā lucifera - baigā bāba - spranda kustinātāja, apsaukā citus par pokemoniem, lai gan pati nemaz neatstāj garīgi nobriedušas personas iespaidu...... lūdzu, jūsu domas šajā sakarā
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tu pēc analoģijas "kurš visskaļāk kliedz "Ķeriet zagli!""?
0
jah. psihoanalīzē to sauc par projekciju
0
ja posteetu visus kuri nepatiik tad te atkaarties vareetu :D Jo cilveeks ir leciigaaks, jo vairaak vinjam kompleksi parasti ir.Taadelj dziivosim draudziigi :D
0
jaa dziivosim draudziigi
0
nics baigi draudoshssss...es taadu nekad nenjemtu, jo to noliedzu...
0
nefolks atkal satraucies. truemetāls pieder tev, ko? nepieder viss. tā kā, sēdi, un aizver klabekli. tas ir visu kopējais. un, ko tu man nebrauc virsū? es arī saucu cilvēkus par pokemoniem. nu, davai, pasaki arī par mani kaut ko, ka es tevi besīju... ja gribi būt foruma policists, šī nav īstā vieta.
0
Edenbeast - kas tevi vairaak uztrauc: nefolk kā kadrs vai fakts, ka tev ir uzradies konkurents uz truemetal.lv lielākā rezonētāja titulu?
0
nu, ko lai saka... it's the battle of titans :)
0
LOL Edenbeast sevi un nefolk ir atzinis par titāniem. Gan pieticīgi, gan augstsirdīgi ...
0
Nefolks sevi drīz atzīs par visa LAvijas blek metāla tēvu un garīgo iedvesmotāju, pašu pašu labāko un superdruperīgāko mūzikas zinātāju visā Baltijā un ārpus tās robežām (lai slava LAtvijai) un iecels par saviem sekotājiem un mācekļiem visus, kas nerunās viņam pretī :DDDDDD
0
Tākā Edenbeast ar savām pieticīgajām ambīcijām nobāl, nokaunās un paiet maliņā, lai svētku gājiens par godu nafolkam nesamin viņu...
0
manuprāt, es vispār neesmu izvirzjis ambīcijas. ir tāda lieta, ko sauc par sarkasmu. vispār, I dont give a shit about this anymore.
0
Sorry, Latvijas black metal tēvs jau esmu es :):):)
0
ja lietai pieiet nopietni- tad titāni tika noskaidroti tēmā: Latvijas metāla krustēvs.
0
Vai varētu palūgt linku uz šo foruma tēmu???
0
Paldies, jau pats atradu :)
0
vai pokemons ir lamuvaards?!
0
pats labākais - domugrauds visā šajā lietā: Edenbeasts - sātanists :))))
0
:DDDDDDDDD
0
nu piem man nepatiik ka mani sauc par pokemonu, tomeer par lamuvaardu to neuzskatu.
0
piekrītu Sonnenmensch
0
Lucifera, they will never reach the depths of our satanic knowledge. let them be blind and tortured. ;)

un, par tām garīgi nenobriedušajām personām - nefolks pats uzvedās kā mazs puika, kad es viņu nosaucu par muļķi reliģijas ziņā. tā kā, tālāk neesam tikuši. LOL

0
tatad lietas sekojoshas izveidojam jaunu sadalju forumaa ko noasucam lietotaaji vai ka liidzigi automatiski pie regjistraacijas izveidojas sadaalja ar lietotaaju nick un visi izsaka savas domas par sho lietotaaju tur nevis kaut kaa haotiski sameeta temas!
0
Edenbeast, vispār tu mani nepārprati - šī tēma ir bonuss tavējai, jo jūs abi ar Luciferu esat vienā katlā metami. Tikai vot dzimumus savām iesaukām esat sajaukuši. Kā vispār jums ir ar tiem dzimumiem? Patīk?
0
ko tu murgo?
0
nefolk, nefolk, nefolk... kāds gan tu vari būt metal experts, ja neredzi, ka mūsu nicki ir ņemti no dziesmām. laikam, tās dziesmiņas neesi dzirdējis, nezini, par ko tās ir. ja tev ir problēmas ar dzimumu, tad, laikam, dakteris Kalnbērzs tās var atrisināt... (es gan neko neesmu dzirdējis, vai viņš vēl praktizē. ja nē, tad vienīgā cerība ir ārzemēs.)
0
ko tu pats tur murgo, es esmu nevis metāla, bet reliģiju (un depresiju) eksperts :)))
0
pīīīī. wrong again.
0
kooe titaanu ciinja? hiihaaahuu man vairaak skiet taa luuk --> ''mazaa anninja mazajam jaaniitim iemeta aciis smiltis, un jaaniitis skrien suudzeeties pie audzinaataajas''
0
Jā, es arī domāju, ka tas viss ir pilnīgs sviests, kāds tur cīniņš, ja viens titāns visulaik bēg no otra??
0
sīču izklaides :D
0
nefolk, tu esi nepārspējams savā idiotismā :S
0
FORUMA VEGITARIESHI
0
nu jā, atdzīstos pats pie tadiem pieskaitos, bet varbūt ta ir liekuliiba jo reizi pa reizei ar makaroniem kads DOK.d gabals iekļust, vai tapec es tagad butu kaut kads satanists vai ( fona dūmi un ugunis )
0
Lucifera, vai tev arī patīk OF THE WAND AND THE MOON plate "Lucifer"? Man gan liekas, ka tas ir viens no nestiprākajiem viņa darbiem, daudz labāk ieper plate "Emptiness Emptiness Emptiness", bet vispār šis ir lielisks projekts, cauar kuru labākā metālistu daļa varētu sākt tādas burvīgas mūzikas kā neofolks apgūšanu. (Sonnenmensch, pievienojies slavināšanai!)

Edenbeast es zinu, ir MDB daina. Man pat ir oriģinālais CD, kuru es pārdodu (Ls 6.66), šajā sakarā neaizmirstiet, ka vēl aizvien notiek manas fenomenoanālās 20. gs metāla CD kolekcijas izpārdošana: /forum/29161/
0
OF THE WAND AND THE MOON - jā, piekrītu, iesaku, rekomendēju...!!!!!

Nefolk - vai tev nav gadījumā masters tādai lietai kā:

I ME MINE - «Politisch Verdachtig» ?????????
0
ienāca prātā... ka viens no sātanistiem gan jau esmu es :))) it sevišķi pēc pēdējās tēmas...
0
Sonnenmensch - NAV.
0
F**K.....
0
Deathperado - ja kaut kas tāds tev ienāca prātā, izmet to no prāta. Mēs ar Baudu zinām, ka Tu neesi vis sātanists, bet sēņinists. Lai gan... sēņotājs-sātanists arī neskan slikti. Sonnenmensch, piemēram, ir ments-sātanists ;E
0
eu nefolk, kurs buus naakamais kursh izpelniisies foorumaa teemu no tevis? taads gods jau bija arii edenbeast, tagad luciferai:)
0
jūtu, ka marlix :)
0
filateslists-satanists
krustnesis-satanists

izsludinam konkursu par labakajam profesijaam kuri vareetu buut satanisti
0
gaļas izcirtējs-sātanists

ak, dievs, nekas cits nenāk prātā...
0
Tas taču ir pavisam vienkārši. Katoļu garīdznieks - sātanists.
0
aj, dieniņ, neofolks taču pats ir sātanists.
0
edenbeast nav labāks :D
0
nefolk - man nick no cathedral dziesmas;)
0
jā, neofolk, Lucifera Vampirella, she bears the mark of the devil... ;) bet, es esmu Edenbeast, visu baudu personificējums. kā tev tas patīk? tagad pasaki, kas esi tu pats, ak jaukais čabuli ;)
0
current mood - a true satanic band, that spreads the guts of innocent christians in the front of the churches - static x - cold ;)
0
atšķirībā no jums, es savu vārdu pats izdomāju, ja gribi zināt, ko tas nozīmē, uzdod jautājumu tēmā "intervija ar nefolk" :)
0
labi, čempi! ;)
0
kāds mums lecīgs puika pagadījies un lepns ar bezgala. būs jāsāk mācīt cieņa pret vecākiem cilvēkiem. jel kaunējies būtu, jaunekli!
0
ok, labi, cieņa pret cieņu, cik tev gadu, Lucifera? kāpēc tev bilde neīsta? vai kaunies no sava patiesā izskata?
0
omīte atradusies :D
0
dēls, kā gan tu runā... :S
0
nuuu tu jau nokaveeji manu iisto bildi
0
manu bildi arī... tur es biju gana baiss pēc vaiga, drūms un auksts kā ziemeļu nakts... aa, arī sātanisks ļoti. tu vel nobītos. negribētu, ka es tevi adoptēju?
0
ok, es arī sāku apsvērt iespēju ielikt sev neīstu bildi. šobrīd vispiemērotākā šķiet Emīls no Emīla Nedarbiem. Viņš arī tikai gribēja visiem labu, bet beigās dabūja sēdēt kabūzī...
0
galdnieka skabūzī (oriģinalā versija no grāmatas) es gan tevi neliktu... tev prāts uz nedarbiem, čempi? ai ai... sliktie bērni nonāk ellē...
0
kur tos jau sagaida ne mazāk ļaunais edenbeast.
0
jā, tur es tos sagaidu, ar karstu dzelzi štempeli uz pakaļas, un pa konvejieru tālāk, ad infero...
0
nu tu evangelizee:D
0
nē, satanazēju... :D
0
mosh asenizē? :D
0
nu Nefolk būs vecāks gan par Luciferu, gan par Edenbeast... domājams- tuvojas 30...
0
beidziet kakaat, smird jau pa gabalu!
0
tik ar to praatu vai ir uz tiem 30?
0
neies krastā... bet varu aizrunāt vietu ;D
0
nezinu... prasi Nefolkam, ka tur ar to prātu.
0
gan jau kaut kā bez tā. a kur tu ellē konveijeru izraki?
0
tad jau mūsu adoptēmajais ir nāvīgi sens... bet, sirdī viņš jūtas kā Lennebergas Emīls... zēns laikam mūžam dzīvs viņā! tāds tas tīģeris mums nu ir... :)
0
Ārpāts kāds sviests, jūs visu jaucat - tas bīsts taču ir Ēdenē - ellē ir Lucifera, kas liks visiem palaidņiem kustināt sprandu vienā ritmā aiaiaiaij
0
nu, mēs ar Azazelu un Baalu sarunājām, ka vajag modernizēt. citādi, visi rindā stāvēja. katru apčubināt prasīja laiku. a tagad - čik čik, un uz priekšu... ;)
0
sorry, nefolk, visi dēmoni ir kritušie eņģeļi... pats jauc, čempi...
0
industriāļi bļin... to nefolk:visi viņi vienā katlā vārāmi...
0
un katli mums ir elektroniskie. līgums ar zanussi.
0
Nekā, pats teici, ka tas ir dziesmas nosaukums nevis dēmons. Vispār pieklibo jums tā mitoloģija - titāni, piemēram, tur uz pleciem pasauli, kas notiks ja viņi sāks cīnīties savā starpā? 1:0 manā labā! Pēc kristietības arī Buda ir dēmons. 2:0!!!
0
līgums ar Z- formas Anussi.
0
:D
0
vuahhahhaaahaa losis. pasauli uz pleciem tur atlanti. -1 tev. buda nav dēmons. kristietība par viņu nerunā vispār. -2. you'r out!
0
teologam Nefolkam- nu bet vecais, šeit laikam tev vienīgajam bakalaurs reliģijās un n-tie kursa darbi par šo tēmu... gūt punktus savā labā ir pārāk viegli..
0
bļā, toča atlanti. atzīstu savu kļūdu. bet vispaŗ neesmu ne teologs, ne industriālis
0
par idustriāļiem bij domāts uz edenbeast ar visu viņa konveijeru un z-formas anuss'iem
0
Sakiet lūdzu, a vai poperis var būt sātanists????
0
vajag tik gribēt,tad jau varēs.
0
bija tāda grupa 666. poperi. sataņugas čistākie... :D
0
666 = cik atceros bija tehno banda, nu jā, idejas viņiem bija "pareizās".
0
0
intereses pēc,var kāds iemest linku par šito grupu? :)
0
es meklēju netā saitu... nebija... tikai visdādi metaļugas...
0
Visitar me en el infierno
mirar en el centro de mis ochos
tu conoces el diablo?
Soy el diablo......
Diablo!!

tas ir šamējo dzimas teksts... diablo :D
0
2.klasiitee kad gaaju tad disenees 666 gaaja ar baigo piekrishanu tagat pazors acereeties ka man reiz kas taac paticis.BET ES veel biju beerns:D
0
Hei Nazīt, kā ar pirkstiem ? tiki galā?
0
Īdenbīst, tu spēlējies ar uguni! Ko tavs biktstēvs par to teiktu?
0
viņš jau pats sev biktstēvs
0
Edenbeastam ir sava draudze??
0
nee, es plaanoju uz kaadu pusgadu gicu nolikt un piekopt veseliigu dziivesveidu(sprots,alko-n... utt)un taadaa veidaa uzlabot asinsriti.es ljoti ceru ka kaukas mainiisies uz labo pusi.Taa stulbi jau sanaak beizot kaa nopirku krutu gitsu, nodibinaaju bandu, vis vienaa momentaa chusshh:)bet ja PATS GALVENAIS taa ir izdariijis tad jau Vinjam kaukas aiz aadas laikam ir....:)vispaar paldies ka apjautaaaajies boks.
0
nezinu,neesmu pārbaudījis.nezini mosh ir kāda mājaslapa ar draudžu sarakstiem?
0
sorry ....veseliigu dziivesveidu(sports,alko nee.smeekiem nee utt).......
0
www.legion.com
0
sorry, nav īstais, edenbeast draudzes mājaslapa šeit:
home.ix.netcom.com/~ambrosi/home.html...
0
hmm,tur beigās rakstīts ka dissolved viss tas pasākums.laikam jau tapēc ar šis gruzījās.
0
Nē, nē, tas tikai uz korporāciju attiecās, sekta turpina pastāvēt!
0
zini, nefolk, tu pats spēlējies ar uguni. es tev jau teicu, kas tevi sagaida ellē, kopā ar citiem tādiem sliktiem bērniem. žēl, es tevi gribēju adoptēt, iekļaut testamentā un iecelt par sektas vadoni pēc manas pārcelšanas uz galveno ofisu. bet, laikam nekā... slikts tu esi, zeņķi... katoļu klosteris tevi jau gaida. vai esi gatavs?
0
zinu, zinu, starpcitu vai bībelē par elli kaut kas ir teikts, un ja tā, tad kas?

nefolks, gehennas pedonekrofīlu izlases vārtsargs
0
tu esi specs, tev būtu jāzin...
0
edenbeast,viņš jau vienreiz,pāris postsu augstāk teica ka nav teologs.
0
es veco derību visu neesmu lasījis, bet man liekas, ka nekādas elles jaunajā nav, ja nu vienīgi tajos jāņa atklāsmes murgos. klau, tu vari vienreiz tieši atbildēt uz jautājumiem, nevis visu laiku izvairīties?
0
Ew jums visiem pesteļotājiem vieta te --- www.baznica.lv !!!!! anuka visu uz turieni!!!!!
0
tikai pēc tevis!!!
0
baigie komenti....:(((((????kas jums visiem ir....??
miers...!!!!
0
blje zb jau ar kristietiibu un bazniicu te malties.
0
Nu kas par dumjaam sarunaam tur augshaa... Shis tachu ir forums nevis boksa rings.. ^_^
0
tev to nesaprast...
0
-Leia-, tev smuka bilde profilā :)
0
Eeem, nu paldies, Deathperado. =] ^_^

@Tolx: Var jau būt,ka tev liekas, ka es esmu dumja. Tomēr ir jādzīvo draudzīgi!! (kaut kur jau šito lasīju... 0_o )
0
Nē,man tā neliekas. Bet bilde tiešām smuka. :)
0
@Tolx. Jauki. =] Peace. =] A, un paldies. =] ^_^ (dikti lakoniski man teksti)
0
leia saskatiijusies kraukli:D
0
Leia pretendē uz Miss Truemetal titulu... Pagaidām izskatīgākā truemetal apmeklētāja.
0
pag a no džekiem kurš??? EW jaustaisa jauna tēma....
0
@Lucifera: The Crow... Tulkojumā tam it kā jābūt 'vārna'... ??? Baigi laba filma, starp citu... =]]

@Boks: Ooo... Kaut kas jauns... =]] Njam, nu paldies. =]
0
ņem par labu.

p.s. jā, krauklis būtu raven.
0
tagad visi ieniist mani! jo to jau ara draugiem.lv :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
DestructerOfNewb
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas