truemetal luga
0
šeit tad postējiet to riņķadanci,citādi,ja pie esošajiem 188 postiem vēl nāks klāt luga,tad būs pilnīgā d****.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
teica tolx, pieceļoties no lazdu krūmiem, aiz kuriem bija notupies, lai atbrīvotos no garšīgās burkānu tumes subprodukta
0
un tad visu skatieni bija pieceersti man, taureem puusot ierados es, laachu aadaas teerpts, es paluukojos uz nefolk, kursh tiko pie samanjas pa plavu centaas atrast savas acis, kas vinjam bija izkritusas no briinumiem, bet tad peeksni...
0
...no kruumiem veiksmiigi izraapojushais Tolx negantaa atriebiibas uzpluudaa metaas virsuu nefolk achteleem ,kuras joprojaam neskartas un izbriiniitas blisinaajaas pljavas viduu, pakampa jamaas un iebaaza sev mutee, liidztekus piedomaajot pie taa, vai bikshuprieksha nav palikusi valjaa peec veiksmiigi izciiniitaas bataalijas ar burkaamiem...Gremodams jaunieguuto paiku, vinjs pamanija, ka nefok ir sabrucis drausmaas, nespeedams atrast savas blisenes, bet savukaart tasturneko zhoklis no piedziivotaas asinskaaraas ainas ir ne tikai atkaaries, bet briivaa lidojumaa shvelpj zemee, netaalu no kuras to veiksmiigi pamaniijaas sakjet...
0
sakjert, tb.
0
nefolks bez ačām locekļojas lauka malā un gaida turpinājumu
0
tad aarti pienesas tasturneko un iesper nefolk taadu kaartiibu pendeli pa dirsu, aiz priekiem, ka nefolk vairs neredz, un atriebiibaa par to, ka nefolk sameejo jaanjos uguskuraa iegruuda, un...
0
un... bļā, iesper pendeli, bet pats ka maucās uz pakaļas,bķā, tieši dubļos, nefolka vēmekļos un tukšo acu dobumu izdalījumos, fui! manos akluma apstākļos spēcīgi pastiprinājusies oža ļauj sajust tasturneko vakardienas maltītes paliekas uz viņa zābakiem un tādējādi noteikt viņa atrašanās vietu. ar taustes palīdzību es atrodu tupat aiz koka noslēpto motorzāģīti Cessna 4800 Turbo deadition un fiksi nopjaunu (arī uz tausti) smaigu priedu ceļmalā, kas uzkrīt tamturnekro tieši uz visiem pričindāļiem, zari caurdur visu viņa bezjēdzīgo ķermeni un tā tālāk karoče bļa
0
...tamturneko, raustiidamies un zarnu saturu skjaiddidams, agonee uz priedes smailumiem, bet tolx, nespeedams vairs savaldiit savu jau taa vaajo kungjiiti, slaidaa veemienaa izdabuu araa nefolk actinas, kuras-ak briinums!- ir tikai nedaudz apzeleetas, un aatri ieripo iipashniekam -nw jau gluzhi rokaas, bet tasturneko zarnu izdaliijumu peljkee, kur nefok saasinaajusies ozja ljauj atpaziit jamaas, un,a pslaukot ap tasturneko mazaak notraipiito laacja aadu streemeleem, ievietot sev atpakalj acu dobumos...OMFG!!! Redze ir atgriezusies...!!! un atliek 1niigi izreekjinaaties ar ienaidniekiem...
0
...taču tad atkal seko pārsteigums...
0
nu nu?
0
bet tad peeksni, eees essss jaaa eeees, ceelies no mirusajiem un puvusajiem, savaacu savas ieksas un niknumaa metos virsuu Cenobyte, lieku savas zarnes tam ap kaklu, Cenobyte, veel mirkli pirms, speeja tvert cirvi, un triekt man galvaa, bet saapes es nejutu, tik speeku, un niknumu. metoties virsuuu, Cenobyte, apmetu sliiidoso mezglu un vinja kaklu un savelku taaa labi ciesi.
tik vienu vaidu tas speeja gvelzt ''nefolk glaabies no naaves'',
tachu tasturneko, ar asinainaam rokaam, un niknumu aciis, palaidis garaam nefolk, kursh uz savu tausti ir aizlavijies kruumos, un nozuud miglaaa...
0
te peekshnji paradaas Vampirs, kur tiiri nejaushi brauca ar moci pa blakus esosho celju! vinjsh ierauga, ka cilveeku censhaas iznicinaat un kjarot pie rokas lauzni un kasteti skrien paligaa, tachu pusceljaa vinjam pietruukst speeka un vinjsh nolemj atpuusties notiesajot liiidz panjemtaas desmaizes un alinju :)
0
pēc visa pārdzīvotā tolx sajūt nežēlīgu izsalkumu(nefolk acis nav īpaši ēdamas),tapēc atņem vampiram viņa maizes un aliņu un fiksi nozūd mežā.
0
... kur vinju priekshaa gaida vesela orda ar orkiem un pa vidam kaads black metal pieluudzeejs un speelmanis (protams attieciigaa staajaa un grim sejas izteiksmeem).. Orku vadonis brrr krr kviii (to visu growlaa) tolxam pieprasa šķirties no sava gredzena - anaalaa, jaa nee tad vinja orda negliiti izriikoshoties ar tolxu...
0
... bet tolx, vieds būdams, nepakļaujas orku vadonim, vēl vairāk, iesper tam tur, kur nevajag spert, un, kad orks pakritis, sāk ar viņu pašu neglīti izrīkoties...
0
...bet tad attopas ka tā tomēr nav labi,pierunā orkus aizmirst šo mazo pārpratumu(neprasiet kā)un aizsūta šos nefolk pa pēdām...
0
...tacju taalu orki nemetas, jo vinjus peeksnji aizrauj varenaaka izklaide: Cenobyte, atbriivojies no tasturneko kjeskaam, ir satveeris vampirs mocha rezerves bendzjas kannu, deviigi aplaistiijis tasturneko zombiigi caurumaino korpusu, un deviigi pieskjiilis uguntinju no savaam skjiltavinjaam, firework is done - tasturneko liesmo kaa salmu viikskjis, un Cenobyte meegjina panaakt tolx, kursh veltiigi puulas izluugties orku vadonim aizsardziibu, solot tam visus gredzenus,caurumus un sfinkterus uz pasaules...
0
nefolk, nožēlojot, ka atdabūjis savas ačeles, kurām nu tagad jābūt par lieciniecēm visam šim sadismam, izārda pāris siena gubas blakus laukā un sāk būvēt milzīgu salmu vīru...
0
...nu taakaa trojas zirgu taakaa neee...
0
..gruuti saprast, bet toties kaads prieks buuveet!!!
0
...Tad nez no kurienes paraadas puuce un neizpratnee nokriit uz dupsha, un tad paliidz nefolkam atbriivoties no jaunieguutajaam aciim, taas pievieno sienaviiram un tas no nefolka aciim ieguust lielu speeku, un atdziivojas, tad parskjelj uz puseem Cenobyte, un barojas ar vin iekshaam, tad atrod Vampiiru un atnjem vinam alinju, atdodot to puucei, kaa savai radiitaajai un turpmaak puuce ieguust varu paar siena viiru!!!...
0
...veelviens "un tad" - nefolks sadomaa uzpiipeet..
0
Iemetis pa cigaretei zobos un acs dobulīšos nefolk izvelk savas "Zipak" šķiltavas, uzpilda tās ar bendzīnu no jau piemineetaa mocha un šķiļ tik klaat.
0
Sienavīram ar' sagribas uzpīpot...
0
...bet viņš ir aizmirsis ka ir sienavīrs...
0
bet pašam smēķi beigušies... Ko nu tagat!!! Viņš zin, ja neievilks dūmu sāks raustīties spazmās un uz rokām sacelsies spalvas.... Steidz nu pie Nefolka pēc smouka... Kā par brīnumu nefolks šam a iedo un piepīpē ar savām "Zipak" zipenēm...
Sienavīrs redzēdams cik feinas viņam šķilenes nolemj tā iegūt! Ilgi nedomādams tas savu konāru kurš vēl kvēlu steidz tam aiz vestītes mest... Nefolkam kratoties, ārdīdoties un mēģinot izmakarēt to no savas gaiši rozā vestītes ārā viņam izkrīt zipenes. Sienavecis tās ātri savāc un pa galvu pa kaklu steidz mežā.
0
kur jau priekšā ir orki,kuri,ieraudzījuši sienavīru,visu uzmanību pievērš tam,ko izmantojot,tolx laimīgi aizšļūc pa diegu....
0
savukārt boks ejot garām , uzspļāva visam tam baram + vēl iedeva pa muti zipakam.
0
bet diemžēl nabaga Boksis sajuaca ar kādu garāmgājēju... Zipaks jau labu laiku atpakļ bija atrāvies no gopņiku bara kuri šam nospēra kedas un ielauza piekto ribu... tagat viņš uz nedēļu ir mājas režimā... [lūdzams neizteikt jūsu reti riebīgo nepatiku pret kārtējo Zipaka brīnumstāstu]
0
he,he beidzot arī zipaks dabujis pēc nopelniem
0
Kādiem nopelniem!!!! Tad man intresē par ko es bīju kautko pelnījis???
0
:DDDD
0
un nemaz nesmejies...
0
par ko? lauzto ribu vai kedām?
0
jaunas BLUE STAR kedas tirgū maksā 3 Ls
0
un cik ilgi neeesajas?
0
es joka pēc nopirku ieksh Maxima pa 1Ls,vienu nedēļu turēja,vairāk ne.
0
katru dienu valkājot - mēnesi, ne vairāk

nēsājas jau arī pēc tam, vienīgi ar caurumiem :)
0
Nefolk- tu atceries tādas kedas kā INKARAS, METEORS... bija vēl, bet neatceros... Tagad tādu nevienam nav :(
0
Cenu paradīzē pirktās a mēnesi un zole uz pusēm.. a Conversi man ja uvairāk kā pusgadu un ne skrambas tik izbalējuši...
0
jaa paradiizee pirtaam Code U top star jau peec 4 dienaam zole sak sadaliities.vasaraa sakaraa ar 50% atlaideem nopirku aadas conversus "garos"(liidz pus celim,laikam jau vairaak baabiesiem domaati:))un nogriezu kaa parastaas un nekaada vainiite .ziemaa ar warees iet
0
forši mums tā luga plavna aizgāja līdz kedām. es bērnībā treniņnometnēs bieži kāvos, atcerējos nupat kā vienreiz virsūklūpošajam istabas biedram tā normāli iegāzu pa ausi ar steigā no grīdas paķertu kedu. zjbs
0
es agrāk ciest nevarēju kedas....
0
kas ta notika, ka tagad vari? sāki nirvanu klausīties?
0
..toties tagad novērtē??
0
nē man nirvana nekad nav īsti patikusi.... hvz vienkārši man tagat daudzkas patīk kas agrāk besīja... vispār varbūt tas tapēc ka pirms diviem gadiem ar galvu durvis iznesu, pēctam tā pamazām sāku saprast kas ir kas utt... katru dienu kedās esmu...
0
nevis Nirvana bet blink182 :DDD
0
melis - bildē tev ir zābaki!
0
bildē viņš vienk ir uzcirties, parādes formā, bet ikdienā slāj kedās
0
vispār tanī bildē tie zābaki galīgi svežaki tik otro reizi vilkti... āāā nu jā es tak Blink klausījos un visus šitos līdzīgos....
0
eu, eu, dāmas, tēma ir "truemetal luga", nevis "kedas", skaidrs?
0
teica dāmu komitejas priekšsēdētāja.
0
..dusmiigi sisdama duuri galdaa un uzluukojot 3-5 friikus kas apspriezas par kedaam kameer apkaart risinaas...
0
Vampirs neizpratnee aizshkjil sniena viiru! dodaas pie puuces atnjem pusi alus un aicina vinju pamieloties ar tasturneko grilleto galju!

ZE END! par garu lai visu izlasiitu!
0
kas risinās? abet kedainu jauniešu tusiņš! tāda attieksme bija kā bomža spļāviens augstpapēžniecu frontes un pradas jaciņu fankluba pirmrindnieces 1996 pusdienu borščā un viņa, slaidi atvēzējusies....
0
wtf
0
..ar karoti nefolkam pa pakausi un aces akal nu ir aara un ripo pa galdu...
0
bļā, nu atkal tās ačas, tad jau es labāk likšu akls, kam man vecam trakajam burvim acis, man ir oža un trešā acs takš, kuru neviens nevar izdauzīt, jo viņa glabājas ne manā pierē, bet gan olā, pīles vēderā, kas ir zaķa vēderā, kas ir melna suņa vēderā, kas ir Lielā Urskumuga vēderā, un tas vispār eksistē tikai apziņā. tā domāja nefolks, pasniegdams acis aklajam prusakam Zipakam, kas nupat kā izrāpoja no kautkādas apdzeltējušas šķirbas sienā. abre los ojos, zipak!
0
puuce labraat pienjem Vampiira piedaavajumu, sarijas galju, aizpiipe smeekji no degosha sniega veca, kas luudz zheelastiibu, bet alus ir aptumshojis praatu un puuce leenaa garaa aizplivinaas liidz tuveejam kioskam nopirkt kaadu divlitreni, tad kad taa ir dabuuta, pasleepjas koka dobumaa, lai nenotiktu nekas slikts, bet tad...
0
spriežot pēc visa iskatas ka Zipaks ir nemirstīgs un spēj iemiesoties jebkurā personā... takā uzmanieties es varu uzglūnēt no jebkurienas...
0
bet tad puuce pamanot aukshaam ceelushos Zipaku sadusmojas un laizhas uzbrukumaa pavisam aizmirstot par to ka atrodas kokaa, taa nu kriitot vinja paarlauzh galvaskausu un trezdalja smadzenju izliist aaraa, kameer puuce vaac smadzenes, Zipaks iraugot tik shaushaliibu skatu izvemjas un no kauna par taadu juutiigumu, vinjsh ielien atpakalj siena chupaa...
0
kā sērga tu uzglūni no visiem pakšiem savam upurim..
p.s. diemžēl vakcīna vēl nav radīta pret šo jaunās tūkstošgades mēri.
0
tas bij zipakam.... ē... a principā der arī puucei
0
Kapee man, Zipaks gan uzgluun, bet neko nespeej nodariit..
Tagad puuce jau savaaca savas smadzenes un atgriezhas pie sava alinja, tad vinja kluust laba un visus sacienaaa, visi miil puuci...:))))
0
..un sagadaas taa ka naziitim ir tieshi dzimene 29 tajaa septembrii un vins ir divtik prieciigs par puuces daasnumu un ka vinjam naw jaaliek visiem .bet tad vins iet uz blakus lauku pacuraat un ieruga duumojoshu pelnu kaudzi ar divaam NesaDEGUSHAAM aceem kauras zheeli raugaas' saciidamas ':buutu tu pirms 20 minuutem naacis buutu mani ndzeesisis ,bet tagad... nekaa.un naziitc sirdsapzinjas mociits apzeezhas uz vienas neizjaukta siena bakja padomaat .bat vinjam nemanot no muguras kaads piezogas un uz vinja nejuutiigaa pleca uzliek savu auksto roku kas ticiet vai nee ir....
0
kaada zila laaceniite, vinja ir tik izsalkusi un atnjem taas acis un steidziigi apeed...
0
..bet visiem ir labi zinaams ka shiis aces ir nemirstiigas un kunjga sula un zarnu trakts taam neko neskaade un taas peecx neilga laika atkal ir briiviibaa sakasraa ar to ka ka laaceniite bij dbuujusi caureju jo pirms tam bija mielojusies ar vecaam seeneem un..
0
"tad viņa kļūst laba, visus sacienā, visi mīl pūci..."

visi mīl pūci vairākkārt un bieži, laižot pa riņķi, pie tam p.malējs un fauns pamanās blēdīties un tai riņķī stājas pa otram lāgam dažādās vietās, rakari!
0
puuce par shaadaam izdariibaam ir tik sashutusi, ka sauc paliigaa laceniiti, kura beidzot ir atbriivojusies no nefolka aciim, kas vientulji zibinaas zem lazdu kruuma! Laaceniite sasauc visus zveerus, kas ir manaas maajaas un saakas uzbrukums, visi peec kaartas tiek uzskjeersti un izvirtusii kakjeniite daudzus, preciizaak, viir. dz. paarstaavjus miilee, liidz vinji vairs nespeej ilgaak izdziivot shaadaa briesmiigaa pasaulee...un vinji mirst... Hapy end!!!:)
0
kā tu pūce varēsi tagad sadzīvot ar apziņu, ka tiki laista pa riņķi... pietam Fauns un P.Mal;ejs pamanījās vairākkārt..
0
viņa nevarēs sadzīvot un tapēc aizmuks no šī foruma :DDD
0
taakaa puuce bija dzeerusi vinja neko neatceras, un viss ir labi, un starpcitu tu esi beigts...
0
Es nekur nemukshu, man sheit ir jautri...:))))
0
tad jau tu tagad būsi grūsna.
Lai noskaidrotu, nākamā bērna tēvu, būs nepieciešams paternitātes tests. DNS analīze, kas paksā piķi.Jo diezvai kāds pieteiksies labprātīgi audzināt bastardu... a alimentus ta gribās.
0
maksā, nevis paksā
0
neviens sheit nav gruusns, to nu es zinu! Un ja nu tomeer tad lugai ir turpinaajums...
puuce veic abortu un izliekas ka viss ir ok, visi parejie nez kapeec atkal ir dziivi..kas notiks taalaak???...
0
es vispār nejūtos īpaši miris,tu kaut ko jauc.Tu tiešām zini ka neesi grūsna?jeb tev tikai tā liekas?
0
ES ZINU!!!! Jeeea, es patieshaam to zinu, kaada apskaidriiba, nu janu ka tu nejuuties miris tu tacu tiko esi atdziivojies kopaa ar tiem citiem...
0
netaisi abortu, neesi sava bērna slepkava.
0
Jaa, jaa...bet tik un taa man vinja nav...Nav man siica...ES ZINU!!!!
0
Tabletes lieto?
0
nefolk,viņa taču vēl jauna,neviens viņai nav apskaidrojis,kas un kā
0
Nelietuju tabletes, bet es esmu iipasha, staavoklii kjuushu tikai no Izredzeetaa! Es jau 6 gadu vecumaa zinaaju kas un kaa! Kameer mani vienaudzi veel domaaja par zakjiishiem un kakjiishiem!!!
0
varbūt vēl nav sācies reproduktīvais vecums ..
Pūuce- tev meņi ir ?
0
Jaaa!!!! Un kas tas par baisu jautaajumu?!? Vispaar turpinaam lugu.. taa kur mees palikaam? A, taatad juus esat dziivi, aina no pljavas paarceljas uz vecas auto ruupniicas jumta...
0
Nē,es domāju pagaidām mēs varētu turpinātr puuces iztaujāšanu.Ja tu jau 6 gadu vecumā zināji kas un kā,tas būtu jāsaprot,ka tev jau tādā vecumā bija pirmā pieredze?
0
Nee man visu mamma pastaastija, jau sen, vinja uzskata, ka arii beerns to driikst zinaat, varbuut taadeelj es esmu tik perversa..hmmm..:)
0
labi, uzdošu tiešu jautājumu: tu vēl esi nevainīga, ko ?
0
Līdz šī foruma staariem tev vēl ļoti tālu.
0
Ta vispaar manis iztaujaashanai ir teema Puuce, turpmaak visas atbildes tiks sniektas tur, citaadi mees te sabojaasim sho teemu, te ir truemetal luga!!!...aapaac cik gudri es runaaju, pretiigi:E
0
skaidrs... tu izvairies no atbildes
neiešu es te rakt to tēmu laukā :-)
0
Teema jau izrakta..:)
0
tulit izraksim
0
blje., jums taa vaardiskaa diareja 1nreiz beigsies vai nee???...truemetal luga saucaas. Ka tik sapist kaut ko ar saviem bazariem! un es ar turpat...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Intars
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas