ausis
0
taa vien liekas,ka ir cilveeki,kam ar ausiim ir baisas probleemas...kad iedo shim ko labu
paklausiities izraadaas shis dzird tik-troksni,zaagji,bezveid... skanjas... interesanti..
taa parasti ir ar vecaakiem un vecvecaakiem...nesaprot,ko tad tie vinj beern klausaas!!
(pat ja beernam 25...)! kaapeec vinjiem tas liekas tik nepienjemami un tik degrad.?
kaapeec shlaageri ir saprotamaaki un pacilaajoshaaki?varbuut arii normaali,shlaageros
dzimis,audzis un nomirs... bet ok-ne visiem ir tik shis muuzikas novirz. radio domaaju
ir populaaraaks... bet kaapeec vinjiem taa bremzeejas,ka taa arii ir MUUZIKA,sasodiits...
(man taa nav probleema..vienkaarshi interesanti...shiis paaudzes vispaar interes.)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vnk. taapeec, ka shlaageris un popsa ir ljoti vienkaarshi uztverams, tas pat nav jaauztver, tas pats baazhas virsuu :)
0
labi teikts..he he... :))
0
manai mātei gan ausis atvērās;tagad jau trešo gadu uz končiem kopā ejam...
0
Tur jau taa nelaime, ka visi nespeej attisstiities tik taalu, lai izprastu metaalu.Vienkaarssi tas ir augstaakais muuzikas punkts.
0
augstākais mūzikas punkts..skan labi :)
0
nopietni,par to maati?
0
nu jā, kāpēc ne? jamējai pat čoms matainais :P
0
prieks,ka taa.. :) vismaz interesanti..
0
Manam sencim pie 50, bet vinjs vienmeer ir klausiijies metaalu un klausaas arii tagad.
0
tieshi ko heavy? vai arii black shim pie sirds tuvaaks?
0
Laikam heavy patiik vislabaak.Bet klausaas jau visu ko blackdeathpowergrindgo... u.c.
0
Ireeniit, tu gadienaa nav no Ceesiim?
0
Hmm, nu mana mamm arii paarsvaraa neatziist to muuzku ko mees ar braali klausamies, bet Skyforger gan vinjai ljoti patiik.
Vinja man atnjeema diskus uzlika austinjas un adiidama zekji klausaas Skajus :))
0
Nu par Skyforger nav br'inums- tas ir forshs.Es pat vienreiz aizstaig'aju speci'ali uz sham'ejo konci, kur iztiku bez piles alk.,jo baigi jau nu grib'ej'as rikt'igi l'idz smalkumam izklaus'ities katru vinju sp'el'ejumu&dzied'ajumu. VOT taa.
0
tagad uzreiz kaa cilveekam nepatiik metaals juss vinju noliekat kaa degradeejushos, kas nespeej tik dzilju muuziku izprast. Atcerieties tak ka ne jau visi ir vienaadi. Nav jeegas nolikt citus stilus, jo tomeer tie pastaav. Nesaaciet braukt virsuu popsiigajiem. Labaak vienkaarshi ignoreejiet vinjus. Arii pasha metaala raamjos liekamaa muuzika svaarstaas no neklausaamiem shitiem, liidz nepaarspeejamiem hitiem (lai atskanjas) vai muzikaalajiem lidojumiem (lai rokjiigak).
Turklaat vienam metaalistam otra metaalista shits ir hits.
0
Tiessi paskatoties uz maniem vecaakiem es saprotu, kaapeec iniem nepatiik sslaageri, jo vinni ir pieradussi kaa savaa jauniibaa , ka klausaa sslagerus!, bet tagadeejo jaunatni ir samaitaajis smirdiigais reps vai popsiigaa muuzika, bat labi, ka ir kaads kurss saprot sso muuziku
0
ja es ari domaju ka ausim ir nozime, jo ja nebutu ausu tad jau neko nedzirdetu vai ne, bet pastav tachu ari cti svarigi organi pakala, peedas, apmatojums, un to visu var dabuut
0
man muterei shausmu patik Pantera - Cemetery Gates :) nesmade ari visu parejo :) snecis gan uz disko un roku parauts, bet man ar tiik :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
PeterisP
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas