Kas ir metālists?
0
Tā kā tagad dzīvoju Ventspilī, tad ejot uz/no darba, pastaigajoties vai vispār parādoties uz ielām, jūtu sev daudzus pievērstus skatienus — o, re ku nāk metāliste. Daudzi jaunieši, ejot garam, nosmējas, kaut ko, protams, arī pasaka... Sajūta tāda it kā es būtu zoodarza krātiņā aplūkošanai "izlikta mantiņa".
Tad nu lūk rodas jautājums, kāpec pārējie sevi uzskata par gudrākiem, labākiem utt. nekā metālisti? Un kas ir metālists par cilvēku?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Metālists diemžēl lielākajā vairumā gadījumā tāds stulbs lopiņš vien ir.
0
-ā+u
+1
metaalists ir tiessi taads pats cilveeks kaa viisi paareejie, vieniigaa atsskkiriiba ir vinna muzikaalajaa gaumee un geerbssanaas stilaa.

Starpcitu arii uz pankiem un reperiem daudzi skataas sskkiibaam aciim.
0
nepiekrītu DiMeBeRg, ka vienīgā atšķirība būtu gaumē un stilā - vai tad metālistam nav jābūt arī savdabīgai mentalitātei un bieži vien arī īpatnējam dzīvesveidam. Kāpēc metālisti vasarā staigā ar zābakiem? Es pat ziemā staigāju ar kedām! Baigi ērti :))
0
"Starpcitu arii uz pankiem un reperiem daudzi skataas sskkiibaam aciim" .....
ja ritīgs panks tad viņam vairāk pievērš uzmanību nekā metālistam... reperi jau ir tā teikt kā visi....
0
Tas, Henesy, saucas "laipni lūdzam vemtpilī"..
Sāc pierast.
0
Uz Henesy tā skatās, jo viņa izskatās iespaidīgi. Vispār tieši tādu pašu jautājumu var uzdot arī par blondīnēm:
Kāpēc pārējie sevi uzskata par gudrākiem, labākiem utt. nekā blondīnes? Un kas blondīne ir par cilvēku? Cilvēka labākais draugs?
0
nefolk ja jau cilveeks klausaas taadu muuziku un velk taadas dreebes tas jau pats par sevi skaidrs ka vinna mentalitaate un attieksme pret dziivi ir mazliet savaadaaka nekaa parastiem mirstiigajiem.

0
Nu, un kāda tā būtu?

(Man liekas, ka ne jau par šmotkām un grupām tagad te diskutēsim, vaine?)
0
Metālists ir tas, kuram:
1. patīk metāls
2. nepatīk pops
3. liels klucis uz reliģiju
4. līdzīgs klucis uz sabiedrību
5. garšo alkohols
6. patīk gari mati
7. patīk melnā krāsa
nu, turpiniet sarakstu...
+1
3. liels klucis uz reliģiju
4. līdzīgs klucis uz sabiedrību

par ssiem nepiekriitu, varbuut dallai taa ir bet ne visiem
0
tad tā daļa nav patiesi metālisti, vai ne? :)
0
ai nu par sso var striideeties un striideeties cik cilveeku tik viedokllu
0
1. man patiik metaals
2. pops nevisai, iznjemot vecos, labos...
3. nemaz tik liels klucis uz religjiju nav, taa teikt kaut kam ticu gan, tik ne kristieshiem.
4. uz sabiedriibu atkariibaa no situaacijas
5. garsho gan... :)
6. taa neko, kaut gan pasham nav
7. patiik sarkana kraasa
+1
Metālisti nav mīkstie >)
Bez tam izskats patiešām ir izteiktāks nekā pelēkajai masai.
0
manliekas, ka matainie lopi i pohuisti :) un tiem i pohui, ja kaads skataas, vai komentee. dariit ko grib - vot manta. un nevaig nervozeet par siikumiem
0
Izteiktāts izskats nekā pelēkajai masai?
Kas vispār ir pelēkā masa?
Vai par pelēko masu sen jau nav kļuvušas ādas (armijas) bikses + ādas jaka (melns t-krekls) + gari mati + bārdiņa? =]

Ja es kaut kādas savas pārliecības dēļ sāktu vazāties apkārt ar rozā turbānu, kurā iesprausti divi karodziņi, tad mani nepavadītu izbrīnīti/nievājoši skatieni? :) Un ja manu pārliecību pārņemtu citi un arī sāktu vazāties rozā turbāniņos apkārt? :)) Zini, mans turbāns atspoguļo šīs pasaules bēdu apkārtējās sabiedrības nolemtības prizmā. Es esmu atšķirīgs, jo man ir rozā turbāns. utt.

Bļin, gribi būt oriģināls, nestaigā kā tipisks metālists, pretējā gadījumā pats vien tāda pat pelēkā masa esi - ar milzum daudz kloniem.

P.S. Man gan grūti spriest. Neesmu metālists. =] Daži netic. ;(
0
Orģināli parasti cenšas būt pusaudži,
bet palēkā masa ir neizteiksmīgi cilvēki neizteiksmīgā sabiedrībā.
0
viss ir relatīvs :DDD
0
_________-------______
-1
man ne īpaši patīk apzīmējums- metālists.
-1
Ciest nevaru metālistus - suki volosatije!
0
boks,iesaki kādu citu apzīmējumu. sonnenmensch: :DDDD
-1
Jā, jā, visus metālistus vajag aiz kājām un pret sienu, un pret sienu....!:)
0
citu apzīmējumu? hm... kā piem. `smagucis` ho, ho, ho... :)))
-1
Ko man dariit, ja mana miiljaakaa ir rozaa kraasa?
0
lasīties no šī saita pēc iespējas ātrāk! :DD boks,mēģini vēlreiz,šitais neder.
0
Kas vainas smagucim? Liekas tīri vai skanīgs.
0
nezinu,nezinu... :)
-1
O, jā! Ventspils ir īstā vieta kur dzīvot metālistam. Latvijas pērle, ibio! :)

Matainie cūkas, neieredzu!
0
Vecīt - autortiesības, autortiesības!!!!!
0
A, nu sorry - (c) Sonnenmensch. :)
+1
So - kas sanaak peec kriteerijiem:
Metālists ir tas, kuram:
1. patīk metāls - klausos un dzirdu; respect
2. nepatīk pops - no way: popsa must die
3. liels klucis uz reliģiju - vislielaakais
4. līdzīgs klucis uz sabiedrību - kas taa taada?
5. garšo alkohols - alus forever; nu-labs visiits ar
6. patīk gari mati - ir, un patiik
7. patīk melnā krāsa - citas nelietojam
melnaa kraasa ir laba, jo praktiska. Aadeniece ir laba, jo praktiska-ar jamo var visas vietaas pakrist un izguleeties-un buus silti un labi...Henesy, nekjer krenkji-ja Tevi tur abizho-naac atpakalj...;)
0
Paldies Cenobyte! Ja kas, ņemsi dzīvot pie sevīm?
0
Abet LOOGJISKI....kam tad es te vispaar to piemineeju,mm? :)
+1
Un atkal alus plūdīs,
Un kaimiņi sauks mentus,
Bet dzīvosim ar dziesmu krūtīs....
Un alus mūžam plūdīs!:)
0
Vot. ATTIEKSME. Ilustratīvi. Kā henesy. Ar lielām formām. Pateica. Tas ir metālsic, me'tāl'isc, meta sists
0
Eu. bļa kurš te vēl ar manu vārdu raksta? zipak, bļa, tas esi tu?
-1
metālists savu gaļu silda ar metānu vai dabasgāzi?
0
jaa ventspilii shii izpluudusii paraadiiba redzeeta taa mazaak, tapeec jau arii visi taa lupii, ieraudziijushi kaadu metaalistu.
0
100% piekrītu lielajam Ugam:)
0
pz henesy, a tu negribi apspriest kapēc mēs visi esam cilveki ne ?
0
Statistika liecina, ka vismaz puse no pasaules iedzvotāju ir mutanti...
-1
Metālists ir tas kurš algu dienu vāc metāllūžņus pēctam tos sagriež, izdīrā, sadala pa novirzieniem un beigās nodod. Par saņemto naudu nopērk alu un aizlejas. Staigā vienmēr netīrs un smirdīgs. Tā katru dienu!!!
0
A vot man liekas tā, ka metālisti pa lielākai daļai ir dzīves ne pārāk pieņemtie cilvēki, kas atraduši sevi mūzikas (un arī ģērbšanās) stilā, kas pārējos, ja ne uzreiz atbaida, tad vismaz izraisa makten spēcīgas (parasti negatīvas) emocijas. Cilvēki, kas ir atraduši jomu, kas kā viņiem liekas, padara tos pārākus par pārējo pasauli. Tas, vismaz manuprāt, izskaidro kāpēc metāls ir tik depresīvs, un kāpēc jums ir tik liels kllucis uz reliģiju, popu, vispār visu parasto.

Tikai neiedomājaties, ka es te apmierinu vajadzību kādam gudri uzdirst (kaut gan...). Es vienkārši mēģinu +/- objektīvi paskatīties uz sevi un metālu kopumā.

P.S.
Keep fucking supportin g metal!....................... beer.................
0
Mėtalisti ir tie kas iet shajaa forumaa un uzskata ka tas ir viniem piemerots!(pirmais kas ienaca prata)
0
Ir arii dziives nepienjemti popseri ,kuri atrod sevi popaa un arii vinjiem liekas ,ka vinji paaraaki par kau ko un liek kacinju uz metaalkau ko ,arii pops meedz buut depresiivs +/-
0
Mans viedoklis ... Metaalists ir tas, kura iecieniitaakais muuzikas zhanrs ir metaals. Paarejaam lietaam ir pakaartota noziime.
0
Ikviens klausās kaut kādu mūziku, bet kādu - to viņš it kā izvēlas pats! Liela daļa cilvēku klausās sasodītu popu vai R&B, vai arī otrā daļa kas klausās REPu un Freestyle.

Par ko aizmirst visi pārēji? Par mums - tiem, kas klausēs to, ko parasti necieš iepriekš minētie.....

Lielākās daļas cilvēces domāšana ir truli attīstīta, jo viņi uzkata metālistus un pankus par kaut kādu cilvēcei nepiederīgu būšanu, un tas ir nepiedodami, jo atceroties tos laikus, kad dzīvoja "Puķu bērni" - HIPIJI, neviens neko tamlīdzīgu neizteica, bet tagad mūs noniecina...

Arī pensionāru vecenītes ar šausmām skatās uz mums un sabiedriskajā ieraujas pašā stūrīti, lai tikai "šis briesmonis" viņai nedomā pāri darīt!

Ikvienam cilvēkam ir savs ES un savs ģērbšanās stils.... Neviens nav vienāds - ir tikai līdzīgie.

+1
Un starp citu runājot par zābaku valkāšanu vasarā,, tas nav nekas traģisks salīdzinoši ar kedu valkāšanu ziemā - āda paliek āda un tā visu laiku elpo....
Arī armijā puišiu staigā visdu laiku zābakos....
Ar ko viņi sliktāki par pārējiem...!
+1
Vārds Metālisti ir tieši no viņu ģērbšanās stila - viss, kur vien iespējams metāls....

Metāls (dzelzs) ir gana smaga madarīšana - mūzīka arī attiecīgi piemeklēta, lai varētu nest šo smago nastu ir vajadzīgs spēks - (alus, šņabis. viskijs) kā kuram...

Lai gan jāsaka es pats neizvēlos ar to spēcināties.. :)]

Un starp citu pieminot mūziku - ļoti daudzi, kam riebjas metās kā stils (paši izteikuši), pēc atsevišķu grupu dziesmu noklaisīšanās savas domas maina, un apgalvo, ka arī šī mūzika ir klausāma. Tikai tad rodas nepatika pret to kā tiek dziedāts.... respektīvi nepatīk jaukās rūcēju balsis....
0
Eu, bet tad jau metālisti jāsauc par ādiniekiem! Pie industriāļiem un gōtiem ir pat vairāk metāla, kuru viņi nekad nenovelk
0
"metālists" pilnīgi noteikti ir īstais džeks ar visu atribūtiku. Muzons nav obligāti īpaši jāparzin. Pietiks arī dzērumā atdaudzīt galvu pret skatuvi. Un par to kluča likšanu dirsēji jau visi lieli, tikai cikiem no jums ir tas klucis? Ja jau būtu klucis, tad nebūtu tik daudz jāstreso kā parasti, ko ne?
0
Nu "spilgts" metālists vēl ir tas, kas visur un jebkur bļauj SLAYER vai METALLICA, pēc tam pagriežas par 180 grādiem un sulīgi izvemjas...
0
Par metālistiem un ģērbšanos runājot, man te pagājšnedēļ gadījās apmeklēt Žoana Legilerma & Cirque Ici izrādi AB dambī. Nu tur tam džekam, Žoanam acīmredzot, bija kolosālas metāla tupeles. Vot tādas vajag katram, kas sevi par metālistu saukt - visas tīri no metāla, ar gariem, lokaniem purngaliem, kas sastāv no koncentriskiem konusiem un kūļājas kā noļukuši sieriņi, žvadzēdami pret grīdu, bet vajadzības gadījumā ir nofiksējami, uzliekti uz augšu. Efekts lielisks :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas