SAMAEL slavināšanai!
0
Patiess cēlmetāls, kas nepūst renstelē. Kopš Passage gan vērojama tāda kā lejupslīde - baigi augstu latiņu veči sev uzlika. Reign of Light arī tāds pamīksts, bet, salīdzinoši, mja, visi šitie nu metal un elektronikas precinieki viņiem pat ānusu nav cienīgi slaucīt. Jūsu domas un vēmekļi šajā sakarā?

"I vomit on the holy bible. I spit on the cross!"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
neko man šitas vārds neizsaka....
0
esmu redzējis vienu klipu. Man patika, diezgan interesants, tikai ko var spriest no viena gabala...
-1
Zipak, paspīdēji, nu tad liec lietā savas DC+ zināšanas:

ņem tik priekšā šitos:

(1995) Rebellion
(1996) Passage
(1998) Exodus
(1999) Eternal
(2004) Reign of Light

vecie arī labi, bet jau pavisam citas raudzes metāls

(1994) Ceremony of Opposites
(1992) Blood Ritual
(1990) Worship Him
0
Jauno klipu (On Earth) neesmu vēl redzējis, bet varētu būt ok, kā nekā stiprākais gabals bez tituldziesmas - Telepath (singls + video) sakarā gan vīlos - Tiamatiem bija TIEŠI tas pats tikai daudz seksīgāk (Vote for Love)
0
Blood Ritual un Ceremony Of Opposites - mani vecie mīļie albūmi.
Es nōņemu viņu priekšā cepuri....

Bet, visi tie albūmi kas iznāca pēc tam... ir labi un Samaeliski - bet ne mana gaume, vairs...
0
Kad būs SAMAEL Latvijā? Par biļeti piķotu pat 20 lašus un ja vienlaicīgi spēlētu COF, Denisam un co. uzliktu 666 mīkstos
0
Jopcik - "cēlmetāls", kura radītājs nēsāja irokēzu... Es atkal kaut ko nepanāku?...
0
Hm, manšķiet, ka nepanāc, bet varbūt otrādāk.... Vai Vorfalakam 80-o beigās bija irokēzs? Šito tiešām nezinu....
0
=]] Samael ir drusku dzirdēts. =]] Pārsvarā no albuma "Passage".

Dievinu Moonskin. =]]]]] Šausmīgi laba dziesma.Manuprāt.. =]
0
Hehe; atkapusies gluži kā man ;)
Nemacēšu gan tagad sameklēt tās bildes; be tbij baltkrievu "M" žurnalā. Numuru varu vēlāk noprecizēt :)
0
divas dziesmas no jaunākā albūma noklausījos un ar to pietika..........
0
=]] Samael ir drusku dzirdēts. =]] Pārsvarā no albuma "Passage".

Dievinu Moonskin. =]]]]] Šausmīgi laba dziesma.Manuprāt.. =]
0
Sapratām, sapratām.
+1
Bij labs gadījums, kad mums ar Bigiju naktī tramvaja pieturā pietusēja kāds Bolderājas urļiks un klāstīja, kā kādreiz uz končiem gājis, par metālu fanojis, un cik Samael esot kruta grupa, Rebellion vispār viskrutākais albums pasaulē utt. Pēc tam vēl mēģināja notirgot kosuhu, kas šim it kā mājās vēl no tiem laikiem stāvot :D
0
labs :)

a man ir rebellion džemperītis... no bombera, pirkts tālajā 96ajā. piedurkņu gan viņam vairs nav, tas tā... notirgot mēģināt arī nav jēgas
0
Ceremony of the opposites, Passage un jaunais Reign Of Light....galiigi izcili, paareejie elbumi man taaa ne visai. Bet kaapeec Reign Of Light?? a ne reign of darkness?
0
jā, tad kad Tifānija sāka ēst, palika kudiš ku skmukāka.
0
a man Eternal ļoti patīk...
0
Man tīk visi viņu albūmi, bet visvairāk Ceremony of Opposites. Un, jā, Vorfam bija irokēzs, kas darīja viņu izcili daiļu.
0
Reign of Light nevis Darkness, jo baigais svetļaks, Samael nometnē iestājies. Es nesaprotu, kāpēc viņi nespēlē pūkainās čībās un dzeltenās brillēs. Kāpēc, pasakiet man?
+1
Man patika diskusija SAMAEL mājas lapas viesu grāmatā, kur viens fans no tuvajiem Austrumiem viņus nosodīja, ka dziesmā Inch Allach viņi zaimo visaugstāko, kurpretim, kāds cits fans no Malaizijas (arī musulmanis) emocionāli iebilda, apgalvojot, ka tur Allāhs tiek tikai slavināts. Ej nu saproti...
+1
Hinduistam Vorfam droši vien uz to visu smuki pajāt.
+1
ticiibu mainiijushi, nafig mums tumsu, gribam beidzot gaismu ibio!! tagad Samael dzied par to ka pirms mees runaajaam mees dziedaajaam, un pirms macejaam staigaat mees dejojaam..:)
bet nu labs tas reign of light..labs
+1
Priecē, ka ir arī kāda grupa, kas uz vecumu paliek smagāka. Tas iepriekšējais albūms ar jau nebij slikts, bet šitas [Above] spārda pa nopietno.
0
tev tacu zipak nepatika sameejie?
+1
Šeit iepriekšējie posti ir 2005 gada. :E
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
LaurisPo
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas