Theodor Bastard
0
Nu, jā, ir tāda grupa no Sanktpēterburgas, bet ne jau par viņu ir stāsts - lūk, viens no izteiksmīgākajiem, mūzikai piemērotākajiem un aizkustinošākajiem klipiem, kādu jebkad ir gadījies redzēt...

www.kollaps.ru/movies/00_movies_02...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ai nekas dišs... un mūzika jau galīgi garām...
0
Zipak, tu jau arī neesi nekas dižs - tev ir aptuveni 17 gadu, pirmās pūkas virs lūpas dīgst, patīk Deniss Filcs un vispār tu neesi pietiekami kompetents, lai par tik sarežģītām lietām izteiktos. Bet paldies, ka sekoji linkam, paldies...
0
tieši tā man jau mēnesi vairāk ir 17 gadu :] un pirmās pūkas man jau bija 7klasītē :DD bet samierinies ar to ka es te dzīvošos vēl diktin ilgi....
0
kas tas par dead can dance atgremojumu? un,ja citiem nepatīk tas sviests, kapēc uzreiz jāizturas kā sikajam, un jāķengājas?
0
tu neesi lietas kursā, mums ar zipaku notiek prāta duelis jau kopš maniem pirmajiem postiem
0
es zinu daudz ko.
0
tas forši, bet, ja jau tavas mūzikolōģijas zināšanas ārpus metālu neiet tālāk par DCD (kuriem ar Theodor Bastard kopīga ir tik vien kā meitenes vokāls un daži austrumnieciski motīvi), tad... vienalga, paldies, ka sekoji linkam :*
0
un tev vēl tagat jācikstas ar šito Crain :DD
0
manas muzikoloģijas zināšanas ir tālejošākas par tavām. es jau neko nesaku, vari te plātīties ar to, ka zini dažas frīku grupiņas un izpildītājus, kas rauj kulakā underground'a skatuvē. tikai, vai tas te der? nē.
0
Nu, davai, krān, padalies tad... es jau neko nesaku - ir jomas, par kurām es praktiski nekā nezinu, tur - džezs, blūzs, hārdroks, glemroks, piemēram... tumša bilde. ko tu vari piedāvāt man, industriālajai kucei, lai es labotos un izglītotos?
0
tas jau kļūst interesanti...
0
liekas kāds te ir ne pa jokam aizsvilies...
0
FIRE!!!!!!!
0
es tev varu piedāvāt aizvērt savu smirdošo rīkli. iekšas tev pūst. labak, impalntē sev kādu elektronisku fīču, lai pārstāj trūdēt.
0
piedāvājums valdzinošs... intelekts spiežās caur visām tavām porām, krān, diemžēl pat ar aizvērtu muti es varu pierakstīt truemetālā sviestu tik, cik uziet. tu droši vien skaļi lasi līdz, drukājot?
0
tas mani nebūt neuzbudina. valoda ir un paliek valoda, rakstīta vai nerakstīta. un tava gadījumā, tā smird.
0
nu par šito nezinu - rupjus vārdus šeit pārsvarā lieto tu, manuprāt es izsakos pietiekami eleganti - tātad - smird tava valoda, nevis mana. bet - kā sauksi, tā atsauksies, ir tāda tautas gudrība

un, starp citu, kas būs tad, kad es aizvēršos? miers un klusums? zipaks kļūs par truemetal karali? kam to vajag?
0
par karali nekļūs neviens. un, visi neredz aiz vārdiem. neredz domas. es redzu. tapēc, es esmu.
0
mīļo pistolīt wahoo es un karalis :DDD hmm vispār man a to nevajag... :P
0
p.s.
iesaku jums abiem noklausīties Graveworm - Losing My Religion!!! :]
0
Crain, Dekartu citē?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas