Puuce
0
Kaut ka garlaicīgi bez viņas un lācīšiem.....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
aizbaidījām... nekādi ornitologi no mums nesanāk.... kad būs putnu dienas? :D
0
skumji, bet fakts...
bet par putnu dienām, nezinu, ornitoloģija nav mana spēcīgā puse.
0
koncentrējam visi savas domas uz puuci,varbūt parādīsies :D bet tiešām garlaicīgi.
0
puuuuuuuuciiiiiiit, naac atpakalj, es tev pasacinju par saatanu pastaastiishu;)
0
reiz sēdēju mežā pie ugunskura kaut kur Lietuvā, 2 dienas pilnīgi viens un vienu vakaru pie manis ciemos atnāca Viņa.... uzreiz atmiņā atausa Linča filmas kulta citāts : Owls are not what they seem to be
0
Nefolk... diez vai mūsējā varētu būt konkurētspējīga at tevis sastapto....
0
a mūsu Puuce laikam netiek pie komplūtera, mamma liek mājasdarbus pildīt.
0
jā, izskatās,ka pūčuks no lielās mammas pūces ir dabūjis pa spārniem. kontriķis matenē, ja dabūs 2, tad būs p.....
0
drīzāk jau uzlika kompim paroli.phe,kādi mājasdrabi ja lācītis gaida :)))
0
sātans baterijas uzlādējis zem gultas...
0
laikam jau,tur tagad tukšš,lācītis ar visām korsetēm ar no skapja pazudis... aizdomīgi kaut kā
0
Bus laikam pārmetusies uz Bārbijas Kenu, izmērs savādāks... atbilstīgāks!
0
:DDD tas nav true pokegoth stilā,vish taksh ir blonds! :DD
0
tak Lucifera, laikam, teica, ka visas pokemones no sākuma ir bijušas blondīnes!
0
nē- visas blondīnes sākumā ir bijušas pokegotes.
0
mosh ar,slinkums meklēt.bet tik un tā aizdomīgi...varbūt nogrābusi kādu blondīni ar.
0
to boks: tu kaut ko smagi jauc.
0
mjā...
0
taada nu ir taa patiesiiba, vieniigaa un nedaliitaaa..............
0
Nedaudz ne pa teemu, bet, kas attiecas uz putnu dienaam - 1. un 2. oktobrii ir Starptautiskaas putnu veeroshanas dienas. Siikaaka informaacija www.lob.lv. Vispaar puces ir mani miiljaakie putni.
0
Kaads te mani meklee? Atkal gribaas kaadu nosaukt par pokegootu, vai aizvainot manu laaceniiti? Vinja ir ljoti dusmiiga!!! Haa, riit es dzershu, nebiiju sheit, jo bija jaapaskaidro kaadu alu labaak pirkt uz klases ekskursiju!...:) Matenee es atravu n/v!!!
0
...Bija jaapaskaidro mammai kaadu...
0
nu jaa un ko tu veel skaidro mammai????
0
To ka es nepiipeeju iipashi daudz, patiesiiba gan ir biskji savaadaka:), ka man nepietiek ar 0,5, lai peerk vairaak alus, nekas ja mees ejam kautkur kopaa, es vienmeer dabuuju mazliet! Un to ka es neesmu vainiiga pie savaam sliktajaam atziimeem..:) Un ko tu skaidro savai mammai???
0
ak tad tomēr lācenīte... luciferai tomēr bij taisnība.a cik ilgi viņai baterijas tur? sātans kaut kā baigi bieži viņas uzlādē.
0
Aijj..vinjai nav bateriju, saatans vinas neuzlaadee, un saatans no manis baidaas!
0
O, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... Kādi fakti tik nav nākuši gaismā!
0
Jaaaa! Patiesi, tas apgaazh visas vecas teorijas! Tagad domaa jaunas!...:DDD
0
to Pūce- lūdzams visas truemetal brālības vārdā ieliec profilā savu bildi. Atklāj savu patieso seju.... kas zin..., varbūt koncī kāds gribēs ar tevi iepazīties. Varēsi takš beidzot pabučoties ar puisi... cik var to lācīti mocīt... ,a.. :-0
0
Boks - ai-ja-jai!!!!!
0
visi to kāro.... he.
Pat Sonnenmench neatteiktos redzēt pūci vaigā.:-{}
0
boks jau ar ne.
0
nu ko jūs, ko jūs.....
0
māc ziņkārība visus
0
Maan nav labas bildes, vispaar taadas nav, bet ar laiku!...;)
0
liec ātrāk.... nevaram sagaidīt.
0
Mošk' vēl dabūsi baltā krājumus ... burciņai... lācītim....
0
DDDD
0
Khkhhhmmm, cik rupji! Lieciet manu Laaceniiti mieraa, vinja raud gauzhas asarinjas...>:(
0
:DDDDD tur jau vajadzēs otru ledusskapi pirkt
0
O, may fuckin holy shid! Juus esat ljauni...
0
tas nav rupji... tas ir tieši!!!!! Vai ta tev nav sapnis, par to ka kāds sātana tipa subjekts tevi apslacī baltu??? :) :D
0
Neee? Kas tas vispaar par jautajumu, meiteneem ko taadu nedriigs teikt..fui, nokaunies un tupi uz zirnjiem...
0
uz zirņiem nav jātup - zirņi ir jāēd! tad laba klizma var sanākt un tev lielāka bauda :)
0
Hmm, lielaaka bauda, tas veel ir apsprizhami, nee vispaar noliedzami...
0
klausies, klausie, ko onkuļi tev iesaka - var dzīvē noderēt!
0
nu bet es tak teic ka tu i viens mazs pokemons un veel sievieshu kaartas laaciitis blakus gultinjaa! :) super! tad tomeer taa ir taisniiba;)
0
Un es jau domaaju, ka tu i viens liels pokemons!...:)
0
Oiiiii, ka tūlīt būs!
0
Oiii, kaa es gaidu....:)
0
Nu,kur ir? es nevaru vien sagaidīt!
0
nu liels vai mazs pokemons ir gan starpiiba;)
0
Liels ir sliktaak, tad ir taads riktiigs pozers, bet mazs ir taads, kas ar laiku izaug par sakariigu mataino!!!
0
he.... pūce malacs..!
0
puuce - tu esi pokemons?
0
paliek arvien smieklīgāk! :))))
0
ko tu neteiksi!!
0
truemetal pa vakariem pārvēršas reālā tolkšova un sitkoma hibrīdā :))))
0
laiks tak kautkā ir jāisina :)
0
mums vajadzīgs vakara vadītājs... kā jau riktīgam tolkšovam pieklājas.
0
Boks - davai uz delfi chatu - mes jau tur esam :)

istaba #metal
0
boks,naac uz delfi!
0
deathperado,tu ar naac uz chatu!
0
atšķirībā no jums man ir ko darīt... :)
0
puuce: nu tas laiks ir garaam ka man buutu kautkas jaastaasta....vismaz es taa domaaju!!!
0
Puuce aizgāja citos zinūbu laikos!!!
0
Lucifera es nav poke, varbuut tikai mazinjsh, jo neesaaju melnas dreebes un zinu maz grupu unj esmu tiinis...:))
0
Es kautkur agraak mineeju ka nedzeru, tie laiki ir pagaatnee!!! Nesen bija labu labais triis dienieks, shodien atkal, lai stundas labaak velkas!...Baaac ko es te muuldu!?! Gibu dzeeert!!! Vispaar esmu vieglaa paalii!!!
0
Bezcerīgs radījums ^^
0
Bļin Puuce, kad tu velns parāvis ieliksi fočeni profilā..??! :-0
Truemetal saimes (saeimas) vārdā pavēlu tev līdz nākamās nedēļas beigām ielikt bildi. Pretējā gadījumā tiksi notverta pie uzvaras pieminekļa zem tilta (Āgenē) vai pie unīša centrā un nokutināta līdz nāvei.

p.s. tā kā nav zināms kurš no tusētājiem būsi tu, tiks ņemti priekšā visi.... gan starp viņiem būsi arī tu.
0
Boksis dodas uzbrukumā ar kutināšanas aparātiem :DDD
bet bilde nekaitētu!
0
Kādreiz pokemonus smagi nodirsa, tagad ir tikai uzbudinoša tīksmināšanās... mmmm...
0
You know.. Gotta catch them all!
0
Katrs uzbudinās kā māk :)
0
puuce piemēram ar lācenīti :)
0
Nuuuuuuu, tā jau ir žanra klasika!!!!!
PS - tikai lūdzu, nepiemini vairs baterijas!!!!
0
ok!
0
Paldies :) -
0
Tāds interesants novērojums. Rīgā ir saradušies ahujeckudaudz visādas goteles (mū), smagie pacani, melnie, alternatīvie. Baros (mū) vai pa vienam (bē) bet nu stabili vairāk kā reperi. Vazā apkārt, izskatās drūmi un tājo projām... BET koncertos kaut kā visu laiku vieni un tie paši cilvēki, kuru gadu skaits (pēc sejas spriežot) smagi pārsniedz vidējo augšminētās masas gadu ciparu, un kurus tik bieži nemana skraidot pa ielām tumšos baros.
Ko mēs no tā secinam?????
0
Life sucks....
Poke(gotho)melnie - ir tikai zīmuļi, tas arī viss.
0
hmm,kur esi manījis šos barus?(ģeogrāfiski) hmm,secināt varam to ka masu popkultūrā reps zaudē vadošo ietekmi.
0
nu saka arī tā - ja vairāk par 3, tātad bars.
0
Apmēram tā arī bija domāts.
Nu vispār cik nu es redzu sev apkārt mājai. Visvairāk jau ar viņiem piedirsts ir centrs un vecrīga. Es jau tā cenšos nesaukt uzreiz visus par pōke, jo kas zin kas viņi ir kad sāk runāt par mūziku, bet tomēr mani novērojumi liecina ka tik tiešām pa lilākai daļai viņi ir izdrāzti zīmuļi.
0
Es lielākoties sēžu savā ķengaragā,te nekas tāds nav manīts,visādi urlas,tas gan.Pa vecrīgu apkārt nestaigāju,tapēc laikam ar neesmu ievērojis.
0
A v Bagdade (Purvciemse) vsjo tiho i spokoino...
0
viss, ko saka Enemy ir taisnība, piekrītu. Bet lai tur vai kā, labāk ,ka ielās vairojas arvien vairāk t.s. pokegoti un citi "alternatīvisti" kā panki, hipari u.t.t. , nekā popergoperreperi... Nu tomēr... labāk, ka tā :)
0
mani neviens neredz es sēžu mājās pie sava kompīša :DDD
0
to Zipakam- tā tu arī nosēdēsi (lasi "noskalosi podā") savu jaunību pie kompja. Lien tač ārā kādreiz... aizbrauc ciemos pie Nefolka..
0
es jau laprāt tagat dzerstītos apkārt tik nav ar ko.... šai sasodītajā ciemā tā teikt nav ar ko normāli ieraut... tā nu tas ir, kamēr netikšu ārā no šī midzeņa tikmēr nekas dišs nespīd....
0
puuce-tev acis arii spiid!!!!!!
0
Un pat kad tiksi nav iipashas garantijas...es piemeeram tupu vienaa pseidoskandinaavu valstinjaa, bet ar ko tolkam sadzert nav. Vieteejie paliek pavisam miiksti peec maksimums 5 alus. Jau otro menesi izmisiigi meegjinu sabiidiit kaut ko, kas buutu vismaz drusku smagaaks par Joe cocker... AAmen, blje!
0
Pseidoskandināvija - tas ir kur?
Dānija vai?
0
aha. un Tuborg sucks big time!!!!!!!
0
HALLLLLLLLLOOOO! Kāpēc tāds nīkulis te šonakt????????
0
Nez - izpuutushies te visi.... Puuci meklee :)
0
Hello!!! Nu tauta...baidzot informatika...pirmkaart, es netuseeju pie uniisha, vai kautkaada piemineklja! Es esmu viena, vai ar braali, dazkaart ar klasesbiedriem dzerstos (piem. shodien) Bildi vareeshu ielikt tikai tad kad, mans sencis salabos ķiņķēziņ-netu!!!...:)
0
O, gaidām Puuces bildi, ko?
0
Gaidat, gaidat...es arii gaidu...es gribeeju ar laaceniiti, bet neizdevaas..;)
0
Nu tad kautvai ar lācenītes baterijām!
0
Puuce....urraa!!!tev 100 ieraxti....esmu 101.!!!!!
0
ew es a gribu tik daudz :]]
0
sonnenmensch,tu taksh teici ka baterijas vairāk netiks pieminētas.
0
woho tolx bildi ielicis tagat Puuce tava kārta, savādāk tiem kam nav bildes tos nefolks iepērs...
0
zipak,tikai tagad pamanīji? kauns,kauns :) A nefolk drīzāk tevi iepērs
0
Nefolk is a loser and he's my bitch!!!
0
drīzāk jau otrādi
0
Nelien kur navajag!!!!
0
Varbuut arii buus ar laaceniiti, nefolk nevar mani npeer, jo vinjsh nezin kur es esmu...haaa haa
0
esi pārliecināta? varbūt viņš ar visiem saviem sazin cik kloniem klusītēm tev šobrīd piezogas no aizmugures?
0
tolkam forša bilde, zipakam gan tizla, pats pēc sīka kuņas bērna izskatās ka viņš to alu pats nedzer bet kādam nes HAHAHAHA
0
:DDD (leenaam paskatos paar plecu, nekaa nav!) Lai jau tikai pameegjina uzsuutiishu visus savus dziivniecinjus ar laceniiti prieksgalaa! (ljauni smiekli)...:))
0
izrādās tev vēl dzīvnieciņi ir.Būsi tik laipna un pastāstīsi kādi?
0
ui Nefolks satrakojās, kuš kuš mazo bērņiņ.. paņem knupītu un vis būs oki...
0
nevis knupītu, bet knupīti
0
Vo, šito es rakstīju nevis Zipaks. Man arī ir tava parole, sīkais, ha!
0
paldies bok, netīšām pārrakstījos ;))
0
he.. nu tad vēl- nevis bērņiņ, bet bērniņ.
0
nu zin būs jānomaina....
0
nefolk,latenes olimpiādēs tev medaļas laikam nav bijušas?
0
nu, sorry, tu domā viegli man vislaiku operēt ar 4 jūzerneimiem - redz, steigā arī sanāk šitā nokļūdīties, ne ar to vārdu ierakstīt, utt... dīvaini, ka jums par puuci nav nekādu aizdomu ;)))
0
un kapēc lai mums par viņu būtu aizdomas? jeb tev skauž? un kapēc tev visi 4 juuzeri ir viena dzimuma? tas nav stilā :DDD
0
4 vārdi? tātad: zipaks, nefolks, craunch, puuce ?
0
Visu izšķir slāpes!!!
0
puuces vietā vai tad nebija crain?
0
nē, ar puuci viss ir ok, tas nav es, bet reizēm ierakstos kā lūsis (tad kad viņa paģirās aizmirst izlogoties)
0
secinu, ka jūs ar Lūsi dzīvojat kopā.
0
Kaadas aizdomas par mani??? Kas notiek???
Dziivnieku ir daudz...laaciitis, zirdzeniite, kakjeniite, panda, tiigjeris, lauvinjsh, lauvinja, veelviens laaciitis, troliitis, snorke (nejaukt ar to kas te vandiijaas, man vienk. patiik muminu gramatas), veel ir jaguaars, baltais tiigjeris, pingviins, un protams vecvecmamas laacis, manas laaceniites viirs uc. Daudzi jau ir izmesti, dazham no augstaak mineetajiem nev kaadas acs, vai aste...:)
0
no tā varētu secināt,ka Lūsim tomēr ir vismaz 18,bet varbūt arī ne.(secinājums attiecas uz topic "Princese")
0
lūsim var nebūt 18... nefolks piem. varētu būt aizbildnis...
0
Tas jau gan neizklausās glīti.
0
kāpēc tad ne?

p.s. lūsis patiesībā te dievojās, šai 19-tais jau klauvē.
0
A, un es aizmirsu, ka man maajaas ir arii puuce un ezis!!!
0
kāpēc dzīvojam kopā? es vnk protu ielogoties to vietā, kuriem kauns atzīt, ka nezina, kas ir amorphis
0
Es nezinu kas ir amorphis, kaads var to apskaidrot??? Manas pohainaas smadzenes nespeej sakoncentreeties...:(
0
amm nez.. bet zinu kautkādu tādu grupu...
0
to alkoholiķei Puuce- amorphis ir tas ,kas bez formas.
0
Paldies boks par apskaidroshanu...mans nav alkoholikjis, tikai smags periodz, kaa nekaa skola tiko saakusies, gruuti! Tik daudz n/v un citu huinju! Neataisnoti kaveetaas stundas, tad veel vecaaku sapuulce! SHAUSMAS!!!!
0
izklausās pēc mazgadīgas noziedzinieces :DD
0
vajadzētu lielajai puucei pateikt ko maza puucite ir sadarijusi,tad gan buus interesanti :DD
0
Lielaa puuce uzzinas, tad pateiks lielajam uupim, kursh man atlauziis spaarnus, tad sazilinaas dupsi un neljaus seedeet pie i - neta, atnjems naudu, tad es nevareesu no beedaam piedzerties un aizpiipeet smeekjus!!! Bet dupsha man vairaak zheel....:)) Es apshaubu ka tas vareetu buut interesanti, ja nu vieniigi neparaadiisies mazohistiskas velmes, taa labi aatri...vispaar aizmetnji jau ir, taakaa ir bijusi pieredze ar urlaam, tad dazkaart, kad uzneek gruzis, gribas to atkaartot...hmm, nav labi, nav...:DDD
0
Eu - kāds ir ūpim telefons?
0
Neteikshu...nemuuzham, tu nezini kaa tas ir...nezini...Baac, lielais uupis to zinaas veelaak, un jo veelaak jo labaak! Shobriid ir jaakustina smadzenes un knaabis, lai vareetu izdomaat ataisnojumus visiem tiem prikoliem sekmju labaa, shis tas jau ir izdomaats...:))))
0
meli agri vai vēlu nās gaismā
0
besī ārā visulaiku aizmirstās kāds burts...
0
Daudzkas ir palicis tumsaa un salaa, un tur ir piesalis pie, kaada suuda un nelien aaraa, bet ja izdomaaas izdariit ko tik briesmiigu, dad ar kerza zoli iedziishu atpakalj, maniem zaabaciishiem gan zoles drusku apkusushas, es ekskursijaa sildiiju kaajas ugunskuraa...:))))
0
to boks: es neesmu vainiiga..un taadas lietas nejautaa!!!!!Un tu???
0
un kā tu domā?
0
Es domaaju ka esi..Vai uzmineeju???
0
pūce laikam uzmeta lūpu
0
kaunuma lūpu?
0
tu esi ļoti atjautīga... malacis ! žetons tev.
0
tas jāprasa viņai:)
0
Ak paldies!!!...:))) Kas liecina par to ka es uzmetu luupu??? Man nava jautri...:(
0
Tas arī liecina.Bet tu neatbildēji uz jautājumu par to ,kuru lūpu.
0
Ak, dies!!! Un kaa tu domaa..tik rupji...izvirtulji!!! Beee...fuiii!...:))))
0
es neesmu izvirtulis. esmu ļoti galants.
0
LJOTI galants!!! Haaaa haaa! Labs joks!!!
0
savā mūžā tu nesastapsi tik galantu cilvēku, kāds es .
0
Neko nezinu...es ir galantaaga...es nekaaad nelamaajos....bljin, es teicu nekad!!!
0
Labi veel ka ne galerts...
0
Boks un galerts..hmm izklausaas ka vareetu buut arii taa, laaceniite ar visam 4 ir par!!!
0
Te jau driz bus ferma
0
jau ir,skaties topick Klonu mežs(truemetal ferma)
0
atradu:)
0
Jeee!!!!....:))
0
beidzot:)
0
nju puuciite ko lai labu saku:)
0
Nu nezinu, teema ir puuce, tad runaasim par puucem, var arii par mani, ir jau kautkaada saistiiba!!! Nu patiik tev truemetal.lv...:)
0
tu liec man smaidiit:)
ticu, ja veeleetos tu liktu man raudaat,
tik melna kaa ogle,
izkurinaataa ugunskuraa,
Bet vai tik trausla????
Cilveeku pievilta un nodota,
tu apkaart staigaa,
bet kaa katraa tiksanaas reizee dzirdu -
tu baudi dziivi
paleenaam pamazaam, bet baudi.
Tad gribu tev teikt paldies!!!
Tu liec man smaidiit:)
0
Vaiiii!...es muulstu! Dejolis man un pat paties...shausmas paldies tev!!!! Es miilju tevi...:))))
0
hmmm....
man tas dators baigi chakariigs ir.....
0
re kaa es nemaz nevareeju izlasiit tavu paldies liidz nebiju aizsuutiijusi to hmmm... zinju.Taa jaabut???? nee taks..
un luudzu Laima,
nu es centos taa patiesi raxtiit,
bet lai cik daudz mees no tumsas trauka dzeram,
katrs kautkur dzili, dzili dveeseleee miileeti veelamies buut:)
0
Un kaa to buutu jaasaprot??? Tur bija kaada kljuuda? Visa jaukaa vietaa viss stuulbais....:))))
0
Jaa mans peedeejais teksts arii atsuutiijas tikai tad kad tu jau atsuuti naakamo, tas ir ok! Protams ka veelamies buut miileeti...agraak vai veelaak, nee labaak atraak!
0
Viskaistaakaa dalja bija :" Cilveeku pievilta un nodota...tu baudi dziivi" Pareizi lai visi kroplji nomierinaas vinji nespees mani mainiit...muhaaaaaaa
0
ui te kautkas smagi briest....
0
Kas tieshi???
0
ē ē , pār manīm nāca apskaidrība ! Tas tak varētu būt tas sīkais poke/g0tiskais neradijums no blomes, ar pārmērīgi uzkrāsotajām lūpām un mazo puisēnu vienmēr blakus ( moška brālis ) tās lūpas atgādināja Hitlera kūsas, vai piedošanu ūsas, ha ha ha , ja uzminēju tad jēl labāk bildi nemaz neliec .
0
Atlieka skatos tev te jautri visulaiku, bet tavs niks pat pārspēj Peteņu Malēju... Gribētos redzēt kāds izskatas cilvēks kurš sevi dēvē par Aborta atlieku, un arī Peteņu malēju :DDDDD
0
Pietiek aizbaraukt līdz centram,lai jūs jau šitādu sviestu paspētu piedzīt.Nu spameri,bļin!!!
0
Atlieka tu domā šito:
metalshow.lv/action.php?action=p...
0
vienu atpakaļ <<<prev!!!
0
Es gar zemi! :DDDDDDDDD
0
nevar būt ,ka tā ir puuce tajā fočenē.... kaut kā ļoti šaubos, ka puuce tika palaista uz blomi :-)
0
neviens jau ar nelaida,šī pati aizlidoja. :DD
0
Ak, dievs......tur es izskatos baismiigi...ak, dievs...taa ir pretiigaakaa bilde, tad man bijs TIIIK pretiigs gariigais, man gandriiz vispaar nebija pikja lai piedzertos, taas acis es taadas tolaik uztaisiiju, jo manlikaas ka maqn iekshas rauj arraa, un vajadzeeja ko taadu ateelot, bet es luupas jau veselu muuzhiibu taa netaisu...naakamaas bildes buus 100 reiz labaakaas, varbuut tad es pat biju pokegots, bet nu es apshaubu, jo visa taa kraasa tika izlietota nevis taadeelj ka taa dara citi, bet es taa veeleejos, man nbija slikti, mani veel nesen bija atskaldiijushi paaris pidari...Tagad varat mani nodirst...bet es nepiekritiishu nevienam juusu apgalvojumam! Es vairs neesmu taada, man pat dazkaart ir kauns no manis tad..ljoti kauns...Aborta atlieka kaaa tu uzmineeji, kaaa??????????? Luudzu pasaki man...luudzu!!!! Neiedzeniet mani mazo puukaino radiijumu zemee...pleaze!!!!...:))))...
0
apburoshi. truukst vaardu.
0
puuce,tev ir tikai viena izeja:ieleic paša svaigākās bildes,kas tev ir,lai tauta redz,ka esi mainījusies,ja nē tad....
0
ARPAACS!! Es esmu veel jau shokaa! Kaaa??? Kur??? Vai peec vaarda??? Kas tad esi tu Aborta Atlieka??? Kaadeelj??? Kaadeelj viss pretiigaako bildi, kas jebkad ar mani uztaisiita, un es tik ciitiigi sleepu savu personiibu...nu fack, es nezinu...pat bilde kuraa es esmu pilniigi apdzeerusies un izskatos peec The Behemot solista es izskatos labaak, aapaac un mans braalis, tagad vinjsh ir daudzkeert garaaks, vai juus mani tagad ieniidiisiet??? Puuce ir uztaukusies, puucei ir bail...ak dievs, Blome vispaar bija sviets, lielaa puuce tachu arii tur bija, tas vispaar manu gariigo iespieda zemee, man tad bija jaapaciesh kaa mutere skataas ko es dzeru, ko piipeeju utt. Tad manupraat ikviens sataisiitu tik pretiigu gjiimi! Es esmu mazina, puukiana, roozaa un nevainiigs mazs radiijuminjsh, apmaldiijies beerns! Pajautaajiet Matasivai!!! AArpraacs...stress, daudz, daudz stresa...:)
0
Driiz, buus shodien daudzkas tika safochiits...:))
0
Taas bildes gan ir ar vieglu erotisku piesitienu, iipashi...nu jaa, to laikam es neraadishu! Zheel ka sheit nevar likt vairaak bilzhu, nekas taas visas sabaaziishu draugos...:)
0
Kapēc gan ne,te jau dažiem ir ar tādu noskaņu,vēl viena netraucēs.Un visi nemaz nav draugos reģistrēti.
0
Bet taadu bildi..nemuuzham, nee....:DDDD Vajag pieragistreeties!...:)
0
Nāksies vien likt,citādi es apvainošos. :(
0
Apvainojies vien...taa bilde ir biku mauciiga, labi paaraak rupji teikts, nu ljoti taaada!! Es likshu citas, kas ir smukaakas, bet arii labas...:)))
0
velns pār stenderi, es nedomāju ka tā būsi tu.... vienkārši Aborta atliekā tā noraksturoja un man likās kautkur ir redzēta un uzreiz ķēros meklēt un rezultāts ir šeit... :] Kādas man veiklas roķeles :DDD
0
Bet kaa aborta atlieka to uzzinaaja????
0
Kas to lai zin, mošs uz muļķi ķēra...
0
Diezvai, diezvai..paaraak preciizi un veel Matasiva manu iisto vaardu te netiishaam uzdrukaaja...un es te taa vairaak kaartiigi piemineeju, to ka man pieder mazaiz braaliitis...nu ja tomeer, tad vinjsh taadu muljkji nokjeera...:bljin...:)))
0
Divsimtais ieraksts..jeeee...:)))))))
0
a moška pazīstams kāds...
0
NU nezinu, ar pazinaam taa pasvaki man un blomee vispaar bija tikai braalis un mutere..nu nezinu..varbuut kaads ar kuru iepazinos tur, tikai jau aizmirsts, bet tad es teicu savu iesauku..hmmm
0
brūss villiss Pēdējā boiskautā bija pārskaities par savu meitu kura baigi krāsojās. Viņš teica, ka vienreiz gandrīz viņu nošāvis, jo padomājis ka mājās kāds bandīts ielauzies..:) tev tā nav? puuce?:))
0
:DDDDD Nee nav gan, teetis neko nesaka, vienreiz gan drusku nobijaas, un ja man nav zaabaki tad manus soljus nevar dzirdeet, gaitas ir tada sliidosha, taa kaa kautkaadam spokam, tad veel taas luupas, taa laikam bija pirmaa reize kad es taa uzkraasoju...:)
0
kā uzkrāsoji?tjipa pēc jenota?
0
Jaa, peec jenota, vai pandas, kautkaa taa..kapee man apkaart skraida mazi alus cilveecini, un pohas smagi elpo aiz muguras....:)))
0
varbūt tapēc ka tu esi maza alkoholiķe,kas jau sen ir pārsniegusi vēlamo dienas devu?
0
Neee, tev nav taisniiba, nav...es pat varu nedeelju bez vis shitaa sviesta izdziivot, arii divas vareetu paciest, bet ilgaak, tad gan vajadzeetu...
0
Kapē šodien tik maz tautas..... besis un tad kad manis nav tad visi baigi rosās....
0
Ar mani taapataas..kaa vienmeer..:((( Sitam vinjus...:)))))
0
Skairds puuce,tu esi alkoholiķe.
0
maitas dzerstas apkārt a mēs te nīkstam pie kompja.... no fear...
0
Tolx tas jau sen ir noskaidrots un pat zinātnieki par to jau sen nestrīdas...
0
ES NAV ALKOHOLIKJE!!!! NAV UN NEBUUSHU!!!
0
katram savi mīnusi un plusi par to nav jākaunas...
0
Jaam, varbuut, varbuut...stuulbaakais tas ka manis delj dzer arii mans braalis...bet lai jau tiek, jaunam cilveekam, mees jau veci neko nezinaam par dziivi, veci un marasmaatiski....:))))
0
Tai bildē izskatas ka viņām kādi 12 gadi... un jau dzer nu nez nez....
0
Tu traapiji, preciizi, nu ok, driiz buus i3...
0
ap 17 gadiem būs kriminālais... tādus džekus es a zinu.. skolā neiet, dzerstas, katru nedēļu uz tiesām vazājas, kad nau naudas osta līmi, zog un citi viņiem galvā dod... dzīves realitāte...
0
Mans braalis neosta liimi, iet skolaa, maacaas uz 10 skolaa, kur nav viegli maaciites es tur maaciijos uz 3, 4niekiem!, vinsh nezog, un dod galvaa visiem, kas vinjam riebjas, vinjsh klausaas metaalu, un ir super cilveks, es divreiz esmu bijusi uz seedi, bet vinjsh nevienu...:)))
0
nevēlu noko ļaunu, bet kas zin, ja šitā turpinās dzerstīties...
0
Vinjsh dzer reti, ar normaam, praktiski nekad nepielejas liidz galiigam lopam, un parasti vinjsh mani nes maajaas, nevis es vinju...:)))
0
Puuce tu negliita, tu pokemons...:DDDDD Tu alkoholikjis, tu piipmane, tu mazgadiiga mauka...:DDDD
0
Un tu pati?
0
Ar mani vis ok, atskiriiba no taa negliitaa piileena, taas luupas, acis ak, shausmas...:DDDDD

Un juus aizstaavat pokemonu...:DDDD
0
Ieliec bildi,lai varam tevi novērtēt. :)
0
Es bildi nelikshu, atskjiriibaa no taas maukas, kas pirmajam uzsaucienam, jau skrien pakalj...:DDD
0
Skaidrs,nobijes....
0
Nu ja klasiska atbilde, iisteniibaa tu neko labaaku nevari izdomaat!!! Ja kas Snorkei bija bilde, taa kaa visiem bija iespeeja mani noveerteet...:)))
0
Tas bij' sen un tā nav taisnība. :D A man slinkums domāt,7diena tomēr.
0
Kas nav taisniiba, ko??? Tagad saac jau ataisnoties ko>?, neesot speeka domaat..haaaaaaaa
0
es atceros snorkes bildi. nu nekas īpašs- mazs nenoformējies skuķēns. nāksies tevi apbēdināt zomba- neesi tu te tā skaistākā :-)
0
Es i nedomāju attaisnoties.boks,kura tavuprāt ir skaistāka?
0
Es nesaku ka esmu viss skaistaakaa, bet nu ja saliidzina ar to monstru..:DDDD Atceroties vien reeka parauj, un taas rokas taa parautas, skatiens kautkur debesiis...:DDDD Un tas siikais pimpausis blakus...arii taads reeciigais, un taads siicis iet uz Blomi...muhaaahaa, vinjsh vispaar zin kas ir metaals, manliekas ka nee...:DDD
0
galvenais jau ir iekšējais skaistums...teica neglītais pīlēns..:))
0
bija te dažas smukulītes... neatceros tik kā sauca. arī slinkums meklēt. bet ir :-)
karoče jāskatās profili, bet bieži dzīvē izskatās savādāk..., tāka cik te var spriest objektīvi par tām bildēm, nezinu..

p.s. zombai- tik neapvainojies, es jau tā tikai paāzēju.noteikti esi simpātisks meitēns dzīvē. vnk nevajag būt tik pašpārliecinātai un ziņot, ka redz, puuce ir neglīta. nav smuki tā.
0
Es taa parasti nedaru, bet ieraugot ko TAAADU!!!!...:DDDDD Varbuut arii ja vinja nonjemtu visu to melno kaartu tad buutu ok!!! Bet vienalga mani paarsteidz ka juus aiztaavat pokemonu, parasti tachu vinji tiek aizskarti...:DDD
0
nekad neesmu aizskāris pokemonus.
0
pag,pag,slinkums gan rakt augšā to tavu klonu topick'u,bet liekas ka tur netika pierādīts,ka tu pati neesi pokemons.Tā ka gatavojies uz aizskarošām piezīmēm.
0
Bet aizstaaveet, vinja gan apgalvo ka taada nav, bet poke reti mainaas, diezvai shis buus tas gadiijums...:)
0
un vispār, kad man bija 15-17 gadi tāda termina `pokemoni` nebija. Kas to vispār izdomāja ? toreiz arī netika apdirsti jaunāki pēc gadiem metaleri... kaut kā nebija tāda nodalījuma.. velns viņu zin :-(
0
viss mainās,kādus 10 gadus atpakaļ arī latvieši ar krieviem varēja normāli sadzīvot,nevis tā kā tagad.Bet mēs esam pamatīgi novirzījušies no tēmas
0
Es nnedomaaju ka esmu poke, tikai man nepatiik melnas, druumeas skukjenes, jo es arii taada biju, un vinjas ir stuulbas...:)
0
Un kāda tad tu tagad esi? Rozā un pūkaina?
0
Vov, kas te notiek??? Zomba, kas tev visi nav maajaas??? Ta bilde vienk. ir ekstreems iznjeemums...
0
Man ir visi maajaas atskjiriibaa no tevis...Es neesmu rozaa in puukaina, atskjiriibaa no taas miiksto mantinju miiljotaajas, cik beernishkjiigi un stuulbi...:DDDD
0
A, tev probleemas, gribu un miilu mantinjas...tu jau laikam esi ljoti pieaugusi un paargudra?!?? Un man nebuut neliekas ka tev visi buutu maajaas, jo ja tu shitaa vienkaarshi uzmeties virsuu cilveekam, tas ir zinaamaa meeraa diivaini, varbuut tevi nomaac kaada probleema, aizej pie ainas, varbuut tevi atkal visi sit???
0
Eu,meitenes,varbūt vienkārši satiekaties un izkaujieties,ko? :DD virtuāli braukt augumā jau ir vienkārši.
0
pag,pag,mums te atkal ir klons :DDD Labais!!!
0
Es jau labraat pavicinaatu duuriites, bet neieshu kjeepaaties, un Zomba kas tas par murgu ko tu tiko uzdrukaaji????? Tu patieshaam esi galiigi slima????
0
uu meitenji kaujaas ,skaapee ...matu kusji pa gaisu ..uu :)
0
puuce,aizmirsi izlogoties?
0
Es un viena persona ar vinju, nu nee...tas peedeejais bija, lai izmeediitu puuci! Gibu un miilu mantinjas, nu taakaa mazs beerns domaats!!!
0
Zomba, tu esi vienkaarshi stuulba...a, kas ir patik man mantinjas un vis..liec mani mieraa...ej dirsies ar kaadu citu....>:(
0
Es un stuulba??? Ej tachu dirst! Zini ko, tu te esi vieniigais stuulbais radiijums, iekjeeaaties pa visaam teemaam, tad saakt kautko par laachiem...un visi tachu speeleejas ar tevi, runaa par tavu nevainiibu uc. Ar tevi diezvai vispaar var normaali papljaapaat...
0
par nevainiibu nau jaakaunaas;)
0
Nu ja, ka nav jaakaunaas, vismaz neesmu mauka, kas jau dazhu gadu vecumaa ar visiem peec kaartas...
0
Eh,esat gan jūs...
0
..domāju ka ir pienācis laiks pieņemt likmes kura kuru..:)
0
es lieku uz puuci,viņai jādomā ir vairāk aproču un visādu citu ieroču.
0
..nu jā, un vēl tas mazais brālis...tas cīņas laikā ar var daudz palīdzēt, piem neviena nepamanīts pielavīties..
bet labāk bez ieročiem...
0
zombai ir pārsvars - viņai ir snorke!
0
un kurā pusē esi tu,nefolk? p.s. mazais brālītis,tomēr ir noderīgāks,mazāks,viegl... pielavīties utml.
0
nu jā, un kādu laiku atpakaļ Snorke bij diezgan nestabila, uz pašnāvības robežas...nu pēc tās senās tēmas kur viņai visi it kā brūk virsū un grib nogalināt..tāds cilvēks cīņā nepalīdzēs..:))
0
vot,vot,aizmuks un pie tam gūs neatgriezenisku psiholoģishu traumu
0
kā tas ir kurā pusē? nefolks ir viņpus snorkes un puuces ;)
0
aha,ievēro neitralitāti.Derībās nepiedalīsies?
0
cik var secināt tad Zombai mazvērtībs kompleksi!!! Ierodas un sāk nodirst pa neko, noniecina citu lai pati būtu krutāka... pati noteikti rozā meitenīte kurai sakāpis galvā un domā ka baigā princesa... besī tādi cilvēki kuri domā ka ir labāki par visiem... bļe nahuj...
0
Hi-hi!!! Es lieku uz sevi...jo man ir braalis, un dziivniecinju armija!!! muhaahaaa!!!
0
"Zomba, vakar, plkst. 16:27 Man ir visi maajaas atskjiriibaa no tevis...Es neesmu rozaa in puukaina, atskjiriibaa no taas miiksto mantinju miiljotaajas, cik beernishkjiigi un stuulbi...:DDDD"

un...

"Zomba, vakar, plkst. 16:31 A, tev probleemas, gribu un miilu mantinjas...tu jau laikam esi ljoti pieaugusi un paargudra?!?? Un man nebuut neliekas ka tev visi buutu maajaas, jo ja tu shitaa vienkaarshi uzmeties virsuu cilveekam, tas ir zinaamaa meeraa diivaini, varbuut tevi nomaac kaada probleema, aizej pie ainas, varbuut tevi atkal visi sit???"

Aha, tā jau uzreiz nodomāju, ka puuce ir jaunā Zombas- Snorkes "seja", te arī beidzot pierādījums.
0
Riktīgs klonu uzbrukumsLūsi,tev gadījumā ar nav kāds
klons?
0
Tu par to Viesuļa izgājienu ar manu profilu? Nē, tas ir cauri, Viesulis nokaunināts un nozvērināts tā vairs nerīkoties.
0
Nezinu, neko! Es neesmu viena un taa pati persona ar Zombu!!! Nu NEESMU!!! Vinja tur augstaak teica ka kjipa mani izmeedot, es gan nezinu, kas tur par izmeediishanu!?!...:DDD Varbuut vinja to vispaar gribeeja lai taa padomaa?!?...hmm
0
Stāsti manim, Daugaviņa..
0
Bet es patieshaam neesmu taa pati Zomba, Snorke!!! Kas man buutu jaaizdara, lai juus maniim ticeetu!????
0
Nu, no manas puses ieteikums- tu varētu beigt bastot lat.val. stundas, a to tev tādas pašas valodas kļūdas kā Zombai-Snorkei...
0
Nu vismaz neierasties latviešu val. stundās reibumā.
0
A, bet mans taa speciaali (paarsvaraa) raksta! Stundaas taapataas nav ko dariit, tad var paseedeet ar vieglu praatu, un viss notiek tik labi, atziimes uzreiz uz pusi labaakas!!! Runaajot par lat. val. stundaam, es vinjas ieniistu, esmu jau kaadus 4 n/v savaakusi, nost ar latv.val, kaa maaciibu priekshmetu!!!...:))))
0
Eu, Zipak, kas tas ir - mazvērtības komplekss?
0
mazvērtības komplekss! Tu takā pārbaidi vai es maz saprotu ko runāju vai arī....
Nu tas ir ka cilvēks nav pārliecinānts par sevi, bail kautko pasākt bla bla.... hmmm... nu ja un tagat viņa lai celtu savu pašapziņu noniecina citu lai tas būtu vēl mazāks un pūkaināks, grauj cita pārliecību un vēl šo to.. ammm, kautkas tāds..
0
Nefolks Zipaku pārbaida! :D Kaunies, nefolk, tā pret mazajiem brāļiem neizturas.
0
Tas nav mazais brālis,tas ir klons!
0
Pret mazajiem braaliishiem var iztureeties kaa vien sirfdij tik, taapataas driiz piedos!!!!...:DDD
0
da nē viņš vienkārši glups... ;D
0
un vispār viņš jau ir klons
0
Kursh - nefolk? Apaac te visur vieni kloni...varbuut arii tapeec juus te ko taadu saisttibaa ar mani domaajat!!!
0
Mēs nedomājam - mēs zinām!!!
0
Nu bet, bljaaviens! Kaa, lai jums to ieskaidro, ka es neesmu vinja...ak, dievs!!!
0
A nekā! P.S. zipak,nemuldi,klons esi tu,nefolk ātrāk uzradās.
0
Nee nu vispaar, te uzrodas kautkaada vevene, sadirsh visu ko, peec tam atstaaj cilveekus ar kautkaadu stuulbu domu...fuck, un kur vinja vispaar ir??? Padirsa un pazuda!
0
Amm vispār es te jau baigi sen esmu reģistrējies, tik nesen sāku aktīvi darboties....:P
0
kāpēc?
0
Nez... nezināju ka forumos var būt kas interesants...
0
agrāk nevarēja saņemt drosmi :)
0
Kas kapeec??? Zinu ka nav atiecinaats uz mani, bet izraisa interesi taads vientuljsh vaards...:)
0
hei pūce: pastāsti, kāpēc mutere brauca līdz uz blomi..., kas fano par par tādu pasmagāku muzonu + tusi zaļumos pie jaunatnes interesē ?
0
Mamma, vinjai tobriid intereseeja taada muuzika, arii tagad, bet ne tik ljoti (pa laimi, jo nav patiikami ka visur mucha velkas liidzi), vinjai arii patiik kontakteeties ar cilveekiem, iepaziities utt....nu apmeeram taa!...:)
0
klau, a vai tava mamma gadienā neraksta trūmetālā ar tavu vārdu, kad tu aizmirsti izlogoties?
0
pēc kā tu to spried?
0
Nee, vijna forumaa iipashi biezhi nelien un vinja neseezh pie mana kompja, taa kaa nav taadas iespeejas...:)
tolx: kam tu to jautaa?
0
Starpcitu Sonne: vai jau esi iečekojis leģendāro puuces bildi... tikai nejau profilā.. Zipaks iemeta te linku aizvakar plkst. 18-40 Beidzot ir iespēja baudīt puuces bildi.
0
Neeeeeeee!!!! Nevajag!!!!!!...:))
0
jautāju nefolkam.Sonnenmensch,uz priekšu,tev tas ir jāredz!!!
0
a Pūce kad būs tavas erotiskās bildes kuras atspēkos tevi???
0
Nomierinies, braalis nespeej savaakties, shodien vinjam pohas:), vajag dabuut vienu kabeliiti, un dazhas programinjas!!...:)
0
Un vispaar nav jau nekaada pornograafija...:)
0
žēl gan.
0
iečekoju.................... ............... ............. .............
0
Nav vis zheel...hi hi hiii!!
0
Un, kaa bija....???
0
No krēsla aiz šoka nenokriti? :DD
0
Tad kad es to bildi ieraudziiju, es apspljaavu visu monitoru ar teeju, un domaaju rakstiit adminjiem, lai velk araa, vai neprasiit...zheel ka nepaprasiiju...:)
0
ko jūs..forša bilde..man jaunias wallpapers!
0
a Pūce tu to bildi biji redzējusi???
0
Jaa, biju redzeejusi...:) Universum, tas tachu nav nopietni...citaadi:)))
0
*izlasiija lielaako dalju un njirdz*, ak, jauniibas gadi.. :D
labi, nu var jau, bet ne jau liidz TAADAI stadijai..
puuce, tev patieshaam jaaiet mazliet latvval pamaaciities. marsh. un aatri. atpakalj neraadies [bez veel paaris, ghm.. bildeem :D]
0
Nekur negribu iet, negribu!!!Nav tachu tik traki, ar taam kljuudaam! Bildes buus, nevajag mani steidzinaat, tas nav atkariigs no maniim...auuu, kaa saap galva...es nevaru, nolaaaadeeetssss!!
0
Ja neiesi ar labu - aizvilks!
0
ar tanku buutu jaavelk, bet nekaa - tankists nobiisies :P
0
:DDD Un kaa veel nobiisies! Muhaahuuuhaaa! Neviens mani nevilks, viss buus ok, var jau aiziet, bet, lai kautko saprastu, pirmstam ir jaaiet kost!!!!!
0
Ew La_Fee_Verte tev tak tikko bija bilde kur pazuda???
0
ghh... nu ir... tankaa...
puuciit, kuraa klasiitee maacies?
0
Mazaa, roozaa, puukainaa puuciite maacaas 10 klasiitee:)))
Jap, pirms briizha bija bilde, kur tad taa pazuda???
0
sakaraa ar peekshnju aktivizeeshanos tika veikta profila tehniskaa apkope :P

out of order.
gaidu jaunu.
0
Ok, tagad zinaashu...mana zinjkaariiba ir apmierinaata, un tas ir labi, jaiet jaapaskataas ko laaceniite dara, man bez vinjas vientulji...:)
0
baterijas lādējās,ja?
0
Vinjai nav bateriju, vinja ir dziiva!!! Tev gadiijumaaa arii nav baterijas???
0
skaties, ka nesaak vibreet apkaart...
ups...
saatans tevi panaaks vai kaa nu tur bija.
0
Nea,man nav gan.
0
Zheel, tolx..tas buutu jautri!!!..:)
Bija taa, ka saatans no manis baidaas!
0
kjiinieshu pakaljdarinaajums no tevis baidaas. vai kaa nu tur bija.
0
Tur jau vēl arī Dani bij' iesaistīts un visādi citi zvēri.
0
bļā, ejiet labāk pludmali paskatieties, tur drīz haizivs zviedru puišiem sānu nokodīs
0
Dani seezh uz makaronu pacinjaam un nelien nost. nejauc te visu tirdznieciibas sfeeru, luudzu. aizej supernetto kaartiigaak apluukot.
0
WTF?
0
idk.
tv = tava gariigaa naave. vai kaa tur bija rakstiits uz taas maajas sienas.
0
apskatījos to bildi un šajā sakarā piekrītu puucei
0
Es laikam kautko taa isti neiebraucu!!!
0
Par kuru bildi iet runa?
0
Kaadu bildi, un kaads bija mans viedoklis?:)
0
Bļin man vecais neļauj skatīties Pludmali... besī ārā dzen gulēt.... tas jau ir smiekīgi...
0
puuce, kā tā..filtrē ko runā!!
0
Un atkal es kautko nesapratu, peedeejais ko tu, universum, teici bija par wallpaperu, bet kaads tam sakars ar filtreeshanu!
Zipak, man arii taa ir gadiijies, suuti vinju bekot, es gan taa nedaru!!!:)
0
vecajam nevar runāt pretī..jāklausa, tā ka marš iztīrīt zobus, pačurāt un gulēt!
0
...a to wallpaperu nomainīju, citādi man bij tāda sajūta ka kāds mani novēro..
0
Protams, ka nevar! Ja gadiisies ko pateikt, tad no spaarniem var atvadiities!!!
0
Es tevi noveeroju, muhaahaaa!...:DDDDD
0
A es mierīgi sēžu kaut visu nakti augšā,ja neceļu baiso troksni,man neviens neko. :)
0
vēl jau tas ka teļuks viņa izstabā un pats jau krāc...
0
Mani tiko arii aizdzina chuchaat, bet es te seezhu, un seezhu, ai, riit 6:30 jaaceljas taakaa vareeatu aiziet paguleet, tik un taa veel kaadas 2 stundas muuziku klausiishos:)))
0
jā puuce, bij man tāda juška, tipa taka kāds vēro, taka auksta dvaša pakausī, taka dīvainas skaņas no gultsapakšas nāk ārā..tad es paskatījos uz wallpaperi un sapratu ka tas tavs mazais brālis man tos sūdus taisa..nobijos..
0
tā skaņas pagultē saatans rada,laikam atkal lādētājs sabojājies. :)
0
re: bilde no metalshow lv

jūs jau te tā čatojat, ka jomajo

tirgus netiek filtrēts
0
pag a kas tad ir tas sīkais - tas i tas pūces lācītis???
0
Nu ta gan mutants!
0
Nu jūs toch nefiltrējat! Tas drīzāk ir mazais Dani,laaceniitei taču dzimumaiņas operācija liekas netika veikta.
0
incests vienvārdsakot..
0
heee mans jauno COB albūmu te laiž!!! ;]
0
bāc te ir tik daudz nenobdriedušu sieviešu pubertitātes moku lēkmēs tapušu tekstu, ka filtrēt paliek aizvien grūtāk.
0
bet vēl jau var būt ka ir pārbrieduša vīrieša smadzenes ;DDD
0
Interesanti,ko padomā cilvēks "no malas" šito visu lasot?
0
ko var domāt.. bišķi ar novirzēm...
0
Biskji buutu maigi teikts...:) Un atkal mana laaceniite tiek piemineeta, cik var teikt, vinjai neviens neuzlaade baterijas!!!Un kaads vell Dani??? Kaads man sakars ar to negliiteni???
0
ak dievs, nekāda sakara - dani vismaz ir smukas bildes, ne tā kā tev :P
0
dani smukas bildes? hmmm...visu cieņu dani&co agrīnajiem darbiem, bet man viņš vienmēr ir atgādinājis Pingvīncilvēku no batman2..:))
0
Smukas bildes??? Bljaaviens, tu esi redzeejis tikai vienu bildi, un es neteiktu ka taa ir iipashi skaista, bet tam pingviinam visas vinjas ir pretiigas, vismaz prieksh manis...
0
He... Projektnedēļā es taisīšu projektu par Pūcēm :DDD Pūce varbūt vari izlīdzēt man ar nelielu informācījas devu, bet varbūt savu dzīves stāstu uzraksti :DDDDD
0
Jaa tuuliit, ieshu te klaastiit...nu apmeeram taa - es izskjiilos no olas, iemaaciijos lidot, tagad riju stuulbaas zhurkas (reaalajaa dziivee man no zhurkaam ir beerniibas trauma, bet tas taa), pirms kaada laika iemaaciijos rakstiit, tad rikoties ar netu, zogu mazuljiem mantinjas, un speeleejos ar vinjaam...nekaa interesanta, vispaar mans iistais dziivesstaasts skaneetu kaa zheeloshanaas, un es ieniistu savu beerniibu, bet tagad ir ok!!! Dzeru, klausos metaalu, shobriid Morgion, beidzot dabuuju sho kjeemu disku, veel dabuuju 2 My Dining Bride diskus, arii Canibal Corbse un veel shoto, taakaa man lielie prieki!!:))))
0
hm.. Puuce: kuri albumi no MDB tad tieši tev ir?
(ja tās protams, nav plikas matrices bez uzraksta)
0
"Songs of darkness Words of light" un "The dreadful hours"!...:)
0
pēdējās plates.. attiecīgi 2004 un 2001.
tagad kā reiz uz rudentiņu paskumt melanholijā itin forši, he.. :-)
0
Nekad neesmu redzējusi nevienu Dani bildi. Bet es tagad redzēju puuces bildi, vai tas ir apmēram tāpat?
0
Man tādiem gadījumiem ir Paradise Lost "Lost paradise" un "Gothic".
0
MDB.... Mmmmm....
0
Mjā, MDB "Songs of darkness Words of light" ir viens no retajiem orģinālajiem manā īpašumā.
0
Manējais ir vācijā pirkts, ar visu uzlīmīti "Kerrang!" :D
0
Nafig naudu tērēt tādām lietām!!!
0
Es nevienaa veicii nevaru atrast The Prophecy un Sunn O)))! Vai patieshaam buus jaaprasa teetim??? Es taa daru tikai tad kad nav pikja, vai ja nav veikalos! Kas gan ir diezgan biezhi..:( Man laikam ir Paradise Lost albuums "Lost paradise", tas gan ir ripuliits bez uzrakstiem..:( Rudens, ziema, vasara, pavasars...tada muuzika der vienmeer, bet ne tikai taada!...:)
0
Da man nav nevisns orģinālais tik matricas ar uzrakstiem.... Un mans tagat bauda jauno Graveworm albūmu :P man jau patīkas!!!!
0
90. gada "lost paradise" patiesībā ne ar ko nav ievērojams... stipri viduvējs. Bet to var saprast, džekiem tad bija pa 17-18 gadiem.., tādi zaļi gurķi un attiecīgs albums jau vien sanāca. Bet nu no tam sekojošā 91.g. Gothic izauga leģendas..
0
vispār nesaprotu ko jūs tanos Paradise Lost esat saskatījuši.. Pēc manām domām tas tāds roķelis, bet varbūt es pa maz emu dzirdējis!? Kautgan man kautkādi 5 albūmi mētājas uz kompja tik tos bračka sakačāja...
0
Nu tad noklausies albumus no Gothic līdz Draconian Times (ieskaitot), un varbūt sapratīsi, ko cilvēki tur saskata.
0
Es arī nesaku,ka tur ir kaut kas ievērojams,man vienkārši patīk.
0
Zipakam: knābi ciet un ievērot Intara norādījumus.
0
labs šodien nav laika klausīties, bet kautkad jāievērtē.. Tagat jābrauc uz treniņu.....
0
Zipaks pareizi dara!!! Kam tie oriģinālie ir vajadzīgi????? Tas pats, kas no interneta novilkts... Vienīgi nav visu to "iekšu".. Nu to papīru diska vāciņā...
0
Ir arī skaņas atšķirība, kas proporcionāla atskaņotājapartūras kavlitātei ;) Ja nepiemin kaut kādus principus utml.
0
Pofig!!
0
Ar manu aparatūru toch ir pofig.Bet vispār jau gribas tādu foršu grāmatiņu,ka jūt ka tev ir orģinālais disks.
0
Nu jā, tās grāmatiņas... Bet mierīgi var iztikt bez tām.. ^_^
0
nu-nu... a kā ta mūziķiem ar maizītes pelmīšanu?
0
tas arī pofig! :DD
0
Nu jā... Bet ja pašai nav naudiņas, lai pirktu oriģinalos.. Un arī nav kur nopirkt.. Ja nu vienīgi Rīgā var atrast kaut ko labu. Bet ne tur, kur es dzīvoju.. =/
0
"Bet vispār jau gribas tādu foršu grāmatiņu,ka jūt ka tev ir orģinālais disks."

tas jau laikam arī ir tas galvenais stimuls; tā apziņa, ka tas ir kaut ko vērts. Maizītes pelnīšana - Sonnenmensch jau labāk tās aizkulises pārzina, bet neticu, ka mūziķi ar notirgotajioem diskiem sevišķi daudz maizes nopelna.
0
man disku nav daudz... kādi 250 būs. Apm. 2/3 ir oriģinālie. Ir daudz tirgū pirkto, kur ir labas kvalitātes bukletītes. Arī, ja no kāda pārspiežu, tad cenšos grāmatiņu arī uztaisīt, resp. uz kseroksa. Man derdzas šīs matriceles čupā sakrautās, uz kurām labākajā gadījumā ir kas uzrakstīts. Es tomēr atbalstu mākslinieku un iegādājos (cenšos) cd veikalā... protams, ka ir nereāli nedz finansiāli, nedz fiziski visu dabūt veikalā, tāpēc nākas spiest no citiem ar.
a no dc++ u.c. citur tīklā spiestais materiāls tomēr jūtami atpaliek no oriģināla, kas mani arī attur aizrauties ar šīm fiškām.
0
Tur jau tā lieta, ka pie mums ne...
0
Man tā disku čupiņa ir gandrīz 10x mazāka nekā bokam,bet praktiski 85% ir tjipa orģinālie,ar visām grāmatiņām,tik redz Krievijā taisīti.Vienā no tiem kioskiem pie stacijas bija plaša izvēle ar visnotaļ labu mūziku.
0
Mhm, ja ir nauda, tad kāpēc ne? Labāk disks, nekā to naudu nodzert.
0
Nauda ir vienīgais iemesls, kamdēļ man ir neorģinālie diski.
0
Man jau ar,tagad kad nets ir,vispār diski netiek pirkti. p.s. Johaidii,puucei jau 400 posti!Man skauž! :D
0
Vai nebūtu laiks padomāt par Pūce2, es vairs nav spējīgs flirtēt...
0
Jah, puuce ieliek truemetal svētajai četrvienībai (man, edenbeast, sonnenmensch & zipak) vienā setā :))
0
Nauda nevar būt iemesls tam, ka nav disku. Tam par iemeslu var būt tikai naudas trūkums (vecs joks, bet tik un tā patiess :)
0
Lūsi, neesi mēģinājusi iegūt diskus... hm, bartera ceļā? ;)))
0
Līdz riebīgumam patiess.Labi,kurš ceps augšā puuce2?
0
nefolk,uzmanes,ka tevi nesaskrāpē beigtu.:D Lūši pēdējā laikā tādi tramīgi. :DD
0
Patīk jums pūce- tāds mazs, bezpalīdzīgs meitēns, pār kuru var izrādīt gan fizisko, gan garīgo varu... :D
0
Pirms es tevi nogalinu, nefolk, pastāsti, kas ir barters.
0
Vaij... taads mazinjsh paarsteigums!!! Jaa, ja buutu taa nauda....man riebjas tas, ka jaakachaa no interneta, man biezhi vispaar kauns no muuzikjiem, cik labi, ka es taadus daudz nepaziistu!!!
0
Barters ir kad preci main pret preci- graudā
0
Barters ir ja vienu lietu iemaina pret citu lietu, pirmais tirdznieciibas veids, kuru paartrauca naudas paraadiishanaas!!!
0
Kapee, mazs un bezpaliidzigs??? Man ir labi un jautri, nejuutos pazemota!!...:)
0
Ahā. Jāsāk domāt, ka neradu par sevi īsti piedienīgu priekšstatu- klasesbiedrs šodien ieteica nopelnīt naudu Sanctimony koncertam savu miesu tirgojot uz čaka ielas. Hmmm.... Mīļā Laba, palīdzi!!!!
0
Tev pareizie klasesbiedri!
0
to Luusis:
A, vinsh to taa pa jokam, vai lamaajot?
0
kas tā Laba? kāda līdz šim aizmirsta senlatviešu deivība, jaunu meiteņu (barely teen) aizbildne?
0
Lūsi..a ko, par stundiņu darbu arī mošk uz hypocrisy sanāks..:))
0
Vai tad tāda Laba jau sen nav kaut kur izputējusi?!?
Pievērsies labāk Zīlītei vai kā viņu tur.
0
Vēl jau arī Judas Priest un kaut kas novembra sākumā.Lūsi,nekur redz tu neliksies,būs vien jāsāk. :DD
0
ā tu domā to latvijas bērnu avīzi? tā ir manā CV pirmā pieminētā darba vieta!!! :(
0
Un man jau likaas, ka Labaa ir domaatas Maara, vai Laima...hmm...laikam es drusku atpalieku, un kada Ziiliite, nee es esmu aizkaveejusies laikaa...baisi...:)
0
puuce, tavai paaudzei ir Sīrups
0
nefolk..nevaru iedomāties par ko tu tur strādāji
0
Tas daudz ko izskaidro x)
0
Atbildēja uz intīmajām vēstulēm.
0
Uz intiimajaam...:DDDD Kaads Siirups, kas ir siirups, paga bija tachu taada aviiziite...diezgan neinteresanta...:)
0
nē, es rakstīju par visādu sviestu sākot no NBA zvaigznēm, beidzot ar beverlihilzu un hameleonu rotaļām. 7-8 Ls par 1 lapaspuses rakstu. 1995.ajā tā bija ok naudiņa
0
ej nu, atbildēt uz intīmajām vēstulēm... tajā laikā taču es pats no tā nekā daudz nerubīju :))
0
O, beverlihilza...vai atceros, kaa beerniibaa tas seriaals tika luureets!!! Manam miiljaakajam teelam muuzdien neveicaas...:)
0
Es savā tālajā jaunībā :DDD tādu avīzi kā "Mana" lasīju,baigi ok,bija,tur tomēr bij sirsnīgs kolektīvs nolasījies,cilvēki kam tā bija sirdslieta.
Vēl tagad laukos ir baigā kaudze ar šitām avīzēm.
0
es to seriālu labprāt vēlreiz noskatītos...man viņš kādreis arī piedūra
0
Nu ja tu maaceeji rakstiit, tad tev vajadzeetu arii rubiit par to, vismaz es ruubiju pirms es maaceeju lasiit un rakstiit...:)
0
Tad kad bija interese par zhurnaaliem muterei nebija naudas prieks tiem, bet tagad man atkal neko nevajag...cik eerti...:))))
0
....tāpēc jau neiemācījies pareizi raxtīt...:)))
katrai lietai savs laiks
0
Es maaku rakstiit pareizi, es vismaz nelietoju kautkaadus tur "X" burtus latvieshu valodaa!!!
0
ja kas, tad šis ir laokam TOP visu laiku, paskatieties, cik postu,,,,
0
Kā tad,kā tad... Un tagad marš uz jauno tēmu,citādi man šitie 400+ posti jau sāk netu slogot.
0
jĀ X UN W LATIEŠU RAKSTU VALODĀ izskatās prasti, tizli. rietumnieku zarazatā teikt.
0
x ir ērtāk lietot jo ietver sevī 2 burtus, a kas ir mutere latviski??:)
0
Diezgan iisaa laika esam shito savaariijushi, no 13. 09. liidz 05.10! Jaukinji, labinji!!!...:)
0
0
to be continued > /forum/38331/
0
Ej, kakaas...:))))))
0
444 ir baigi pūciskais skaitlis, davaj nejauksim dabisko lācīša un sātana harmoniju. NERAKSTIET ŠEIT VAIRS!!!!
0
bļā, viss es tevi vairs neatbalstu, tagad būs līdz 888 jāspiež, ej tu dirst, viss, es piekrītu Zombai :)))
0
Ko??? Es nesapratu??? Kapeec dirst? Tas ko teicu es, boja tikai joks? A,ko Zomba teica? Kam tu piekriiti???...:)
0
Nu nē,pie tādas postu čupas tas BigUrkskumugga serveris izpūtīs mellus dūmus nu sāks nelabi smirdēt.Kāds nevar viņu pierunāt lai uztaisa šito par locked?
0
:DDD
0
/article/208/

- mesidžs tev, puuce, tikai pastarpināts (ar iekavām ;)
0
Ohh,tas ir labs!!!!Es tiešām nevaru noturēties.Jāuzliek atkal.
0
Ak tad ar iekavaam, nu ok, es izvilku to ko gribeeju, paareejais tika atmests, tad sanaak taa...tu esi pidaras, astraala padauza un tu veelies buut laimiigs!...:)))
0
puuce,uz tevi attiecas tikai tā NOSAUKUMA daļa kas ir iekavās.
0
Ak, shitaa gan, ja...nefolk, pats ej uz iekavaam...gailis nolaadeetais...:DDDDDDDDD
0
KO,tev nepatīk?
0
Neee! Reiz viens pidars realitaatee, piniigi nopietni to piedaavaaja!!! Vinjsh tika pasuutiits, un es sabojaaju vinj vasaru...muhhhahhha! Bet man shis teiciens var aizskart dzilji sirdii, un es saaku palikt ljoti nikna!
0
Kā tad tu viņam to vasaru sabojāji?
0
Tas bija purvciemaa, reiz es tur dziivoju, bija taa kaa bija, un es aprakstiiju visu vinja pagjiku, bet prikols taads ka tur taa nemeedz rakstiit, tad vinjam tur bija jaamazgaa taa telpaa, jaapaarkraaso pastkastiites! Bija arii daudzi siikaaki negjeelismi, bet tas bija tik sen, ka es vairs neatceros! Visaam rajona veceneem es pateicu, ka vinjsh ir lohs utt., ka vinjam ir problemas starp kaajaam, un taadas vinjam patieshaam bijua!!!:DDDDD
0
puuce, tu esi ljauns radyjums vnk - agrāk vai vēlāk taču tāpat nāksies :))
0
Varbuut arii nenaaksies, es neljaushu..:)))
0
Ak, vai...
0
Sienna, kas noticies???...:)
0
to puuce: nu sava drauga (kad tev tāds būs) pincīti (verķi) tik un tā nāksies samīļot un pazīžļāt. Bet, acīmredzot, tas žoržs bija vnk paviršs paziņa, kurš gribēja tev savu cisu pie sejas piegrūst... loģiski, ka tev nebija vēlēšanās to darīt :D
0
Laikam jau, bet tas bija pretiigi...varbuu arii taadeelj nekad negribeeshu, vienas no sliktaakajaam atminjaam, bljin, cik reiz cilveekam var teikt neee??? Tam losiitiem nepieleca ilgi, ljoti ilgi...kropleens mazais, un kaa vinjsh to veel pasniedza...labi neiedziljinaashos sikumos...fujjj
0
pa muti bija jāiedod :) a vēl labāk pa cisu !
0
Es jau esmu vaajaaka...nemaz nebriiniitos, ja shis, tad arii man gaastu pa muti..:(
0
tu jau vari palūgt kādam no šejienes večiem (piem. nefolk, tolx, sonne , fauns u.c.) lai iedod bietē izvirtulim
0
Aj, ko tas es jums, pashiem savas dariishanas! Un es negribu ar vinju savas saisttibas, kropleens veel nesen suutija iiszinjas..vai es negribot ar vinju satikties utt. Idiots, peec taadas pasuutiishanas, parasti viss notiek mieriigi, vinkaarshi vairs nerunaajot...:)
0
Nevis savas saistiibas, bet nekaadas...:)
0
es tev lydzi nejūtu puuce - tāda psiholoģiskā "mikrotrauma" parasti ir uz gadiem 5-6, pa tiem tev var nākties biški ciest, bet tas jau no pašas atkarygs! Veiksmi tev! :)

Dakteris Aikaasaks
0
Es jau neprasu, lai tu justu liidzi...Un vispaar, kas tev ir pret mani??? Peedeejaa laikaa var dzirdeet ljoti daudz uzbraucienus!
0
prognozēju, ka pāries ātrāk: 3-4 gadi. mūsdienas kā nekā.
0
:DDDD Es ceru, iisteniibaa, biju jau aizmirsusi, tikai tagad nefolk deelj atcereejos...
0
puuce sit kaarteejo rekordu komentaaru zinjaa!!!!!
0
puuce, vai tu turpini iet uz guitaarstundaam? vai arii tas palika projektaa?
0
pūce sit dūrē kārtējam rekordam komentāru ziņā.

p.s. Puce: nafig tev tā ģitārele vajadzīga... mācies labāk bungas rukāt, tagad labi buņģieri ir uz izķeršanu. Domāju , Balrogh tevi labprāt adoptēs bungu kursiem.
0
a kālab adoptēs?
0
šeit nav jāsaprot kā adotpēt piem. audzināšanā...
0
Boksi tev riepa caura!!!
0
:-)
tas ciskadrillis (tā sauc kurzemnieki velosipēdu) ir drausmīgs samapals, kurš jebkurā jaukā brīdī draud sabrukt. Bija tur vienā plezīrā ar ko tad arī varēja pavizināties, kam nebija slinkums...
Un riepas gan nav cauras, vismaz uz to brīdi nebija.
0
Tu jau tai bildē nefilmē ko dari.. un riepas ir cauras....
0
njā... karoče fuck you jackass.
0
Atgriežoties pie pūces apvainošanas tēmas, Artuurs jau ir lielais speciākists kā pārmācīt vīriešus kas dara pāri meitenēm.Artūr pastāsti to kruto stāstu!
0
noteikti žigulī ieliki!!!
0
Neuztraucies par žiguli, tik jau piesūcies nebiju...
0
Ar to gjitaaru ir ta, ka man nekas nesanaak! Labaak bija tad kad es maaciijos pati, nevis man uzspieda, nu tagad es zinu uzdevumus ko man jaadara, tad nu es leenaa gaitaa maaciishos...varbuut maaceeshu peec 3gadiem, varbuut peec 10, bet buus labi! Par bunjgjieri es nevareetu buut, jo man ir ljoti suudiigi ar ritma izjuutu, uz taas pashas gijchas vislielaakaas probleemas ir attieciigo gabalu nospeeleet ritmaa...:)
0
Tad sanāk, ka visi tie, kas ir kautkādā veidā apcēluši Pūuci, ir potenciāli kandidāti uz dabūšanu pa purnu no artura ?
Nu ziepes ir jums veči !
0
ritma izjūta ir nepieciešama spēlējot jebkuru mūzikas instrumentu. bez tās nekas prātīgs nesanāks.
0
Es zinu to, un tas ir pretiigi, a, varbuut kaadam ir padoms, kaa to ritma izjuutu uzlabot???...:))
0
Ar šo jautājumu griezies pie Lūsenes. Viņai ir muzikālā izglītība.
0
Ak, shitaa gan, nu jaacer, ka vinja sheit uzradiisies!...:)
0
Uzjautā, uzjautā... domāju, viņa detalizēti tev izskaidros, kā izkopt ritma izjūtu.
0
Es ljoti ceru, jo man taa gribas speeleet gichu...baaccc!!!
0
bļē, kā es tā uzminēju, pats pat brīnos !!! Biju jau pārliecināts, ka to plukatu vairs nekur nemanīsu, a bet šeit jau priekšā, bļe uzliekiet kāds vecuma cenzu, nu vismaz 10 gadus lūdzu , bļe KĀP``EC MAN VAJADZĒJA MINĒT, KĀPĒC, KĀPĒC ?????!?!!?!?!?!?!!?!?!????... , kur pašlaik ir polūšķu apkarošanas policijas vienība, kad tādi neradijumi pa ielēm vazājās , ĀĀĀ !!!?!?!?!!!!!1
0
Atlieka...vari luudzu skaidraak izteikties...kas i noticis???...:)
0
dam.. damm.. dumm.. dumm.. rai rai...
0
tralalā,tralalā,tidlī bums!
0
Puucei: Kas tieši tev sagādā problēmas- ritmiskais zīmējums vai arī nevari noturēties vienā tempā? Ja temps "lēkā", iesaku spēlēt ar metronomu. (Man arī kādreiz bija tāda problēma) Ja ritmiskais zīmējums, tad probl. varētu būt iekš tam, ka esi sākusi ar pārāk sarežģītiem ritmiem, sāc pamazām- tikai ar pusnotīm un ceturtdaļām, pēc tam pievieno astotdaļas, skaiti līdzi "sitienus" (parasti ceturtdaļu garumā), ja grūti izspēlēt, pamēģini izplaukšķināt. Nošu garumu hierarhija tev ir skaidra?
0
Jā, mani tikai šovakar apgaismoja, kas ellē ir Puuce (nebiju iedziļinājies šamējā thread'ā). Pilnīgi piekrītu Aborta Atliekai!
0
wuu man 500 posts!!! ar to arī apsveicu!
0
šitas endrīgst turpināties!

puuce & ģitāra = nesavienojamas lietas
ja nu vienīgi, kā modele un "toy" @ suicidegirls.com ;))))
problēma ir nevis kaut kādā tur izjūtā vai zīmējumā, bet attieksmē "man ljoti gribas speeleet gichu"
ja gribas, tad arī spēlē, nevis gribi & ceri, ne skolotājs, ne nošu grāmata nebūs vajadzīgi, bļā, kā šito var nesaprast...
tas īstenībā nozīmē "man gribas mācēt spēlēt, bet negribas mācīties", vai ne, Pūce?

Turpināsi šito tēmu te bīdīt, dabūsi ribās vēl ne vienu vien reizi (nefolks zils no skaudības par shitiem pieciem simtiem, jbtvkcnk
0
es reiz baigi ar gribēju nopirkt giču brt labi ka nebija nauda.... jo ritma izjūta man galīgā ribā un vispār neko nejēdzu...
0
vot,vot,man ar te viena akustene mētājas,sāku kaut ko māčiteis,sapratu ka ar manām muzikālajām dotībām tas ir bezcerīgi.bjleģ,es ar esmu zaļš aiz skaudības.500 posti....
0
man gan ar ritmu viss kārtībā.... protmas, mēdz "peldēt" , iģeaļņiks būtu ar metronomu.. bet ai.., nafig. Tāpat labi ;-)
0
Nefolk, bljin aizvers savu suudaini gailja zhokli, beidz mani kaitinaat!!! A, kapee tu saki, ka es vot domaaju, ka man nevajadzees uchiku??? Vajadzes un kaa veel, blje lohs tu esi, taapat kaa atlieka! Atlieka, kas tu esi...pasaki man, un beidz dirsties caur forumu, besii aaraa tie anoniimie, moshka tu vareetu to visu pateikt sejaa, nevis sleebties aiz stuulba nika??? Mees Blomee vispaar runaajaam, ja jaa, ko tik stuulbu es pateicu, lai tu shitaa izrunaatos, bet ja nerunaaji, tad tas ir tikai peec izskata, vai tu esi no tiem kropliem kas spriezh peec paskata???
Un to gichu es speeleeju, es censhos, biezhi esmu liidz asaraam, bet esturpinu, fag, tu taapataas nezini, kas notiek manaa galvaa, un tas kaa es kautko uzrakstu neko nemaina!...>:(
Luusim: Noshu hearhija ir skaidra, nesen iemaacijos! Probleema ir tieshi taa "leekaashana", ar plaukstaam kaut cik izdodas, bet kaa ir rokaa gicha, taa vairs nekaa, bet gan jau...:)
0
ui... dusmu lēkme... :o
0
Tikko iedomājos dusmīgu puuci.Uznāca baigā rēka.Skats varētu būt diezgan graujošs.
0
Un kaa veel, visaadi pimpji, kas pat mani labi nepaziist nosuc mani par slimu utt. Nezin kapee tie, kas mani zina labi, pret mani atiecas labaak, kaapee vinji man uzticaas un suc par miilju, un labu utt??? Blomee bija, kaa bija tas bija iipash posms manaa dziive, protams, ja njem tikai to veeraa, tad neko forshu no manis nevar sagaidiit! Veel es nezinu, vai es tikshu iekshaa Kabataa!!!
0
"vinji man uzticaas un suc par miilju" <<< kas tas ir, kunilīzings par brīvu? ?:
0
Aizver zhaunu...kas ir kuniliizings???
0
tb: suc = sauc!!!
0
da nekas, bet vārdu cunnilingus vari pameklēt google vai wikipedia
0
0
Beidz apbižot mazgadīgas meitenes - vi'bai tādi termini var nenākt par labu! :)
0
Bet puuce taču pati teica,ka šādās lietās kā teikt "rubī fišku". :DD
0
Es nezinu, visus to biologjiskos nosaukumus...un vinji man nav vajadziigi! Ja nefolk uzreiz buutu pateicis, ka taa ir kautkaada masturbaacija!!!
0
Whahahahaah!@!!!@@@@ Pilnīgs Pīīīī'''''''''''''!
0
šodien visi tādi uzbudināti un nogribējušies!!!
0
O jā, kunilings ir baigi labā masturbācija. :) (*rēka)

P.S. Ja peld ritms- spēlē ar metronomu, tas noteikti palīdz, zinu no pieredzes, tikai... man pozitīvās metronoma sekas ir izjūtamas tagad- pēc 9 gadu ņemšanās ar baroka mūziku un metronomu. (baroka mūz. vajadzīga dzelžaina ritma izjūta).
0
Man tādas nelabas aizdomas,ka būs šjā forumā jāizveido arī atsevišķa sadaļa seksuālajām problēmām.
0
Noteikti vajag foruma sadaļu ar nosaukumu SEKSS
0
Ak, dievs....besii araaa!
0
Gadienā tev nebija jābūr Kabatā???
0
Es jau atpakalj...:)))
0
Domājams pārāk ātri...
0
A, tur vis jau beidzzs pirms kaada laicinja...:)
Bljaaviens, es patieshaam neko neredzu, tik tuvu pie tastatuuras jaliecas!
0
Aklaa govs...kaa taadas poke meiteniites var dabuut tiki daudz komentu??? puuce pisies prom no shejienes, taapataas neviens sheit tevi negrib redzeet...visiem tu besii aaraa!!! Un man jo iipashi!...>:(
0
oho...ku skarbi!
0
Kādam pamatīgi skauž...
0
Bet taa ir patiesiiba, vinja tachu ir un buus poke, un tur nav glaabinja, kapee vinji sheit ir taadi...kapeee???
0
Man un skaust taadas pii...komenti, taapataas tajos vinu parasti noliek, un kroplenei ir visu laiku jaaizstaavas...:D
0
Ej dirst! Kā mēs vakar noskaidrojām, Zomba, Snorke un puuce ir VIENA UN TĀ PATI PERSONA, tā ka nav te ko sviestu liet! Pazūdi no šejienes!
0
kudars,toch viena un tā pati?
0
Ko, kas, kapee....kas te notiek..kaaa??
0
bļa..mindfucker
0
Nu, bļe, man tas jau sen bija zināms. Varētu uzskaitīt vismaz kādus piecus pierādījumus no foruma, bet slinkums meklēt + vēl draugos.lv vienu brīdi bija ar visiem trim nikiem. Tik un tā - vakar atzinās pati.
0
Kad??? Es tak nebiju tik lielaa paalii, lai pieljutu TAADU kljuudu...:)
0
Biji gan.
0
Ak, dievs!!! Kapee es vienmeer ta izdaru...kapeee:D...Jaasak... puuce ir vairaak es, nekaa Zomba un Snorke! Dirsos, jo es ljoti labraat striidos ar sevi, nu kautkaa taa...piedodiet manu stuulbumu...:)))))))))))))...
0
mja? tiešām???????
0
Tad dari to kaut kur citur...
0
nesakiet, ka es jūs nebrīdināju!!! te katrs raksta ar vismaz 2-3 nikiem, jo slimāki,jo vairāk masku, bet man jau patīk šitāds jampadracis
0
nefolk,tu vienalga ar saviem 4 nikiem esi līderos.Secinājums:galī... slims esi.
0
Secinaajums par mani: galiigs poke!!!
Pieraadiijumi:
1)Visi saka, ka taa ir, un citi labaak zina...
2)Es maz ko zinu par grupaam un to veeturi...
3)Es visur lienu ar savaam kjipa depresijaam...
4)Runaaju daudz par alko...
5)Meedzu atrasties arii kapos, bet tad tas ir, lai dzertu, kur nav menti, bet tas neko nemaina...
6)Es biezhi zheelojos, arii tagad...
7)Gjeerbjos, kaa poke...
8)Meedzu uzkraasot melnas acis...
9)Es domaju par pasnaaviibu...
10)Un daudz citu siikumu, kas veido kaarteejo poke Latvijas teritorijaa...
Es negribu buut poke, bet ko lai dara lietas labaa? Neko!!! Es gan nezinu, kas cits, lai es esmu, negribu buut saldaa, bet kaa melnaa es bojaaju paaraak daudz nervu, dziivju, un arii savus nervus...
0
Ir tikai viena izeja: format c: un sāc visu no jauna.Un ir vidusceļš starp melnu un saldu,ir.
0
tu gribi teikt, ka tu esi ary melnaa?
0
Kas ir formaat c???
0
nefolk, kaadaa zinjaa ari melnaa???
0
truemetal useris nav tāds?
0
Nu es taadu nezinu...
0
Paklausies zomba= snorke= puuce: karoče lai šito marasmu izbeigtu. Cik var ākstīties ?
Ja tu šādā garā turpināsi, tad būšu spiests ar pahana (dūža) (Sonne) rīkojumu atgādināt tev nepārtraukti par to bērnības traumu resp. kad tu atteicies čuru zīst. Atgādināt var jebkurš no vietniekiem vai mužikiem... tādu te ir pietiekami, tāka rēķinies ar to.
Jo šis balagāns sāk palikt jau līdz absurdam smieklīgs.. Izvēlies kautko vienu. Tu man sāc atgādināt šizofrēniķi. Tāka nāc pie prāta.

p.s. šizofrēnija burtiskā tulkojumā- saskaldīts prāts.
0
nefolk,ja domājam par ārieni(melnas drēbes,grims),tad nav obligāti. format c: -tas ir tā:izdzēšam šitos 3 profilus,kārtīgi pārdomājam dzīvi,atmetam smēķēšanu(neciešu meitenes,kas pīpē),dzeršanu,izmainā... ģērbšanās stilu un uzstādam mērķus dzīvei.
0
Man var atgaadinaat cik tiik...esmu tikusi paari, kopsh es pafantazeju cik dazhaados veidos to dzekinju var nomushiit un traumeet, vai padariit par meiteniiti, ir vienkaarshi ok!!!
0
nu ja pats nepypē, tad var saprast

bet tev baigi daudz labas meitenes iet secen, tolx! :))
0
nu ja pats nepypē, tad var saprast

bet tev baigi daudz labas meitenes iet secen, tolx! :))
0
Es nemaaku izdzeest profilu...:(
0
pats nepīpēju(1 cigarete nedēļā neskaitās),bet šovasar nācās saskarties ar tādu gadījumu:māte ar mazu bērnu(nu kādus 2,5 gadus vecu) un pīpē kā skurstenis bērna klātbūtnē.Tas jau ir par traku.Par to,kas man iet secen... Ai,labi,tas nav publiski apspriežams.
0
ha ha ha ha ha ha ha ha ha! nja ir pat pietiekami lieli pieradijumi ar citur sadabuti! ta ka puce=zomba
0
Vienu es zinu dzert es nebeigshu nemuuzham, nekad neviens nepiespiediis no taa ateikties...neeee!!! Mans ir meerkjis dziivei...buut laimiigai par spiiti visam (un to var panaakt tikai ar alus paliidziibu)!!!Par dreebeem, man ljoti patiik mans apgjeerbs, jo iipashi kerzi un korsetes, par peedejam fanoju jau no maza vecuma...
0
panākt laimi ar alu rokās - tas skan cēli

klau, bet kā man būt laimygam, ja man alus ne pārāk? pēc 0.5l tā susla vairs negaršo.

vai tiešām visas manas laimes perspektyvas aprobežojas tikai ar 0.5l ? Tad jau gandryz visi mataini ir laimygāki par mani.

un kā ar sonnenmensch? višš mums vispār ir nelaimes čupiņa - alu nedzer, zomba kāpēc tu mūs tā noliec?
0
zomba: "esmu tikusi paari" < tev ir bijis grupveida seks????
0
sonnenmensch teica,ka nedzer alu,bet kur ir pierādījumi,ka viņš nedzer,teiksim rumu? zomba,piespiedīs atteikties,un kā vēl piespiedīs...
0
Nee nu jums jau var buut savaadaak...var protams vispaar tos graadus nelietot, un buut laimiigs, var arii dzert kautko citu bez alus, bet es nevaru, vainu alus, un citas graadiigas lietas, vai arii nekaada labuma no visa notiekoshaa...:)
AC/DC kaadi veel pieraadiijumi???
0
Neee, nav bijis, kaa jau puuce mineeja..veel esmu svaiga...
0
"Mans ir meerkjis dziivei...buut laimiigai par spiiti visam (un to var panaakt tikai ar alus paliidziibu)!!!"

Labs citāts..
0
nav svariigi! nja skan celi panaakt savu laimi ar alu rokas!
0
Nē,nu alus protams ir labs,bet tikai ar mēru.Uz stundām pāli ierasties,tā var tikai no skolas izlidot.
0
"buut laimiigai par spiiti visam"

tas spiits visu paskaidro ,,,,mmmmmmm
0
No skolas es neilidoshu, jo es maku neliist uchikiem aciis! Vieniigi, ja izmet no klases ted var buut, ka kautko pamana, bet visi jau ir pieradushi pie taa ka es esmu drusku jokaina...
Ac/Dc, luudzu pasaki, kaadi veel pieraadiijumi!!!:)
0
Vienreiz pieliesies pār mēru un kaut ko izdarīsi ne tā vai vienkārši streipuļosi pa skolu tā,ka nevienam nekādi jautājumi neradīsies.
0
Skolas laikaa jau uzvedos uzmaniigi, tikai kaads litrinjsh...taa kaartiigi peec skolas, konchos un citur...:)
0
es jau domaju ka emsu alkohlikjis bet shitais jaur is mags gadijums! ka kudars teica visadi draugiem.lv visadi posti ieksh foruma utt! vel ir dazhs labs pacenties atrast vel viso ko peec kartas! godigi sakot vaakr konci tu uzvedies ka trisgadigs berns! nu varbuut cetrgadiigs
0
Ak, shausmas...pizgjecs...:) Aj, koncii es biju paalii, tas ataisno manu riiciibu, un kaada skjirba ko domaa citi, ja pasham ir labi???...:) Kas ir tas, veel dazhs labs??? Vaitad nepietiek ar kudaru un tevi???
0
*rolling on floor laughing*
ek, kaadi jums te meksikaanju seriaali...
0
A, kas lika domaat, ka es uzvedos kaa triisgadiga???
0
Varbūt tava izturēšanās,ko?es gan tur nebiju,bet pēc komentāriem varu iedomāties.
0
Es, personiigi neatceros, ka buutu dariijusi kaut ko bezgala stuulbu...:) hmmm
0
parasti trisgadigi berni sezh uz gridas ta ka tu sedeeji! acim redzot bez manis un kudara nepieitek man domaat te visa shi sadalja ir par teviim takaa te ir daudz cilveku!
0
Bet es gribeeju alinju, bet kautreejos prasiit kaadam, lai nopeerk..:((( Bet nu tik un taa tas neliecina par nekaadu triisgadiigumu....;)
0
alkohola reibums-vainu pastiprinoshs apstaklis!
0
Ne manaa gadiijumaa...:)))))
0
jebkura gadijuma! ja tu dzivo Latvija tad arii uz teviim atiecas Latvijas likumdoshana!
0
Jebkurā gadījumā!Kriminālkodeks... palasi.
0
Piekaast likumdoshanu...menti mani vairaak kaart uzgaajushi...bet mani tas neuztrauc..:DDDDDDD
0
tu nesi normalaa! jelgavas psihenee tevi ielikt! vai tvaika ielaa!
0
tfu tev, psihenee liek normaalaakus :P
shito uz atskurbtuvi. padziivot uz kaadu pusgadu.
0
Kapee neesmu normaala, taads pats radiijums, kaa visi paareejie..:)
0
Būs par maz.Jāattdod Faunam un Malējam,tie tiks galā.
0
nu laikam gan pa priekshu uz straupi lai paarstejas no atkaribas no alkohola! un tad avr megjinaat uz psiheni iespejams palidzees!
0
patiesiibaa tas koncerts vienalga nebija apmekleeshanas veerts, taapeec vien var frustraacijaa apseesties. ja veel ko taadu jaapaciesh bez alus...Baac, a juus atkal esat kaifiigi metushies kaadam virsuu, tipa "vaacies, tu man riebies", un katrs uzskata par pienaakumu to pateikt, jo interesantaakas sarunu teemas nav...
0
Mēs vienkārši apskaidrojam cilvēkam,kur viņš nonāks,ja turpinās dzīvot tā,kā šobrīd.
0
Doma par visu personiibu apkoposhanu zem viena nika gan tev tieshaam jaanjem veeraa. Radi vienu un vienaa gabalaa un esi mazaak atklaata par detaljaam, cilvinji ir pietiekoshi zemiski, lai to izmantotu.
sc. kaapeec tev vairs nav meils?
0
Es nonaakshu, tur kur es sevi aizvediishu, es pat esmu izlabojusi visus nesekmiigos prieksmetus, par spiiti tam, ka es dzeru...:)))) Ir Ok!!!
0
Redzi, bez nolikshanas cilveekam var nodereet arii padoms vai atbalsts, juusu apmaaciiba taada paaraak vienveidiiga...
0
Tagad ir, vienkaarshi bija daudzkas sleepjams..:))))
0
o, piedod, ir gan!
0
Pirmstam nebija, taa kaa nav par ko atvainoties...:)))))
0
un tagad visi kolektriivi atvaonojamies zombai/puucei!:DDD
0
Man nevajaga, taapatas tas buus kaa joks..:) Aj, gribu dzert...zb, shitaa seedeet maajaas...:(
0
es atzīmējos ar 600-to postu.
0
itka es to butu domajis nopietni he he
0
Es zinu, zinu...:))))))))))))))))))...
0
intrasantas lietas te notiek hm :))))
0
puuce, es tev ieteiktu smelties dažas vērtīgas atziņas no orku kluba interaktīvās sarunas "Čau, Rasma": www.urskumug.lv/forum/viewtopic.php...
0
kur visi ir
0
tas jau nav forums bet chats. Shite jau ir 6o5 komenti tas jau ir par traku. Un veel shitaa klonu lieta vajpraats tas jau ir par ttttrrraaakkkuuu!!!!
0
Aizej palasies par pili un mežu,kā arī zipaka piedzīvojumus,tad vari teikt ka ir par traku.
0
taa arii dariishu es jau tiko iegaaju vieniigi shitais bija labi shokeejoshi vismaz kloni kas dirshas viens uz otru
0
kape jadirshas forumaa ja vienkaarshi var ieiet iztabaa un pikaut sevi varbuut tad vinja sajustos labaak ja vinjai ir probleemas ar personiibas daliishanos savaa zinjaa man tomeer vinju zhel jo es saprotu ka vinjai nav sevishkji laba dziive
0
Ar pieturzīmēm varētu rakstīt?A to nedauz pagrūti saprast.
0
Labi taa dariishu, bet kad tu isaki kaadu domu vaj tev naak naids pret kaadu tad par piturziimeem nedomaa.
0
Vel agrs bet jau maz tautas:((( Lai gan ko es gribu tas ie forums nevis chats
0
Atkal atvainojas nevis ie bet ir
0
A es te kā reiz prātoju - ja reiz par pieturzīmēm nedomā, kad izsaka domu, tad kad tad par viņām domā?

0
Trolis, miiljais daargais cilveek! Tu te man shur tur taa brauc augumaa, bet tu pat sheit neseedi ikdienaa...un kaadeelj tev naids uz mani, vai tev patieshaam gruuti to patureet pie sevis, man jau visi shie niideeji zb! Neviens no jums, taapataas mani nepazist, es piemeeram nebraucu augumaa kuram katram, ir jaabuut iipasham cilvekam, lai no manis ko taadu izspiestu, es esmu mieriigs radiijums, kas labpraat dziivo mieraa un saticiibaa ar laaceniiti, alus pudeli un mp3 pleieri...taa kaa luudzu izskaidro savu naidu pret mnai, tikai luudzu bez straujaam kustiibaam, citaadi es izvemshos...
0
..a tu neesi padomājusi kāpēc tā notiek? kāpēc tev visi brauc augumā?> think about it...
0
labs,svētā trīsvienība:lacenīte,al... un pleijers.
0
veemiens deelj vakareejaa alus? labi, ka tas nebij salamandraaa:)
0
Es zinu kaapee taa notiek...es vienkaarshi esmu stuulba, man mamma taa ir vairaak kaartiigi teikusi, un vinja, sieviete ar pieredzi, zina kaada es esmu...:)
0
Ne deelj alus..nezinu kaadeelj, nezinu...:(
0
mjā,reti smags gadījums. :(
0
Pilniigi normmals cilveeks es esmu...vismaz es taa domaaju...labi stuulbs, bet uz shiis pasaules ir daudz stuulbenju...:)
0
nu ko tu stāsti visiem ka tu esi stulba?? tā vien jau tu visiem liec domāt ka tiešām esi stulba...
ko tad tu tagad visu laiku attaisnosies ar to ka esi stulba? es tā darīšu tāpēc ka esmu stulba?:)
0
Varbūt man ir paranoja, bet man šķiet, ka trolis ir kārtējā Zombas/Snorkes/pūces seja. Tā savādi, ka uzrodas viens cilvēks un uzreiz metas virsū ne iepazinies ar forumu, ne dalībniekiem...

0
there are no stupid questions, just stupid people...
0
Nebiju par šito iedomājies.Laikam paranoja nav tev vienīgajai.
0
he, īstenībā jā..trolis un snorke turpat vien ir, trollīšu muminu banda
0
universum, es teicu bez straujaam kustiibaam, tevis deelj man ir veel suudiggak! Es necenshos ataisnoties, parasti ataisnojos ar dzeerumu, un vispaar es varu teikt ko veelos, taadeelj lv ir demokraatiska valsts!...troliss nav mana entaa seja, jo tas ir mans braalis, vinjsh to man tikai tagad pateica....mees biezhi striidamies un kaujamies, un tagad ir viens noshiem mirkljiem1
0
tā ja. the show must go on...
0
Nekaada shova nebuus..:DDDD
0
šovs te ir jau visu laiku btw
0
tas ir tas mazais puisitis kas tev koncii apkaart skraidija?
0
Jap...tas pats:) Jauks cilveeks, visaa visumaa! Un ar ljoti daudz smadzeneem, vinjs, maita, maak dziivot...:)
0
nu ta avbruut nevaig vinja smadzenites bojaat ar alkoholu?
0
nu ta avbruut nevaig vinja smadzenites bojaat ar alkoholu?
0
Alus ir vinja briiva izveele, es vinju nespiezhu, bet, ja aizraadiishu, saaksies pretreakcija!
0
vabruut tomeer vaig aizradiit nevis lajut nodzerties tadam sikajam?
0
A, vinjsh nenodzeras, vinjsh maak sevi kontroleet, tikai ljooooti reti kaut kas notiek...esmu jau arii dazhkaart meegjinaajusi kautko pateikt, bet tad mani iedzen zemee, apmeeram taa - ko tu tagad teelo mammiiti? utt.
0
trolis = tas mazais rakaris metalshow.lv/action.php?action=p... ??

kāpē man vairāk pēc lācīša izsakatās?
0
Dievi augstie.... ielienu es forumā pēc 3 dienām, a šajā tēmā jau 639 ieraksti!
Prātiņ nāc mājās...
0
Prātiņš atnāks,bet tu nāc uz urskumug forumu.
0
bļin jau 600...
0
aiziesim līdz 1000 un būs jāliek savienībai puuce= snorke= zomba= trolis miers.
0
Nu kurtad šī radība noziedējusi....
0
Zipaks nogribējies..
0
Tev ir izdevība izpaust savu neremdināmo baudkāri. ;)
0
Uz Zipaku?? Viņš tak nepilngadīgs! Tu ko, tolx, nemusini mani uz krimināli sodāmu darbību..
0
Kapēc nē,neviens jau neko neuzzinās...Un varbūt ka tad tevi paņems uz klipa filmēšanu.
0
Jā, tā jau viņi vienmēr saka: "neviens neko neuzzinās"... ;)
0
Tu man netici??!?!
0
Ja tu būtu manā vietā, tu ticētu?
0
Protams! Man visi tic! (nē,es neironizēju)
0
Ko jūs te mani bakstat iekšā savās fantāzījās vienam par otru.... duh...
0
Tu būsi mūsu mazā spēļmantiņa, Zipak.
0
eu,pag Lūsi,tikai tava spēļmantiņa.Es esmu ar mieru tikai filmēt.
0
Re, kas atklājas- tolxam patīk lūrēt!...
0
Nevis lūrēt,bet dokumentēt.Esi jau pietiekami liela meitene,lai šīs divas darbības atšķirtu.Nu,kā būs?Brauksi pie Zipaka?
0
Ja, ja, un tu esi pavisam neitrāla un neieinteresēta persona, kā tad, stāsti manim, Daugaviņa. Kas tu- Fauna slepenais aģents, vai, ka uz filmēšanu tik kārs?
0
o porno!
es tak teicu mani savas fantazijas nejauciet ieksa....
tastak zirgam skaidrs ka jus viens otru GRIBAT!!!
0
eeeee! shite bija tema par lacishiem , baterijam un satanu.... nevis Lusis+Tolx! :)
0

nu jau aizgaaja tiinju bazars.
0
Fauna slepenais aģents ir kāds cits (man ir aizdomas).Nu ja,ka es esmu neitrāls un neieinteresēts.Tu ko padomāji? p.s. Zipak,uztaisi clearCMOS,citādi tevi tie gļuki nobeigs,mmhmmh... Un kurš te runāja par porno? Es pieņemu,ka baudkāri var aomierināt arī savādāk,piemēram inteliģentās sarunās.
0
Sonnenmensch,tu blakus tēmā,par to parūku biji sevi domājis?
0
tolx, šodien, plkst. 21:26 [Profils] [Link]
Fauna slepenais aģents ir kāds cits (man ir aizdomas).Nu ja,ka es esmu neitrāls un neieinteresēts.Tu ko padomāji? p.s. Zipak,uztaisi clearCMOS,citādi tevi tie gļuki nobeigs,mmhmmh... Un kurš te runāja par porno? Es pieņemu,ka baudkāri var aomierināt arī savādāk,piemēram inteliģentās sarunās.
Bet tu pameegjini to izdariit ar pasaulee seksiigaako un gudraako sievieti
0
Sekss pa priekšu, sarunas pēc tam :))
0
Un kapēc ne otrādi? Izkapts,tāds savienojums neeksistē,tu to lieliski zini.
0
es izboijāju skaitli 666 pie postu xskaita šai tema, muahahaha
0
uztaisi clearCMOS
wtf? kas tas par kosmo???
0
tolx, kāpēc gan lai tāds savienojums nevarētu eksistēt? Tu gribi apgalvot, ka gudrība un seksīgums viens otru izslēdz? Galu galā, seksīgums ir diezgan subjektīva lieta.
0
Mhm, tolx, kā ta ne- kas tad, tavuprāt, ir Izkapts?
0
Wo Lūsi viena gudra doma šodien notevis.. bet Tolx jau galīgi iet ciet... puisim sāk spalviņas dīkt :DD
0
Emm...Intar,abas šīs īpašības vispārākajā pakāpē nevar satilpt vienā cilvēkā,nu nevar un viss.Arī subjektīvi. Par Izkapti runājot...Tur man liekas,bez zinātniska pētījuma neiztikt,bet es esmu subjektīvs un man patīk rudmates.Rezultāts: nē,viņa manuprāt nav gan.
0
na i ne chetri meeneshi bet jau 666 :O
0
Lūsis, šodien, plkst. 21:52 [Profils] [Link]
Mhm, tolx, kā ta ne- kas tad, tavuprāt, ir Izkapts?

Luusis ir karaliene, bet, ja driikst,
kushshshshshshsh
manis sheit nav
0
Kā ta nav.Re kur ir,slēpjas tepat aiz dīvāna.
0
kaapeec es nabuutu rudmate? man ir taadi mati kaa anuzhiitei - mainaas atkariibaa no apgaismojuma. kad ir labi gaishs, ir rudi, kad tumshs, tad pikja melni.
(ei, nu gluzhi kaa viduszemes karalienei,hehe)
un acis man arii variee kraasu - no dzintarainas liidz purva zaljai.
eh, es tuukstoshveide, hihi
0
Jap, meža karaliene ar sliktām manierēm. :)
0
tolx ar savaam fantaazijaam:)
bet uzraksti gan kaadu shausmu staastu par Izkapti aiz diivaana
0
Rakstnieks no manis štruntīgs.p.s. Lūsi,ne tikai ar sliktām manierēm,bet arī neprecīza,basto futbola treniņus.
0
tolx, ja rudmates nav gudra un tavā uztverē ir skaistas, tas nenozīmē ka piem. tumšmates nevar būt sasodīti skaistas un neaptverami gudras!!! vobše tava teorīja nedarbojas.....
0
Nedur Ahilleja papēdī, tolx.
0
Es nekādu teoriju neizvirzīju.Tev kaut kas toch nobiris,man liekas vajadzēs nopietni remontēt.
0
es jau zinaju ka tā teiksi...... bla bla bla bla....
0
oi, shit, viens te ir teicis, ka rudmates nav gudras? ok,ok...
0
Man liekas,ka kāds te atrausies... mmhmhm
0
tu man piedraudi????
0
tu man piedraudi????
0
...bet tokio hotel....:D
0
Kāds te laikam izmisīgi cenšas būt smieklīgs... Nahui vajadzēja šito tēmu celt augšā?
0
Es iededzu guni!!!
0
kudar, nah matus nogriezi? :)
0
Bl@, ja tu zinātu, cik reižu pēdējo mēnešu laikā man šis jautājums ir uzdots... :)
0
Jā kapēc, jel kāpēci!!!! Agrāk izskatījies tāds pūkains un vēl sazinkāds... a vot tagat ja es tevi uz ielas ieraudzītu es bēgtu, bēgtu līdz vairs neredzētu ceļam galu ū...
Nu tu saprati....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas