Latgales hiphops
0
Vēlviens ieteikums visiem p2p pirātiem, gvk jau DC+, pameklējiet subj. izpildītājus. Baigais spēks, Ozols novīst un izkrīt ar saknēm uz augšu. pat robertam gobziņam šitik sviestaini nav sanācis! To pat par hiphopu nevar nosaukt - tas ir kaut kas pa pusei simfonisks, pa pusei neofolks, tikai elektronisks ar latgaliskiem tekstiem. Pameklējiet šādus te izpildītājus:

dj guntix
latgalis dzeja
apvieiineiba mmd
sobaka inc
gaidoss

Lai Nikolajs mums smaida!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bļā, viņu mūzikā nav nehītu, piemēram, šitais:

Latgaļu raps - I mōte ar viedri (mp3 id)

+ kļūdas labojums, pareizi ir:

APVIINEIBA MMD

(kā atšifrējas mmd nezinu, bet nebrīnītojs, ja būtu Māris, Mārtiņš un Deniss :)
0
Nu tur Nēfolkam ir jāpiekrīt: ozoli, gočas, gustavi u.c. citplanētieši vnk te nobāl, te nosarkst, saraujās maziņi un ielien zemē šo patriotiski noskaņoto čangaļu priekšā.
0
borowa.malta.lv/
nu te var šo to paklausīties un ierēkt
0
"Tys laikam byutu svareiguokais jaunums.. :) Dzīsmeņa Vysskaistuokajai meitiņai (kotrs sovai) ir īkļauta Latvijas Radio 2 Muzikālajā BANKĀ.. Ļūūti cerom iz jyusu atbolstu! :) Par dzīsmeņi var bolsuot, syutūt īsziņu ar kodu 313 iz numurym LMT 9301111 voi TELE2 6000400. Moksa par īsziņu - 0,15 Ls, bet voi tys ir daudz par lobu dzīsmeņi!? :)"
0
es vienu no tiem tipiem satiku! taads janciigs!
0
"Caw! As asmu Guntra Kuzmina – jauka latgaļu zelteņa. Maņ ir 17 godi, dzeivoju Rāzakņis rajona Bierzgaļī - vītā, kas atsarūn skaista azara krostā. Nu... Draugi maņi sauc par Samtiņi!:) Asmu jauks, mīļesteibys pylns ciļvieceņš. :) Dzīdu i muziceju jau kūpš agrys bierneibys. Spieļeju taidus muzykys instrumentus kai klavīris, akordeonu, ierģeļis, pamozam soku arī apģyut ģitārys spieļi. Mocūs J. Ivanova Rāzakņis muzykys vydusškolā. Klausūs i izpyldu cytu komponistu dzīsmys, kai arī rokstu muzyku poša. Navarātu dzeivoit bez sav meilym cylvākim, klavīrom i, prūtams, - myzykys."
0
Bļin, nu Nefolk, tu perfrkti pārvaldi latgaļu valodu... No kuras Latgales puses tu būdams ?
0
Sviests, nefolk ir no Vidzemes. Es te citēju to tevis ieteikto urlu.
0
DDD...
nu urlas tie gan... parasti čangaļu zeņķi
0
tie gan nav- grib;eju teikt
0
es ne par viņiem par http
0
starpcitu, neesi domājis par kādu industrial projektu ar čangaļu reperiem sabīdīt kopā ? tagad ir moderni jaukt stilus un eksperimentēt... pats runāji par zelta tīrradņiem u.t.t. ... Kā šāds projekts varētu jums saukties, koa ? m/ m/
0
mums jau ir hiphopa projekts ar vietējiem rīgas vidzemiešiem, saucās SĒNE
0
Sēnes 1. Demo saucās "Pērkons un Ozols" :)
0
aj nu ja, vispār mēs to saucām par pagan trip-pop, bet princips jau no tā nemainās :)))
0
Kas vainas latgaļu repam? Mēs nōkam nū Latgaļis Cauri visai Eiropai! :))
0
nekādas vainas, te jau slavināšana notiek!

starpcitu iztulkojiet man kāds "i mōte ar viedri" = iet māte ar spaini, taču nē??
0
O, Latgale iesita Ogrei - 1:1, bet pa pirmo Latviju vienu intresantāku sviesta vecīti rāda, lā lā, kā man patīk LTV1 autorprogrammas, te arī ir tik interesanti darbadienas pēcpusdienā
0
njā- viedris varētu būt spainis.... principā tā tas arī ir. latgalē, sevišķi dziļā.... tā teikt TRUE latgalē ir ļoti daudz aizguvumu no slāvu, gk. krievu, baltkrievu, poļu valodām...
Tā arī sanāk tādi latgaliskoti no krievu valodas pārņemti vārdi.
0
Runā, ka iekš DC++ klīst filmas "Magņetafoņčiks", "Maltečka" un "Būreits" - lūk, tās gan palūkojiet.
0
jūs ejat postā....
0
blā blā bļā...
0
Atsaucoties uz filmām Maltečka un Būreic varu pateikt daudz atzinīgus vārdus. Man pat patīk labāk ladgaļu parodijas nekā tās kuras taisīja Goblina.
0
visas tās parodījas ir sūdi =DD
0
nefolk apstaajies un beidz komenteet pats savu teemu...vai tev personiibas dubultoshanaaas???
0
...liidz shim es biju domaajis, ka teemu var komenteet arii teemas autors >:|
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas