U.D.O.
0
kaarteejo reizi noklausiijos disku "man and mashine" vispaar nav slikts, bet atgaadina ACCEPT diskus"death row" un jo seviskji "objection overruled"...
vispaar patiika 3 dziesmas: man and mashine,silent cry un like lion....nebija arii slikta dziesma dancing with an angel...
galiigi garaam black heart un network nightmare...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man labāk iet pie sirds klasiskāki UDO albumi "Solid", "No Limits", "Holy"
0
sasodiits vai nevienam nepatiik u.d.o.??
0
sasodīts neviens nezin kas tas par agrigātu....
0
Kā tad! Kurš nezin U.D.O.?
0
Starp citu , nav kaada infa par UDO konci ?

0
ta saki Accept atgādina... dīvaini...
0
Kas pie velna ir udo?...:)
0
Udo Dirkneiders, Accept voklists, viņa solokarjera saucas U.D.O, ir bijis arī Latvijā:)
0
Dirkšneiders:)
0
Viss mans priekšstats par Accept ir Metal Heart un Seawinds (ko starpcitu izpilda Therion albumā crowning of atlantis).
Nu neinteresē man šie.... ko lai dara :)
0
Therion mēdz spēlēt arī vienu no lielākiem Accept hitiem "Balls to the Wall". Ir redzeets ieraksts no kāda konča, kur Therion kopā ar Everlast izpilda šito gabalu.
0
boks: iesaku ieklausiities "death row" disku man liekas ka viens no labaakiem (accept) kaa arii dziesmu texti ir ok!!!
Balrogh: tev zhetons par izgliitoshanu......:))))) nenjem ljaunaa....
0
Man te džeki ir lietas kursā par šiem... tā teikt labprāt pafano. Nu pie izdevības būs kāds cd jāpaņem jāpaklausās. Domāju ar kādu izlasīti pietiks... :-)
0
"Therion kopā ar Everlast izpilda šito gabalu"
...pag ar to Everlast kuru es domaaju? house of pain??
0
Atzīstos, ka nezinu, kas šai gadījumā ir domāts house of pain, bet tas ir tas Everlast, kas tipa pa pusei reperis, kam bij tur tas populārais gabsis ar Karlosu Santanu kopā.
0
aaaaaa, nu jaa tieshi to es arii domaaju, vinjsh 90 gadu vidu mochiija diezgan populaaraa rapbandaa house of pain-tur ar dj bija tas kas limp bizkit,dj lethals. Hmm...vot tas man ir parsteigums,everlasts un therions....hmm
0
vispār balss Everlastam ir tīri laba, sen bij laiks uz metālu pārvākties nevis ar hip-hop niekoties :)
0
a U.D.O. ir labs cd "Animal House", tāds vietām tīri enerģisks heavy/power metal. nu ne gluži JP "Painkiller", bet bišķīt uz to pusi
0
u.d.o atkal aktuaali...esmu ar vienu ausu galu dzirdeejis vai tik vinjam nav iznaacis albuums...?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas